SDP

User avatar
vatrogasac
Posts: 10078
Joined: 24/04/2006 21:33

#56326 Re: SDP

Post by vatrogasac »

Jedan novinar piše na FB.


Moja prognoza sutrašnjeg kantonalnog dana !

Skupštinska većina: SDA 9, SDP dosad` 3 (Husein Tokić, Žarko Vujović i Sead Gazibegović), DF 3, SBB 2 i SBiH 2
Predsjednik Skupštine Žarko Vujović (SDP dosad ), podpredsjednici Lejla Vuković (SBB) i Boris Krešić (DF).
Premijer SDA
Ministarstva:
SDA - finansije, obrazovanje, pravda, i kultura i sport (4)
SDP dosad` – MUP i poljoprivreda (2)
DF – zdravstvo i boračko ministarstvo (2)
SBiH – socijalna politika i privreda (2)
SBB – prostorno uređenje i trgovina, turizam i saobraćaj (2)

Da čujem i vaše dojave, kvota je visoka .
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#56327 Re: SDP

Post by putokaz1 »

Tokić i Vujović su SDA/PDA igrači
Gazibegovića neznam
Memićka je prozvana da pristupi SDA-u
Opet će tu SBB razvalačiti i pozivat PDA i to će da propadne
U Eventualnoj vladi SDA- SPD-DF-SBIH...
Profitira SDA a Nestaje SPD i DF nestaje takođe :D :D :D :D :D :D :D :D :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
polacijela
Posts: 364
Joined: 24/04/2012 13:39

#56328 Re: SDP

Post by polacijela »

putokaz1 wrote:Ipak sa SDA:
Nažalost,što je najgore Premijer će biti iz SDA i to iz Banovića,Opet Gutić ili Umihanić
:D :D :D :D :D
Abdurahman Hodzic Hodza, Zivinice :D
polacijela
Posts: 364
Joined: 24/04/2012 13:39

#56329 Re: SDP

Post by polacijela »

vatrogasac wrote:Jedan novinar piše na FB.


Moja prognoza sutrašnjeg kantonalnog dana !

Skupštinska većina: SDA 9, SDP dosad` 3 (Husein Tokić, Žarko Vujović i Sead Gazibegović), DF 3, SBB 2 i SBiH 2
Predsjednik Skupštine Žarko Vujović (SDP dosad ), podpredsjednici Lejla Vuković (SBB) i Boris Krešić (DF).
Premijer SDA
Ministarstva:
SDA - finansije, obrazovanje, pravda, i kultura i sport (4)
SDP dosad` – MUP i poljoprivreda (2)
DF – zdravstvo i boračko ministarstvo (2)
SBiH – socijalna politika i privreda (2)
SBB – prostorno uređenje i trgovina, turizam i saobraćaj (2)

Da čujem i vaše dojave, kvota je visoka .
Zar ce SBBu uzeti zdravstvo? uuuuuuu golemo!!!
Fahro se onda bogami dooooobro sageo :D
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#56330 Re: SDP

Post by putokaz1 »

Abdurahman Hodzic Hodza, Zivinice :D[/quote]
Ma kakao god SDA će pomest 2020 i 2022 zbog ovoga :D :D :D :D :D :D
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#56331 Re: SDP

Post by kmirsad »

polacijela wrote:
vatrogasac wrote:Jedan novinar piše na FB.


Moja prognoza sutrašnjeg kantonalnog dana !

Skupštinska većina: SDA 9, SDP dosad` 3 (Husein Tokić, Žarko Vujović i Sead Gazibegović), DF 3, SBB 2 i SBiH 2
Predsjednik Skupštine Žarko Vujović (SDP dosad ), podpredsjednici Lejla Vuković (SBB) i Boris Krešić (DF).
Premijer SDA
Ministarstva:
SDA - finansije, obrazovanje, pravda, i kultura i sport (4)
SDP dosad` – MUP i poljoprivreda (2)
DF – zdravstvo i boračko ministarstvo (2)
SBiH – socijalna politika i privreda (2)
SBB – prostorno uređenje i trgovina, turizam i saobraćaj (2)

