Da li taj novi nacin rada ukljucuje pljuvanje po ljudima koji su ocekivali mnogo od DF-a, bili potencijalni clanovi i biraci (u mom slucaju i sponzori) samo zato sto postavljaju neka kriticka pitanja i iznose neke kritike???? Prica o Hanki nije zlonamjerna, ona je paradigmican slucaj. Ako vi ne vidite problem u njenom angazmanu, onda ili ste slijepi (znaci nesposobni) ili nesto puno gore. To govori da ce DF biti samo jos jedna u nizu interesnih organizacija, a nikakvo osvjezenje na politickoj sceni. To je izdaja svih nas koji smo 2006. i 2010. glasali za Zeljka misleci da se radi prije svega o casnom i postenom covjeku. To je kraj svih iluzija da je na gradjanskom dijelu politicke scene moguca stvarna alternativa Slucajnom prolazniku. Vi samo nastavite zabijati glavu u pijesak.Maystor wrote:DF je još uvijek u procesu formiranja, i sve dok se taj proces ne okonča ne može početi značajnije političko djelovanje. Veoma je teško napraviti stranku, pogotovo kad nemaš novac. Mnogi su se nudili da postanu sponzori (kako domaći tako i strani), ali Željko nije htio ni da čuje. Izabrao je teži i duži put.Better Man wrote: Kakv samostalni zastupnik? Ona je fisokopozicionirani clan DF i svojom podrskom aktuelnoj Vladi KS, kao i cinjenica da u istoj Vladi sjedi ministar iz DF jasno govori da je DF u koaliciji sa SDA. Komsic mora pod hitno da nogira Hanku Vajzovic koja bi rodjenu mater prdala za fotelju i novac i da uskrati podrsku aktuelnoj kriminalnoj Vladi KS.
Sva imena koja se spominju su samo privremena, dok se ne okončaju unutarstranači izbori. U tom kontekstu je apsolutno zlonamjerno uporno razvlačiti priču o Hanki. Treba sačekati rezultate izbora u stranci, pa ćemo onda vidjeti ko je gdje. Evo da se malo igramo kladionice, ja tipujem da će Hanka biti uklonjena.
U svakoj stranci, pa tako i DF, će biti i žita i kukolja. Lahko će se naći neka nova Hanka, koja će poslužiti protivnicima kao argument. Ne postoji stranka koja je imuna na to. Ali ono što DF razlikuje od recimo SDP-a je način rada kako je to Željko zamislio. Po meni, obećavajuće.
Demokratska fronta Željko Komšić
-
rajvosa1
- Posts: 787
- Joined: 02/06/2008 02:04
#5601 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53
#5602 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Ma nije Hanka toliki problem... mada je učešće u najgoroj vladi ikad na bilo kom nivou u BiH sigurno minus. Ali to učešće je simptomatično u smislu gdje je stranka od prvog dana uprljana raznim koaliranjima, u situaciji gdje nam je potreban potpuni otklon od dosadašnjeg poimanja politike. Željko je kasnijom izjavom o Radončiću samo potvrdio taj pogrešan kurs.
Najgore je što se ne vidi bilo kakva vizija opštenarodnog pokreta kakav je potreban da počne oporavak iz ovog katastrofalnog stanja. Na kraju će ispasti još jedna stranka "širokog koalicionog potencijala" i dometa Vječna vatra-Stupska petlja... par desetina uhljebljenih i Murta uzjahao umjesto Kurte.
Najgore je što se ne vidi bilo kakva vizija opštenarodnog pokreta kakav je potreban da počne oporavak iz ovog katastrofalnog stanja. Na kraju će ispasti još jedna stranka "širokog koalicionog potencijala" i dometa Vječna vatra-Stupska petlja... par desetina uhljebljenih i Murta uzjahao umjesto Kurte.
-
rajvosa1
- Posts: 787
- Joined: 02/06/2008 02:04
#5603 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
ultima_palabra wrote:Ma nije Hanka toliki problem... mada je učešće u najgoroj vladi ikad na bilo kom nivou u BiH sigurno minus. Ali to učešće je simptomatično u smislu gdje je stranka od prvog dana uprljana raznim koaliranjima, u situaciji gdje nam je potreban potpuni otklon od dosadašnjeg poimanja politike. Željko je kasnijom izjavom o Radončiću samo potvrdio taj pogrešan kurs.
