Barça-Madrid (Los Clásicos)
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
hau jes no
- Posts: 1365
- Joined: 28/09/2009 14:22
#5601 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
murinjo zna sve, hocete bunker evo vam bunker, hocete dominaciju evo vam dominacija, fudbal je prekuco. next mission vratiti lakerse iz mrtvih
- hordash
- Posts: 419
- Joined: 29/03/2009 16:49
#5602 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Doslo vrijeme da se kompleksi iznose bez ustezanja. O sudijama standardno, iako kad se sve sabere Barsa je vise ostecena od mourinhovih pulena.Madrid wrote:Ponosan sam sto sam navijac Reala, ono se dragi forumasi zove totalni fudbal, a ne valjanje lopte oko centra po 2-3 minute i tako u krug, ne da je Real bio bolji u drugom poluvremenu, vec prvih i zadnjih pola sata je Real izdominirao totalno Barcu na Nou Campu, u međuvremenu je Barca imala vise od igre...
Pepe je legenda, covjek u drugom poluvremenu strpa Messia u đep, neka je opucao Fabregasa, i ovaj je njega po nozi, pa sudija suti kao i u vecini situacija kada je u pitanju Barca...
Ronaldo opet dokaza da moze protiv Barce, od sada mu bolje brojite utakmicu protiv Barce kada nije dao gol, a Messiu kada jest![]()
I da se sudiji sjetim mame za kraj, sve po zaslugama jel...
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#5603 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Entropio wrote:Bušman wrote:Stvarno ne razumijem kako se ovi Sa-X Realovci moze zaliti na sudiju. Ne iskljuci igraca. Progleda jos par grubih faulova. Cist penal nad Alexisom. (Doduse, napravio je par kompenzacija na drugu stranu) I imate obraza da se zalite.
Btw, sta je bilo protiv Athletica? Ja vise ne bih progovorio nakon one sramote, da zbog je zbog obostranog naguravanja sviran penal i crveni karton.
doduse bila su i dva enca-penala za Real, bio je sigurno i ono penal nad alexisom..
sta je za tri uzastopna faula a ne da karton Alvesu ?
je li onaj start Ramosa bio za drugog zutog, u sporedbi sa gore navedenim ?
sta je sa sudijskom nadoknadom od 3 minuta a aktivnom se igralo 45 sekundi ?
SUDIJA KATASTROFA, KOMPENZACIJE JADNE!
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#5604 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
kakvih sve provala neces procitati ovdje od navijaca reala. da se posteno nasmijes
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#5605 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
@ Ultima palabra
Ja se pitam zasto mu treba 10 utakmica da shvati da je talenat i kvalitet ispred svih sablona. Ozil je odigrao najbolju utakmicu za Madrid . Sljedeca utakmica ce biti nesto sasvim drugo.
Ja se pitam zasto mu treba 10 utakmica da shvati da je talenat i kvalitet ispred svih sablona. Ozil je odigrao najbolju utakmicu za Madrid . Sljedeca utakmica ce biti nesto sasvim drugo.
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#5606 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
hau jes no wrote:murinjo zna sve, hocete bunker evo vam bunker, hocete dominaciju evo vam dominacija, fudbal je prekuco. next mission vratiti lakerse iz mrtvih
-
sistematski pregled
- Posts: 334
- Joined: 09/03/2010 19:31
#5607 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Konačno pravi derbi! Real odličan, konačno su protiv Barce počeli igrati fudbal. Kada se sve zbroji, ipak zaslužen prolazak Barce.
