nit suti nit trpi,osnuj stranku i "opleti",uhvatili se hanke,a 20 godina gledaju kako ih ebu u mozak sute i trpe,dobro im,sad je za sve kriva hanka,kao da je ona sve i sva u DF,da je greska(po meni jeste katastrofalna)al da to bude reper da sve u DF nevalja,nece da moze,kome se nesvidja nek uzme daljinski i promjeni kanal,meni je bez obzira na hanku NAJBOLJA slika bas na DF kanalu,pozdravMuaDib wrote:Koliko vidim, mi izgleda treba da čekamo neke nove pratizane, a do tada da šutimo i trpimo.
Demokratska fronta Željko Komšić
- KARDASIJAN
- Posts: 454
- Joined: 30/08/2013 16:22
#5651 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
#5652 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
ma dosta više i partizana, ustaša, četnika, handžara, njihove djece i unuka, te ostalih reakcionara...MuaDib wrote:Koliko vidim, mi izgleda treba da čekamo neke nove pratizane, a do tada da šutimo i trpimo.
Kad ce vise pomrijeti i sići sa scene, da napokon normalni preuzmu sistem... ili ih nema?!?
- shiljak
- Posts: 6496
- Joined: 13/01/2005 11:58
- Location: internet
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#5654 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
ZlatčadBanksy wrote:Control panel wrote:sreca pa ih nema vise na funkcijama. i ovo dvoje su pokazali svoju nesposobnost, a pogubnost za kanton, BiHMaystor wrote:
Damir, Hanka...
![]()
Zlatom da vas plaćaju, malo je ...
-
Mr. Brightside
- Posts: 31341
- Joined: 26/02/2011 13:07
#5655 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Deja vu Željko na Fejsu 
- webby-x
- Posts: 2343
- Joined: 18/12/2011 12:38
#5656 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
A što je to dobro rekao?Genije wrote:dobro željko priča kod senada na dnevniku
Uvijek ista glupa priča "Hajmo radit!", "Radončića nema u korupciji" ...
Senad je posebna priča, isto kao Mato, sa svima dobar i nikakvih škakljivih pitanja.
Kao da je doveo izbornog analitičara pa gataju tko će koliko glasova dobiti.
- shiljak
- Posts: 6496
- Joined: 13/01/2005 11:58
- Location: internet
#5657 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
odgovarao je na pitanja..
-
sandra01
- Posts: 1447
- Joined: 19/02/2008 03:19
- Location: na grani
#5658 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Zeljko bio skroz ok veceras kod Senada 
- antimobbing
- Posts: 2693
- Joined: 10/11/2009 22:54
- Location: Gdje je percepcija Dženeta za 2% Koruptokracije, Džehenem za 98% BiH populacije.
#5659 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Kad psihopate ruralnog mentaliteta u potpunosti ekonomski unište ovu lijepu zemlju biće zapisano ''Bilo je to u jednoj zemlji seljaka na brdovitom Balkanu''.MuaDib wrote:Koliko vidim, mi izgleda treba da čekamo neke nove pratizane, a do tada da šutimo i trpimo.
-
Innovation
- Posts: 4229
- Joined: 23/03/2011 11:58
#5660 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Zeljko je veceras bio
.
-
Basvod
- Posts: 2098
- Joined: 23/06/2013 08:24
#5661 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Al kad rece da se dogovorom Tihic-Covic opet moze ponoviti slucaj Komsic.

- shiljak
- Posts: 6496
- Joined: 13/01/2005 11:58
- Location: internet
#5662 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Rekao je kako jeste.. traži čović samo treći entitet, samo oko tog vrti.. probao sa sdp-om pa sad hoće sa sda.. i ono za SDS i SNSD je u pravu..
