Moja prognoza sutrašnjeg kantonalnog dana !
Skupštinska većina: SDA 9, SDP dosad` 3 (Husein Tokić, Žarko Vujović i Sead Gazibegović), DF 3, SBB 2 i SBiH 2
Predsjednik Skupštine Žarko Vujović (SDP dosad ), podpredsjednici Lejla Vuković (SBB) i Boris Krešić (DF).
Premijer SDA
Ministarstva:
SDA - finansije, obrazovanje, pravda, i kultura i sport (4)
SDP dosad` – MUP i poljoprivreda (2)
DF – zdravstvo i boračko ministarstvo (2)
SBiH – socijalna politika i privreda (2)
SBB – prostorno uređenje i trgovina, turizam i saobraćaj (2)
Da čujem i vaše dojave, kvota je visoka .
SDP
- vatrogasac
- Posts: 10078
- Joined: 24/04/2006 21:33
#56326 Re: SDP
Jedan novinar piše na FB.
-
putokaz1
- Posts: 12974
- Joined: 31/05/2014 23:56
#56327 Re: SDP
Tokić i Vujović su SDA/PDA igrači
Gazibegovića neznam
Memićka je prozvana da pristupi SDA-u
Opet će tu SBB razvalačiti i pozivat PDA i to će da propadne
U Eventualnoj vladi SDA- SPD-DF-SBIH...
Profitira SDA a Nestaje SPD i DF nestaje takođe

Gazibegovića neznam
Memićka je prozvana da pristupi SDA-u
Opet će tu SBB razvalačiti i pozivat PDA i to će da propadne
U Eventualnoj vladi SDA- SPD-DF-SBIH...
Profitira SDA a Nestaje SPD i DF nestaje takođe
-
polacijela
- Posts: 364
- Joined: 24/04/2012 13:39
#56328 Re: SDP
Abdurahman Hodzic Hodza, Ziviniceputokaz1 wrote:Ipak sa SDA:
Nažalost,što je najgore Premijer će biti iz SDA i to iz Banovića,Opet Gutić ili Umihanić
![]()
![]()
![]()
![]()
-
polacijela
- Posts: 364
- Joined: 24/04/2012 13:39
#56329 Re: SDP
Zar ce SBBu uzeti zdravstvo? uuuuuuu golemo!!!vatrogasac wrote:Jedan novinar piše na FB.
Moja prognoza sutrašnjeg kantonalnog dana !
Skupštinska većina: SDA 9, SDP dosad` 3 (Husein Tokić, Žarko Vujović i Sead Gazibegović), DF 3, SBB 2 i SBiH 2
Predsjednik Skupštine Žarko Vujović (SDP dosad ), podpredsjednici Lejla Vuković (SBB) i Boris Krešić (DF).
Premijer SDA
Ministarstva:
SDA - finansije, obrazovanje, pravda, i kultura i sport (4)
SDP dosad` – MUP i poljoprivreda (2)
DF – zdravstvo i boračko ministarstvo (2)
SBiH – socijalna politika i privreda (2)
SBB – prostorno uređenje i trgovina, turizam i saobraćaj (2)
Da čujem i vaše dojave, kvota je visoka .
Fahro se onda bogami dooooobro sageo
-
putokaz1
- Posts: 12974
- Joined: 31/05/2014 23:56
#56330 Re: SDP
Abdurahman Hodzic Hodza, Zivinice
[/quote]
Ma kakao god SDA će pomest 2020 i 2022 zbog ovoga

Ma kakao god SDA će pomest 2020 i 2022 zbog ovoga
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#56331 Re: SDP
Neče...http://tip.ba/2019/07/05/tip-ekskluzivn ... ics3842I-Ipolacijela wrote:Zar ce SBBu uzeti zdravstvo? uuuuuuu golemo!!!vatrogasac wrote:Jedan novinar piše na FB.
Moja prognoza sutrašnjeg kantonalnog dana !
Skupštinska većina: SDA 9, SDP dosad` 3 (Husein Tokić, Žarko Vujović i Sead Gazibegović), DF 3, SBB 2 i SBiH 2
Predsjednik Skupštine Žarko Vujović (SDP dosad ), podpredsjednici Lejla Vuković (SBB) i Boris Krešić (DF).
