Crna hronika BH cesta
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#5677 Re: Crna hronika BH cesta
nisu ocekivali ledenu kisu 
-
zigson
- Posts: 4817
- Joined: 04/04/2015 22:17
#5678 Re: Crna hronika BH cesta
Trojica se naredala koliko sam vidio i policija je tu bila
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
zigson
- Posts: 4817
- Joined: 04/04/2015 22:17
#5680 Re: Crna hronika BH cesta
bitanga_sa_otesa wrote: ↑11/01/2021 23:40auuuu ...fali casova iz motanja volanom ...strit rejs uzima danak...
Ondje je bas pravi skup idiota
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
zigson
- Posts: 4817
- Joined: 04/04/2015 22:17
#5682 Re: Crna hronika BH cesta
Bas komentarisem sa drugom, ljudi se tele sa semafora, ne prate saobracaj, razmak izmedju auta 200m, 3 u trakama 30 na sat idu, kruzni tokovi - nuklearna fizika, stajnje na treptuce zeleno, onda iz krajnosti u krajnost divljanje izmedju auta, voznja 100kmh+ po gradu, itd itd. Ne kazem da sam zlatan, uhvatim sam sebe zamislim se, vozim 40 glavnom, nekad na zuto prodjem, stanem na stanicu 30 sekundi ali jebemu majku nisam idiot, krenem na semaforu odmah, ne cackam telefon haman nikad (ko kaze da nikad ne uzima telefon laze), vozim po ogranicenju +10 nekad, ne zadrzavam saobracaj, ako skrecem negdje u suprotnu stranu stanem fino da me mogu ljudi iza zaobici sa desne strane ukoliko je to moguce, mislim sve u svemu razmisljam i o drugim ucesnicima u saobracaju sto je rijetkost, niko ne razmislja ej pa mogao bih kod kina radnik malo brze krenuti da i ovi iza stignu, ili na bilo kojem kratkom semaforu, ali ne, to se na kvacilu odvaja i pusti auto jedno 50 metara prije nego mu gasa da, ili automatika samo pusti kocnicu ali gasa ne daje. Zapalice ti se auto jebo ti grob majku ako malo brze krenes eto, ili vozenje iza idiota koji drze kocnicu kroz cijelu krivinu koja je recimo 100m, pa ti gataj hocel skrenuti negdje ili samo stati. Bjezi samo se iznerviram, isto da sihre bacaju sa onim pjeskom i soli
Evo sa AP od neku noc situacija, idem lijevom 140-150 i vidim u daljini mozda je bilo 300 metara, ide kombi u desnoj a passat karavan iza njega na 3 metra i znaci lik ceka da mu se priblizim na 50 metara i da krene kombija preticati, i ja to znam da ce se desiti 100%, kako nailazim on krece da prestize, blicaj blicaj blicaj i vrati se iza kombija jedva, ja mislim da je punu kocnicu pritisnuo.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#5683 Re: Crna hronika BH cesta
debilcine
ko ne mora nek ne vozi,nekad mi dodje da isjecem vozacku i ostavim se volana
ko ne mora nek ne vozi,nekad mi dodje da isjecem vozacku i ostavim se volana
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
- drug_profi
- Posts: 65404
- Joined: 16/07/2012 16:00
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#5686 Re: Crna hronika BH cesta
isti sam,nemam internet van kuce i ne treba midrug_profi wrote: ↑12/01/2021 08:21![]()
Ne uzimam telefon u ruke dok vozim. Nikad, jer nema potrebe. I ne lazem.
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#5687 Re: Crna hronika BH cesta
Ja ga koristim.
Dok dođem do posla pregledam sve omiljene portale i FB. Jedino ne odgovaram na emailove.
Dok dođem do posla pregledam sve omiljene portale i FB. Jedino ne odgovaram na emailove.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#5688 Re: Crna hronika BH cesta
I ja ga koristim,kad upalim auto upalim i bluetooth i metnem ga u kasetu 
- Laplace
- Posts: 14684
- Joined: 19/11/2012 18:37
#5689 Re: Crna hronika BH cesta
https://www.olx.ba/pretraga?trazilica=helikopter
- sime_cipol
- Posts: 23391
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#5690 Re: Crna hronika BH cesta
Nije Bosna i Hercegovina , ali eto
https://www.klix.ba/sport/nogomet/radni ... /210112015
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#5691 Re: Crna hronika BH cesta
morao je stori da snimi

samo sto sad ne moze objaviti,a garant postoji snimak
samo sto sad ne moze objaviti,a garant postoji snimak
- drug_profi
- Posts: 65404
- Joined: 16/07/2012 16:00
#5692 Re: Crna hronika BH cesta
Ovaj moj sam prepozna BT povezani uredjaj i aktivira se opcija. kad nema BT povezanih uredjaja u blizini, i on se deaktivira, tj. nemam potrebu sam paliti i gasiti BT. Kad me ko nazove dok vozim, lijepo se Astra javi. Kad meni neko treba, lijepo kažem "call..xy")Evolution_IV wrote: ↑12/01/2021 09:52 I ja ga koristim,kad upalim auto upalim i bluetooth i metnem ga u kasetu![]()
jedino je jebeno skontat kako se po engleskom pravopisu čitaju imena napisana na našem jeziku., Pa je Mujo - Mjudžo.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#5693 Re: Crna hronika BH cesta
Hahaha pa ja ne drzim BT na mobitelu ukljucen,popi bateriju,a isto tako prepozna mazda...ista je prica sa prepoznavanjem,jos u mene glas retardiran,malo kroz nos pricam pa jos goredrug_profi wrote: ↑12/01/2021 12:03Ovaj moj sam prepozna BT povezani uredjaj i aktivira se opcija. kad nema BT povezanih uredjaja u blizini, i on se deaktivira, tj. nemam potrebu sam paliti i gasiti BT. Kad me ko nazove dok vozim, lijepo se Astra javi. Kad meni neko treba, lijepo kažem "call..xy")Evolution_IV wrote: ↑12/01/2021 09:52 I ja ga koristim,kad upalim auto upalim i bluetooth i metnem ga u kasetu![]()
jedino je jebeno skontat kako se po engleskom pravopisu čitaju imena napisana na našem jeziku., Pa je Mujo - Mjudžo.![]()
- drug_profi
- Posts: 65404
- Joined: 16/07/2012 16:00
#5694 Re: Crna hronika BH cesta
A ne pije moj bateriju u tom i jest fol. Valjda sam ceka da mu udje neki BT povezan uredjaj u domet pa tek se onda pali. Baterija bude komforno duze od jednog dana.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#5695 Re: Crna hronika BH cesta
meni 3 dana traje baterija 
- drug_profi
- Posts: 65404
- Joined: 16/07/2012 16:00
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- drug_profi
- Posts: 65404
- Joined: 16/07/2012 16:00
#5698 Re: Crna hronika BH cesta
A gdje ovo iskopa... 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#5699 Re: Crna hronika BH cesta
sjetio se u trecem dijelu da su bile dodatne baterije
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:


