Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#57376 Re: Liverpool FC
Ne bih rekao da Jones stagnira, bas suprotno. Dosta zrelije izgleda na terenu, nego prosle sezone.
-
convict
- Posts: 3516
- Joined: 10/02/2008 01:20
#57377 Re: Liverpool FC
nadam se da ce sutra izaci sastav kao za carabao cup. samo je bitno sacuvati se od povreda, a ujedno dati sansu gordonu, mortonu, bradleyu da steknu neko iskustvo na tom nivou.
- drug_profi
- Posts: 65416
- Joined: 16/07/2012 16:00
#57378 Re: Liverpool FC
Ne bih se ja zajebavao. Pare su fine za pobjedu. 2,8 miliona eura.
930K za nerjeseno.
Kita sa mašnom za poraz.
930K za nerjeseno.
Kita sa mašnom za poraz.
- ljevoruki
- Posts: 4758
- Joined: 20/05/2011 22:49
#57379 Re: Liverpool FC
Taman za mjesec i po Salahove nove plate. 
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#57380 Re: Liverpool FC
Na stranu pare, ali da se mene pita, rado bih Portu i pustio minimalnu pobjedu, samo da oni idioti iz Madrida imaju manje šanse da prođu skupinudrug_profi wrote: ↑24/11/2021 08:35 Ne bih se ja zajebavao. Pare su fine za pobjedu. 2,8 miliona eura.
930K za nerjeseno.
Kita sa mašnom za poraz.
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
-
convict
- Posts: 3516
- Joined: 10/02/2008 01:20
#57383 Re: Liverpool FC
ma ako ne mozemo dobiti porto sa kombinovanim sastavom, ne trebamo ni igratidrug_profi wrote: ↑24/11/2021 08:35 Ne bih se ja zajebavao. Pare su fine za pobjedu. 2,8 miliona eura.
930K za nerjeseno.
Kita sa mašnom za poraz.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#57384 Re: Liverpool FC
Mladi rasturili vršnjake iz Porta rezultatom 4:0. 
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#57385 Re: Liverpool FC
no_sekirli wrote: ↑24/11/2021 11:36Na stranu pare, ali da se mene pita, rado bih Portu i pustio minimalnu pobjedu, samo da oni idioti iz Madrida imaju manje šanse da prođu skupinudrug_profi wrote: ↑24/11/2021 08:35 Ne bih se ja zajebavao. Pare su fine za pobjedu. 2,8 miliona eura.
930K za nerjeseno.
Kita sa mašnom za poraz.![]()
Ma i ja bih zarotirao danas. Pare su mala cijena za zdravlje najbitnijih igraca.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#57386 Re: Liverpool FC
Konate, Neco, Takumi, Divock, pa što da ne i Morton.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#57387 Re: Liverpool FC
Na jednoj takvo bezveze utakmici smo ostali bez Jote na par mjeseci u momentu kada je bio na vrhuncu svog fudbala 
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#57388 Re: Liverpool FC
Odlicna ideja, nadam se da Klopp cita forum.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#57389 Re: Liverpool FC
Slažem se, ali je drugačije bilo, mislim da Jota nije igrao tipa utakmicu u ligi prije toga, tj svi iz prednje trojke su bili zdravi. Sad bi bila ludost da počne npr večeras, mada očekujem bar jednog od Mane/Salah mada je to i podnošljivo.AmiĐa_Idriz wrote: ↑24/11/2021 17:01 Na jednoj takvo bezveze utakmici smo ostali bez Jote na par mjeseci u momentu kada je bio na vrhuncu svog fudbala![]()
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#57390 Re: Liverpool FC
Ma da, vjerovatno jedan od njih dvojice će početi. Nešto tipujem na Manea ali vidjećemo ubrzo hajde.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#57391 Re: Liverpool FC
Alisson kapiten.Alisson, Williams, Matip, Konate, Tsimikas, Morton, Thiago, Oxlade-Chamberlain, Salah, Minamino, Mane
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#57393 Re: Liverpool FC
Opa, Morton u startnih 11. 
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#57394 Re: Liverpool FC
Salah i Mane dok se boje ne rastope 
Milner na klupi
Milner na klupi
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#57396 Re: Liverpool FC
Ne znam bas hoce li Morton biti zadnji vezni, ali bih volio da imamo pravu zamjenu za Faba.
I bas mi je enigma, zbog cega Mo nikako da ponese kapitensku traku.
I bas mi je enigma, zbog cega Mo nikako da ponese kapitensku traku.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#57397 Re: Liverpool FC
Neco fino igra za sada.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#57398 Re: Liverpool FC
Što se tiče ovog poluvremena, žao mi je što je propala Thiagova asistencija 
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#57399 Re: Liverpool FC
Cimi svaku tekmu isto da je u na UFCu
Konate, osim one izgubljene na sredini, odlican.
Konate, osim one izgubljene na sredini, odlican.
