A takva vrsta oruzja ce uvijek za mene biti zolja
The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Moderator: _BataZiv_0809
- Jack Be Nimble
- Posts: 11653
- Joined: 15/01/2010 18:31
#5676 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Hvala!
A takva vrsta oruzja ce uvijek za mene biti zolja
A takva vrsta oruzja ce uvijek za mene biti zolja
- SanskiBiser
- Posts: 9154
- Joined: 14/05/2007 02:18
- Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton
#5677 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
jasta, ko i ja sto svaki kalkulator zovem digitronJack Be Nimble wrote:Hvala!
A takva vrsta oruzja ce uvijek za mene biti zolja
-
Tyke
- Posts: 3175
- Joined: 23/02/2012 05:44
#5678 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Ili prije sto sam svaki deterdzent za sudje zvao 3D, ili maramice vazda zvao paloma, i jos masu toga.SanskiBiser wrote:jasta, ko i ja sto svaki kalkulator zovem digitronJack Be Nimble wrote:Hvala!
A takva vrsta oruzja ce uvijek za mene biti zolja
- klixoris
- Posts: 6396
- Joined: 07/11/2012 09:36
- Location: u zavoju....na koljenu
#5679 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Eh jesam uzivao kad walkeri zamezise onog malca...
Drago mi je sto su se kutarisali kompletne sporne ekipe. Jedino steta za plavku jer je imala onako potencijala da postane krvolocna, a osta i Rick bez trebe...
Malo nerealna ona explozija RPG-a - rasturi Neganovu ekipu i motore u komade ko da je 120mm minobacacka pala, a ne projektil sa relativno malim punjenjem i usmjerenom explozijom (RPG se koristi primarno za probijanje oklopa)... I jos nasa ekipa bez ogrebotine, a stajali 2 metra od njih...
No dobro, davno smo apsolvirali da ne trazimo logiku u zombie filmovima
I malo mi je glupo sto su u nastavku sezone potpuno zanemarili ono "mama, mama" zivkanje sad vec pojedenog debilnog malca sa kojim su zakljucili prvu polovicu sezone.
Sad ce vjerovatno ici guslanje do kraja sezone, popravljanje ograde, zivotarenje... U posljednjoj epizodi ocekujem ukazivanje Negana na vratima i onda cekamo rasplet u iducoj sezoni
Drago mi je sto su se kutarisali kompletne sporne ekipe. Jedino steta za plavku jer je imala onako potencijala da postane krvolocna, a osta i Rick bez trebe...
Malo nerealna ona explozija RPG-a - rasturi Neganovu ekipu i motore u komade ko da je 120mm minobacacka pala, a ne projektil sa relativno malim punjenjem i usmjerenom explozijom (RPG se koristi primarno za probijanje oklopa)... I jos nasa ekipa bez ogrebotine, a stajali 2 metra od njih...
No dobro, davno smo apsolvirali da ne trazimo logiku u zombie filmovima
I malo mi je glupo sto su u nastavku sezone potpuno zanemarili ono "mama, mama" zivkanje sad vec pojedenog debilnog malca sa kojim su zakljucili prvu polovicu sezone.
Sad ce vjerovatno ici guslanje do kraja sezone, popravljanje ograde, zivotarenje... U posljednjoj epizodi ocekujem ukazivanje Negana na vratima i onda cekamo rasplet u iducoj sezoni
- janje_
- Posts: 2437
- Joined: 05/04/2007 14:05
#5680 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
malo krompira, malo paradajza, poneka bamlja, cisto nako nek se nadje, papricice, poneka koka, ovo ono.. nako, pravo domacinski..klixoris wrote:Sad ce vjerovatno ici guslanje do kraja sezone, popravljanje ograde, zivotarenje... U posljednjoj epizodi ocekujem ukazivanje Negana na vratima i onda cekamo rasplet u iducoj sezoni
i onda dodje negan i sjebe sve u cetvrt zadnje epiziode.. i cekaj jesen.. jbg, ko nam je kriv sto smo se navukli.
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#5681 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Carl je znači ubuduće jednooki Džek. 
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#5682 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Da hoce Glena vise pojesti, ubiti... nesto...
