Crna hronika BH cesta

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
drug_profi
Posts: 65404
Joined: 16/07/2012 16:00

#5676 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drug_profi »

:lol: :lol:
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#5677 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Evolution_IV »

nisu ocekivali ledenu kisu :lol:
zigson
Posts: 4817
Joined: 04/04/2015 22:17

#5678 Re: Crna hronika BH cesta

Post by zigson »

bitanga_sa_otesa wrote: 11/01/2021 22:58
zigson wrote: 11/01/2021 22:02 Eno sudarili se mescinu drifteri na parkingu EI :lol:
de ne jebi :cry: :lol:
Trojica se naredala koliko sam vidio i policija je tu bila :lol:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#5679 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

zigson wrote: 11/01/2021 23:36

Trojica se naredala koliko sam vidio i policija je tu bila :lol:
auuuu ...fali casova iz motanja volanom ...strit rejs uzima danak...
zigson
Posts: 4817
Joined: 04/04/2015 22:17

#5680 Re: Crna hronika BH cesta

Post by zigson »

bitanga_sa_otesa wrote: 11/01/2021 23:40
zigson wrote: 11/01/2021 23:36

Trojica se naredala koliko sam vidio i policija je tu bila :lol:
auuuu ...fali casova iz motanja volanom ...strit rejs uzima danak...
:lol: gledam lika sa peugeotom 508 ili 408 ne rsuzmijem se, pokusava oko onog stuba da drifta, i samo ide oko njega a malo ga zanese i upali mu se esp i on konta da ga okrece u krug a samo ide normalno oko stuba :lol: :lol:
Ondje je bas pravi skup idiota
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#5681 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

zigson wrote: 11/01/2021 23:50
Ondje je bas pravi skup idiota
manje-vise skoro cijeli grad je skup degenerika...
zigson
Posts: 4817
Joined: 04/04/2015 22:17

#5682 Re: Crna hronika BH cesta

Post by zigson »

bitanga_sa_otesa wrote: 11/01/2021 23:53
zigson wrote: 11/01/2021 23:50
Ondje je bas pravi skup idiota
manje-vise skoro cijeli grad je skup degenerika...
Bas komentarisem sa drugom, ljudi se tele sa semafora, ne prate saobracaj, razmak izmedju auta 200m, 3 u trakama 30 na sat idu, kruzni tokovi - nuklearna fizika, stajnje na treptuce zeleno, onda iz krajnosti u krajnost divljanje izmedju auta, voznja 100kmh+ po gradu, itd itd. Ne kazem da sam zlatan, uhvatim sam sebe zamislim se, vozim 40 glavnom, nekad na zuto prodjem, stanem na stanicu 30 sekundi ali jebemu majku nisam idiot, krenem na semaforu odmah, ne cackam telefon haman nikad (ko kaze da nikad ne uzima telefon laze), vozim po ogranicenju +10 nekad, ne zadrzavam saobracaj, ako skrecem negdje u suprotnu stranu stanem fino da me mogu ljudi iza zaobici sa desne strane ukoliko je to moguce, mislim sve u svemu razmisljam i o drugim ucesnicima u saobracaju sto je rijetkost, niko ne razmislja ej pa mogao bih kod kina radnik malo brze krenuti da i ovi iza stignu, ili na bilo kojem kratkom semaforu, ali ne, to se na kvacilu odvaja i pusti auto jedno 50 metara prije nego mu gasa da, ili automatika samo pusti kocnicu ali gasa ne daje. Zapalice ti se auto jebo ti grob majku ako malo brze krenes eto, ili vozenje iza idiota koji drze kocnicu kroz cijelu krivinu koja je recimo 100m, pa ti gataj hocel skrenuti negdje ili samo stati. Bjezi samo se iznerviram, isto da sihre bacaju sa onim pjeskom i soli

Evo sa AP od neku noc situacija, idem lijevom 140-150 i vidim u daljini mozda je bilo 300 metara, ide kombi u desnoj a passat karavan iza njega na 3 metra i znaci lik ceka da mu se priblizim na 50 metara i da krene kombija preticati, i ja to znam da ce se desiti 100%, kako nailazim on krece da prestize, blicaj blicaj blicaj i vrati se iza kombija jedva, ja mislim da je punu kocnicu pritisnuo.
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#5683 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Evolution_IV »

debilcine

ko ne mora nek ne vozi,nekad mi dodje da isjecem vozacku i ostavim se volana :run:
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#5684 Re: Crna hronika BH cesta

Post by noviclan »

zigson wrote: 11/01/2021 22:02 Eno sudarili se mescinu drifteri na parkingu EI :lol:
:thumbup:
User avatar
drug_profi
Posts: 65404
Joined: 16/07/2012 16:00