Najgore je što se ne vidi bilo kakva vizija opštenarodnog pokreta kakav je potreban da počne oporavak iz ovog katastrofalnog stanja. Na kraju će ispasti još jedna stranka "širokog koalicionog potencijala" i dometa Vječna vatra-Stupska petlja... par desetina uhljebljenih i Murta uzjahao umjesto Kurte.
- Maystor
- Posts: 5598
- Joined: 16/07/2007 22:59
- Location: Unknown
#5604 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Ne slažem se sa tvojim stavom. Izjava o Radončiću je izvučena iz konteksta (mada nije bila politički mudra), mislim da i ti to znaš. Ja ne znam šta će na kraju ispasti, to će vrijeme pokazati. Ovo što sam do sada vidio, daje mi za pravo da se nadam da će ispasti nešto sasvim drugo od ovoga što ti prognoziraš. Živi bili pa vidjeli.ultima_palabra wrote:Ma nije Hanka toliki problem... mada je učešće u najgoroj vladi ikad na bilo kom nivou u BiH sigurno minus. Ali to učešće je simptomatično u smislu gdje je stranka od prvog dana uprljana raznim koaliranjima, u situaciji gdje nam je potreban potpuni otklon od dosadašnjeg poimanja politike. Željko je kasnijom izjavom o Radončiću samo potvrdio taj pogrešan kurs.
Najgore je što se ne vidi bilo kakva vizija opštenarodnog pokreta kakav je potreban da počne oporavak iz ovog katastrofalnog stanja. Na kraju će ispasti još jedna stranka "širokog koalicionog potencijala" i dometa Vječna vatra-Stupska petlja... par desetina uhljebljenih i Murta uzjahao umjesto Kurte.
P.S. hoš li novog trenera stavljat na avatar?
- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53
#5605 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Pa dobro, možeš se neslagati ali nisi dao nijedan argument zašto se ne slažeš. A volio bih da nisam u pravu.Maystor wrote:Ne slažem se sa tvojim stavom. Izjava o Radončiću je izvučena iz konteksta (mada nije bila politički mudra), mislim da i ti to znaš. Ja ne znam šta će na kraju ispasti, to će vrijeme pokazati. Ovo što sam do sada vidio, daje mi za pravo da se nadam da će ispasti nešto sasvim drugo od ovoga što ti prognoziraš. Živi bili pa vidjeli.ultima_palabra wrote:Ma nije Hanka toliki problem... mada je učešće u najgoroj vladi ikad na bilo kom nivou u BiH sigurno minus. Ali to učešće je simptomatično u smislu gdje je stranka od prvog dana uprljana raznim koaliranjima, u situaciji gdje nam je potreban potpuni otklon od dosadašnjeg poimanja politike. Željko je kasnijom izjavom o Radončiću samo potvrdio taj pogrešan kurs.
Najgore je što se ne vidi bilo kakva vizija opštenarodnog pokreta kakav je potreban da počne oporavak iz ovog katastrofalnog stanja. Na kraju će ispasti još jedna stranka "širokog koalicionog potencijala" i dometa Vječna vatra-Stupska petlja... par desetina uhljebljenih i Murta uzjahao umjesto Kurte.
P.S. hoš li novog trenera stavljat na avatar?
P.S. Neću, Amar ili Švabo, nema trećeg
- Pasiflora
- Posts: 3838
- Joined: 30/03/2007 20:41
- Location: Bolje bi bilo da je malo dalje
#5606 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Što je alternativa? Ko je alternativa?Egg wrote: Velika greška je glasati za neku stranku samo zato što ne voliš drugu.
-
Innovation
- Posts: 4229
- Joined: 23/03/2011 11:58
#5607 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Jedini, koji jos nema nikakvih "aferima" je DF.