- adda_sa
- Posts: 830
- Joined: 11/03/2006 21:52
- Location: where my friends are
#5683 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
svanulo mi je kad su onog malog pojeli. zao mi plavuse jedino
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#5684 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Kojeg malog, imaju dvojica...adda_sa wrote:svanulo mi je kad su onog malog pojeli. zao mi plavuse jedino
- adda_sa
- Posts: 830
- Joined: 11/03/2006 21:52
- Location: where my friends are
#5685 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
mali maliLogovan wrote:Kojeg malog, imaju dvojica...adda_sa wrote:svanulo mi je kad su onog malog pojeli. zao mi plavuse jedino
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#5686 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Kontam Ricku otisla sansa za karanja, al' zato sad kad cool jednooki Carl Poppa prifati onu Enid, nece ga vadit' vise nikako.adda_sa wrote:svanulo mi je kad su onog malog pojeli. zao mi plavuse jedino
- dale cooper
- Posts: 31353
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#5687 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Uh, al' ga je 'ladno Mišon probušila katanom.adda_sa wrote:mali maliLogovan wrote:Kojeg malog, imaju dvojica...adda_sa wrote:svanulo mi je kad su onog malog pojeli. zao mi plavuse jedinoreko pojeli..onog mu buraza starijeg je mison dokrajcila.malo brutalno, al je decko p**ka fakat, tot nestabilan i nepouzdan
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#5688 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Tyke wrote:Ili prije sto sam svaki deterdzent za sudje zvao 3D, ili maramice vazda zvao paloma, i jos masu toga.SanskiBiser wrote:jasta, ko i ja sto svaki kalkulator zovem digitronJack Be Nimble wrote:Hvala!
A takva vrsta oruzja ce uvijek za mene biti zolja
i svaki deterdžent za ves faks
- adda_sa
- Posts: 830
- Joined: 11/03/2006 21:52
- Location: where my friends are
#5689 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
priznajem sokantno...zagrizose malog, i taman reko : e hvalim te boze...par sekundi dalje ode ona, ide sok...par sekundi dalje mison pokosi onog malog....vilica pade na pod 
Last edited by adda_sa on 17/02/2016 22:27, edited 1 time in total.
- SanskiBiser
- Posts: 9154
- Joined: 14/05/2007 02:18
- Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton
#5690 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
natakla ga je ko cevap cackalicomadda_sa wrote:priznajem sokantno...zagrizose malog, i taman reko : e hvalim te boze...par sekundi dalje ode ona, ide sok...par sekundi dalje mison pokosi onog malo....vilica pade na pod
- adda_sa
- Posts: 830
- Joined: 11/03/2006 21:52
- Location: where my friends are
#5691 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
SanskiBiser wrote:natakla ga je ko cevap cackalicomadda_sa wrote:priznajem sokantno...zagrizose malog, i taman reko : e hvalim te boze...par sekundi dalje ode ona, ide sok...par sekundi dalje mison pokosi onog malo....vilica pade na pod
-
Tyke
- Posts: 3175
- Joined: 23/02/2012 05:44
#5692 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Ne, nego jednooki Carl, hhh.irac300 wrote:Carl je znači ubuduće jednooki Džek.
- jalijas74
- Posts: 1366
- Joined: 17/11/2010 15:10
#5693 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Kako bi bilo super da svaka naredna epizoda bude slicna ovoj 
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#5694 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Pa ostali bi bez glumaca, svi bi pomrli.jalijas74 wrote:Kako bi bilo super da svaka naredna epizoda bude slicna ovoj

- jalijas74
- Posts: 1366
- Joined: 17/11/2010 15:10
#5695 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Uvijek ce doci neki novi pogotovo ako ubiju nekog crnca pojavi se noviLogovan wrote:Pa ostali bi bez glumaca, svi bi pomrli.jalijas74 wrote:Kako bi bilo super da svaka naredna epizoda bude slicna ovoj![]()
P.S.
GIF ti je prelud
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#5696 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Kad malo razmislim, ovoj sceni sa eksplozijom fali neki fijuk ili bar neki vizuelni prikaz dolaska projektila.
