Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#57426 Re: Liverpool FC
Nevjerovatan vjetar puše u Liverpoolu, sinoć nosio sve pred sobom. Valjda se smiri do utakmice.
- vaučer
- Posts: 11537
- Joined: 04/08/2009 15:22
#57428 Re: Liverpool FC
Na papiru najbolji vezni red koji imamo? Nadam se dobroj utakmici, trebaju nam bodovi jer Chelsea će obrisati pod s Unitedom.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#57430 Re: Liverpool FC
Thiago i njegove vratolomije. Razlog sto nikad nije bio top klasa.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#57432 Re: Liverpool FC
Biće da nam je godila pauza nakon West Hama.
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#57434 Re: Liverpool FC
Odlično, raskošno, rastrčano + sjajni Alisson.
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#57436 Re: Liverpool FC
Je li relano Alissonu dati 5 bodova, iako vodimo 4:0? 
- vaučer
- Posts: 11537
- Joined: 04/08/2009 15:22
#57437 Re: Liverpool FC
Ja budem.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#57438 Re: Liverpool FC
Robertson pa Alisson za mene.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#57439 Re: Liverpool FC
Glasanje
Robbo
Alisson
Jota
Robbo
Alisson
Jota
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#57440 Re: Liverpool FC
Nije ni Soton bio los, ali smo mi bolji.
Kakav start Mane prezivi, svaka mu cast. Bas je neki zilav momak
Kakav start Mane prezivi, svaka mu cast. Bas je neki zilav momak
- BHF_Manijak
- Posts: 28525
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#57441 Re: Liverpool FC
Odlicna utakmica. Polahko se i roster puni, ima se sirina, svjezije se djeluje. U drugom logicno rucna se povukla, slijedi jeben tempo.
Jos dok se Keita mrtvi vrati i Bobby, bice to jos bolje.
Nadam se da StevieG nastavlja 100%-tni niz i u srijedu.
Jos dok se Keita mrtvi vrati i Bobby, bice to jos bolje.
Nadam se da StevieG nastavlja 100%-tni niz i u srijedu.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#57442 Re: Liverpool FC
ANKETA
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... A/viewform
Iz nekog razloga mi odbija prihvatiti "Jordan Henderson"
tako da je on opcija 14. 
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... A/viewform
Iz nekog razloga mi odbija prihvatiti "Jordan Henderson"
- HarunKovac
- Posts: 854
- Joined: 07/02/2015 12:42
#57443 Re: Liverpool FC
Zato sto si vec upisao Jordan Henderson, ne treba opcija 14AmiĐa_Idriz wrote: ↑27/11/2021 19:26 ANKETA
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... A/viewform
Iz nekog razloga mi odbija prihvatiti "Jordan Henderson"tako da je on opcija 14.
![]()
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#57444 Re: Liverpool FC
Nisam ni ja haman više dobar

@Harun
@Harun
- drug_profi
- Posts: 65415
- Joined: 16/07/2012 16:00
#57445 Re: Liverpool FC
Jota je zabio dva, ali je mogao jos bar dva da je bio sav svoj, plus sto bi jedan promasaj bio gol da je nije skinuo Salahu sa noge. također i prvi gol je Skinuo Salahu.
Iz tog razloga smatram da nije bio presudan faktor pa mu ne dajem bodove, iako ga kao igraca jako cijenim i smtram da se izvrsno krece po terenu. Uvijek je opcija za dodavanje.
Salah izvrstan trebao je zabiti bar jedan.
Konate djeluje na momente trapavo, ali odrađuje ono što treba.
Robo i Mane odlicni, Alison vrhunski.
Stoga: Robo, Alison, Salah.
Iz tog razloga smatram da nije bio presudan faktor pa mu ne dajem bodove, iako ga kao igraca jako cijenim i smtram da se izvrsno krece po terenu. Uvijek je opcija za dodavanje.
Salah izvrstan trebao je zabiti bar jedan.
Konate djeluje na momente trapavo, ali odrađuje ono što treba.
Robo i Mane odlicni, Alison vrhunski.
Stoga: Robo, Alison, Salah.
- BHF_Manijak
- Posts: 28525
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#57447 Re: Liverpool FC
Ovako se odradjuje mrtvi WH...
Protiv Liverpoola je bilo kao da svaki korner Beckham licno izvodi.
Protiv Liverpoola je bilo kao da svaki korner Beckham licno izvodi.
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#57448 Re: Liverpool FC
I ja se ponadao da WH moze otkinuti barem bod...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#57450 Re: Liverpool FC
13. kolo EPL-a: Liverpool - Southampton 4:0