- Maystor
- Posts: 5598
- Joined: 16/07/2007 22:59
- Location: Unknown
#5608 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
A kakav bi se uopšte mogao dati argument po pitanju tvog osjećaja da bi stvari u budućnosti mogle ispasti ovako ili onako?ultima_palabra wrote: Pa dobro, možeš se neslagati ali nisi dao nijedan argument zašto se ne slažeš. A volio bih da nisam u pravu.
P.S. Neću, Amar ili Švabo, nema trećeg
Ako si pratio posljednje medijske istupe ŽK po pitanju sporazuma SDA-HDZ, vidjećeš da se to nikako ne uklapa u tvoju teoriju o DF kao stranci čiji je primarni cilj širenje koalicionog potencijala. Što se tiče uhljebljavanja kadrova, moj stav je sljedeći:
kod nas je ispostavljen sistem u kojem ljudi bez ikakvih referenci u životu uđu u politiku i onda se obogate, domognu diplome, zaposle familiju i usput unište javno dobro koje ih je zapalo. SDA je šampion u tome, ali ni druge stranke se ne razlikuju mnogo. Evo ti slikovit primjer: 4 sarajevska načelnika. Mali postade načelnik u Novom Gradu bez ikakvih referenci u životu. Koldžo se domogao fakultetske diplome u 50-tim. Džekson klepio doktorat u mandatu. Hadžibajrić nedavno magistrirao/doktorirao (više se i ne sjećam šta) na prestižnom fakultetu u Kiseljaku. Da ne nabrajam dalje.
DF mora obrnuti ovaj sistem. Na tome će uspjeti ili propasti. Ako se pokaže da su isti kao i ovi gore nabrojani, onda se slažem sa tobom. Ipak, ja se nadam drugačijem ishodu.
- Shahab
- Posts: 1997
- Joined: 01/05/2007 08:31
- Location: mahala
#5609 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
DF nema intelektualnu imovinu da bi sproveo reforme. U biznisu postoji pravilo da imovina kreira dobit. Izuzetak je Damir Marjanović koji je moderan intelektualac, sa rezultatima na međunarodnom planu. Ostali kadrovi se kreću u okviru lokalnih standarda ponašanja. Komšić, Podžić, Vajzović...To ne pruža nadu da DF ima reformski kapacitet.Maystor wrote:A kakav bi se uopšte mogao dati argument po pitanju tvog osjećaja da bi stvari u budućnosti mogle ispasti ovako ili onako?ultima_palabra wrote: Pa dobro, možeš se neslagati ali nisi dao nijedan argument zašto se ne slažeš. A volio bih da nisam u pravu.
P.S. Neću, Amar ili Švabo, nema trećeg
Ako si pratio posljednje medijske istupe ŽK po pitanju sporazuma SDA-HDZ, vidjećeš da se to nikako ne uklapa u tvoju teoriju o DF kao stranci čiji je primarni cilj širenje koalicionog potencijala. Što se tiče uhljebljavanja kadrova, moj stav je sljedeći:
kod nas je ispostavljen sistem u kojem ljudi bez ikakvih referenci u životu uđu u politiku i onda se obogate, domognu diplome, zaposle familiju i usput unište javno dobro koje ih je zapalo. SDA je šampion u tome, ali ni druge stranke se ne razlikuju mnogo. Evo ti slikovit primjer: 4 sarajevska načelnika. Mali postade načelnik u Novom Gradu bez ikakvih referenci u životu. Koldžo se domogao fakultetske diplome u 50-tim. Džekson klepio doktorat u mandatu. Hadžibajrić nedavno magistrirao/doktorirao (više se i ne sjećam šta) na prestižnom fakultetu u Kiseljaku. Da ne nabrajam dalje.
DF mora obrnuti ovaj sistem. Na tome će uspjeti ili propasti. Ako se pokaže da su isti kao i ovi gore nabrojani, onda se slažem sa tobom. Ipak, ja se nadam drugačijem ishodu.
-
rajvosa1
- Posts: 787
- Joined: 02/06/2008 02:04
#5610 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Nisi odgovorio na moje pitanje iz prethodnog posta i pozdravi HankuMaystor wrote:A kakav bi se uopšte mogao dati argument po pitanju tvog osjećaja da bi stvari u budućnosti mogle ispasti ovako ili onako?ultima_palabra wrote: Pa dobro, možeš se neslagati ali nisi dao nijedan argument zašto se ne slažeš. A volio bih da nisam u pravu.