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#5663 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Basvod wrote:Al kad rece da se dogovorom Tihic-Covic opet moze ponoviti slucaj Komsic.![]()
- shiljak
- Posts: 6496
- Joined: 13/01/2005 11:58
- Location: internet
#5664 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Baš mi je drago što je to rekaoHavatar wrote:Basvod wrote:Al kad rece da se dogovorom Tihic-Covic opet moze ponoviti slucaj Komsic.![]()
-
Basvod
- Posts: 2098
- Joined: 23/06/2013 08:24
#5665 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Izletilo mu jadan ti je. Bilo mi ga nesto zao. Jos mu Senad rece kao na zahebanciju, Sve si ti kriv a on, Znam ja to.shiljak wrote:Baš mi je drago što je to rekaoHavatar wrote:Basvod wrote:Al kad rece da se dogovorom Tihic-Covic opet moze ponoviti slucaj Komsic.![]()
Uvalio mu je Zlaja dobro. Ostaje mu ili da se bori ili da u istoriju udje kao negativni slucaj.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#5666 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Dobar Komsic bio kod Senada.
- webby-x
- Posts: 2343
- Joined: 18/12/2011 12:38
#5667 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
To ti je kada su niska očekivanja.-LIBERO- wrote:Dobar Komsic bio kod Senada.
Što ti se točno svidjelo?
Hvaljenje Radončića ili nešto drugo?
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#5668 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Ti to svakako nebi shvatio. Po ovome sto si pisao do sada, tvoja logika demokratije je, slikovito: Teritorija-narod-religija...i razumijem te zbog cega, niti volis, niti podrzavas...a vidim i ne shvatas, sta Komsic prica.
Nije intelektualnoga kapaciteta da svi popadamo na dupe
, ali u konkurenciji trenutne politicke"elite", jedan od postenijih i boljih izbora. 
Nije intelektualnoga kapaciteta da svi popadamo na dupe
- vee-jay
- Posts: 9843
- Joined: 22/06/2004 20:50
- Location: --- nisam vise ovdje ---
#5669 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
jel' ima snimka?
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
- vee-jay
- Posts: 9843
- Joined: 22/06/2004 20:50
- Location: --- nisam vise ovdje ---
#5671 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
SDP je za vrijeme svoje vlasti u KS donijela prosperitet, napravila 20k novih radnih mijesta, vratila volkswagen u BiH i hrpu drugih dobrih stvari tako da uopste nije zasluzila da je druga vecina skine sa vlasti.Control panel wrote:zato sto je Hanka potpredsjednica DF sa SDA srusila SDPovu Vlad, pa imamo sada najgoru Vladu od sad pa na dalje i ubuduce.vee-jay wrote:
nije isto i ti to znas veoma dobro. ali dobro, da odgovorim kontrapitanjem: i SDP je cinila koaliciju sa SDA, zasto sada to nebi smjela i DF? i zasto ne "eksperimentisati" (kako ti to odmah nabaci u negativni kontekst) ako znamo na cemu smo sa SDPom? ili da budem konkretniji: zasto da glasamo za SDP a ne DF?
zato sto i hanka i marjanovic rade sve ono sto SDAu treba, a moze se reci po njihovom nalogu.
eto zato ne treba glasati za DF. zato stp je hankin glas u domu narida bio presudan za pokretanje vitalnog nacionalnog interesa, opte po diktatu SDA.
treba li jos?
dakle, ono sto je DF tim potezom dokazala je da je politicka stranka koja se po tome nista ne razlikuje od bilo koje druge politicke stranke na podruciju BiH.
- vee-jay
- Posts: 9843
- Joined: 22/06/2004 20:50
- Location: --- nisam vise ovdje ---
#5672 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
0. sigurno ne radi programa, jer u BiH niko ne glasa radi programatvsabina wrote:1. Zašto ?vee-jay wrote:
1.glasanje za Komsica bi bio najbolji moguci cin i
2.jedini logicni.
3.glasanje za bilo koju drugu stranku na podruciju federacije je - ne ocajan - nego priglup potez (ako nisi clan/ica jedne od tih stranaka)...
2. Zašto ?
3. Zašto ?
Kada god pitam nekog simpatizera DF-a , zašto da glasam za Komšića ne dobijem odgovor na to pitanje.
Floskule tipa : da je "drugačiji" , "biće promjene" , "pošten" , "nezavisan" , "mudar" , "jedina alternativa" , "patriota" , "građanin" , "čovjek iz naroda"...su mi totalno neprihvatljive kao odgovori...to su pamfleti njegovih potparola i PR-ova....
