Demokratska fronta Željko Komšić

Post Reply
User avatar
KARDASIJAN
Posts: 454
Joined: 30/08/2013 16:22

#5651 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by KARDASIJAN »

MuaDib wrote:Koliko vidim, mi izgleda treba da čekamo neke nove pratizane, a do tada da šutimo i trpimo. :-)
nit suti nit trpi,osnuj stranku i "opleti",uhvatili se hanke,a 20 godina gledaju kako ih ebu u mozak sute i trpe,dobro im,sad je za sve kriva hanka,kao da je ona sve i sva u DF,da je greska(po meni jeste katastrofalna)al da to bude reper da sve u DF nevalja,nece da moze,kome se nesvidja nek uzme daljinski i promjeni kanal,meni je bez obzira na hanku NAJBOLJA slika bas na DF kanalu,pozdrav
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#5652 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Hajvan »

MuaDib wrote:Koliko vidim, mi izgleda treba da čekamo neke nove pratizane, a do tada da šutimo i trpimo. :-)
ma dosta više i partizana, ustaša, četnika, handžara, njihove djece i unuka, te ostalih reakcionara...

Kad ce vise pomrijeti i sići sa scene, da napokon normalni preuzmu sistem... ili ih nema?!? :( :(
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#5654 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by VjecitiStudent »

Banksy wrote:
Control panel wrote:
Maystor wrote:
Damir, Hanka... :kontrabas:
sreca pa ih nema vise na funkcijama. i ovo dvoje su pokazali svoju nesposobnost, a pogubnost za kanton, BiH
:lol:

Zlatom da vas plaćaju, malo je ... :mrgreen:
Zlatčad
:run:
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#5655 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Mr. Brightside »

Deja vu Željko na Fejsu :D
User avatar
webby-x
Posts: 2343
Joined: 18/12/2011 12:38

#5656 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by webby-x »

Genije wrote:dobro željko priča kod senada na dnevniku
A što je to dobro rekao?
Uvijek ista glupa priča "Hajmo radit!", "Radončića nema u korupciji" ...
Senad je posebna priča, isto kao Mato, sa svima dobar i nikakvih škakljivih pitanja.
Kao da je doveo izbornog analitičara pa gataju tko će koliko glasova dobiti.

:zzzz:
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#5657 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by shiljak »

odgovarao je na pitanja..
sandra01
Posts: 1447
Joined: 19/02/2008 03:19
Location: na grani

#5658 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by sandra01 »

Zeljko bio skroz ok veceras kod Senada :bih:
User avatar
antimobbing
Posts: 2693
Joined: 10/11/2009 22:54
Location: Gdje je percepcija Dženeta za 2% Koruptokracije, Džehenem za 98% BiH populacije.

#5659 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by antimobbing »

MuaDib wrote:Koliko vidim, mi izgleda treba da čekamo neke nove pratizane, a do tada da šutimo i trpimo. :-)
Kad psihopate ruralnog mentaliteta u potpunosti ekonomski unište ovu lijepu zemlju biće zapisano ''Bilo je to u jednoj zemlji seljaka na brdovitom Balkanu''.
Innovation
Posts: 4229
Joined: 23/03/2011 11:58

#5660 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Innovation »

Zeljko je veceras bio :thumbup: .
Basvod
Posts: 2098
Joined: 23/06/2013 08:24

#5661 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Basvod »

Al kad rece da se dogovorom Tihic-Covic opet moze ponoviti slucaj Komsic. :lol: :-)
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#5662 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by shiljak »

Rekao je kako jeste.. traži čović samo treći entitet, samo oko tog vrti.. probao sa sdp-om pa sad hoće sa sda.. i ono za SDS i SNSD je u pravu..
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#5663 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Havatar »

Basvod wrote:Al kad rece da se dogovorom Tihic-Covic opet moze ponoviti slucaj Komsic. :lol: :-)
:mrgreen:
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#5664 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by shiljak »

Havatar wrote:
Basvod wrote:Al kad rece da se dogovorom Tihic-Covic opet moze ponoviti slucaj Komsic. :lol: :-)
:mrgreen:
Baš mi je drago što je to rekao :thumbup:
Basvod
Posts: 2098
Joined: 23/06/2013 08:24