P.S. Neću, Amar ili Švabo, nema trećeg
Ako si pratio posljednje medijske istupe ŽK po pitanju sporazuma SDA-HDZ, vidjećeš da se to nikako ne uklapa u tvoju teoriju o DF kao stranci čiji je primarni cilj širenje koalicionog potencijala. Što se tiče uhljebljavanja kadrova, moj stav je sljedeći:
kod nas je ispostavljen sistem u kojem ljudi bez ikakvih referenci u životu uđu u politiku i onda se obogate, domognu diplome, zaposle familiju i usput unište javno dobro koje ih je zapalo. SDA je šampion u tome, ali ni druge stranke se ne razlikuju mnogo. Evo ti slikovit primjer: 4 sarajevska načelnika. Mali postade načelnik u Novom Gradu bez ikakvih referenci u životu. Koldžo se domogao fakultetske diplome u 50-tim. Džekson klepio doktorat u mandatu. Hadžibajrić nedavno magistrirao/doktorirao (više se i ne sjećam šta) na prestižnom fakultetu u Kiseljaku. Da ne nabrajam dalje.
DF mora obrnuti ovaj sistem. Na tome će uspjeti ili propasti. Ako se pokaže da su isti kao i ovi gore nabrojani, onda se slažem sa tobom. Ipak, ja se nadam drugačijem ishodu.
- Maystor
- Posts: 5598
- Joined: 16/07/2007 22:59
- Location: Unknown
#5611 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
tvoje je pravo da napišeš šta god želiš. ali i ja imam pravo do to što si napisao ne smatram kredibilnim pitanjemrajvosa1 wrote:Nisi odgovorio na moje pitanje iz prethodnog posta i pozdravi Hanku
- Maystor
- Posts: 5598
- Joined: 16/07/2007 22:59
- Location: Unknown
#5612 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Ima ljudi koji vrijede, to je nesporno. Samo je pitanje da li će se stvoriti kritična masa potrebna za zaokret. Ni za Damira M. niko nije čuo prije nego što je postao ministar. Potrebni su novi ljudi, a to što nisu poznata imena ne znači da ne vrijede.Shahab wrote: DF nema intelektualnu imovinu da bi sproveo reforme. U biznisu postoji pravilo da imovina kreira dobit. Izuzetak je Damir Marjanović koji je moderan intelektualac, sa rezultatima na međunarodnom planu. Ostali kadrovi se kreću u okviru lokalnih standarda ponašanja. Komšić, Podžić, Vajzović...To ne pruža nadu da DF ima reformski kapacitet.
-
rajvosa1
- Posts: 787
- Joined: 02/06/2008 02:04
#5613 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Hvala ti sto si mi pomogao u odluci da ne glasam za DF, iako sam od srca zelio da koliko to jedan pojedinac moze, podrzim ovaj projekt. Ako se u DF-u diskurs vodi na nacin na koji ti to radis i ako tamo vlada takav stepen demokratije kakav demonstrirate na ovom forumu, neka nam je Bog na pomoci sa vama. Helem, izgleda da ste svi vi ispali ispod sinjela Slucajnog prolaznika, ali da tamo nije bilo mjesta za sviju pa ste sada potrazili selameta na drugom mjestu.Maystor wrote:tvoje je pravo da napišeš šta god želiš. ali i ja imam pravo do to što si napisao ne smatram kredibilnim pitanjemrajvosa1 wrote:Nisi odgovorio na moje pitanje iz prethodnog posta i pozdravi Hanku
- svjezi_ustipak
- Posts: 1840
- Joined: 13/12/2010 16:28
#5614 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
niko nema pravo da u ime DF ista obeca niti da DF zastupa na forumima. ljudi imaju pravo da iznesu svoje misljenje, sugovornici imaju pravo da se ne sloze. jednostavno.rajvosa1 wrote:
Hvala ti sto si mi pomogao u odluci da ne glasam za DF, iako sam od srca zelio da koliko to jedan pojedinac moze, podrzim ovaj projekt. Ako se u DF-u diskurs vodi na nacin na koji ti to radis i ako tamo vlada takav stepen demokratije kakav demonstrirate na ovom forumu, neka nam je Bog na pomoci sa vama. Helem, izgleda da ste svi vi ispali ispod sinjela Slucajnog prolaznika, ali da tamo nije bilo mjesta za sviju pa ste sada potrazili selameta na drugom mjestu.
