Sarajevo Construction

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Thorgerson
Posts: 9900
Joined: 15/04/2015 11:26

#5651 Re: Sarajevo Construction

Post by Thorgerson »

Meni je nevjerovatno da opstina koja ima jedan od najvecih budzeta ovo sebi dozvoljava. :roll:

Da jedan centralni park bude ovako raskopan i blatnjav pola godine.
User avatar
corvus_edin
Posts: 325
Joined: 11/07/2009 09:45

#5652 Re: Sarajevo Construction

Post by corvus_edin »

...ma haaajde ba, sta se pravis englez
...zavrsice to
...sta si pozuuuriJo
...pa ko ce to setati po parku na zimi
...jel' bi ti kopao na ovoj studeni?
...ha?
...samo nek' se gradi
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#5653 Re: Sarajevo Construction

Post by beni-bu-man »

ja bi volio da smjeste tu jednu dzamiju ili kakav mocan shoping centar
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39555
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#5654 Re: Sarajevo Construction

Post by bitanga_sa_otesa »

:lol: :lol: :lol: :lol:
criticos
Posts: 646
Joined: 15/01/2018 16:00

#5655 Re: Sarajevo Construction

Post by criticos »

Thorgerson wrote:Moze li mi neko pojasniti, objasniti zasto obnova parka ispred II gimnazije, tacnije pjesackih staza, traje citavih evo jebenih PET MJESECI!!!

I jos nisu zavrsili.
Krenulo se ranije da se ćopi lova iz budžeta 2017.
Znači li ti što Rujan 2018?
neki
Posts: 7952
Joined: 17/02/2005 07:57

#5656 Re: Sarajevo Construction

Post by neki »

Thorgerson wrote:Meni je nevjerovatno da opstina koja ima jedan od najvecih budzeta ovo sebi dozvoljava. :roll:

Da jedan centralni park bude ovako raskopan i blatnjav pola godine.
Ionako su ga sjebali sa širinom i brojem staza
User avatar
drug_profi
Posts: 65410
Joined: 16/07/2012 16:00

#5657 Re: Sarajevo Construction

Post by drug_profi »

To je naravno predviđeno za završetak i otavaranje krajem ljeta 2018.
User avatar
Logovan
Posts: 102752
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5658 Re: Sarajevo Construction

Post by Logovan »

SPO Sarajevo Tower - 12.03.2018.
Image
User avatar
Logovan
Posts: 102752
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5659 Re: Sarajevo Construction

Post by Logovan »

:lol: :lol: :lol: :lol: Jao, jao....

A što će biti veselo u narednom periodu. :oops:
Image
archi_a
Posts: 11872
Joined: 11/12/2011 18:11

#5660 Re: Sarajevo Construction

Post by archi_a »

Katastrofa :oops:
User avatar
nepass1
Posts: 14677
Joined: 06/07/2017 07:35

#5661 Re: Sarajevo Construction

Post by nepass1 »

Logovan wrote::lol: :lol: :lol: :lol: Jao, jao....

A što će biti veselo u narednom periodu. :oops:
Image
Zasto?
apsolutno romantican
Posts: 151
Joined: 13/02/2018 06:21

#5662 Re: Sarajevo Construction

Post by apsolutno romantican »

ovo zajebancija!?
User avatar
Logovan
Posts: 102752
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5663 Re: Sarajevo Construction

Post by Logovan »

nepass1 wrote: Zasto?
Ipak, kako je primijetan trend sve veće frekvencije saobraćaja kroz ulicu Ferhadija, što podrazumijeva ne samo mala putnička i dostavna vozila, nego i velike kamione za dostavu Općina Stari Grad prinuđena je poduzeti mjere u cilju zaštite ove ulice od eventualne štete. Iz tog razloga, na dijelu ulice kod Gradske tržnice – gdje najčešće dolazi do prolaska vozila, postavljeni su metalni stubići/barijere koji će ubuduće onemogućavati prolaz. Isti stubići bit će postavljeni i na ulazu u ulicu Štrosmajerova. Stubići će se moći spustiti u slučaju potrebe prolaska vozila hitne pomoći, vatrogasaca, policije i slično koji su dobili ključeve za njihovo regulisanje. Osim toga, svim vozilima hitne intervencije je omogućen 24-erosatni prolaz u Ferhadiju pored Katedrale gdje se nalaze potopni stubići.
User avatar
nepass1
Posts: 14677
Joined: 06/07/2017 07:35

