juga 1950.-1990.

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
muha_sa
Posts: 140459
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#5626 Re: juga 1950.-1990.

Post by muha_sa »

jedno vrijeme sam duhanio Cesterfild :) a i one nake Nord--sa okusom mentola

povuceš dim--zapara ko mentol boba :lol:
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#5627 Re: juga 1950.-1990.

Post by radostan dan »

uuu, bio je dobar česterfild...ono, straNJske cigare, poseban šmek. :zoka:
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#5628 Re: juga 1950.-1990.

Post by radostan dan »

a ko donese opatiju u školu, znali smo da je drpio naveče od oca kutiju ...
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#5629 Re: juga 1950.-1990.

Post by Ommadawn »

muha_sa wrote:Image
Fali ti Milde Sorte :)

Stari je pusio to, pa onda HB, pa Marlboro (Mali Boro) pa Bond a bio je i Classic jedno vrijeme.
Stara uvijek Partner (kratki).
Dido rahmetli pusio Opatiju.
Tetka Koronu i nisku Drinu.
A tetak je udarao Dravu, nekakvu Drinu (nit sarajevska, nit niska, crvena kutija, meko pakovanje) pa onda Super Filter.
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#5630 Re: juga 1950.-1990.

Post by stakasa »

radostan dan wrote:uuu, bio je dobar česterfild...ono, straNJske cigare, poseban šmek. :zoka:
Camel najbolji. Ali slabo isla prodaja pa cesto bio star. Ma sarajevski Marlboro je bila najbolja cigara
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#5631 Re: juga 1950.-1990.

Post by KENJAC »

Joj Muha , kako nas naruzi Radosni. Jes vididio kako rece osornim glasom " bilo je prije 50 strana" !
Druze Radosni , baba mi umrla prije 50 strana pa nisam bio prisutan !
E, aj mangupi, ko nije falsifikovo potpise na ispricnicama ? Jebo te , bolje sam ga falsifikovo nego sto se moja stara potpisivala.
User avatar
Edin H.
Posts: 53641
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#5632 Re: juga 1950.-1990.

Post by Edin H. »

Image :P
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#5633 Re: juga 1950.-1990.

Post by spreca »

Edin H. wrote:Image :P
ma bio je predobar za ono vrijeme i za one novce :D
User avatar
Edin H.
Posts: 53641
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#5634 Re: juga 1950.-1990.

Post by Edin H. »

spreca wrote: ma bio je predobar za ono vrijeme i za one novce :D
San svakog djecaka u ono vrijeme i poneke djevojcice, a nocna mora za roditelje. :-)
sabanss
Posts: 4768
Joined: 13/08/2006 11:20

#5635 Re: juga 1950.-1990.

Post by sabanss »

spreca wrote:
Edin H. wrote:Image :P
ma bio je predobar za ono vrijeme i za one novce :D
Predobar je i sad. Ovo ce poderati sve ove danasnje skutere po pitanju trajanja...
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#5636 Re: juga 1950.-1990.

Post by spreca »

sabanss wrote:
spreca wrote:
Edin H. wrote:Image :P
ma bio je predobar za ono vrijeme i za one novce :D
Predobar je i sad. Ovo ce poderati sve ove danasnje skutere po pitanju trajanja...
:thumbup: I jednostavan ko motorka :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#5637 Re: juga 1950.-1990.

Post by spreca »

Edin H. wrote:
spreca wrote: ma bio je predobar za ono vrijeme i za one novce :D
San svakog djecaka u ono vrijeme i poneke djevojcice, a nocna mora za roditelje. :-)
Ih kako sam ga glanjco...sad tako nebih novog Porshea :lol:
User avatar
Filter
Posts: 8675
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#5638 Re: juga 1950.-1990.

Post by Filter »

eh, ovo 15ka. eno je kod jarana u garazi lezi od 91. nesta mu buraz zajebo motor, kani se zadnjih 20 godina da ga popravi...
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#5639 Re: juga 1950.-1990.

Post by spreca »

Filter wrote:eh, ovo 15ka. eno je kod jarana u garazi lezi od 91. nesta mu buraz zajebo motor, kani se zadnjih 20 godina da ga popravi...
ako je u pitanju motor onda je to najlakse.....samo dovedes onog majstora sto popravlja motorke :D
User avatar
Filter
Posts: 8675
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#5640 Re: juga 1950.-1990.