zao mi je ako si razocarao u DF radi dopisivanja na forumu.
veliki pozdrav
-
rajvosa1
- Posts: 787
- Joined: 02/06/2008 02:04
#5615 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Pa na svaki kriticki upit samo neke debilne zajebancije... satro duhovite opaske, ponizavanje svih koji iznose neka neslaganja... Daj mijenjajte bar ekipu forumasa, kad vec necete Hankusvjezi_ustipak wrote:niko nema pravo da u ime DF ista obeca niti da DF zastupa na forumima. ljudi imaju pravo da iznesu svoje misljenje, sugovornici imaju pravo da se ne sloze. jednostavno.rajvosa1 wrote:
Hvala ti sto si mi pomogao u odluci da ne glasam za DF, iako sam od srca zelio da koliko to jedan pojedinac moze, podrzim ovaj projekt. Ako se u DF-u diskurs vodi na nacin na koji ti to radis i ako tamo vlada takav stepen demokratije kakav demonstrirate na ovom forumu, neka nam je Bog na pomoci sa vama. Helem, izgleda da ste svi vi ispali ispod sinjela Slucajnog prolaznika, ali da tamo nije bilo mjesta za sviju pa ste sada potrazili selameta na drugom mjestu.
zao mi je ako si razocarao u DF radi dopisivanja na forumu.
veliki pozdrav
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#5616 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Cim kazes nesto protiv Komsica odmah si "oni"rajvosa1 wrote:Hvala ti sto si mi pomogao u odluci da ne glasam za DF, iako sam od srca zelio da koliko to jedan pojedinac moze, podrzim ovaj projekt. Ako se u DF-u diskurs vodi na nacin na koji ti to radis i ako tamo vlada takav stepen demokratije kakav demonstrirate na ovom forumu, neka nam je Bog na pomoci sa vama. Helem, izgleda da ste svi vi ispali ispod sinjela Slucajnog prolaznika, ali da tamo nije bilo mjesta za sviju pa ste sada potrazili selameta na drugom mjestu.Maystor wrote:tvoje je pravo da napišeš šta god želiš. ali i ja imam pravo do to što si napisao ne smatram kredibilnim pitanjemrajvosa1 wrote:Nisi odgovorio na moje pitanje iz prethodnog posta i pozdravi Hanku
-
rajvosa1
- Posts: 787
- Joined: 02/06/2008 02:04
#5617 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Ja cak nikad nisam nista lose rekao za Zeljka, samo za Hanku i koaliciju u KS. Odmah sam `oni`, a da ne znam koji. Jednom sam im bio zeleni, jednom Zlatkov... Mislim diskurs nema sta. Sve najgore od Slucajnog prolaznikaHavatar wrote:Cim kazes nesto protiv Komsica odmah si "oni"rajvosa1 wrote:Hvala ti sto si mi pomogao u odluci da ne glasam za DF, iako sam od srca zelio da koliko to jedan pojedinac moze, podrzim ovaj projekt. Ako se u DF-u diskurs vodi na nacin na koji ti to radis i ako tamo vlada takav stepen demokratije kakav demonstrirate na ovom forumu, neka nam je Bog na pomoci sa vama. Helem, izgleda da ste svi vi ispali ispod sinjela Slucajnog prolaznika, ali da tamo nije bilo mjesta za sviju pa ste sada potrazili selameta na drugom mjestu.Maystor wrote: tvoje je pravo da napišeš šta god želiš. ali i ja imam pravo do to što si napisao ne smatram kredibilnim pitanjem
- svjezi_ustipak
- Posts: 1840
- Joined: 13/12/2010 16:28
#5618 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
rajvosa1 wrote: Pa na svaki kriticki upit samo neke debilne zajebancije... satro duhovite opaske, ponizavanje svih koji iznose neka neslaganja... Daj mijenjajte bar ekipu forumasa, kad vec necete Hanku
DF nema zvanicnog zastupnika na forumu. Svako pise u svoje ime. I niko u ime DF ne smije nista obecati.