- hordash
- Posts: 419
- Joined: 29/03/2009 16:49
#5608 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
A sad zamisli da su pobijedili kakvih bi postova bili. Tacno je sevap sto ih Barsa dere da ne moramo trpit njihove izljeve kompleksaManic Psycho wrote:kakvih sve provala neces procitati ovdje od navijaca reala. da se posteno nasmijes
-
Bušman
- Posts: 2146
- Joined: 08/04/2008 08:48
#5609 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Ono se zove direktni fudbal. Oslanja se na kretanje igraca pojedinacno. Ponovi fino sta je totalni fudbalMadrid wrote:ono se dragi forumasi zove totalni fudbal
- LeonardoAC
- Posts: 967
- Joined: 21/12/2009 21:57
#5610 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Apsolutna dominacija Reala tokom 70% meča. Onakav gol Alves-a ulazi jednom u 100 godina i to je najbolji pokazatelj koliki su to sretnici. Veliki broj sudijskih grešaka u korist domaćina (ovo je već standard na ovim utakmicama). Da je Higuain pogodio ono što realno uvijek pogađa...
- emigrazione
- Posts: 7800
- Joined: 01/09/2010 13:40
#5611 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Ovi ustvari svrsavaju sto se nisu obrukali po ko zna koji put
- ultima_palabra
- Posts: 59311
- Joined: 15/12/2008 16:53
#5612 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Niđe veze... jedina stvar koju im je pomogao je ona situacija sa Lassom. Alexisu ondje ni otac ne bi penal svirao.Bušman wrote:Stvarno ne razumijem kako se ovi Sa-X Realovci moze zaliti na sudiju. Ne iskljuci igraca. Progleda jos par grubih faulova. Cist penal nad Alexisom. (Doduse, napravio je par kompenzacija na drugu stranu) I imate obraza da se zalite.
Btw, sta je bilo protiv Athletica? Ja vise ne bih progovorio nakon one sramote, da zbog je zbog obostranog naguravanja sviran penal i crveni karton.
S druge strane, 3 potencijalna penala (ruke Busquetsa i Abidala i guranje Puyola nad Benzemom). Alves za 3 oštra faula u 10 minuta ne dobije ni žuti. Na kraju još nezaslućeni crveni za Ramosa i ukradene bar dvije minute nadoknade.
- taxi_driver
- Posts: 3118
- Joined: 26/09/2005 08:23
- Location: taxi stand
#5613 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Ono ti zoves totalnim fudbalom?Madrid wrote:Ponosan sam sto sam navijac Reala, ono se dragi forumasi zove totalni fudbal, a ne valjanje lopte oko centra po 2-3 minute i tako u krug, ne da je Real bio bolji u drugom poluvremenu, vec prvih i zadnjih pola sata je Real izdominirao totalno Barcu na Nou Campu, u međuvremenu je Barca imala vise od igre...
Pepe je legenda, covjek u drugom poluvremenu strpa Messia u đep, neka je opucao Fabregasa, i ovaj je njega po nozi, pa sudija suti kao i u vecini situacija kada je u pitanju Barca...
Ronaldo opet dokaza da moze protiv Barce, od sada mu bolje brojite utakmicu protiv Barce kada nije dao gol, a Messiu kada jest![]()
I da se sudiji sjetim mame za kraj, sve po zaslugama jel...
ja do sad nisam ni jednu akciju vidio Reala.Znaju li oni sta je to?Kod njih je akcija ,uzmi loptu i nabijaj u barceloninu polovinu.pa valjda ce koja doci do gola
-
sasa_t
- Posts: 463
- Joined: 19/09/2008 01:15
#5614 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Online
Trenutno korisnika/ca: alenthekiller, Alkos, alternativni, Anonimac, BadBoy, Baudelaire, BuckScrotum, cikavelja, darius_maximus, drTooth, Ellinor, emigrazione, Entropio, FKS-HZ, hau jes no, hordash, ibizza, j-lox, jahjah, landlord, ledeni_caj, LeonardoAC, ljevoruki, Madrid, Quark_m, Richard Wagner, samaran, samo_ti, sasa_t, skenderija04, solidsnake, stroga normala, ultima_palabra, vector_ing, vulkan777 i 86 gostiju.

