povuceš dim--zapara ko mentol boba
juga 1950.-1990.
- muha_sa
- Posts: 140459
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#5626 Re: juga 1950.-1990.
jedno vrijeme sam duhanio Cesterfild
a i one nake Nord--sa okusom mentola
povuceš dim--zapara ko mentol boba
povuceš dim--zapara ko mentol boba
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#5627 Re: juga 1950.-1990.
uuu, bio je dobar česterfild...ono, straNJske cigare, poseban šmek. 
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#5628 Re: juga 1950.-1990.
a ko donese opatiju u školu, znali smo da je drpio naveče od oca kutiju ...
- Ommadawn
- Posts: 8370
- Joined: 20/02/2014 21:15
- Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!
#5629 Re: juga 1950.-1990.
Fali ti Milde Sortemuha_sa wrote:
Stari je pusio to, pa onda HB, pa Marlboro (Mali Boro) pa Bond a bio je i Classic jedno vrijeme.
Stara uvijek Partner (kratki).
Dido rahmetli pusio Opatiju.
Tetka Koronu i nisku Drinu.
A tetak je udarao Dravu, nekakvu Drinu (nit sarajevska, nit niska, crvena kutija, meko pakovanje) pa onda Super Filter.
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#5630 Re: juga 1950.-1990.
Camel najbolji. Ali slabo isla prodaja pa cesto bio star. Ma sarajevski Marlboro je bila najbolja cigararadostan dan wrote:uuu, bio je dobar česterfild...ono, straNJske cigare, poseban šmek.
-
KENJAC
- Posts: 4603
- Joined: 26/12/2006 13:10
#5631 Re: juga 1950.-1990.
Joj Muha , kako nas naruzi Radosni. Jes vididio kako rece osornim glasom " bilo je prije 50 strana" !
Druze Radosni , baba mi umrla prije 50 strana pa nisam bio prisutan !
E, aj mangupi, ko nije falsifikovo potpise na ispricnicama ? Jebo te , bolje sam ga falsifikovo nego sto se moja stara potpisivala.
Druze Radosni , baba mi umrla prije 50 strana pa nisam bio prisutan !
E, aj mangupi, ko nije falsifikovo potpise na ispricnicama ? Jebo te , bolje sam ga falsifikovo nego sto se moja stara potpisivala.
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#5633 Re: juga 1950.-1990.
ma bio je predobar za ono vrijeme i za one novceEdin H. wrote:![]()
- Edin H.
- Posts: 53641
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#5634 Re: juga 1950.-1990.
San svakog djecaka u ono vrijeme i poneke djevojcice, a nocna mora za roditelje.spreca wrote: ma bio je predobar za ono vrijeme i za one novce
-
sabanss
- Posts: 4768
- Joined: 13/08/2006 11:20
#5635 Re: juga 1950.-1990.
Predobar je i sad. Ovo ce poderati sve ove danasnje skutere po pitanju trajanja...spreca wrote:ma bio je predobar za ono vrijeme i za one novceEdin H. wrote:![]()
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#5636 Re: juga 1950.-1990.
sabanss wrote:Predobar je i sad. Ovo ce poderati sve ove danasnje skutere po pitanju trajanja...spreca wrote:ma bio je predobar za ono vrijeme i za one novceEdin H. wrote:![]()
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#5637 Re: juga 1950.-1990.
Ih kako sam ga glanjco...sad tako nebih novog PorsheaEdin H. wrote:San svakog djecaka u ono vrijeme i poneke djevojcice, a nocna mora za roditelje.spreca wrote: ma bio je predobar za ono vrijeme i za one novce
- Filter
- Posts: 8675
- Joined: 31/12/2010 11:42
- Location: cirkus
#5638 Re: juga 1950.-1990.
eh, ovo 15ka. eno je kod jarana u garazi lezi od 91. nesta mu buraz zajebo motor, kani se zadnjih 20 godina da ga popravi...
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#5639 Re: juga 1950.-1990.