Premijer SDA
Ministarstva:
SDA - finansije, obrazovanje, pravda, i kultura i sport (4)
SDP dosad` – MUP i poljoprivreda (2)
DF – zdravstvo i boračko ministarstvo (2)
SBiH – socijalna politika i privreda (2)
SBB – prostorno uređenje i trgovina, turizam i saobraćaj (2)
Da čujem i vaše dojave, kvota je visoka .
Fahro se onda bogami dooooobro sageo
SBB je dobio Ministarstvo zdravstva i Ministarstvo trgovine, turizma i saobraćaja, kao i poziciju potpredsjednika Skupštine iz reda bošnjačkog naroda. Također, prilikom raspodjele pripalo im je Rudnik soli Tuzla.
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#56334 Re: SDP
Apsurdistan Bosanski. SDP TK sa svoje dvije ruke Dabišićke uvodi u vlast na TK jednu... SDA.
Da umreš od smijeha. Iako ie za plakanja...
Crvani Tuzlaci... govno pasje...
Da umreš od smijeha. Iako ie za plakanja...
Crvani Tuzlaci... govno pasje...
-
KomunistaTZ
- Posts: 324
- Joined: 11/11/2016 22:34
#56336 Re: SDP
Ajde sto je lopina Bjedic razbucao SDP, eno se iGutic zali da mu je razjebao SDA TK. Hahaha, kakvi preokreti 
-
polacijela
- Posts: 364
- Joined: 24/04/2012 13:39
#56337 Re: SDP
http://tip.ba/2019/07/05/teske-optuzbe- ... je-softic/KomunistaTZ wrote:Ajde sto je lopina Bhttp://tip.ba/2019/07/05/teske-optuzbe-bege-gutica-pravi-se-privatna-vlada-tajkuna-hodzica-i-bijedica-a-ideolog-je-softic/jedic razbucao SDP, eno se iGutic zali da mu je razjebao SDA TK. Hahaha, kakvi preokreti
Predsjednik Kluba SDA u Skupštini TK Bego Gutic: "Ja mislim da SDA ne treba bacati pojas za spašavanje nikome, pa ni ovim ljudima iz SDP-a. To su politički gubitnici koji su izgubili bitku u svojoj političkoj partiji. To su politički mrtvaci i ne treba ih oživljavati."
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#56338 Re: SDP
Možda ge izbace iz Kantonalnih odbora i SDP i SDA...KomunistaTZ wrote:Ajde sto je lopina Bjedic razbucao SDP, eno se iGutic zali da mu je razjebao SDA TK. Hahaha, kakvi preokreti
http://tip.ba/2019/07/05/teske-optuzbe- ... -hodzica-i
-
polacijela
- Posts: 364
- Joined: 24/04/2012 13:39
#56340 Re: SDP
https://www.sodalive.ba/drustvo/aktueln ... li-vecini/
Pa ovo je nevjerovatno, tri SDPovca su od danas dio nove skupstinske vecine, ali se jos cekaju potpisi tri SDAovca
Gutic i jos dvojica kolega sad nece
Pa ovo je nevjerovatno, tri SDPovca su od danas dio nove skupstinske vecine, ali se jos cekaju potpisi tri SDAovca
Gutic i jos dvojica kolega sad nece
-
putokaz1
- Posts: 12974
- Joined: 31/05/2014 23:56
#56341 Re: SDP
Gutić spašava SDP ..ahahahahahahpolacijela wrote:https://www.sodalive.ba/drustvo/aktueln ... li-vecini/
Pa ovo je nevjerovatno, tri SDPovca su od danas dio nove skupstinske vecine, ali se jos cekaju potpisi tri SDAovca![]()
Gutic i jos dvojica kolega sad nece
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#56342 Re: SDP
polacijela wrote:https://www.sodalive.ba/drustvo/aktueln ... li-vecini/
Pa ovo je nevjerovatno, tri SDPovca su od danas dio nove skupstinske vecine, ali se jos cekaju potpisi tri SDAovca![]()
Gutic i jos dvojica kolega sad nece
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#56343 Re: SDP
Treba sad u kontru... Preostalih 8 SDP. NS 2, PDA 7, i SBB 2... Eto u trku i SBiH 2... 
