Covjek je cuda cinio s onim kapacitetima koje je imao. Prodaja posebna. Na kakvim sve vucibatinama, je Liverpool znao kesh uzeti to je za pricu...
A primjetno je pored vec kurceve forme Manea, da Fabinho Boga mi tanani izgleda ove sezone. Kakva radilica je bio prije povreda, sad mi je sav u grcu nakvom.
PS Jebem Oxu kompletnu zensku familiju za onu pickastu reakciju kod gola WH za 2:1. Sestru sebi jebo pusti covjeka da protrci!

