Hvala i dovidjenja.seln wrote:
Jaooo, sam sad iznenadjen i uvredjen. S tobom niko ne raspravlja, ljudi te samo poucavaju. Ides na ignore.
Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
-
fixer
- Posts: 8091
- Joined: 20/05/2006 15:05
- Location: פיקסר אתה קינג
#5676 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
- jasko_ba
- Posts: 8478
- Joined: 13/11/2006 17:47
#5677 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
cyprus wrote:Meni je žalosno da među simpatizerima SDP-a postoje ovakvi ljudi poput selna![]()
... Ipak, sreća je što ovakvi primjeri su izuzeci i manjina u SDP
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#5678 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
A evo i mog vjernog pratioca po forumujasko_ba wrote:cyprus wrote:Meni je žalosno da među simpatizerima SDP-a postoje ovakvi ljudi poput selna![]()
... Ipak, sreća je što ovakvi primjeri su izuzeci i manjina u SDP
![]()
najveca forumska ubleha se javlja i prica drugim ljudima
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#5679 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
"...to mora da je ljubav... "
- jasko_ba
- Posts: 8478
- Joined: 13/11/2006 17:47
#5680 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
blablacyprus wrote:A evo i mog vjernog pratioca po forumujasko_ba wrote:cyprus wrote:Meni je žalosno da među simpatizerima SDP-a postoje ovakvi ljudi poput selna![]()
... Ipak, sreća je što ovakvi primjeri su izuzeci i manjina u SDP
![]()
najveca forumska ubleha se javlja i prica drugim ljudima
. Pozdrav vjerni pratioče
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52750
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#5681 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
16. Nov. 2010. 12:37 Banned user for reason “krsenje pravila sa-x foruma”
»buzzer, seln
14 dana
»buzzer, seln
14 dana
-
convict
- Posts: 3519
- Joined: 10/02/2008 01:20
#5682 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Čitam da je Danis Tanović u skuštini KS podržao Kemala Ademovića za predsjednika kluba Bošnjaka. Kemal Ademović, inače dugogodišnji višestruko kompromitirani kadar SDA, bivši direktor AID-a, umiješan u sve i svašta.
Zašto ?????
Zašto ?????
- Control panel
- Posts: 5965
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#5683 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
mozda zbog toga sta je kemo uradio za ovaj grad od 92-95. mozda se covjek nije vodio onim sto stranacki list pise. jesi li o tome razmisljao.convict wrote:Čitam da je Danis Tanović u skuštini KS podržao Kemala Ademovića za predsjednika kluba Bošnjaka. Kemal Ademović, inače dugogodišnji višestruko kompromitirani kadar SDA, bivši direktor AID-a, umiješan u sve i svašta.
Zašto ?????
- dzeno123
- Posts: 1843
- Joined: 20/04/2009 20:39
- Location: Dreamland
#5684 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ako je to jedini argument onda ti je (ili Danisov) argument los.Control panel wrote:mozda zbog toga sta je kemo uradio za ovaj grad od 92-95. mozda se covjek nije vodio onim sto stranacki list pise. jesi li o tome razmisljao.convict wrote:Čitam da je Danis Tanović u skuštini KS podržao Kemala Ademovića za predsjednika kluba Bošnjaka. Kemal Ademović, inače dugogodišnji višestruko kompromitirani kadar SDA, bivši direktor AID-a, umiješan u sve i svašta.
Zašto ?????
- no_pasaran
- Posts: 804
- Joined: 30/01/2010 19:34
#5685 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Šteta što propadoše, mogli su biti strašno iznenađenje...
Nadam se da ćete imati snage da se dignete iz pepela u licu istinske stranke koja želi pomoći svom narodu i poznaje političke procese.
Jer ko ne poznaje politiku ne može ni pomoći ovom narodu, može samo uzimati glasove od onih koji viču kako su drugačiji a zapravo ništa ne rade. Što ih i čini drugačijim, ali ništa boljim.
Sretno sa obnovom NS-a! Možete vi to!
