Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
chakany
Posts: 3445
Joined: 05/09/2010 14:05

#5626 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by chakany »

Image

Nije loša, onako da ubijete vrijeme. Počeo sam danas sa gledanjem, pa vidjet ćemo koliko će me držati dalje.
User avatar
Kal El
Posts: 6290
Joined: 07/04/2013 21:49

#5627 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Kal El »

chakany wrote:Image

Nije loša, onako da ubijete vrijeme. Počeo sam danas sa gledanjem, pa vidjet ćemo koliko će me držati dalje.
Joj zgadili su mi samo od reklama na Foxu..."I want to be haaapy" kako loša gluma i loši glumci,ovog im sina nikad nisam gotivio,zgadio mi se na njemačkom Comedy Central

Sent from my LT26i using Tapatalk
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#5628 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by MedenoSrce »

irac300 wrote:Image

http://www.imdb.com/title/tt2375692/


Sinoć započela s emitiranjem.
gdje?
Image
User avatar
Kal El
Posts: 6290
Joined: 07/04/2013 21:49

#5629 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Kal El »

Jedva čekam ovu seriju :thumbup:
Image


Sent from my LT26i using Tapatalk
User avatar
irac300
Posts: 9066
Joined: 18/07/2009 18:36

#5630 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by irac300 »

MedenoSrce wrote:
irac300 wrote:Image

http://www.imdb.com/title/tt2375692/


Sinoć započela s emitiranjem.
gdje?
Image
Na torrentima je već izašla, ja skinuo.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#5631 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by insomnia78 »

Nije mi se kraj Broen-a svidio nikako


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#5632 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by insomnia78 »

Jbg, zao mi Martina, mada je sve vodilo prema tome
Jos ostade nerazjasnjeno ko je bio mozak citave operacije


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#5633 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ćiribiribela »

Pogledala Newsroom :( :(

Kad ce treca sezona??
User avatar
Kal El
Posts: 6290
Joined: 07/04/2013 21:49

#5634 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Kal El »

ćiribiribela wrote:Pogledala Newsroom :( :(

Kad ce treca sezona??
Zadnja sezona,ima da se naaaačekaš :mrgreen:

Image

Sent from my LT26i using Tapatalk
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#5635 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ćiribiribela »

Ovaj HBO bas za*ebava narod. :( :(
Korisničkoime
Posts: 4836
Joined: 18/11/2010 00:26

#5636 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Korisničkoime »

Ne znam negdje sam pročitao valjda na ovoj temi za seriju Black Mirror
http://www.imdb.com/title/tt2085059/?ref_=ttep_ep_tt
Pogledao sam prvu seriju i samo da napomenem - bolesno ali samo tako.
Znam ko na filmu što bi naš narod rekao ali su ga brate pretjerali.
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#5637 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by MedenoSrce »

irac300 wrote: Image
Na torrentima je već izašla, ja skinuo.[/quote]

evo skinula i ja, hvala za link :thumbup:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79542
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#5638 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Velkoski »

Emily aka Jekyll and Hyde :roll:

@Revenge
User avatar
vicious2
Posts: 384
Joined: 17/08/2010 13:03

#5639 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by vicious2 »

Za one koji vole kostimirane serije - http://www.imdb.com/title/tt2733252/ sinoc pocela s prikazivanjem
User avatar
irac300
Posts: 9066
Joined: 18/07/2009 18:36

#5640 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by irac300 »

MedenoSrce wrote:
irac300 wrote: Image
Na torrentima je već izašla, ja skinuo.
evo skinula i ja, hvala za link :thumbup:[/quote]

Služimo narodu. :D
User avatar
madFlava
Posts: 2143
Joined: 11/12/2009 13:41

#5641 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by madFlava »

POcela druga sezona Followinga i jos uvijek je mosnja od serije. Ali soundtrack uvijek dobar :)
User avatar
vicious2
Posts: 384
Joined: 17/08/2010 13:03

#5642 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by vicious2 »

Altsa wrote:
Korisničkoime wrote:
Altsa wrote:Image
Napokon jedva čekam da pogledam
nakon prve epizode obecavajuce mada malo usporeno za mene ali opet odlicno
tesko mi je za priznati ali ne znam koji mi je naporniji s ovim juznjackim govorom
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#5643 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by alibaba_i_30_godina »

Kal El wrote:Jedva čekam ovu seriju :thumbup:



Sent from my LT26i using Tapatalk
Iskreno, izgleda jako loše! Pokušaj da naprave Roswell 2.0, ali sumnjam da će privući neku veću pažnju. Trailer sam po sebi je bezveze, gluma još gora.
User avatar
Kal El
Posts: 6290
Joined: 07/04/2013 21:49

#5644 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Kal El »

Počeo sam gledati "Continuum" đasvi mi se :mrgreen: a ovo što sam postavio "Star-Crossed" mi se više ne sviđa nakon 2x pregledanja trailera,previše "romantike" -.-

Sent from my LT26i using Tapatalk
omar little
Posts: 17377
Joined: 14/03/2008 21:14

#5645 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

odgledala prvu epizodu true detective. volim sve to juznjacko; atmosferu, akcent, krejzines, i oba su glumca dobra (kao i gostovanja). nadam se da mcConaughey nece imati previse kvazi-intelektualnih monologa, vec vidim da moze postati smarajuce ako je prefrekventno.
sve u svemu obecavajuce, jedino ne razumijem zasto su kreatori i hbo odlucili nabacati sav taj silni talent u, televizijski, tako ofucan i ispran zanr? nadam se da spremaju nesto ozbiljnije i kompleksnije, a da je detektivski zanr samo podloga.
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#5646 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Atticus Finch »

irac300 wrote:Image

http://www.imdb.com/title/tt2375692/

Sinoć započela s emitiranjem.
Nije još započela sa emitovanjem, 25. januara je premijera. Međutim, puštena je prva epizoda na youtube pa odatle ovi ripovi koji su dostupni na torrentima.

Obećava, u svakom slučaju ću pratiti, za mene lično je pravo osvježenje s obzirom šta sam pratio zadnjih mjeseci. :thumbup:

Ostaje nada da se Bay u kreativnom smislu držao po strani! :-)
User avatar
alcho
Posts: 1610
Joined: 31/08/2006 09:08

#5647 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by alcho »

Ovdje pola preporuka za serije koje se jos nisu ni pocele prikazivati :lol:
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#5648 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by phillie »

Kad smo ispred svog vremena :P
lilah
Posts: 101
Joined: 23/08/2012 13:26

#5649 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by lilah »

phillie wrote:Kad smo ispred svog vremena :P
:thumbup:
lilah
Posts: 101
Joined: 23/08/2012 13:26

#5650 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by lilah »

A ja ne znam kako mi je ovo promaklo:

Image
Post Reply