Da čujem i vaše dojave, kvota je visoka .
Zar ce SBBu uzeti zdravstvo? uuuuuuu golemo!!!
Fahro se onda bogami dooooobro sageo :D
Neče...http://tip.ba/2019/07/05/tip-ekskluzivn ... ics3842I-I
SBB je dobio Ministarstvo zdravstva i Ministarstvo trgovine, turizma i saobraćaja, kao i poziciju potpredsjednika Skupštine iz reda bošnjačkog naroda. Također, prilikom raspodjele pripalo im je Rudnik soli Tuzla.
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#56332 Re: SDP

Post by putokaz1 »

Premiejr SDA Zasluženo :D :D :D :D :D :D :D
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#56333 Re: SDP

Post by Leverage »

Vrhunski.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#56334 Re: SDP

Post by kmirsad »

Apsurdistan Bosanski. SDP TK sa svoje dvije ruke Dabišićke uvodi u vlast na TK jednu... SDA.
Da umreš od smijeha. Iako ie za plakanja...
Crvani Tuzlaci... govno pasje...
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#56335 Re: SDP

Post by Roccohljup »

hebo kanton u kome je SDA vlast :D :D :D :D :D :D
KomunistaTZ
Posts: 324
Joined: 11/11/2016 22:34

#56336 Re: SDP

Post by KomunistaTZ »

Ajde sto je lopina Bjedic razbucao SDP, eno se iGutic zali da mu je razjebao SDA TK. Hahaha, kakvi preokreti :lol:
polacijela
Posts: 364
Joined: 24/04/2012 13:39

#56337 Re: SDP

Post by polacijela »

KomunistaTZ wrote:Ajde sto je lopina Bhttp://tip.ba/2019/07/05/teske-optuzbe-bege-gutica-pravi-se-privatna-vlada-tajkuna-hodzica-i-bijedica-a-ideolog-je-softic/jedic razbucao SDP, eno se iGutic zali da mu je razjebao SDA TK. Hahaha, kakvi preokreti :lol:
http://tip.ba/2019/07/05/teske-optuzbe- ... je-softic/

Predsjednik Kluba SDA u Skupštini TK Bego Gutic: "Ja mislim da SDA ne treba bacati pojas za spašavanje nikome, pa ni ovim ljudima iz SDP-a. To su politički gubitnici koji su izgubili bitku u svojoj političkoj partiji. To su politički mrtvaci i ne treba ih oživljavati."

:D
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#56338 Re: SDP

Post by kmirsad »

KomunistaTZ wrote:Ajde sto je lopina Bjedic razbucao SDP, eno se iGutic zali da mu je razjebao SDA TK. Hahaha, kakvi preokreti :lol:
Možda ge izbace iz Kantonalnih odbora i SDP i SDA...

http://tip.ba/2019/07/05/teske-optuzbe- ... -hodzica-i
:lol: :lol: :lol:
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#56339 Re: SDP

Post by putokaz1 »

:D :D :D :D :D :D Zeleni kanton TK
polacijela
Posts: 364
Joined: 24/04/2012 13:39

#56340 Re: SDP

Post by polacijela »

https://www.sodalive.ba/drustvo/aktueln ... li-vecini/

Pa ovo je nevjerovatno, tri SDPovca su od danas dio nove skupstinske vecine, ali se jos cekaju potpisi tri SDAovca :mrgreen:
Gutic i jos dvojica kolega sad nece :D
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#56341 Re: SDP

Post by putokaz1 »

polacijela wrote:https://www.sodalive.ba/drustvo/aktueln ... li-vecini/

Pa ovo je nevjerovatno, tri SDPovca su od danas dio nove skupstinske vecine, ali se jos cekaju potpisi tri SDAovca :mrgreen:
Gutic i jos dvojica kolega sad nece :D
Gutić spašava SDP ..ahahahahahah :D
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#56342 Re: SDP