#5664 Re: Sarajevo Construction

Post by nepass1 »

Pa mogli su i ovdje potopne stubice staviti, sive boje, da se uklope
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#5665 Re: Sarajevo Construction

Post by P308 »

ok sto su morali kao nesto staviti da sprijece saobracaj ali zar nije bilo nista ljepse? najruznija moguca opcija
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25472
Joined: 12/08/2013 12:51

#5666 Re: Sarajevo Construction

Post by insaneinthebrain »

Ubilo se za vrat slomiti ovim sto bulje u mobitele i ne gledaju gdje hodaju. :lol:
Treba ovako staviti svakih 10 metara pa organizovati trke s preponama :strik:
User avatar
TheProfessional
Posts: 164
Joined: 13/04/2013 19:27

#5667 Re: Sarajevo Construction

Post by TheProfessional »

Pa poenta i jeste da se lako vide.
User avatar
drug_profi
Posts: 65410
Joined: 16/07/2012 16:00

#5668 Re: Sarajevo Construction

Post by drug_profi »

Mogle su i granitne kocke, svašta je moglo, ali valjda izabrali najjeftinije.
Naslovnica
Posts: 35441
Joined: 20/03/2013 15:38

#5669 Re: Sarajevo Construction

Post by Naslovnica »

Logovan wrote::lol: :lol: :lol: :lol: Jao, jao....

A što će biti veselo u narednom periodu. :oops:
Image
Ne mogu da vjerujem da se dozvolilo da se OVO instalira u Ferhadiji!
Kakav smo mi odron od svega...
User avatar
Koshpa
Posts: 4931
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#5670 Re: Sarajevo Construction

Post by Koshpa »

Dno dna :run:

Zar se nije moglo nesto ljepse napraviti da se sprijeci voznja auta po Ferhadiji, kao oni stubici u starom gradu sto su postavljeni a ne ovo.
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#5671 Re: Sarajevo Construction

Post by P308 »

Hadzibajric inace ima obicaj da odgovara na mailove, pa bi bilo fino napisati par. Ko zna, mozda i upali pa skinu ovo cudo.
BadBoy
Posts: 9608
Joined: 01/11/2005 21:55

#5672 Re: Sarajevo Construction

Post by BadBoy »

Zar se ovo moralo postaviti na sred Ferhadije? Zar nije moglo samo tamo na spoju sa glavnom ulicom?
User avatar
djigibau
Posts: 339
Joined: 16/02/2006 11:21
Location: Sarajevo

#5673 Re: Sarajevo Construction

Post by djigibau »

Može li se kakva ozbiljna peticija organizovati, ovo ruglo je stvarno previše. JBT jel ko u ovoj općini kakve škole završio, mislim urbanizam i tako to?
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 21032
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#5674 Re: Sarajevo Construction

Post by Bullet Tooth Tony »

P308 wrote:Hadzibajric inace ima obicaj da odgovara na mailove, pa bi bilo fino napisati par. Ko zna, mozda i upali pa skinu ovo cudo.
Treba ga spamati na facebook stranici ... tamo je najaktivniji (ili barem ko je zaduzen za taj vid marketinga) ... eno ima na stranici opcine stari grad
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#5675 Re: Sarajevo Construction

Post by supercali »

Ma kad bolje skontam nama i treba ovako sve dok se kreteni ne dozovu pameti
Neka je ruzno i ovakvo onakvo sve dok nema saobracaja u ferhadiji
Prije neki dan je neko postavio sliku kod hipo banke u ferhadiji kako je lik usao i to u sred dana
Samo je pitanje vremena da se neko sjeti da parkira auto ispred revolucije da pije kafu i sl
Post Reply