Nadam se da ćete imati snage da se dignete iz pepela u licu istinske stranke koja želi pomoći svom narodu i poznaje političke procese.
Jer ko ne poznaje politiku ne može ni pomoći ovom narodu, može samo uzimati glasove od onih koji viču kako su drugačiji a zapravo ništa ne rade. Što ih i čini drugačijim, ali ništa boljim.
Sretno sa obnovom NS-a! Možete vi to!
- Control panel
- Posts: 5965
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#5686 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
prvi argument ili uslov je da je morao biti bosnjakdzeno123 wrote:Ako je to jedini argument onda ti je (ili Danisov) argument los.Control panel wrote:mozda zbog toga sta je kemo uradio za ovaj grad od 92-95. mozda se covjek nije vodio onim sto stranacki list pise. jesi li o tome razmisljao.convict wrote:Čitam da je Danis Tanović u skuštini KS podržao Kemala Ademovića za predsjednika kluba Bošnjaka. Kemal Ademović, inače dugogodišnji višestruko kompromitirani kadar SDA, bivši direktor AID-a, umiješan u sve i svašta.
Zašto ?????
ja jedino sigurno znam da je istina,kemina uloga u ratu. a to sto ga neki mediji optuzuju za ovo i za ono ima brate tuzilastvo i sud pa neka dokazu i neka ga zatvore. ha ja. meni ni u dzep ni iz dzepa.
ali nisam ni za neopravdano razapinjanje ljudi samo zato sto se nekome ne svidja licno ili u ovom slucaju stranacki. fahri krivo sto njegov nije prosao pa sada opet izvlaci vec jednom prozvakanu pricu o Kemi ademovicu.
sve bi ucinio samo da udje u vlast.
-
convict
- Posts: 3519
- Joined: 10/02/2008 01:20
#5687 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Fahrin list ne čitam. Informaciju kako je ko glasao sam pročitao sam u tekstu na internet stranici Oslobodjenja i ovo me zainteresovalo. Ratne zasluge su jedno, poratna politka drugo. Činjenica je da čovjek u vrhu SDA već 2 decenije i čudno je da stranka lijeve i građanske orijentacije, uz to teška opozicija, daje glas takvom kandidatu. Mogao je Danis biti i suzdržan ako je Kemo bio najbolja opcija.
- Control panel
- Posts: 5965
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#5688 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
ovo su birali bosnjaci a ne stranke. znaci bosnjaci iz svih stranka su trebali izabrati svog predstavnika.convict wrote:Fahrin list ne čitam. Informaciju kako je ko glasao sam pročitao sam u tekstu na internet stranici Oslobodjenja i ovo me zainteresovalo. Ratne zasluge su jedno, poratna politka drugo. Činjenica je da čovjek u vrhu SDA već 2 decenije i čudno je da stranka lijeve i građanske orijentacije, uz to teška opozicija, daje glas takvom kandidatu. Mogao je Danis biti i suzdržan ako je Kemo bio najbolja opcija.
I na kraju krajeva sta ima veze sto je glasao. makar se otkocila stvar pa sad u nasem kantonu mogu stvari ici dalje. a ne da se svi dure do u nedogled.
- dzeno123
- Posts: 1843
- Joined: 20/04/2009 20:39
- Location: Dreamland
#5689 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Po toj logici, Brankovica za dozivotnog predsjednika bosnjackog naroda.Control panel wrote:prvi argument ili uslov je da je morao biti bosnjak![]()
ja jedino sigurno znam da je istina,kemina uloga u ratu. a to sto ga neki mediji optuzuju za ovo i za ono ima brate tuzilastvo i sud pa neka dokazu i neka ga zatvore. ha ja. meni ni u dzep ni iz dzepa.
ali nisam ni za neopravdano razapinjanje ljudi samo zato sto se nekome ne svidja licno ili u ovom slucaju stranacki. fahri krivo sto njegov nije prosao pa sada opet izvlaci vec jednom prozvakanu pricu o Kemi ademovicu.
sve bi ucinio samo da udje u vlast.
