The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11653
Joined: 15/01/2010 18:31

#5676 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Jack Be Nimble »

Hvala!

A takva vrsta oruzja ce uvijek za mene biti zolja :D
User avatar
SanskiBiser
Posts: 9154
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#5677 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by SanskiBiser »

Jack Be Nimble wrote:Hvala!

A takva vrsta oruzja ce uvijek za mene biti zolja :D
jasta, ko i ja sto svaki kalkulator zovem digitron :lol:
Tyke
Posts: 3175
Joined: 23/02/2012 05:44

#5678 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Tyke »

SanskiBiser wrote:
Jack Be Nimble wrote:Hvala!

A takva vrsta oruzja ce uvijek za mene biti zolja :D
jasta, ko i ja sto svaki kalkulator zovem digitron :lol:
Ili prije sto sam svaki deterdzent za sudje zvao 3D, ili maramice vazda zvao paloma, i jos masu toga. :lol:
User avatar
klixoris
Posts: 6396
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#5679 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by klixoris »

Eh jesam uzivao kad walkeri zamezise onog malca... :izet: :mrgreen:
Drago mi je sto su se kutarisali kompletne sporne ekipe. Jedino steta za plavku jer je imala onako potencijala da postane krvolocna, a osta i Rick bez trebe... :mrgreen:
Malo nerealna ona explozija RPG-a - rasturi Neganovu ekipu i motore u komade ko da je 120mm minobacacka pala, a ne projektil sa relativno malim punjenjem i usmjerenom explozijom (RPG se koristi primarno za probijanje oklopa)... I jos nasa ekipa bez ogrebotine, a stajali 2 metra od njih...
No dobro, davno smo apsolvirali da ne trazimo logiku u zombie filmovima :mrgreen:
I malo mi je glupo sto su u nastavku sezone potpuno zanemarili ono "mama, mama" zivkanje sad vec pojedenog debilnog malca sa kojim su zakljucili prvu polovicu sezone.

Sad ce vjerovatno ici guslanje do kraja sezone, popravljanje ograde, zivotarenje... U posljednjoj epizodi ocekujem ukazivanje Negana na vratima i onda cekamo rasplet u iducoj sezoni
User avatar
janje_
Posts: 2437
Joined: 05/04/2007 14:05

#5680 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by janje_ »

klixoris wrote:Sad ce vjerovatno ici guslanje do kraja sezone, popravljanje ograde, zivotarenje... U posljednjoj epizodi ocekujem ukazivanje Negana na vratima i onda cekamo rasplet u iducoj sezoni
malo krompira, malo paradajza, poneka bamlja, cisto nako nek se nadje, papricice, poneka koka, ovo ono.. nako, pravo domacinski..

i onda dodje negan i sjebe sve u cetvrt zadnje epiziode.. i cekaj jesen.. jbg, ko nam je kriv sto smo se navukli.
User avatar
irac300
Posts: 9066
Joined: 18/07/2009 18:36

#5681 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by irac300 »

Carl je znači ubuduće jednooki Džek. :D
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#5682 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Pitarrr82 »

Da hoce Glena vise pojesti, ubiti... nesto...
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#5683 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by adda_sa »

svanulo mi je kad su onog malog pojeli. zao mi plavuse jedino
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5684 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Logovan »

adda_sa wrote:svanulo mi je kad su onog malog pojeli. zao mi plavuse jedino
Kojeg malog, imaju dvojica... :D
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#5685 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by adda_sa »

Logovan wrote:
adda_sa wrote:svanulo mi je kad su onog malog pojeli. zao mi plavuse jedino
Kojeg malog, imaju dvojica... :D
mali mali :D reko pojeli..onog mu buraza starijeg je mison dokrajcila.malo brutalno, al je decko p**ka fakat, tot nestabilan i nepouzdan
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12402
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#5686 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Tito_i_Partija »

adda_sa wrote:svanulo mi je kad su onog malog pojeli. zao mi plavuse jedino
Kontam Ricku otisla sansa za karanja, al' zato sad kad cool jednooki Carl Poppa prifati onu Enid, nece ga vadit' vise nikako. :D
User avatar
dale cooper
Posts: 31353
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#5687 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by dale cooper »

adda_sa wrote:
Logovan wrote:
adda_sa wrote:svanulo mi je kad su onog malog pojeli. zao mi plavuse jedino
Kojeg malog, imaju dvojica... :D
mali mali :D reko pojeli..onog mu buraza starijeg je mison dokrajcila.malo brutalno, al je decko p**ka fakat, tot nestabilan i nepouzdan
Uh, al' ga je 'ladno Mišon probušila katanom. :mrgreen: Sasvim opravdano naravno, ali opet je bilo šokantno.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#5688 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

Tyke wrote:
SanskiBiser wrote:
Jack Be Nimble wrote:Hvala!

