zippoo87 wrote:sto se potrosnje tice i ostalog,nisam to pratio...koristio telefon kada mi treba,niti jednom nisam pomislio koliko cu potrositi
Kako onda mozes reci da je neka pretplata jeftinija od dopuna ako nikad nisi pratio ni mislio o tome
Nista konkretno nisi rekao.
Ja mislim da je ta mini 15 jedno od gorih rjesenja na danasnjem vremenu.
Evo konkretni podaci.
Bio na eronet pretplati super 25 koja kosta sa pdv oko 30 KM
-200 minuta prema svima
-1000sms
-2 GB + flat
-bilo dobro nikad nisam razmisljao hocul potrosit uglavnom je ostajalo svega
Presao na bh telekom ultra dopune:
-tarifa opusteno kosta 20KM sa pdv
-200 minuta prema svima
-300 sms
-1,5 GB
-opet ne mislim hocul potrosit
-opet mi ostaje viska,visak minuta se prenosi u sledeci mjesec
Konkretno ova bht ultra mi je jeftinija od eronet pretplate na kojoj sam bio.
Ako sad predjem ponovo na eronet slagalicu dopune:
-200 minuta
-1,5 GB
-kosta 15 KM
Opet dovoljno za moje potrebe a jos jeftinije.
Ni na jednoj ovoj opciji na dopune nema sikirancije ima li dovoljno na racunu ode kredit i to sto ti pricas.
Svega ima dovoljno i svega ostana viska.
To sto tebi ode kredit ti si kriv za to.
Zasto korsitis te najskuplje tarife
