Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#57051 Re: Liverpool FC
Osim stopera i bissoume nisu više toliko physical kao prethodnih sezona. Lakše se odmah nosimo sa njima.
Nadam se Takiju u drugom, da gori sve!
Nadam se Takiju u drugom, da gori sve!
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#57053 Re: Liverpool FC
Druga šansa, Bobby. Evo ga, 3.
Edit: ipak nije.
Edit: ipak nije.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#57055 Re: Liverpool FC
samo da ne bude 2-0 najgori rezultat...
- BHF_Manijak
- Posts: 28525
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#57056 Re: Liverpool FC
Meni je Firmino totalno out of focus ovu utamicu. Nevezano za onu sansu na pocetku.
Alissona drugi put lobuju na liniji ove sezone. Havertz i ova karina sad. Inace bezze ih se vraca u igru.
Konate strasan u kreaciji, ali i nazad. Top.
Keita klasika.
Alissona drugi put lobuju na liniji ove sezone. Havertz i ova karina sad. Inace bezze ih se vraca u igru.
Konate strasan u kreaciji, ali i nazad. Top.
Keita klasika.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#57057 Re: Liverpool FC
Ovo je bio centaršut, posrećilo se mladiću
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#57058 Re: Liverpool FC
Dobra utakmica za gledati. Ima minusa ali nadati se da će u drugom ovo biti završeno brzo.
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#57059 Re: Liverpool FC
Samo malo da se uozbilje, dat će dva-tri gola još.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#57060 Re: Liverpool FC
Pa i bolje bi im bilo, s obzirom da rezultati okolo mirišu fino.
- BHF_Manijak
- Posts: 28525
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#57061 Re: Liverpool FC
Ne znam, meni utakmica smrdi na Brentford... Imam osjecaj da ovi kad god centar predju da mogu zabiti.
Supalj je vezni red totalno. Ovaj trio je tanani i to je glavni uzrok slabe igre u odbrani.
Ako ovo zele uzeti, ovdje se minimalno mora dati jos jedan gol.
Supalj je vezni red totalno. Ovaj trio je tanani i to je glavni uzrok slabe igre u odbrani.
Ako ovo zele uzeti, ovdje se minimalno mora dati jos jedan gol.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#57063 Re: Liverpool FC
Popravio sam ti postBHF_Manijak wrote: ↑30/10/2021 17:03 Ne znam, meni utakmica smrdi na Brentford... Imam osjecaj da ovi kad god centar predju da mogu zabiti.
Supalj je vezni red totalno. Ovaj trio je tanani i to je glavni uzrok slabe igre u odbrani.
Ako ovo zele uzeti, ovdje se minaminalno mora dati jos jedan gol.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#57064 Re: Liverpool FC
Sreća pa Lallana danas ima krizu identiteta.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#57065 Re: Liverpool FC
Zajeban Brajton.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#57066 Re: Liverpool FC
Treba neko Oxu objasniti neke stvari. Ovaj njegov hero balling bi nas mogao kostati…
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#57067 Re: Liverpool FC
Ma daj Takija, nek' hala gori.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#57068 Re: Liverpool FC
Pa ono, bio bi spreman i Mortona ubaciti kad već nemam koga. Vezni red se mora osvježiti ubrzo.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#57069 Re: Liverpool FC
Osjetilo se. Kao da nisu ni izašli iz svlačionice.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#57072 Re: Liverpool FC
Znam da cete me razapeti ali ovi su dobili krila kako je Naby izasao
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#57073 Re: Liverpool FC
Brajton i dalje napada.
- MMM1977
- Posts: 6694
- Joined: 15/07/2009 12:56
#57074 Re: Liverpool FC
Ox drži sredinu nema šta, kako je on ušao u igru raspali smo se. Firmino isto nula bodova
- BHF_Manijak
- Posts: 28525
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#57075 Re: Liverpool FC
Ma rekoh vezni red kurcina. Od toga sve pocinje i zavrsava.
Nikakva trka, nikakav presing.
Rekoh mirise na jebeni Brentford. Mijenjaj Firmina, daj Jotu ili Japanca.
Nikakva trka, nikakav presing.
Rekoh mirise na jebeni Brentford. Mijenjaj Firmina, daj Jotu ili Japanca.
