Barça-Madrid (Los Clásicos)

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
hau jes no
Posts: 1365
Joined: 28/09/2009 14:22

#5601 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by hau jes no »

murinjo zna sve, hocete bunker evo vam bunker, hocete dominaciju evo vam dominacija, fudbal je prekuco. next mission vratiti lakerse iz mrtvih
User avatar
hordash
Posts: 419
Joined: 29/03/2009 16:49

#5602 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by hordash »

Madrid wrote:Ponosan sam sto sam navijac Reala, ono se dragi forumasi zove totalni fudbal, a ne valjanje lopte oko centra po 2-3 minute i tako u krug, ne da je Real bio bolji u drugom poluvremenu, vec prvih i zadnjih pola sata je Real izdominirao totalno Barcu na Nou Campu, u međuvremenu je Barca imala vise od igre...
Pepe je legenda, covjek u drugom poluvremenu strpa Messia u đep, neka je opucao Fabregasa, i ovaj je njega po nozi, pa sudija suti kao i u vecini situacija kada je u pitanju Barca...
Ronaldo opet dokaza da moze protiv Barce, od sada mu bolje brojite utakmicu protiv Barce kada nije dao gol, a Messiu kada jest ;-)
I da se sudiji sjetim mame za kraj, sve po zaslugama jel...
Doslo vrijeme da se kompleksi iznose bez ustezanja. O sudijama standardno, iako kad se sve sabere Barsa je vise ostecena od mourinhovih pulena.
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#5603 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by ruud »

Entropio wrote:
Bušman wrote:Stvarno ne razumijem kako se ovi Sa-X Realovci moze zaliti na sudiju. Ne iskljuci igraca. Progleda jos par grubih faulova. Cist penal nad Alexisom. (Doduse, napravio je par kompenzacija na drugu stranu) I imate obraza da se zalite.
Btw, sta je bilo protiv Athletica? Ja vise ne bih progovorio nakon one sramote, da zbog je zbog obostranog naguravanja sviran penal i crveni karton.
:thumbup:


doduse bila su i dva enca-penala za Real, bio je sigurno i ono penal nad alexisom..

sta je za tri uzastopna faula a ne da karton Alvesu ?

je li onaj start Ramosa bio za drugog zutog, u sporedbi sa gore navedenim ?

sta je sa sudijskom nadoknadom od 3 minuta a aktivnom se igralo 45 sekundi ?


SUDIJA KATASTROFA, KOMPENZACIJE JADNE!
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#5604 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Manic Psycho »

kakvih sve provala neces procitati ovdje od navijaca reala. da se posteno nasmijes
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#5605 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by skenderija04 »

@ Ultima palabra
Ja se pitam zasto mu treba 10 utakmica da shvati da je talenat i kvalitet ispred svih sablona. Ozil je odigrao najbolju utakmicu za Madrid . Sljedeca utakmica ce biti nesto sasvim drugo.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#5606 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by ExNihilo »

hau jes no wrote:murinjo zna sve, hocete bunker evo vam bunker, hocete dominaciju evo vam dominacija, fudbal je prekuco. next mission vratiti lakerse iz mrtvih

:lol: :lol: :lol: :lol: :thumbup:
sistematski pregled
Posts: 334
Joined: 09/03/2010 19:31

#5607 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by sistematski pregled »

Konačno pravi derbi! Real odličan, konačno su protiv Barce počeli igrati fudbal. Kada se sve zbroji, ipak zaslužen prolazak Barce.
User avatar
hordash
Posts: 419
Joined: 29/03/2009 16:49

#5608 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by hordash »

Manic Psycho wrote:kakvih sve provala neces procitati ovdje od navijaca reala. da se posteno nasmijes
A sad zamisli da su pobijedili kakvih bi postova bili. Tacno je sevap sto ih Barsa dere da ne moramo trpit njihove izljeve kompleksa :-D
Bušman
Posts: 2146
Joined: 08/04/2008 08:48

#5609 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Bušman »

Madrid wrote:ono se dragi forumasi zove totalni fudbal
Ono se zove direktni fudbal. Oslanja se na kretanje igraca pojedinacno. Ponovi fino sta je totalni fudbal ;) Ne moze se totalni fudbal igrati sa 30-40% posjeda lopte.
User avatar
LeonardoAC
Posts: 967
Joined: 21/12/2009 21:57

#5610 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by LeonardoAC »

Apsolutna dominacija Reala tokom 70% meča. Onakav gol Alves-a ulazi jednom u 100 godina i to je najbolji pokazatelj koliki su to sretnici. Veliki broj sudijskih grešaka u korist domaćina (ovo je već standard na ovim utakmicama). Da je Higuain pogodio ono što realno uvijek pogađa...
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#5611 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by emigrazione »

Ovi ustvari svrsavaju sto se nisu obrukali po ko zna koji put
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#5612 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by ultima_palabra »

Bušman wrote:Stvarno ne razumijem kako se ovi Sa-X Realovci moze zaliti na sudiju. Ne iskljuci igraca. Progleda jos par grubih faulova. Cist penal nad Alexisom. (Doduse, napravio je par kompenzacija na drugu stranu) I imate obraza da se zalite.
Btw, sta je bilo protiv Athletica? Ja vise ne bih progovorio nakon one sramote, da zbog je zbog obostranog naguravanja sviran penal i crveni karton.
Niđe veze... jedina stvar koju im je pomogao je ona situacija sa Lassom. Alexisu ondje ni otac ne bi penal svirao.