ako je u pitanju motor onda je to najlakse.....samo dovedes onog majstora sto popravlja motorkeFilter wrote:eh, ovo 15ka. eno je kod jarana u garazi lezi od 91. nesta mu buraz zajebo motor, kani se zadnjih 20 godina da ga popravi...
- Filter
- Posts: 8675
- Joined: 31/12/2010 11:42
- Location: cirkus
#5640 Re: juga 1950.-1990.
ma zna i ovaj dovoljno da napravi, al lijena stokaspreca wrote:ako je u pitanju motor onda je to najlakse.....samo dovedes onog majstora sto popravlja motorkeFilter wrote:eh, ovo 15ka. eno je kod jarana u garazi lezi od 91. nesta mu buraz zajebo motor, kani se zadnjih 20 godina da ga popravi...
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#5641 Re: juga 1950.-1990.
kad ostari i nebude mogao pjeske mozda tad popravi...ili nece radi drugih....znas ono daj nabrzaka da trknem do ducana itdFilter wrote:ma zna i ovaj dovoljno da napravi, al lijena stokaspreca wrote:ako je u pitanju motor onda je to najlakse.....samo dovedes onog majstora sto popravlja motorkeFilter wrote:eh, ovo 15ka. eno je kod jarana u garazi lezi od 91. nesta mu buraz zajebo motor, kani se zadnjih 20 godina da ga popravi...
- Filter
- Posts: 8675
- Joined: 31/12/2010 11:42
- Location: cirkus
#5642 Re: juga 1950.-1990.
spreca wrote: kad ostari i nebude mogao pjeske mozda tad popravi...ili nece radi drugih....znas ono daj nabrzaka da trknem do ducana itd
- Edin H.
- Posts: 53641
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#5643 Re: juga 1950.-1990.
Svaka ti cast ako si ga kupio, ja zaradio pare I htio da ga kupim, ali mi nije mama dala.spreca wrote:Ih kako sam ga glanjco...sad tako nebih novog PorsheaEdin H. wrote:San svakog djecaka u ono vrijeme i poneke djevojcice, a nocna mora za roditelje.spreca wrote: ma bio je predobar za ono vrijeme i za one novce
Ja se naljutio i inflacija lagano pojela pare.
Istina tada sam imao 15 godina, sto je bio minimum da ga mozes legalno voziti, koliko se sjecam.
- Edin H.
- Posts: 53641
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#5644 Re: juga 1950.-1990.
Samo bez srkleta, lagano i sportski, popravice...Filter wrote:eh, ovo 15ka. eno je kod jarana u garazi lezi od 91. nesta mu buraz zajebo motor, kani se zadnjih 20 godina da ga popravi...
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#5645 Re: juga 1950.-1990.
Nisam ni ja kupio nova.....ali nije bio ni star...to je bilo mozda posle pola godine kad sam zavrsio skolu i tad sam bio u Slo tako da mi nije imao ko da sta brani.....a kupio od radnog kolege i znao sam sve o tom motoru a i on ga je glanjco a i ja mu pomago i otud ta ljubav prema MotorChiniEdin H. wrote:
Svaka ti cast ako si ga kupio, ja zaradio pare I htio da ga kupim, ali mi nije mama dala.![]()
Ja se naljutio i inflacija lagano pojela pare.
Istina tada sam imao 15 godina, sto je bio minimum da ga mozes legalno voziti, koliko se sjecam.
-
ST11
- Posts: 786
- Joined: 09/03/2015 12:24
#5646 Re: juga 1950.-1990.
Ovo su vozili vec frajeri, kojima je falio tek koji milijun do MZ-ja ili Jawe 
Electronic 90

Electronic 90

- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#5647 Re: juga 1950.-1990.
A ovo, prije auta iz TAS-a?






- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#5648 Re: juga 1950.-1990.
drndalo wrote:A ovo, prije auta iz TAS-a?
- Edin H.
- Posts: 53641
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#5649 Re: juga 1950.-1990.
To je bilo posku, nista to. 
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#5650 Re: juga 1950.-1990.
To vozila beba lončar i šekularac, ostali metlu jahali...

