
Nije loša, onako da ubijete vrijeme. Počeo sam danas sa gledanjem, pa vidjet ćemo koliko će me držati dalje.
Moderator: _BataZiv_0809

Joj zgadili su mi samo od reklama na Foxu..."I want to be haaapy" kako loša gluma i loši glumci,ovog im sina nikad nisam gotivio,zgadio mi se na njemačkom Comedy Centralchakany wrote:
Nije loša, onako da ubijete vrijeme. Počeo sam danas sa gledanjem, pa vidjet ćemo koliko će me držati dalje.

Na torrentima je već izašla, ja skinuo.MedenoSrce wrote:gdje?
Zadnja sezona,ima da se naaaačekašćiribiribela wrote:Pogledala Newsroom![]()
![]()
Kad ce treca sezona??

Na torrentima je već izašla, ja skinuo.[/quote]irac300 wrote:
evo skinula i ja, hvala za linkMedenoSrce wrote:Na torrentima je već izašla, ja skinuo.irac300 wrote:
tesko mi je za priznati ali ne znam koji mi je naporniji s ovim juznjackim govoromAltsa wrote:nakon prve epizode obecavajuce mada malo usporeno za mene ali opet odlicnoKorisničkoime wrote:Napokon jedva čekam da pogledamAltsa wrote:
Iskreno, izgleda jako loše! Pokušaj da naprave Roswell 2.0, ali sumnjam da će privući neku veću pažnju. Trailer sam po sebi je bezveze, gluma još gora.Kal El wrote:Jedva čekam ovu seriju
Sent from my LT26i using Tapatalk
Nije još započela sa emitovanjem, 25. januara je premijera. Međutim, puštena je prva epizoda na youtube pa odatle ovi ripovi koji su dostupni na torrentima.
phillie wrote:Kad smo ispred svog vremena