#5665 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Basvod »

shiljak wrote:
Havatar wrote:
Basvod wrote:Al kad rece da se dogovorom Tihic-Covic opet moze ponoviti slucaj Komsic. :lol: :-)
:mrgreen:
Baš mi je drago što je to rekao :thumbup:
Izletilo mu jadan ti je. Bilo mi ga nesto zao. Jos mu Senad rece kao na zahebanciju, Sve si ti kriv a on, Znam ja to.
Uvalio mu je Zlaja dobro. Ostaje mu ili da se bori ili da u istoriju udje kao negativni slucaj.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#5666 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by -LIBERO- »

Dobar Komsic bio kod Senada.
User avatar
webby-x
Posts: 2343
Joined: 18/12/2011 12:38

#5667 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by webby-x »

-LIBERO- wrote:Dobar Komsic bio kod Senada.
To ti je kada su niska očekivanja.
Što ti se točno svidjelo?
Hvaljenje Radončića ili nešto drugo?
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#5668 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by -LIBERO- »

Ti to svakako nebi shvatio. Po ovome sto si pisao do sada, tvoja logika demokratije je, slikovito: Teritorija-narod-religija...i razumijem te zbog cega, niti volis, niti podrzavas...a vidim i ne shvatas, sta Komsic prica. :kiss:

Nije intelektualnoga kapaciteta da svi popadamo na dupe :zzzz: :D , ali u konkurenciji trenutne politicke"elite", jedan od postenijih i boljih izbora. :thumbup:
User avatar
vee-jay
Posts: 9843
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: --- nisam vise ovdje ---

#5669 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by vee-jay »

jel' ima snimka?
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#5670 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by de balzac »

vee-jay wrote:jel' ima snimka?

evo je:

http://www.youtube.com/watch?v=0Pdl-2fASuo
User avatar
vee-jay
Posts: 9843
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: --- nisam vise ovdje ---

#5671 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by vee-jay »

Control panel wrote:
vee-jay wrote:

nije isto i ti to znas veoma dobro. ali dobro, da odgovorim kontrapitanjem: i SDP je cinila koaliciju sa SDA, zasto sada to nebi smjela i DF? i zasto ne "eksperimentisati" (kako ti to odmah nabaci u negativni kontekst :wink: ) ako znamo na cemu smo sa SDPom? ili da budem konkretniji: zasto da glasamo za SDP a ne DF?
zato sto je Hanka potpredsjednica DF sa SDA srusila SDPovu Vlad, pa imamo sada najgoru Vladu od sad pa na dalje i ubuduce.
zato sto i hanka i marjanovic rade sve ono sto SDAu treba, a moze se reci po njihovom nalogu.
eto zato ne treba glasati za DF. zato stp je hankin glas u domu narida bio presudan za pokretanje vitalnog nacionalnog interesa, opte po diktatu SDA.

treba li jos?
SDP je za vrijeme svoje vlasti u KS donijela prosperitet, napravila 20k novih radnih mijesta, vratila volkswagen u BiH i hrpu drugih dobrih stvari tako da uopste nije zasluzila da je druga vecina skine sa vlasti.

dakle, ono sto je DF tim potezom dokazala je da je politicka stranka koja se po tome nista ne razlikuje od bilo koje druge politicke stranke na podruciju BiH.
User avatar
vee-jay
Posts: 9843
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: --- nisam vise ovdje ---

#5672 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by vee-jay »

tvsabina wrote:
vee-jay wrote:
1.glasanje za Komsica bi bio najbolji moguci cin i
2.jedini logicni.
3.glasanje za bilo koju drugu stranku na podruciju federacije je - ne ocajan - nego priglup potez (ako nisi clan/ica jedne od tih stranaka)...
1. Zašto ?
2. Zašto ?
3. Zašto ?

Kada god pitam nekog simpatizera DF-a , zašto da glasam za Komšića ne dobijem odgovor na to pitanje.
Floskule tipa : da je "drugačiji" , "biće promjene" , "pošten" , "nezavisan" , "mudar" , "jedina alternativa" , "patriota" , "građanin" , "čovjek iz naroda"...su mi totalno neprihvatljive kao odgovori...to su pamfleti njegovih potparola i PR-ova....

