ljudi, nije kikijeva kuca

rek'o englez u onom svom klipu od 10 min
i emina je na splavu snimala
helem, recap:
- onu sa sesirom ne mogu organski, previse je vristala na audiciji, antipaticna mi je, ne podnosim njen glas kad prica a tek face

hoce novu indiru vladic da naprave
- ilma - starmala, nadam se da ce joj brkove makar posvjetlit do lajvova, dobro pjeva - ne zna engleski meni je to odmah nula bodova, sto kaze moja mama ako je mogla pjesmu naucit mogla je makar osnovno - dobar dan, hvala, nervozna sam, spremna sam ili sta vec
- tamara mi je nesto draga cura i to je otprilike to, nije lose ni otpjevala
- ona zgodna je mogla daleko dogurat, ako nista na izgled, a i popravila je pjevanje koliko sam mogla da primjetim
- hristina - nah, antipaticna

(kaze moja mama: pa ona je muslimanka, ima H

)
- i ona posljednja se zeznula sa plesanjem, mislim da bi bolje u grandu prosla
- milos -smatram da je trebao proci i mogao je napraviti pravo dobre nastupe
@Ripicipi: englez je dj na BBC-evom radiju, niko bitan
- percoli fantasticno pjeva ali njega su toliko nafurali ljudi oko njega da nije humano koliko je umisljen i koji je supak
- onaj frajer sto su ga iz grupa prebacili, kad on nastupa ja vidim samo obrve
- mali haris, prvu polovinu pjesme nisam cula kako treba jer je mama odlucila da pjeva zajedno sa njim, ali ono sto sam cula je i vise nego dovoljno

aj voz plezntli spLajzd
- lukijan - nemam misljenje
- gay fotograf djeluje kao neko jako fin al eto
btw koga su prebacili u grupe? jel onog debila sto je kao plesao i ne zna tri tona da otpjeva?