Post by kmirsad »

polacijela wrote:https://www.sodalive.ba/drustvo/aktueln ... li-vecini/

Pa ovo je nevjerovatno, tri SDPovca su od danas dio nove skupstinske vecine, ali se jos cekaju potpisi tri SDAovca :mrgreen:
Gutic i jos dvojica kolega sad nece :D
:lol: :lol: :lol:
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#56343 Re: SDP

Post by kmirsad »

Treba sad u kontru... Preostalih 8 SDP. NS 2, PDA 7, i SBB 2... Eto u trku i SBiH 2... :lol:
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#56344 Re: SDP

Post by Leverage »

Kako vidim Mirela Memić nije popustila pod Delićevim pritiskom, prijatno sam iznenađen.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#56345 Re: SDP

Post by kmirsad »

Leverage wrote:Kako vidim Mirela Memić nije popustila pod Delićevim pritiskom, prijatno sam iznenađen.
Žena koja je sačuvala čast i obraz--- a Delić se nije hrvao sa SDA radi SDP... hrvao se zbog sebe, da ga ne smijene... čista samoodbrana, bez ikakve ideologije
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#56346 Re: SDP

Post by putokaz1 »

Leverage wrote:Kako vidim Mirela Memić nije popustila pod Delićevim pritiskom, prijatno sam iznenađen.
Zasad al vidjet ćemo :D
User avatar
tovarish
Posts: 3786
Joined: 26/05/2008 23:57

#56347 Re: SDP

Post by tovarish »

kmirsad wrote:Treba sad u kontru... Preostalih 8 SDP. NS 2, PDA 7, i SBB 2... Eto u trku i SBiH 2... :lol:
Ma dovoljno je i ovih 19, ne trebaju ta tri SDA-ovca i 2 SBiH-ovca.

Nisam bio za opciju sa PDA, al u ovoj situaciji sad jesam.

Šuknuti izdajicama do kraja.I naravno izbaciti ih iz SDP-a.

Al neće Bake dati Šćepi,tako da ništa od ovoga.
User avatar
MarshalDodik
Posts: 1602
Joined: 20/11/2018 16:45

#56348 Re: SDP

Post by MarshalDodik »

Joj sad đilkoś Bijedic pocne uvaljivati nove drotove, spremacice i tehnicare u MUP odnosno na UKC :lol:

Stali su u dva reda jal sa sapkom jal sa mantilicima i cekaju dok se izrade nove pristupnice u SPID- a ili kako se vec zove SPD pa da uhljebljenje pocne.

Ovako je radio SDP 2010 godine, eh sta se tada policajaca uvalilo, referenca je bila da si clan SDP-a
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#56349 Re: SDP

Post by kmirsad »

tovarish wrote:
kmirsad wrote:Treba sad u kontru... Preostalih 8 SDP. NS 2, PDA 7, i SBB 2... Eto u trku i SBiH 2... :lol:
Ma dovoljno je i ovih 19, ne trebaju ta tri SDA-ovca i 2 SBiH-ovca.

Nisam bio za opciju sa PDA, al u ovoj situaciji sad jesam.

Šuknuti izdajicama do kraja.I naravno izbaciti ih iz SDP-a.

Al neće Bake dati Šćepi,tako da ništa od ovoga.
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Al neće Bake dati Šćepi,tako da ništa od ovoga
Vrlo moguče, ali Fahro je vrlo nepredvidiv, do bola... :lol: :lol: :lol:
Moenx
Posts: 2064
Joined: 26/06/2013 10:36

#56350 Re: SDP

Post by Moenx »

MarshalDodik wrote:Joj sad đilkoś Bijedic pocne uvaljivati nove drotove, spremacice i tehnicare u MUP odnosno na UKC :lol:

Stali su u dva reda jal sa sapkom jal sa mantilicima i cekaju dok se izrade nove pristupnice u SPID- a ili kako se vec zove SPD pa da uhljebljenje pocne.

Ovako je radio SDP 2010 godine, eh sta se tada policajaca uvalilo, referenca je bila da si clan SDP-a

Ipak ste bili u pravu u prethodnim raspravama
Ispricavam se
Nisam bio upoznat sa svom situacijom
Isplivali su mnogi detalji
Post Reply