- Leverage
- Posts: 9637
- Joined: 27/05/2018 16:32
#56344 Re: SDP
Kako vidim Mirela Memić nije popustila pod Delićevim pritiskom, prijatno sam iznenađen.
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#56345 Re: SDP
Žena koja je sačuvala čast i obraz--- a Delić se nije hrvao sa SDA radi SDP... hrvao se zbog sebe, da ga ne smijene... čista samoodbrana, bez ikakve ideologijeLeverage wrote:Kako vidim Mirela Memić nije popustila pod Delićevim pritiskom, prijatno sam iznenađen.
-
putokaz1
- Posts: 12974
- Joined: 31/05/2014 23:56
#56346 Re: SDP
Zasad al vidjet ćemoLeverage wrote:Kako vidim Mirela Memić nije popustila pod Delićevim pritiskom, prijatno sam iznenađen.
- tovarish
- Posts: 3786
- Joined: 26/05/2008 23:57
#56347 Re: SDP
Ma dovoljno je i ovih 19, ne trebaju ta tri SDA-ovca i 2 SBiH-ovca.kmirsad wrote:Treba sad u kontru... Preostalih 8 SDP. NS 2, PDA 7, i SBB 2... Eto u trku i SBiH 2...
Nisam bio za opciju sa PDA, al u ovoj situaciji sad jesam.
Šuknuti izdajicama do kraja.I naravno izbaciti ih iz SDP-a.
Al neće Bake dati Šćepi,tako da ništa od ovoga.
- MarshalDodik
- Posts: 1602
- Joined: 20/11/2018 16:45
#56348 Re: SDP
Joj sad đilkoś Bijedic pocne uvaljivati nove drotove, spremacice i tehnicare u MUP odnosno na UKC
Stali su u dva reda jal sa sapkom jal sa mantilicima i cekaju dok se izrade nove pristupnice u SPID- a ili kako se vec zove SPD pa da uhljebljenje pocne.
Ovako je radio SDP 2010 godine, eh sta se tada policajaca uvalilo, referenca je bila da si clan SDP-a
Stali su u dva reda jal sa sapkom jal sa mantilicima i cekaju dok se izrade nove pristupnice u SPID- a ili kako se vec zove SPD pa da uhljebljenje pocne.
Ovako je radio SDP 2010 godine, eh sta se tada policajaca uvalilo, referenca je bila da si clan SDP-a
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#56349 Re: SDP
tovarish wrote:Ma dovoljno je i ovih 19, ne trebaju ta tri SDA-ovca i 2 SBiH-ovca.kmirsad wrote:Treba sad u kontru... Preostalih 8 SDP. NS 2, PDA 7, i SBB 2... Eto u trku i SBiH 2...
Nisam bio za opciju sa PDA, al u ovoj situaciji sad jesam.
Šuknuti izdajicama do kraja.I naravno izbaciti ih iz SDP-a.
Al neće Bake dati Šćepi,tako da ništa od ovoga.
Vrlo moguče, ali Fahro je vrlo nepredvidiv, do bola...Al neće Bake dati Šćepi,tako da ništa od ovoga
-
Moenx
- Posts: 2064
- Joined: 26/06/2013 10:36
#56350 Re: SDP
MarshalDodik wrote:Joj sad đilkoś Bijedic pocne uvaljivati nove drotove, spremacice i tehnicare u MUP odnosno na UKC![]()
Stali su u dva reda jal sa sapkom jal sa mantilicima i cekaju dok se izrade nove pristupnice u SPID- a ili kako se vec zove SPD pa da uhljebljenje pocne.
Ovako je radio SDP 2010 godine, eh sta se tada policajaca uvalilo, referenca je bila da si clan SDP-a
Ipak ste bili u pravu u prethodnim raspravama
Ispricavam se
Nisam bio upoznat sa svom situacijom
Isplivali su mnogi detalji
