Prirodno matematicki fakultet

Naučna otkrića, edukacija, školstvo, univerziteti, fakulteti...
Post Reply
User avatar
minjonja
Posts: 3597
Joined: 27/11/2009 09:17
Location: Došljakistan

#576 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by minjonja »

Johnny77 wrote:
Johnny77 wrote:Koliko se placa samofinansirajuci na Biologiji?
1 200 KM.
User avatar
Jed1217
Posts: 236
Joined: 10/02/2008 21:28

#577 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by Jed1217 »

cyprus wrote:
Jed1217 wrote:...Šta je to ostalo, da znam čega da se pazim? :D
Ne zn am šta je kolegi ostalo :roll: , ali ti se pazi meteorologije i geomorfologije najviše :D :D
Svi su me isprepadali tom meteorologijom :D
Malo mi fali da sad počnem ispit spremat :D
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#578 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by cyprus »

Jed1217 wrote:
cyprus wrote:
Jed1217 wrote:...Šta je to ostalo, da znam čega da se pazim? :D
Ne zn am šta je kolegi ostalo :roll: , ali ti se pazi meteorologije i geomorfologije najviše :D :D
Svi su me isprepadali tom meteorologijom :D
Malo mi fali da sad počnem ispit spremat :D
Vala nije ti to ni loša ideja :D :D
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#579 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by neo7 »

cyprus wrote:
Jed1217 wrote:...Šta je to ostalo, da znam čega da se pazim? :D
Ne zn am šta je kolegi ostalo :roll: , ali ti se pazi meteorologije i geomorfologije najviše :D :D
Upravo..to i turizam..turizam POSEBNO :)...njega su samo preko parcijala uspjeli poloziti :(
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#580 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by cyprus »

neo123 wrote:
cyprus wrote:
Jed1217 wrote:...Šta je to ostalo, da znam čega da se pazim? :D
Ne zn am šta je kolegi ostalo :roll: , ali ti se pazi meteorologije i geomorfologije najviše :D :D
Upravo..to i turizam..turizam POSEBNO :)...njega su samo preko parcijala uspjeli poloziti :(
Dobro to već ovisi od smjera :-D Ja tog turizma ne vidjeh :D
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#581 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by neo7 »

Refik Šećibović :D njega si upoznao onda :P On nam je predavao :)
Klasicno ucenje napamet sa previse detalja.... :run:
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#582 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by cyprus »

neo123 wrote:Refik Šećibović :D njega si upoznao onda :P On nam je predavao :)
Klasicno ucenje napamet sa previse detalja.... :run:
Refik is the best :-D bar na nastavničkom :-D
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#583 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by neo7 »

cyprus: pa da, oke je profesor ali ima dosta nauciti i to napamet :S Sta je rek'o ovaj sta je rek'o onaj :(....

btw danas nas je masala bilo na potpisu za septembarski :D
User avatar
Jed1217
Posts: 236
Joined: 10/02/2008 21:28

#584 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by Jed1217 »

Što nema rezultata prijemnog na stranici? :x
User avatar
minjonja
Posts: 3597
Joined: 27/11/2009 09:17
Location: Došljakistan

#585 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by minjonja »

Jed1217 wrote:Što nema rezultata prijemnog na stranici? :x
proslih godina je bilo, ali su tek nedavno stranicu promijenili pa se mozda ne snalaze vise :D
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#586 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by cyprus »

neo123 wrote:cyprus: pa da, oke je profesor ali ima dosta nauciti i to napamet :S Sta je rek'o ovaj sta je rek'o onaj :(....

btw danas nas je masala bilo na potpisu za septembarski :D
Ne bih da vas razočaram, al mislim da su vam ti potpisi džabe :-)
User avatar
minjonja
Posts: 3597
Joined: 27/11/2009 09:17
Location: Došljakistan

#587 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by minjonja »

joj danas guzve u banci... osladice se nasima ova ljetna plaho :-) zaboravite septembar za sva vremena :-)

od ovih svih para mogu svakom kupiti licni elektronski mikroskop, ali ja cu opet na onom bez makro i mikrovijka mikroskopirati u septembru :oops:
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#588 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by cyprus »

E znal ko kad tačno počinju ili su počeli upisi za ove što su položili prijemni i primljeni? :)
User avatar
Jed1217
Posts: 236
Joined: 10/02/2008 21:28

#589 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by Jed1217 »

