Da jedan centralni park bude ovako raskopan i blatnjav pola godine.
Sarajevo Construction
- Thorgerson
- Posts: 9900
- Joined: 15/04/2015 11:26
#5651 Re: Sarajevo Construction
Meni je nevjerovatno da opstina koja ima jedan od najvecih budzeta ovo sebi dozvoljava.
Da jedan centralni park bude ovako raskopan i blatnjav pola godine.
Da jedan centralni park bude ovako raskopan i blatnjav pola godine.
- corvus_edin
- Posts: 325
- Joined: 11/07/2009 09:45
#5652 Re: Sarajevo Construction
...ma haaajde ba, sta se pravis englez
...zavrsice to
...sta si pozuuuriJo
...pa ko ce to setati po parku na zimi
...jel' bi ti kopao na ovoj studeni?
...ha?
...samo nek' se gradi
...zavrsice to
...sta si pozuuuriJo
...pa ko ce to setati po parku na zimi
...jel' bi ti kopao na ovoj studeni?
...ha?
...samo nek' se gradi
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#5653 Re: Sarajevo Construction
ja bi volio da smjeste tu jednu dzamiju ili kakav mocan shoping centar
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39555
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
criticos
- Posts: 646
- Joined: 15/01/2018 16:00
#5655 Re: Sarajevo Construction
Krenulo se ranije da se ćopi lova iz budžeta 2017.Thorgerson wrote:Moze li mi neko pojasniti, objasniti zasto obnova parka ispred II gimnazije, tacnije pjesackih staza, traje citavih evo jebenih PET MJESECI!!!
I jos nisu zavrsili.
Znači li ti što Rujan 2018?
-
neki
- Posts: 7952
- Joined: 17/02/2005 07:57
#5656 Re: Sarajevo Construction
Ionako su ga sjebali sa širinom i brojem stazaThorgerson wrote:Meni je nevjerovatno da opstina koja ima jedan od najvecih budzeta ovo sebi dozvoljava.![]()
Da jedan centralni park bude ovako raskopan i blatnjav pola godine.
- drug_profi
- Posts: 65410
- Joined: 16/07/2012 16:00
#5657 Re: Sarajevo Construction
To je naravno predviđeno za završetak i otavaranje krajem ljeta 2018.
- Logovan
- Posts: 102752
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#5658 Re: Sarajevo Construction
SPO Sarajevo Tower - 12.03.2018.


- Logovan
- Posts: 102752
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#5659 Re: Sarajevo Construction
A što će biti veselo u narednom periodu.

- nepass1
- Posts: 14677
- Joined: 06/07/2017 07:35
#5661 Re: Sarajevo Construction
Zasto?Logovan wrote:![]()
![]()
![]()
Jao, jao....
A što će biti veselo u narednom periodu.
-
apsolutno romantican
- Posts: 151
- Joined: 13/02/2018 06:21
#5662 Re: Sarajevo Construction
ovo zajebancija!?
- Logovan
- Posts: 102752
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#5663 Re: Sarajevo Construction
nepass1 wrote: Zasto?
Ipak, kako je primijetan trend sve veće frekvencije saobraćaja kroz ulicu Ferhadija, što podrazumijeva ne samo mala putnička i dostavna vozila, nego i velike kamione za dostavu Općina Stari Grad prinuđena je poduzeti mjere u cilju zaštite ove ulice od eventualne štete. Iz tog razloga, na dijelu ulice kod Gradske tržnice – gdje najčešće dolazi do prolaska vozila, postavljeni su metalni stubići/barijere koji će ubuduće onemogućavati prolaz. Isti stubići bit će postavljeni i na ulazu u ulicu Štrosmajerova. Stubići će se moći spustiti u slučaju potrebe prolaska vozila hitne pomoći, vatrogasaca, policije i slično koji su dobili ključeve za njihovo regulisanje. Osim toga, svim vozilima hitne intervencije je omogućen 24-erosatni prolaz u Ferhadiju pored Katedrale gdje se nalaze potopni stubići.