A takva vrsta oruzja ce uvijek za mene biti zolja :D
jasta, ko i ja sto svaki kalkulator zovem digitron :lol:
Ili prije sto sam svaki deterdzent za sudje zvao 3D, ili maramice vazda zvao paloma, i jos masu toga. :lol:

i svaki deterdžent za ves faks
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#5689 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by adda_sa »

priznajem sokantno...zagrizose malog, i taman reko : e hvalim te boze...par sekundi dalje ode ona, ide sok...par sekundi dalje mison pokosi onog malog....vilica pade na pod :D
Last edited by adda_sa on 17/02/2016 22:27, edited 1 time in total.
User avatar
SanskiBiser
Posts: 9154
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#5690 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by SanskiBiser »

adda_sa wrote:priznajem sokantno...zagrizose malog, i taman reko : e hvalim te boze...par sekundi dalje ode ona, ide sok...par sekundi dalje mison pokosi onog malo....vilica pade na pod :D
natakla ga je ko cevap cackalicom :lol:
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#5691 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by adda_sa »

SanskiBiser wrote:
adda_sa wrote:priznajem sokantno...zagrizose malog, i taman reko : e hvalim te boze...par sekundi dalje ode ona, ide sok...par sekundi dalje mison pokosi onog malo....vilica pade na pod :D
natakla ga je ko cevap cackalicom :lol:
:hihihi:
Tyke
Posts: 3175
Joined: 23/02/2012 05:44

#5692 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Tyke »

irac300 wrote:Carl je znači ubuduće jednooki Džek. :D
Ne, nego jednooki Carl, hhh. :D
User avatar
jalijas74
Posts: 1366
Joined: 17/11/2010 15:10

#5693 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by jalijas74 »

Kako bi bilo super da svaka naredna epizoda bude slicna ovoj :evil:
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5694 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Logovan »

jalijas74 wrote:Kako bi bilo super da svaka naredna epizoda bude slicna ovoj :evil:
Pa ostali bi bez glumaca, svi bi pomrli. :mrgreen:

Image
User avatar
jalijas74
Posts: 1366
Joined: 17/11/2010 15:10

#5695 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by jalijas74 »

Logovan wrote:
jalijas74 wrote:Kako bi bilo super da svaka naredna epizoda bude slicna ovoj :evil:
Pa ostali bi bez glumaca, svi bi pomrli. :mrgreen:
Uvijek ce doci neki novi pogotovo ako ubiju nekog crnca pojavi se novi :)

P.S.
GIF ti je prelud :evil:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#5696 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Tomahawk11 »

Kad malo razmislim, ovoj sceni sa eksplozijom fali neki fijuk ili bar neki vizuelni prikaz dolaska projektila.
Ovako izgleda ko da je ta neka eksplozivna naprava bila medju njima i onda je iznenada gruhnulo :D

No, dobro, tako su zamislili i necemo cjepidlaciti :-D
User avatar
SanskiBiser
Posts: 9154
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#5697 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by SanskiBiser »

Tomahawk11 wrote:Kad malo razmislim, ovoj sceni sa eksplozijom fali neki fijuk ili bar neki vizuelni prikaz dolaska projektila.
Ovako izgleda ko da je ta neka eksplozivna naprava bila medju njima i onda je iznenada gruhnulo :D

No, dobro, tako su zamislili i necemo cjepidlaciti :-D

Imam ja na telefonu neku aplikaciju bude ista vaka' eksplozija doda je na bilo koji moj video :lol:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12402
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#5698 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Tito_i_Partija »

Pored tolikih nelogicnih momenata u TWD-u (a bilo ih je vala puno), nismo valjda dotle dosli da sad i jednu eksploziju dovodimo u pitanje. :lol:
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11653
Joined: 15/01/2010 18:31

#5699 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Jack Be Nimble »

Pa bilo bi dobro da mjenjaju likove. Svake dvije sezone dobijemo nove glumce. Malo postaje dosadno. Barem se mozemo nadati da ce se eventualno ova i Fear ekipa napokon sresti.

Mene samo nervira sto producenti ne prate svoju logiku. Sest sezona nam govore najgore sto mozes da uradis je sam protiv 20 zombija pa makar imao kalasnjikov. A onda svi izadju sa sjekirama i pobiju citavo naselje.
User avatar
DMXallen
Posts: 214
Joined: 26/06/2015 17:55
Contact:

#5700 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by DMXallen »

A ovo je bio prelomni trenutak u cijeloj priči, u nastavku SPOILER ZA STRIPAŠE , tako je i u stripu .. KRAJ SPOILERA.

Previše su se bili uljuljkali u toj Alexandriji, smatrali su da će napokon biti tu neki miran život i početak izgradnje neke civilizacije.
Ono što je se desilo Carlu je bio okidač u Rickovoj glavi, jednostavno je nekontrolirano izašao u rulju i krenuo tući. To je onaj Rick koji mi je najdraži, neobuzdani i krvoločan. A onda su svi slijedili njegov bijes jer im je pun k više tih mrtvaca. I sigurno bi izginuli kao rasada da ne bi Abraham-a sa ekipom vani.

Isto tako i sa Neganovom ekipom, služili su samo za najavu Negana i ostalih dešavanja iz stripa SPOILER ZA STRIPAŠE , u stripu je sasvim druga ekipa se susrela sa njima i isto ih smakli, tj ne eksplozijom ali paljbom, jednog su ostavili živog da prenese poruku Neganu da se ne zajebava sa njima. .. KRAJ SPOILERA.
Post Reply