Upravo sam isto htjela pitat :D
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#590 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by cyprus »

Ja eto dobio i posljednju ocjenu, cenera iz terenske nastave :D :) :) . I tako mi osto još samo diplomski :-D
User avatar
-TheChosenOne-
Posts: 200
Joined: 09/07/2009 22:41

#591 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by -TheChosenOne- »

cyprus wrote:Ja eto dobio i posljednju ocjenu, cenera iz terenske nastave :D :) :) . I tako mi osto još samo diplomski :-D
svaka cast :D
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#592 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by neo7 »

cyprus wrote:Ja eto dobio i posljednju ocjenu, cenera iz terenske nastave :D :) :) . I tako mi osto još samo diplomski :-D
BRAVO! :)

btw danas dekan rece da ima neka sjedncia o izmjeni zakona o ispitnim rokovima tako da bi trebali dobiti jos dva roka, jedan u augustu drugi u septembru!? Kaze da ce taj zakon stupiti na snagu od datuma kada se donese. Znaci ako se donese danas imamo dva roka + ljetnu skolu. Ako on laze, lazem i ja :D
User avatar
chengaba
Posts: 1870
Joined: 08/10/2003 00:00

#593 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by chengaba »

neo123 wrote: btw danas dekan rece da ima neka sjedncia o izmjeni zakona o ispitnim rokovima tako da bi trebali dobiti jos dva roka, jedan u augustu drugi u septembru!? Kaze da ce taj zakon stupiti na snagu od datuma kada se donese. Znaci ako se donese danas imamo dva roka + ljetnu skolu. Ako on laze, lazem i ja :D
Samo da potvrdim ovu informaciju!

Za ove koje interesuju slobodna mjesta, na biologiji je ostalo 10 nepopunjenih mjesta (2 samofinansirajuća+8 stranih studenata).
Kako sam ja shvatio, drugog roka za biologiju neće biti, već će mjesta biti popunjena prema rezultatima prijemnog i drugim privilegijama (djeca RVI, finansijska situacija i sl.).
Na geografiji i hemiji ima tu i tamo mjesta, dok su matematika i posebno fizika haman prazni! ;-)
User avatar
nellington
Posts: 10761
Joined: 11/03/2008 13:32
Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.

#594 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by nellington »

Opet će se matematika i fizika puniti sa drugog roka :| Bože, ko će nam sutra djecu učiti :|
User avatar
-TheChosenOne-
Posts: 200
Joined: 09/07/2009 22:41

#595 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by -TheChosenOne- »

Nije valjda da niko ne zna kad su upisi za ove sto su polozili sad prijemni :roll:
User avatar
Hunkar
Posts: 655
Joined: 04/05/2008 18:05
Location: peskun

#596 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by Hunkar »

nellington wrote:Opet će se matematika i fizika puniti sa drugog roka :| Bože, ko će nam sutra djecu učiti :|
ma ove godine i previse ih ima :D koliko ih bijase prije dvije godine :D

ionako ce na drugu upisat bar upola manje ... a ko zavrsi u roku nece uciti djecu (osim par izuzetaka, kapu skinuti) :D

ja svoje dijete u skolu ne saljem definitivno :-) :D kad vidim ko ce im sve predavat, ne samo matematiku, nego i bosanski i sl. :oops:
User avatar
minjonja
Posts: 3597
Joined: 27/11/2009 09:17
Location: Došljakistan

#597 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by minjonja »

nellington wrote:Opet će se matematika i fizika puniti sa drugog roka :| Bože, ko će nam sutra djecu učiti :|
inzinjeri :D
MOKE2010
Posts: 7
Joined: 01/07/2010 11:28

#598 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by MOKE2010 »

Sretno svima sto su se upisali i sto studiraju na ovom fakultetu :thumbup: , samo me zanima imali drugi rok za upis i imali mjesta na biologiji i koliko tacno iznosi skolarina ili sta vec za vanredne studente ??
User avatar
chengaba
Posts: 1870
Joined: 08/10/2003 00:00

#599 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by chengaba »

Moke paša moj oči moje lijepe, haj pročitaj nekoliko postova gore... 8-)
bitak
Posts: 1
Joined: 16/07/2010 00:12

#600 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by bitak »

Prebacio bi se iz Tuzle na PMF u Sarajevo na odsjek za biologiju, pa zna li neko koja je dokumentacija potrebna i koji je od ponuđenih snjerova najrelevantniji??
Post Reply