#5685 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drug_profi »

zigson wrote: 12/01/2021 00:17 ko kaze da nikad ne uzima telefon laze
:?:

Ne uzimam telefon u ruke dok vozim. Nikad, jer nema potrebe. I ne lazem.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#5686 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

drug_profi wrote: 12/01/2021 08:21
zigson wrote: 12/01/2021 00:17 ko kaze da nikad ne uzima telefon laze
:?:

Ne uzimam telefon u ruke dok vozim. Nikad, jer nema potrebe. I ne lazem.
isti sam,nemam internet van kuce i ne treba mi :thumbup:
Naslovnica
Posts: 35422
Joined: 20/03/2013 15:38

#5687 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Naslovnica »

Ja ga koristim.
Dok dođem do posla pregledam sve omiljene portale i FB. Jedino ne odgovaram na emailove. 8-)
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#5688 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Evolution_IV »

I ja ga koristim,kad upalim auto upalim i bluetooth i metnem ga u kasetu 😀
User avatar
Laplace
Posts: 14684
Joined: 19/11/2012 18:37

#5689 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Laplace »

mk ultra wrote: 11/01/2021 16:22
Evolution_IV wrote: 11/01/2021 13:09 jedino M18 pa R443 i dodjes iza Blagaja :-)
Nekih sat do Kalinovika
Sat do Nevesinja
Sat do blagaja

S tim da je zimi ova dionica kalinovik nevesinje uglavnom zatvorena za promet, preko Morina moze ljeti a i tad samo za ove što ih otadžbina i srce vodi :lol:
https://www.olx.ba/pretraga?trazilica=helikopter
User avatar
sime_cipol
Posts: 23391
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#5690 Re: Crna hronika BH cesta

Post by sime_cipol »

User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#5691 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

morao je stori da snimi :lol: :lol:
samo sto sad ne moze objaviti,a garant postoji snimak :D
User avatar
drug_profi
Posts: 65404
Joined: 16/07/2012 16:00

#5692 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drug_profi »

Evolution_IV wrote: 12/01/2021 09:52 I ja ga koristim,kad upalim auto upalim i bluetooth i metnem ga u kasetu 😀
Ovaj moj sam prepozna BT povezani uredjaj i aktivira se opcija. kad nema BT povezanih uredjaja u blizini, i on se deaktivira, tj. nemam potrebu sam paliti i gasiti BT. Kad me ko nazove dok vozim, lijepo se Astra javi. Kad meni neko treba, lijepo kažem "call..xy")
jedino je jebeno skontat kako se po engleskom pravopisu čitaju imena napisana na našem jeziku., Pa je Mujo - Mjudžo. :lol:
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#5693 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Evolution_IV »

drug_profi wrote: 12/01/2021 12:03
Evolution_IV wrote: 12/01/2021 09:52 I ja ga koristim,kad upalim auto upalim i bluetooth i metnem ga u kasetu 😀
Ovaj moj sam prepozna BT povezani uredjaj i aktivira se opcija. kad nema BT povezanih uredjaja u blizini, i on se deaktivira, tj. nemam potrebu sam paliti i gasiti BT. Kad me ko nazove dok vozim, lijepo se Astra javi. Kad meni neko treba, lijepo kažem "call..xy")
jedino je jebeno skontat kako se po engleskom pravopisu čitaju imena napisana na našem jeziku., Pa je Mujo - Mjudžo. :lol:
Hahaha pa ja ne drzim BT na mobitelu ukljucen,popi bateriju,a isto tako prepozna mazda...ista je prica sa prepoznavanjem,jos u mene glas retardiran,malo kroz nos pricam pa jos gore 🤣🤣
User avatar
drug_profi
Posts: 65404
Joined: 16/07/2012 16:00

#5694 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drug_profi »

:lol:
A ne pije moj bateriju u tom i jest fol. Valjda sam ceka da mu udje neki BT povezan uredjaj u domet pa tek se onda pali. Baterija bude komforno duze od jednog dana.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#5695 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

meni 3 dana traje baterija :D
User avatar
drug_profi
Posts: 65404
Joined: 16/07/2012 16:00

#5696 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drug_profi »

bitanga_sa_otesa wrote: 12/01/2021 12:27 meni 3 dana traje baterija :D
Pa jes kad ti nosaš RUP.
Image
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#5697 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

:lol: :lol: :lol: :lol:
Image
User avatar
drug_profi
Posts: 65404
Joined: 16/07/2012 16:00

#5698 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drug_profi »

A gdje ovo iskopa... :lol:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#5699 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

drug_profi wrote: 12/01/2021 12:47 A gdje ovo iskopa... :lol:
sjetio se u trecem dijelu da su bile dodatne baterije :lol:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#5700 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

Post Reply