Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
ljevoruki
Posts: 4758
Joined: 20/05/2011 22:49

#57101 Re: Liverpool FC

Post by ljevoruki »

Ispade Keita nezamjenjiv. :run:
Covjek se povrijedi kada izlazi iz autobusa, zar nije Klopov osmjeh sve rekao.
Ja bih da ponovim po stoti put, fali Gini ili igrac kao Gini.
Taki, Ox, Thiago, Naby su lohotni, nemaju sta da traze u Klopovom sistemu treninga i utakmica.
Na stranu sto ih je on sam doveo ali mora se priznati da su ovi igraci promasaj.
convict
Posts: 3519
Joined: 10/02/2008 01:20

#57102 Re: Liverpool FC

Post by convict »

ma ja sam se iznenadio da je uopste bio u sastavu. ocekivao sam nakon onog starta da ga nece biti do proljeca.

nisam juce gledao tekmu, kakva je sad povreda u pitanju?
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#57103 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Od jutros krenem sve pisati za tog veznjaka, ali nema više svrhe, pišemo mi svi to ovdje od augusta. Prošao je voz. Samo mi nije jasno kako nisu ništa naučili iz prethodne sezone. U manjak finansija i nedostatak tog igrača na tržištu ne vjerujem, al nejse, ne vrijedi se više vraćati na tu temu.

Jučerašnji vezni red jeste odradio loš posao, ali kad podvučem crtu ne mogu ih ništa ponaosob kriviti. Nekompatibilna trojka, sa manje više sličnim karakteristikama. Još pridodaš Curtisa kojeg nije nigdje bilo i krio se maltene od lopte. Ali eto, može mu se progledati, mlad je, takve oscilacije su normalna stvar.
convict wrote: 31/10/2021 13:51 nisam juce gledao tekmu, kakva je sad povreda u pitanju?
Teško je više i znati, dal' je obnovljena ona povreda nakon starta Pogbe ili šta već...uglavnom, ono što se zna da neće biti dostupan za Atletico, a za dalje će se vidjeti.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7008
Joined: 02/10/2013 18:36

#57104 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Meni nekako Virgil izgleda sporo i preplaseno. Kad visokih lopti i markiranja na prekidima i dalje izgleda odlicno, medjutim u duelima i ubacajima po zemlji je prespor, i kao da nema mooda biti malo cvrsci.
Razumijem ja da je ovo vrijeme nakon povrede, ali mozda bi i on trebao malo u rotaciju.

O veznjaku nemamo sta vise pisati, Amidza je u pravu. Sve i jedan protivnik ako se otrese presinga ispred svoga gola, u 2 poteza je vec ispred naseg 16erca. Kako Chelsea, tako i jebeni Brighton i svi redom. Ne kontam Kloppa, kako ne uspijeva pokrpiti taj nedostatak, mozda drugacijim pozicioniranjem, mozda sa 3 stopera pa da zgusne sredinu malo vise.

Prava je steta ova 4 boda, iako je jos puno do kraja, bolje bi bilo da su na nasem kontu.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28535
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#57105 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Nije to do Kloppa, vec do onoga s cim raspolaze. Ti kad imas Hendersona, Fabinha i Keitu/Milnera ti si odlicno pokriven. Milner iako nije najbrzi, ipak iskustvom fantasticno se pozicionira.
Pa cak ni ta postava veznog reda protiv top ekipa ala City ne uspije zatvoriti kako treba, a zamislite tek u kombinaciji Ox, Jones, Hendo.

Jednostavno 2 od 3 su preslaba i to je ogroman problem. Mali Jones je uzasan bio protiv Brightona, vidio se nije ni naprijed ni nazad cijelu utakmicu.
Odlaskom Wijnalduma veza je mnogo izgubila. A on debil sad sjedi u PSG-u. Uglavnom kako smo za stopera pricali, tako sad i za veznog. Ali nek jebu sebi mater skrtu i pohlepnu.
Liverpoolu treba neko ala Kante, Goretzka, Kimmich...
User avatar
drug_profi
Posts: 65422
Joined: 16/07/2012 16:00

#57106 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Dogodine će biti rješen vezni red, ali će nastati problem u napadu.
I tako sve u krug... 19/20 se neće ponoviti uskoro.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7008
Joined: 02/10/2013 18:36

#57107 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Maximin iz Newcastla bi legao ko kec na desetku.

A i ona trakavica sa Ginijem, na kraju nikome nije donijela koristi. Nama fali pouzdan, zdrav igrac, a on sjedi na klupi. I vjerojatno ce sljedecu sezonu na neku posudbu u Valenciu, ili tako neki klub.
User avatar
Edin H.
Posts: 53614
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#57108 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

no_sekirli wrote: 01/11/2021 11:42 Maximin iz Newcastla bi legao ko kec na desetku.

A i ona trakavica sa Ginijem, na kraju nikome nije donijela koristi. Nama fali pouzdan, zdrav igrac, a on sjedi na klupi. I vjerojatno ce sljedecu sezonu na neku posudbu u Valenciu, ili tako neki klub.
Sta ga briga, gleda tekme ko i ti, samo sto ne moze otvoriti pivo, a cifra na bankovnom racunu rapidno raste :oops:
User avatar
no_sekirli
Posts: 7008
Joined: 02/10/2013 18:36

#57109 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Kako ga je krenulo, uskoro ce sa tribina gledati.
User avatar
Edin H.
Posts: 53614
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#57110 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

no_sekirli wrote: 01/11/2021 18:36 Kako ga je krenulo, uskoro ce sa tribina gledati.
:shock: :mrgreen:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#57111 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#57112 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »



:D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#57113 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Kaže Klopp da smo bez Keite neko vrijeme. Ako pitate mene križaj ga do nove godine, a onda eto i AFCON-a, gasi mješalicu.

Thiago i Fabinho dostupni već za sutra.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7008
Joined: 02/10/2013 18:36

#57114 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Ne znam koliko je potrebno uopce sutra ginuti, nama bi i 0:0 bilo odlicno.
Radije te rekovalescente ukljucivati u borbu za PL.
Imamo 5 zdravih stopera i 3-4 vezna igraca, nadam se da je Klopp izvukao neku pouku od prosle sezone.
convict
Posts: 3519
Joined: 10/02/2008 01:20

#57115 Re: Liverpool FC

Post by convict »

ma neka izginu jos sutra pa zadnje dvije neka ide ekipa kao za carabao kup.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#57116 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

MATCHDAY!

Image
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#57117 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Tsimikas starter.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#57118 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#57119 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Inace Naby Keita pokazuje svoju svrhu u klubu jos jednom. Uhljeb svjetske klase. Da mu Alija Genjac pozavidi. Protjerati iz kluba prvom prilikom.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7008
Joined: 02/10/2013 18:36

#57120 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Uvali Klopp Faba od starta, rekovalescenta. Boze daj da ovo na dobro zavrsi.
Svaka cast za Cimija, Robo je malo down, ali nije ni samo do njega. Letargija Manea na njegovoj strani, i njega dosta koci.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#57121 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#57122 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Pobjedom večeras bi zaključili prvu poziciju neovisno o preostala dva kola.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#57123 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Uf Trent :kiss:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#57124 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Trentinho :izet:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#57125 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Eh sad, neće valjda repriza iz Madrida :D
Post Reply