-
convict
- Posts: 3519
- Joined: 10/02/2008 01:20
#5690 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ako mi vjeruješ, isto sam to pomislio. I uz njega Šaju, Čengića, Orića i Tigra, sve po ratnim zaslugama.dzeno123 wrote:Po toj logici, Brankovica za dozivotnog predsjednika bosnjackog naroda.Control panel wrote:prvi argument ili uslov je da je morao biti bosnjak![]()
ja jedino sigurno znam da je istina,kemina uloga u ratu. a to sto ga neki mediji optuzuju za ovo i za ono ima brate tuzilastvo i sud pa neka dokazu i neka ga zatvore. ha ja. meni ni u dzep ni iz dzepa.
ali nisam ni za neopravdano razapinjanje ljudi samo zato sto se nekome ne svidja licno ili u ovom slucaju stranacki. fahri krivo sto njegov nije prosao pa sada opet izvlaci vec jednom prozvakanu pricu o Kemi ademovicu.
sve bi ucinio samo da udje u vlast.
- Control panel
- Posts: 5965
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#5691 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
ja ipak mislim da se kemo razlikuje od ovih gore nabrojanih. ovi gore su kriminalci. a kemo ako je istina ono za sto ga terete on to nije radio zato sto je njemu bio ceif.convict wrote:Ako mi vjeruješ, isto sam to pomislio. I uz njega Šaju, Čengića, Orića i Tigra, sve po ratnim zaslugama.dzeno123 wrote:Po toj logici, Brankovica za dozivotnog predsjednika bosnjackog naroda.Control panel wrote:prvi argument ili uslov je da je morao biti bosnjak![]()
ja jedino sigurno znam da je istina,kemina uloga u ratu. a to sto ga neki mediji optuzuju za ovo i za ono ima brate tuzilastvo i sud pa neka dokazu i neka ga zatvore. ha ja. meni ni u dzep ni iz dzepa.
ali nisam ni za neopravdano razapinjanje ljudi samo zato sto se nekome ne svidja licno ili u ovom slucaju stranacki. fahri krivo sto njegov nije prosao pa sada opet izvlaci vec jednom prozvakanu pricu o Kemi ademovicu.
sve bi ucinio samo da udje u vlast.
ma na kraju krajeva zalibo mene i za kemu i ove gore a i za danisa svakako nisu moja glasacka opcija. a i ostali sam.
-
Pedja Kojovic
- Posts: 2920
- Joined: 26/02/2009 18:27
#5692 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Zelim vam svima sve najbolje u 2011.
p.k.
p.k.
- nosara
- Posts: 22696
- Joined: 30/03/2005 12:10
- Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija
#5693 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
I tebi i NS-u... Samo za raju u separeju (taman svi stanete u separejPedja Kojovic wrote:Zelim vam svima sve najbolje u 2011.
p.k.
-
Dado dijasporitus
- Posts: 3263
- Joined: 06/05/2005 23:08
- Location: na baušteli
- Grijem se na: Trčanje oko zgrade
#5694 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Vidi ih sve su u bojama NS-anosara wrote:I tebi i NS-u... Samo za raju u separeju (taman svi stanete u separejPedja Kojovic wrote:Zelim vam svima sve najbolje u 2011.
p.k.salamala)
- nosara
- Posts: 22696
- Joined: 30/03/2005 12:10
- Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija
#5695 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
To su clanice Foruma zena NS... 
-
Dado dijasporitus
- Posts: 3263
- Joined: 06/05/2005 23:08
- Location: na baušteli
- Grijem se na: Trčanje oko zgrade
#5696 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
nosara wrote:To su clanice Foruma zena NS...
Pa trebali su onda glat dobiti izbore
- Vitezanin
- Posts: 3901
- Joined: 27/08/2009 21:53
- Location: https://angotrips.blog
#5697 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Dado dijasporitus wrote:nosara wrote:To su clanice Foruma zena NS...
