Jeste se prihvatili Hanke ko pjan plota
Činjenica je da svo djelovanje na forumu kontra DF-a, rezultat vaše pripadnosti drugim strankama i subjektivnim osjećajem da idete u korist svoje, omalovažavajući drugu partiju.
Hanka nije izabrana ispred DF, već ispred SDP-a i ona je došla sa stećenim mandatom, koji nije podložan uticaju DF-a, sve dok Hanka ne bude izabrana direktno ispred DF-a. I bilo bi licmjerno da DF kao stranka koja želi promjeniti proces političkog odlučivanja u samom startu traži partijsku stegu. Ako ste vi navikli tako razmišljati u svojim strankama, morate shvatiti da se rađa nešto novo u bh politici, dakako drugačije od do sada viđenog.
Svojim potenciranjem Hanke, posebno deklarisani simpatizeri Naše stranke, zaboravljaju da su isti vlast sa SDA na gradskom nivou sa kadrovima koji su direktno izabrani kao kadrovi ispred NS. Zaboravljaju da njihova stranka pravi koaliciju sa SDU koja je jezičak na vagi kantonalne parlamentarne većine, iako su kao opozicija. Toliko je nelogičnosti i licimjerja po tom pitanju, da se meni povraća više od načina na koji se pokušava kompromitovati DF.
Da je kojim slučajem Blok 14, prekrstio u Blok 15, ne bi bilo ni Hanke ni Damira...koje ludilo
