Od jutros krenem sve pisati za tog veznjaka, ali nema više svrhe, pišemo mi svi to ovdje od augusta. Prošao je voz. Samo mi nije jasno kako nisu ništa naučili iz prethodne sezone. U manjak finansija i nedostatak
tog igrača na tržištu ne vjerujem, al nejse, ne vrijedi se više vraćati na tu temu.
Jučerašnji vezni red jeste odradio loš posao, ali kad podvučem crtu ne mogu ih ništa ponaosob kriviti. Nekompatibilna trojka, sa manje više sličnim karakteristikama. Još pridodaš Curtisa kojeg nije nigdje bilo i krio se maltene od lopte. Ali eto, može mu se progledati, mlad je, takve oscilacije su normalna stvar.
convict wrote: ↑31/10/2021 13:51
nisam juce gledao tekmu, kakva je sad povreda u pitanju?
Teško je više i znati, dal' je obnovljena ona povreda nakon starta Pogbe ili šta već...uglavnom, ono što se zna da neće biti dostupan za Atletico, a za dalje će se vidjeti.