Pa trebali su onda glat dobiti izbore. Mozda strategija za iduce
- nellington
- Posts: 10761
- Joined: 11/03/2008 13:32
- Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.
#5698 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Da oživimo temu 
http://www.sarajevo-x.com/bih/politika/clanak/110326067
http://www.sarajevo-x.com/bih/politika/clanak/110326067
Dennis Gratz novi predsjednik Naše stranke
Dr. phil. Dennis Gratz novi je predsjednik Naše stranke, odlučeno je u subotu na Vanrednom kongresu ove stranke održanom u Sarajevu.
Gratz je završio Pravni fakultet Univerziteta u Sarajevu, magistrirao Evropski regionalni magisterij iz demokratije i ljudskih prava te doktorirao na Fakultetu društvenih nauka Univerziteta u Hamburgu.
Ovim izborom, kao i danas održanim Kongresom, Naša stranka želi pokazati da je osnažena i spremna ponuditi alternativu trenutnoj situaciji u BiH, istaknulo je rukovodstvo stranke na konferenciji za novinare nakon zasjedanja.
"Pozivamo i sve ostale stranke da nam se pridruže, da zajedno formiramo 'treći blok', blok koji će izvući ovu zemlju iz krize", kazao je Gratz.
S tim u vezi, Kongresu je u subotu predstavljen i dokument "Društveni dogovor o BiH - Treći put" koji identificira uzroke ove, za BiH, nepovoljne političke, socijalne, ekonomske i druge situacije i nudi rješenje.
"Dokument sublimira sve ono što Naša stranka potencira od početka, a to je etnička, socijalna i građanska pravda. Stava smo da je BiH nužan novi politički prostor", kazao je Dino Mustafić, jedan od osnivača stranke.
Dokument također poziva na nultu toletanciju kada je u pitanju korupcija, kritičku valorizaciju tradicionalnih vrijednosti bh. društva, promoviranje kulture dijaloga, kooperaciju, principijelan kompromis kao i poštivanje standarda iz Evropske konvencije o ljudskim pravima.
"Naša stranka je profilirana kao građanska stranka i nedvosmisleno je opredijeljena za građansku državu, ali uvažava i aktualni realitet u BiH. Zato smatramo da je u ovoj prijelaznoj fazi nužna ideološka i politička kohabitacija, navedeno je u dokumentu.
Naša stranka, najavljeno je, inicirat će proces ujedinjavanja stranaka iste ili slične ideološke orijentacije i programa, odnosno, stvaranje političkog saveza sa strankama, organizacijama i društvenim grupama koje prihvataju ideju trećeg puta za BiH.
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#5699 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
dobar izbor...
cuo sam samo pozitivne stvari za njega, nadam se da ce ponovo oziviti stranku i poceti povlaciti konkretnije i agresivnije poteze...
cuo sam samo pozitivne stvari za njega, nadam se da ce ponovo oziviti stranku i poceti povlaciti konkretnije i agresivnije poteze...
-
Hipatija
- Posts: 934
- Joined: 10/12/2010 11:47
- Contact:
#5700 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
@nellington, čim sam vidio ko je postavio post - znao sam da je nešto vrijedno pažnje.
Što rekla Biljana Plavšić: "A sad mudro!" ( i od nje se može nešto naučiti!?!?).
Treba ovaj "politički savez" podržati na sve moguće načine! Treba ga pretvoriti u opšte-narodni pokret!
Volio bih da dobiju toliko glasova - da im za formiranje vlasti ne treba nikakvo ( ni sa kim) koaliranje!
Što rekla Biljana Plavšić: "A sad mudro!" ( i od nje se može nešto naučiti!?!?).
Treba ovaj "politički savez" podržati na sve moguće načine! Treba ga pretvoriti u opšte-narodni pokret!
Volio bih da dobiju toliko glasova - da im za formiranje vlasti ne treba nikakvo ( ni sa kim) koaliranje!
Last edited by Hipatija on 26/03/2011 18:06, edited 1 time in total.