S druge strane, 3 potencijalna penala (ruke Busquetsa i Abidala i guranje Puyola nad Benzemom). Alves za 3 oštra faula u 10 minuta ne dobije ni žuti. Na kraju još nezaslućeni crveni za Ramosa i ukradene bar dvije minute nadoknade.
User avatar
taxi_driver
Posts: 3118
Joined: 26/09/2005 08:23
Location: taxi stand

#5613 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by taxi_driver »

Madrid wrote:Ponosan sam sto sam navijac Reala, ono se dragi forumasi zove totalni fudbal, a ne valjanje lopte oko centra po 2-3 minute i tako u krug, ne da je Real bio bolji u drugom poluvremenu, vec prvih i zadnjih pola sata je Real izdominirao totalno Barcu na Nou Campu, u međuvremenu je Barca imala vise od igre...
Pepe je legenda, covjek u drugom poluvremenu strpa Messia u đep, neka je opucao Fabregasa, i ovaj je njega po nozi, pa sudija suti kao i u vecini situacija kada je u pitanju Barca...
Ronaldo opet dokaza da moze protiv Barce, od sada mu bolje brojite utakmicu protiv Barce kada nije dao gol, a Messiu kada jest ;-)
I da se sudiji sjetim mame za kraj, sve po zaslugama jel...
Ono ti zoves totalnim fudbalom? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: pa najlakse je igrati na snagu, presing, krvnicke faule,....
ja do sad nisam ni jednu akciju vidio Reala.Znaju li oni sta je to?Kod njih je akcija ,uzmi loptu i nabijaj u barceloninu polovinu.pa valjda ce koja doci do gola
sasa_t
Posts: 463
Joined: 19/09/2008 01:15

#5614 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by sasa_t »

Online

Trenutno korisnika/ca: alenthekiller, Alkos, alternativni, Anonimac, BadBoy, Baudelaire, BuckScrotum, cikavelja, darius_maximus, drTooth, Ellinor, emigrazione, Entropio, FKS-HZ, hau jes no, hordash, ibizza, j-lox, jahjah, landlord, ledeni_caj, LeonardoAC, ljevoruki, Madrid, Quark_m, Richard Wagner, samaran, samo_ti, sasa_t, skenderija04, solidsnake, stroga normala, ultima_palabra, vector_ing, vulkan777 i 86 gostiju.

:lol:
User avatar
samaran
Posts: 116
Joined: 20/01/2011 08:18

#5615 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by samaran »

povrijedio se iniesta, izaso fabregas, povrijedio se sanches i opet smo priveli kraju utakmicu i da naglasimo 14. El clasico, a samo 1 pobjeda reala i to u kupu koji ste tada vele uzdizali ! :P
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79562
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#5616 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Velkoski »

Samo da kazem da je kod nas u BiH bolje sudjenje. Necu se vise nikad zalit' ! :D
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#5617 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Baltazar_khan »

dakle da sumiramo. za real je ovaj X RAVAN pobjedi :mrgreen:
ibizza
Posts: 4986
Joined: 05/06/2008 00:46

#5618 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by ibizza »

da je sutra tekma,Real bi izgubio 3 razlike.<Beze ste se nafurali,ljudi su igrali bez imalo ZELJE za nekim rezultatom ;-)

FORZZA MILAN :)
User avatar
drTooth
Posts: 137
Joined: 04/10/2011 16:55
Location: in front of laptop...

#5619 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by drTooth »

ovim Realovcima za sreću i "ponos" treba tako malo, dok su Barcini simpatizeri previse razmazeni ! xD
sasa_t
Posts: 463
Joined: 19/09/2008 01:15

#5620 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by sasa_t »

Ma svaki navijac Reala ce reci da je sudija malo pogurao Barcu ali objektivno mislim da sudija nije izdrzao pritisak. To je sustina. Dobra i kvalitetna utakmica i cinjenica da je Real uspio jednu utakmicu parirati Barci i mozda cak i biti bolji.
convict
Posts: 3519
Joined: 10/02/2008 01:20

#5621 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by convict »

just principe wrote:odbrana Barce RUPA..Jedna od najsmjesnijih odbrana na planeti
Šta će ljudi, u malo kojoj utakmici imaju priliku da se uigraju
Madrid
Posts: 2302
Joined: 16/08/2010 17:18

#5622 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Madrid »

Bušman wrote:
Madrid wrote:ono se dragi forumasi zove totalni fudbal
Ono se zove direktni fudbal. Oslanja se na kretanje igraca pojedinacno. Ponovi fino sta je totalni fudbal ;) Ne moze se totalni fudbal igrati sa 30-40% posjeda lopte.
Hajde ti ponovi sta znaci rijec "totalni", a ne sta samo navijaci barce misle pod totalnim fudbalom...
Real je u ovoj utakmici igrao na sve nacine, igrao je agresivno, igrao je od noge do noge, igrao je i direktno, igrali su i atraktivno (akcija Arbeloe i Benzeme, kada je ubacak Arbeloe bio previsok za Calehona)...
Arbeloa me posebno iznenadio, ovo mu je najbolja utakmica mislim u karijeri...
Granero dokazao da nije za Reala, a Benzema da je spic broj 1...
User avatar
hordash
Posts: 419
Joined: 29/03/2009 16:49

#5623 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by hordash »

convict wrote:
just principe wrote:odbrana Barce RUPA..Jedna od najsmjesnijih odbrana na planeti
Šta će ljudi, u malo kojoj utakmici imaju priliku da se uigraju
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :thumbup:
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#5624 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by bordo gandalf »

Fina utakmica...za razliku od proslih par clasica
User avatar
taxi_driver
Posts: 3118
Joined: 26/09/2005 08:23
Location: taxi stand

#5625 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by taxi_driver »

drTooth wrote:ovim Realovcima za sreću i "ponos" treba tako malo, dok su Barcini simpatizeri previse razmazeni ! xD

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Locked