Trenutno korisnika/ca: alenthekiller, Alkos, alternativni, Anonimac, BadBoy, Baudelaire, BuckScrotum, cikavelja, darius_maximus, drTooth, Ellinor, emigrazione, Entropio, FKS-HZ, hau jes no, hordash, ibizza, j-lox, jahjah, landlord, ledeni_caj, LeonardoAC, ljevoruki, Madrid, Quark_m, Richard Wagner, samaran, samo_ti, sasa_t, skenderija04, solidsnake, stroga normala, ultima_palabra, vector_ing, vulkan777 i 86 gostiju.
- samaran
- Posts: 116
- Joined: 20/01/2011 08:18
#5615 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
povrijedio se iniesta, izaso fabregas, povrijedio se sanches i opet smo priveli kraju utakmicu i da naglasimo 14. El clasico, a samo 1 pobjeda reala i to u kupu koji ste tada vele uzdizali ! 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79562
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#5616 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Samo da kazem da je kod nas u BiH bolje sudjenje. Necu se vise nikad zalit' ! 
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#5617 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
dakle da sumiramo. za real je ovaj X RAVAN pobjedi 
-
ibizza
- Posts: 4986
- Joined: 05/06/2008 00:46
#5618 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
da je sutra tekma,Real bi izgubio 3 razlike.<Beze ste se nafurali,ljudi su igrali bez imalo ZELJE za nekim rezultatom
FORZZA MILAN
FORZZA MILAN
- drTooth
- Posts: 137
- Joined: 04/10/2011 16:55
- Location: in front of laptop...
#5619 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
ovim Realovcima za sreću i "ponos" treba tako malo, dok su Barcini simpatizeri previse razmazeni ! xD
-
sasa_t
- Posts: 463
- Joined: 19/09/2008 01:15
#5620 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Ma svaki navijac Reala ce reci da je sudija malo pogurao Barcu ali objektivno mislim da sudija nije izdrzao pritisak. To je sustina. Dobra i kvalitetna utakmica i cinjenica da je Real uspio jednu utakmicu parirati Barci i mozda cak i biti bolji.
-
convict
- Posts: 3519
- Joined: 10/02/2008 01:20
#5621 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Šta će ljudi, u malo kojoj utakmici imaju priliku da se uigrajujust principe wrote:odbrana Barce RUPA..Jedna od najsmjesnijih odbrana na planeti
-
Madrid
- Posts: 2302
- Joined: 16/08/2010 17:18
#5622 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Hajde ti ponovi sta znaci rijec "totalni", a ne sta samo navijaci barce misle pod totalnim fudbalom...Bušman wrote:Ono se zove direktni fudbal. Oslanja se na kretanje igraca pojedinacno. Ponovi fino sta je totalni fudbalMadrid wrote:ono se dragi forumasi zove totalni fudbalNe moze se totalni fudbal igrati sa 30-40% posjeda lopte.
Real je u ovoj utakmici igrao na sve nacine, igrao je agresivno, igrao je od noge do noge, igrao je i direktno, igrali su i atraktivno (akcija Arbeloe i Benzeme, kada je ubacak Arbeloe bio previsok za Calehona)...
Arbeloa me posebno iznenadio, ovo mu je najbolja utakmica mislim u karijeri...
Granero dokazao da nije za Reala, a Benzema da je spic broj 1...
- hordash
- Posts: 419
- Joined: 29/03/2009 16:49
#5623 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
convict wrote:Šta će ljudi, u malo kojoj utakmici imaju priliku da se uigrajujust principe wrote:odbrana Barce RUPA..Jedna od najsmjesnijih odbrana na planeti
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#5624 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Fina utakmica...za razliku od proslih par clasica
- taxi_driver
- Posts: 3118
- Joined: 26/09/2005 08:23
- Location: taxi stand
#5625 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
drTooth wrote:ovim Realovcima za sreću i "ponos" treba tako malo, dok su Barcini simpatizeri previse razmazeni ! xD