Zbog čega da glasam za ŽK?
Hvala.
1. i 2. zato sto je jedini relevantni politicar koji jos nije bio u situaciji da pokaze da li je u stanju da bilo sta uradi. kada bude na vlasti kao ministar ili sta vec, dobit ce mogucnost da pokaze sta moze.
3. zato sto glasom za jednu od stranaka koje su trenutno na vlasti (a to su sve osim DFa) glasas za trenutnu situaciju.
nisam simpatizer DFa.
-
rajvosa1
- Posts: 787
- Joined: 02/06/2008 02:04
#5673 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
DF jeste na vlasti u Kantonu Sarajevo i govoto svi iz prvog saffa DF su bili dugo u vlasti kao članovi ove ili one stranke.vee-jay wrote:0. sigurno ne radi programa, jer u BiH niko ne glasa radi programatvsabina wrote:1. Zašto ?vee-jay wrote:
1.glasanje za Komsica bi bio najbolji moguci cin i
2.jedini logicni.
3.glasanje za bilo koju drugu stranku na podruciju federacije je - ne ocajan - nego priglup potez (ako nisi clan/ica jedne od tih stranaka)...
2. Zašto ?
3. Zašto ?
Kada god pitam nekog simpatizera DF-a , zašto da glasam za Komšića ne dobijem odgovor na to pitanje.
Floskule tipa : da je "drugačiji" , "biće promjene" , "pošten" , "nezavisan" , "mudar" , "jedina alternativa" , "patriota" , "građanin" , "čovjek iz naroda"...su mi totalno neprihvatljive kao odgovori...to su pamfleti njegovih potparola i PR-ova....
Zbog čega da glasam za ŽK?
Hvala.
1. i 2. zato sto je jedini relevantni politicar koji jos nije bio u situaciji da pokaze da li je u stanju da bilo sta uradi. kada bude na vlasti kao ministar ili sta vec, dobit ce mogucnost da pokaze sta moze.
3. zato sto glasom za jednu od stranaka koje su trenutno na vlasti (a to su sve osim DFa) glasas za trenutnu situaciju.
nisam simpatizer DFa.
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#5674 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Klasična komšićevska saFunjaka.
Pogotovo prvi dio razgovora, tj. o Tihićevim i Čovićevim pokušajima rješavanja pitanja izbora člana predsjedništva, a usput i o pokušaju istog dogovora Lagumdžija-Čović. Pa i moja tetka koja prati isključivo meksičke saFunice, zna da ne postoji optimalno rješenje koje će zadovoljiti sve strane, ali istovremeno i ne zna kako bi ono izgledalo..baš kao i Komšić.
Zašto član predsjedništva koji ide u Brisel ne nagovijesti šta je to on smislio..ima li on nekakvu ideju, neku natruhu plana...bilo što. Budući da se u onoj kvadratastoj glavi ne može začeti ama baš nikakav iole zanimljiv intelektualni konstrukt, ostaje mu pametovanje, kao i većini ''patriota''. Nije baš toliko ni on naivan da ne zna da onaj koji prvi postigne bilo kakvo rješenje od ovog sadašnjeg postojećeg, doživljava potop na izborima. Zlatko je to davno skontao, još od onog pokušaja s Čovićem, i sad se povukao i služi istom - izdaja, izdaja. Sarajevski političari trenutno vrlo dobro znaju šta neće, i tu su vrlo glasni. Međutim, još uvijek nisu sigurni šta u stvari hoće.
A neko će morati sjesti i dogovoriti, kad tad.Tihić ako ništa barem ima muda da pokuša.
- shiljak
- Posts: 6496
- Joined: 13/01/2005 11:58
- Location: internet
#5675 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Hafis, nije da nisu našli baš optimalno rješenje, nego nisu našli ništa. To je i Fahro potvrdio, željko, sdp? Ko nije? SDA je već davno zeznula sa RS-om i to dobro.. Tako bi i sad bilo.