- nepass1
- Posts: 14677
- Joined: 06/07/2017 07:35
#5664 Re: Sarajevo Construction
Pa mogli su i ovdje potopne stubice staviti, sive boje, da se uklope
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#5665 Re: Sarajevo Construction
ok sto su morali kao nesto staviti da sprijece saobracaj ali zar nije bilo nista ljepse? najruznija moguca opcija
- insaneinthebrain
- Posts: 25472
- Joined: 12/08/2013 12:51
#5666 Re: Sarajevo Construction
Ubilo se za vrat slomiti ovim sto bulje u mobitele i ne gledaju gdje hodaju.
Treba ovako staviti svakih 10 metara pa organizovati trke s preponama
Treba ovako staviti svakih 10 metara pa organizovati trke s preponama
- TheProfessional
- Posts: 164
- Joined: 13/04/2013 19:27
#5667 Re: Sarajevo Construction
Pa poenta i jeste da se lako vide.
- drug_profi
- Posts: 65410
- Joined: 16/07/2012 16:00
#5668 Re: Sarajevo Construction
Mogle su i granitne kocke, svašta je moglo, ali valjda izabrali najjeftinije.
-
Naslovnica
- Posts: 35441
- Joined: 20/03/2013 15:38
#5669 Re: Sarajevo Construction
Ne mogu da vjerujem da se dozvolilo da se OVO instalira u Ferhadiji!Logovan wrote:![]()
![]()
![]()
Jao, jao....
A što će biti veselo u narednom periodu.
Kakav smo mi odron od svega...
- Koshpa
- Posts: 4931
- Joined: 20/05/2007 19:59
- Location: Sarajevo
#5670 Re: Sarajevo Construction
Dno dna
Zar se nije moglo nesto ljepse napraviti da se sprijeci voznja auta po Ferhadiji, kao oni stubici u starom gradu sto su postavljeni a ne ovo.
Zar se nije moglo nesto ljepse napraviti da se sprijeci voznja auta po Ferhadiji, kao oni stubici u starom gradu sto su postavljeni a ne ovo.
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#5671 Re: Sarajevo Construction
Hadzibajric inace ima obicaj da odgovara na mailove, pa bi bilo fino napisati par. Ko zna, mozda i upali pa skinu ovo cudo.
-
BadBoy
- Posts: 9608
- Joined: 01/11/2005 21:55
#5672 Re: Sarajevo Construction
Zar se ovo moralo postaviti na sred Ferhadije? Zar nije moglo samo tamo na spoju sa glavnom ulicom?
- djigibau
- Posts: 339
- Joined: 16/02/2006 11:21
- Location: Sarajevo
#5673 Re: Sarajevo Construction
Može li se kakva ozbiljna peticija organizovati, ovo ruglo je stvarno previše. JBT jel ko u ovoj općini kakve škole završio, mislim urbanizam i tako to?
- Bullet Tooth Tony
- Posts: 21032
- Joined: 06/09/2007 12:15
- Location: Carsija at naJt
#5674 Re: Sarajevo Construction
Treba ga spamati na facebook stranici ... tamo je najaktivniji (ili barem ko je zaduzen za taj vid marketinga) ... eno ima na stranici opcine stari gradP308 wrote:Hadzibajric inace ima obicaj da odgovara na mailove, pa bi bilo fino napisati par. Ko zna, mozda i upali pa skinu ovo cudo.
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#5675 Re: Sarajevo Construction
Ma kad bolje skontam nama i treba ovako sve dok se kreteni ne dozovu pameti
Neka je ruzno i ovakvo onakvo sve dok nema saobracaja u ferhadiji
Prije neki dan je neko postavio sliku kod hipo banke u ferhadiji kako je lik usao i to u sred dana
Samo je pitanje vremena da se neko sjeti da parkira auto ispred revolucije da pije kafu i sl
Neka je ruzno i ovakvo onakvo sve dok nema saobracaja u ferhadiji
Prije neki dan je neko postavio sliku kod hipo banke u ferhadiji kako je lik usao i to u sred dana
Samo je pitanje vremena da se neko sjeti da parkira auto ispred revolucije da pije kafu i sl