Zbog čega da glasam za ŽK?
Hvala.
0. sigurno ne radi programa, jer u BiH niko ne glasa radi programa
1. i 2. zato sto je jedini relevantni politicar koji jos nije bio u situaciji da pokaze da li je u stanju da bilo sta uradi. kada bude na vlasti kao ministar ili sta vec, dobit ce mogucnost da pokaze sta moze.
3. zato sto glasom za jednu od stranaka koje su trenutno na vlasti (a to su sve osim DFa) glasas za trenutnu situaciju.

nisam simpatizer DFa.
rajvosa1
Posts: 787
Joined: 02/06/2008 02:04

#5673 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by rajvosa1 »

vee-jay wrote:
tvsabina wrote:
vee-jay wrote:
1.glasanje za Komsica bi bio najbolji moguci cin i
2.jedini logicni.
3.glasanje za bilo koju drugu stranku na podruciju federacije je - ne ocajan - nego priglup potez (ako nisi clan/ica jedne od tih stranaka)...
1. Zašto ?
2. Zašto ?
3. Zašto ?

Kada god pitam nekog simpatizera DF-a , zašto da glasam za Komšića ne dobijem odgovor na to pitanje.
Floskule tipa : da je "drugačiji" , "biće promjene" , "pošten" , "nezavisan" , "mudar" , "jedina alternativa" , "patriota" , "građanin" , "čovjek iz naroda"...su mi totalno neprihvatljive kao odgovori...to su pamfleti njegovih potparola i PR-ova....

Zbog čega da glasam za ŽK?
Hvala.
0. sigurno ne radi programa, jer u BiH niko ne glasa radi programa
1. i 2. zato sto je jedini relevantni politicar koji jos nije bio u situaciji da pokaze da li je u stanju da bilo sta uradi. kada bude na vlasti kao ministar ili sta vec, dobit ce mogucnost da pokaze sta moze.
3. zato sto glasom za jednu od stranaka koje su trenutno na vlasti (a to su sve osim DFa) glasas za trenutnu situaciju.

nisam simpatizer DFa.
DF jeste na vlasti u Kantonu Sarajevo i govoto svi iz prvog saffa DF su bili dugo u vlasti kao članovi ove ili one stranke.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#5674 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Hafis »

de balzac wrote:
vee-jay wrote:jel' ima snimka?

evo je:

http://www.youtube.com/watch?v=0Pdl-2fASuo
Klasična komšićevska saFunjaka.
Pogotovo prvi dio razgovora, tj. o Tihićevim i Čovićevim pokušajima rješavanja pitanja izbora člana predsjedništva, a usput i o pokušaju istog dogovora Lagumdžija-Čović. Pa i moja tetka koja prati isključivo meksičke saFunice, zna da ne postoji optimalno rješenje koje će zadovoljiti sve strane, ali istovremeno i ne zna kako bi ono izgledalo..baš kao i Komšić.
Zašto član predsjedništva koji ide u Brisel ne nagovijesti šta je to on smislio..ima li on nekakvu ideju, neku natruhu plana...bilo što. Budući da se u onoj kvadratastoj glavi ne može začeti ama baš nikakav iole zanimljiv intelektualni konstrukt, ostaje mu pametovanje, kao i većini ''patriota''. Nije baš toliko ni on naivan da ne zna da onaj koji prvi postigne bilo kakvo rješenje od ovog sadašnjeg postojećeg, doživljava potop na izborima. Zlatko je to davno skontao, još od onog pokušaja s Čovićem, i sad se povukao i služi istom - izdaja, izdaja. Sarajevski političari trenutno vrlo dobro znaju šta neće, i tu su vrlo glasni. Međutim, još uvijek nisu sigurni šta u stvari hoće.
A neko će morati sjesti i dogovoriti, kad tad.Tihić ako ništa barem ima muda da pokuša.
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#5675 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by shiljak »

Hafis, nije da nisu našli baš optimalno rješenje, nego nisu našli ništa. To je i Fahro potvrdio, željko, sdp? Ko nije? SDA je već davno zeznula sa RS-om i to dobro.. Tako bi i sad bilo.
Post Reply