Post by Filter »

spreca wrote:
Filter wrote:eh, ovo 15ka. eno je kod jarana u garazi lezi od 91. nesta mu buraz zajebo motor, kani se zadnjih 20 godina da ga popravi...
ako je u pitanju motor onda je to najlakse.....samo dovedes onog majstora sto popravlja motorke :D
ma zna i ovaj dovoljno da napravi, al lijena stoka :D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#5641 Re: juga 1950.-1990.

Post by spreca »

Filter wrote:
spreca wrote:
Filter wrote:eh, ovo 15ka. eno je kod jarana u garazi lezi od 91. nesta mu buraz zajebo motor, kani se zadnjih 20 godina da ga popravi...
ako je u pitanju motor onda je to najlakse.....samo dovedes onog majstora sto popravlja motorke :D
ma zna i ovaj dovoljno da napravi, al lijena stoka :D
kad ostari i nebude mogao pjeske mozda tad popravi...ili nece radi drugih....znas ono daj nabrzaka da trknem do ducana itd :lol:
User avatar
Filter
Posts: 8675
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#5642 Re: juga 1950.-1990.

Post by Filter »

spreca wrote: kad ostari i nebude mogao pjeske mozda tad popravi...ili nece radi drugih....znas ono daj nabrzaka da trknem do ducana itd :lol:

:mrgreen: :skoljka:
User avatar
Edin H.
Posts: 53641
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#5643 Re: juga 1950.-1990.

Post by Edin H. »

spreca wrote:
Edin H. wrote:
spreca wrote: ma bio je predobar za ono vrijeme i za one novce :D
San svakog djecaka u ono vrijeme i poneke djevojcice, a nocna mora za roditelje. :-)
Ih kako sam ga glanjco...sad tako nebih novog Porshea :lol:
Svaka ti cast ako si ga kupio, ja zaradio pare I htio da ga kupim, ali mi nije mama dala. :D

Ja se naljutio i inflacija lagano pojela pare.

Istina tada sam imao 15 godina, sto je bio minimum da ga mozes legalno voziti, koliko se sjecam.
User avatar
Edin H.
Posts: 53641
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#5644 Re: juga 1950.-1990.

Post by Edin H. »

Filter wrote:eh, ovo 15ka. eno je kod jarana u garazi lezi od 91. nesta mu buraz zajebo motor, kani se zadnjih 20 godina da ga popravi...
Samo bez srkleta, lagano i sportski, popravice... :zoka:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#5645 Re: juga 1950.-1990.

Post by spreca »

Edin H. wrote:
Svaka ti cast ako si ga kupio, ja zaradio pare I htio da ga kupim, ali mi nije mama dala. :D

Ja se naljutio i inflacija lagano pojela pare.

Istina tada sam imao 15 godina, sto je bio minimum da ga mozes legalno voziti, koliko se sjecam.
Nisam ni ja kupio nova.....ali nije bio ni star...to je bilo mozda posle pola godine kad sam zavrsio skolu i tad sam bio u Slo tako da mi nije imao ko da sta brani.....a kupio od radnog kolege i znao sam sve o tom motoru a i on ga je glanjco a i ja mu pomago i otud ta ljubav prema MotorChini :D
ST11
Posts: 786
Joined: 09/03/2015 12:24

#5646 Re: juga 1950.-1990.

Post by ST11 »

Ovo su vozili vec frajeri, kojima je falio tek koji milijun do MZ-ja ili Jawe :)

Electronic 90

Image
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#5647 Re: juga 1950.-1990.

Post by drndalo »

A ovo, prije auta iz TAS-a?

Image

Image

Image
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#5648 Re: juga 1950.-1990.

Post by spreca »

drndalo wrote:A ovo, prije auta iz TAS-a?

Image

Image

Image
:thumbup:
User avatar
Edin H.
Posts: 53641
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#5649 Re: juga 1950.-1990.

Post by Edin H. »

To je bilo posku, nista to. :oops:
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#5650 Re: juga 1950.-1990.

Post by radostan dan »

To vozila beba lončar i šekularac, ostali metlu jahali...
Locked