Ovako izgleda ko da je ta neka eksplozivna naprava bila medju njima i onda je iznenada gruhnulo
No, dobro, tako su zamislili i necemo cjepidlaciti
Ovako izgleda ko da je ta neka eksplozivna naprava bila medju njima i onda je iznenada gruhnulo
No, dobro, tako su zamislili i necemo cjepidlaciti
- SanskiBiser
- Posts: 9154
- Joined: 14/05/2007 02:18
- Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton
#5697 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Tomahawk11 wrote:Kad malo razmislim, ovoj sceni sa eksplozijom fali neki fijuk ili bar neki vizuelni prikaz dolaska projektila.
Ovako izgleda ko da je ta neka eksplozivna naprava bila medju njima i onda je iznenada gruhnulo![]()
No, dobro, tako su zamislili i necemo cjepidlaciti
Imam ja na telefonu neku aplikaciju bude ista vaka' eksplozija doda je na bilo koji moj video
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#5698 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Pored tolikih nelogicnih momenata u TWD-u (a bilo ih je vala puno), nismo valjda dotle dosli da sad i jednu eksploziju dovodimo u pitanje. 
- Jack Be Nimble
- Posts: 11653
- Joined: 15/01/2010 18:31
#5699 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Pa bilo bi dobro da mjenjaju likove. Svake dvije sezone dobijemo nove glumce. Malo postaje dosadno. Barem se mozemo nadati da ce se eventualno ova i Fear ekipa napokon sresti.
Mene samo nervira sto producenti ne prate svoju logiku. Sest sezona nam govore najgore sto mozes da uradis je sam protiv 20 zombija pa makar imao kalasnjikov. A onda svi izadju sa sjekirama i pobiju citavo naselje.
Mene samo nervira sto producenti ne prate svoju logiku. Sest sezona nam govore najgore sto mozes da uradis je sam protiv 20 zombija pa makar imao kalasnjikov. A onda svi izadju sa sjekirama i pobiju citavo naselje.
- DMXallen
- Posts: 214
- Joined: 26/06/2015 17:55
- Contact:
#5700 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
A ovo je bio prelomni trenutak u cijeloj priči, u nastavku SPOILER ZA STRIPAŠE , tako je i u stripu .. KRAJ SPOILERA.
Previše su se bili uljuljkali u toj Alexandriji, smatrali su da će napokon biti tu neki miran život i početak izgradnje neke civilizacije.
Ono što je se desilo Carlu je bio okidač u Rickovoj glavi, jednostavno je nekontrolirano izašao u rulju i krenuo tući. To je onaj Rick koji mi je najdraži, neobuzdani i krvoločan. A onda su svi slijedili njegov bijes jer im je pun k više tih mrtvaca. I sigurno bi izginuli kao rasada da ne bi Abraham-a sa ekipom vani.
Isto tako i sa Neganovom ekipom, služili su samo za najavu Negana i ostalih dešavanja iz stripa SPOILER ZA STRIPAŠE , u stripu je sasvim druga ekipa se susrela sa njima i isto ih smakli, tj ne eksplozijom ali paljbom, jednog su ostavili živog da prenese poruku Neganu da se ne zajebava sa njima. .. KRAJ SPOILERA.
Previše su se bili uljuljkali u toj Alexandriji, smatrali su da će napokon biti tu neki miran život i početak izgradnje neke civilizacije.
Ono što je se desilo Carlu je bio okidač u Rickovoj glavi, jednostavno je nekontrolirano izašao u rulju i krenuo tući. To je onaj Rick koji mi je najdraži, neobuzdani i krvoločan. A onda su svi slijedili njegov bijes jer im je pun k više tih mrtvaca. I sigurno bi izginuli kao rasada da ne bi Abraham-a sa ekipom vani.
Isto tako i sa Neganovom ekipom, služili su samo za najavu Negana i ostalih dešavanja iz stripa SPOILER ZA STRIPAŠE , u stripu je sasvim druga ekipa se susrela sa njima i isto ih smakli, tj ne eksplozijom ali paljbom, jednog su ostavili živog da prenese poruku Neganu da se ne zajebava sa njima. .. KRAJ SPOILERA.
