Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#576 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

area51 wrote:
Dugi nožni nokti wrote:Pogledah 2x pregled dana i sigurno bih nekog porezao nožnim noktima da sam tamo. :mrgreen: U uži izbor bi ušli Nikolićeva, Ava, blizanci, kaskader i one 2 što se "svađaju" ni oko čega. :-)

Atletičar je sasvim ok lik, a Milić je budaletina na kvadrat. :lol: Prošli put je uvijek znao koliko je sati dok je bio u VB-u (haman prokrijumčario sat ispod onih kožnih narukvica), pitam se u kakvoj će furci bit u ovom serijalu. :lol:
Ma atletičar je ondje zalutao.Čovjek učestvovao na 6 olimpijada i sad se tu jbe sa Avom i Majom :-)


svjetski juniorski rekorder,finansije ga natjerale,bar tako piše na srbijanskim portalima
User avatar
area51
Posts: 4383
Joined: 06/03/2013 13:00

#577 Re: Veliki Brat 2013

Post by area51 »

kakavdanakneiskustvu wrote:
area51 wrote:
Dugi nožni nokti wrote:Pogledah 2x pregled dana i sigurno bih nekog porezao nožnim noktima da sam tamo. :mrgreen: U uži izbor bi ušli Nikolićeva, Ava, blizanci, kaskader i one 2 što se "svađaju" ni oko čega. :-)

Atletičar je sasvim ok lik, a Milić je budaletina na kvadrat. :lol: Prošli put je uvijek znao koliko je sati dok je bio u VB-u (haman prokrijumčario sat ispod onih kožnih narukvica), pitam se u kakvoj će furci bit u ovom serijalu. :lol:
Ma atletičar je ondje zalutao.Čovjek učestvovao na 6 olimpijada i sad se tu jbe sa Avom i Majom :-)


svjetski juniorski rekorder,finansije ga natjerale,bar tako piše na srbijanskim portalima
A vjerovatno.I žena mu je bila na dvije-tri olimpijade ako se ne varam(troskok).
I na šta spade... :(
User avatar
Dugi nožni nokti
Posts: 453
Joined: 24/03/2012 17:46
Location: Ne zna ni Google

#578 Re: Veliki Brat 2013

Post by Dugi nožni nokti »

Ma ja slabo znam ove likove. :lol: Za 10-ak nisam nikad čuo. :lol: Što se tiče atletičara, frajer je pametniji od većine ukućana, mada je haman u nekoj sjebadi i deru ga prenosi. :run:
Kaskader me malo podsjeća na Navarra iz Barcelone. :lol:
Ime postoji
Posts: 160
Joined: 23/10/2012 00:37

#579 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ime postoji »

User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51164
Joined: 29/06/2011 23:39

#580 Re: Veliki Brat 2013

Post by dječak sa šibicama »

Pametan decko.

A pojedini sa komentarima ne kontaju njegov sarkazam, ni koliko ih sve podjebava sa cirilicnim tastaturama i velikim srpstvom. Za onog kriminalca Kovacevica, sto je pretukao covjeka u USA, drzava izdvojila milion dolara za pustanje na slobodu, ko da je nacionalni heroj jebote.
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#581 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

Jes' ovaj celavi ljakse pravi. :dance:
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#583 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Skandal, opet se posvađaše! :D
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#584 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

Zeljko pukAo. A ona ne moze da dodje do rijeci. :lol:
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#585 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Al mu ga konkretno suče, na iskustvo… :D Kaže ti si djevojčica :D
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#586 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

Ko? Sta? S kim? prepricajte :D
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#587 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

Sindi puno gnjavi kad prica. Al' je prava lija. :dance:
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#588 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Deblji blizanac puko, dernja se na Maju N. jer je ona valjda nešto rekla Makedonki za Skoplje (?), ali više zbog toga što mu je ranije "psovala majku". A ova kaže nije nego kad je on njoj rekao da je glupača, pa je ona odgovorila "Mama ti je glupa" i tako. Uglavnom vrlo odrasle debate, ko i ovdje na forumu :lol:
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#589 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

klavirdžija wrote:Deblji blizanac puko, dernja se na Maju N. jer je ona valjda nešto rekla Makedonki za Skoplje (?), ali više zbog toga što mu je ranije "psovala majku". A ova kaže nije nego kad je on njoj rekao da je glupača, pa je ona odgovorila "Mama ti je glupa" i tako. Uglavnom vrlo odrasle debate, ko i ovdje na forumu :lol:
:lol:
Znaci standardno :D
User avatar
CSKA
Posts: 3628
Joined: 20/02/2008 16:28

#590 Re: Veliki Brat 2013

Post by CSKA »

Kakva glupost poceli da cenzurisu na BN-u kada se svadjaju.Sta je realiti sou bez socne psovke.
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#591 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

glupo je sto cenzurisu psovke, volio bih da cujem sindi kako psuje, mislim da je tad jos vise sexy. 8-) :)
i inace, sta ima novo? da parafraziram sergeja t.: "da li je stanija pomuzla kravu, ko je kome masturbirao falus"? pitanja naviru... :)
Ime postoji
Posts: 160
Joined: 23/10/2012 00:37

#592 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ime postoji »

didžej wrote:glupo je sto cenzurisu psovke, volio bih da cujem sindi kako psuje, mislim da je tad jos vise sexy. 8-) :)
i inace, sta ima novo? da parafraziram sergeja t.: "da li je stanija pomuzla kravu, ko je kome masturbirao falus"? pitanja naviru... :)
ooo yeaaa :lol:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#593 Re: Veliki Brat 2013

Post by StupskaBitanga »

IZNENAĐENJE
Vendi večeras ulazi
u kuću Velikog brata!
Kako "Pulsonline" prnosi, ona je nakon zdravstvenih problema koje je imala, odlučila da umesto imanja u Lisoviću, ipak bude deo projekta produkcijske kuće "Emotion". Da li će Vendi i u kući Velikog brata pomutiti račune i kako će na njen ulazak reagovati Maja Nikolić ostaje nam da vidimo.
alo.rs
User avatar
ho oponopono
Posts: 13192
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#594 Re: Veliki Brat 2013

Post by ho oponopono »

...ma daj Vendi još samo ona fali! :mrgreen:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51164
Joined: 29/06/2011 23:39

#595 Re: Veliki Brat 2013

Post by dječak sa šibicama »

Jos da nije 1. april

ali vijest malo jaca, nekakva Vendi :-)
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#596 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

da hoce vendi uci, ili na farmu ili na VB
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#597 Re: Veliki Brat 2013

Post by StupskaBitanga »

sama kombinacija ličnosti Maje Nikolić i Vendi biće zemljotres za gledaoce. Ako dodamo Milića V.i osobe željne pažnje kao što su Ava i blizanci mislim da će situacija biti još gora
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#598 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

klavirdžija wrote:Skandal, opet se posvađaše! :D


ko,zašto?
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79543
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#600 Re: Veliki Brat 2013

Post by Velkoski »

prvi april :evil:
Locked