Sto se tice Hanke sad ce unutarstranacki izbori pa ce se vidjeti kako je i sta je. Nisam bas optimista da ce ostati, ovo je moje licno misljenje.
Veliki pozdrav
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#5619 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Može i te kako "dopisivanje na forumu" utjecati. Ja sam bila čvrsto odlučila glasati Df i to sam napisala, sad kad vidim da ih ti podržavaš pa i (samo)predstavljaš, neću sigurno. Jer, znam tvoje stavove od kojih mi se kičma ledi, tako da nein danke, ako si ti DF ili ako ćeš biti na njihovoj listi.svjezi_ustipak wrote:niko nema pravo da u ime DF ista obeca niti da DF zastupa na forumima. ljudi imaju pravo da iznesu svoje misljenje, sugovornici imaju pravo da se ne sloze. jednostavno.
zao mi je ako si razocarao u DF radi dopisivanja na forumu. veliki pozdrav
-
rajvosa1
- Posts: 787
- Joined: 02/06/2008 02:04
#5620 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Hvala na odgovoru.svjezi_ustipak wrote:rajvosa1 wrote: Pa na svaki kriticki upit samo neke debilne zajebancije... satro duhovite opaske, ponizavanje svih koji iznose neka neslaganja... Daj mijenjajte bar ekipu forumasa, kad vec necete Hanku
DF nema zvanicnog zastupnika na forumu. Svako pise u svoje ime. I niko u ime DF ne smije nista obecati.
Sto se tice Hanke sad ce unutarstranacki izbori pa ce se vidjeti kako je i sta je. Nisam bas optimista da ce ostati, ovo je moje licno misljenje.
Veliki pozdrav
- svjezi_ustipak
- Posts: 1840
- Joined: 13/12/2010 16:28
#5621 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
KatarinaKosaca wrote:
Može i te kako "dopisivanje na forumu" utjecati. Ja sam bila čvrsto odlučila glasati Df i to sam napisala, sad kad vidim da ih ti podržavaš pa i (samo)predstavljaš, neću sigurno. Jer, znam tvoje stavove od kojih mi se kičma ledi, tako da nein danke, ako si ti DF ili ako ćeš biti na njihovoj listi.
Nemam dobro misljenje o tvom pisanju. To sam ti jednom i napisao. Tvoje postove preskacem. Nisi mi nista uradila, samo si mi jednostavno teska i nezanimljiva, nekako histericna i teatralna. Jbg, mozda nisi takva u stvarnosti ali ovdje si smor dosadni.
Sto se tice DF ako ces misljenje o politickoj partiji kreirati na osnovu dopisivanja sa nepoznatom osobom na javnom forumu, to nije bas najzrelije. To je najbolji pokazatelj tvoje politicke zrelosti i nacina na koji ti biras zastupnika koji ce govoriti u tvoje ime naredne cetiri godine. Do tebe je da odlucis. Ako ti tako odgovara, samo naprijed i zelim ti puno srece. Ne glasa ti za transparentni DF radi neslaganja sa postovima nepoznatog covjeka? Ako je to glavni razlog onda nemoj glasati za DF. Mirna ti, miran DF i svi sretni.
Tebi se vise nikad necu obratiti, niti ti odgovoriti na post. Mrsko mi i ne vrijedi truda.
pozdrav
p.s. izvinjavam se moderaciji na OT, necu vise.
- Maystor
- Posts: 5598
- Joined: 16/07/2007 22:59
- Location: Unknown
#5622 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
svjezi_ustipak, prosto je nevjerovatno šta sebi uzimaš za pravo
-
rajvosa1
- Posts: 787
- Joined: 02/06/2008 02:04
#5623 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Pa za razliku od tebe, on puno bolje zastupa DF na forumu. Ocitao ti je lekciju u komunikaciji sa potencijalnim simpatizerima, dok si nam ti odrzao lekciju na temu kako rastjerati ljude koji su bili spremni pomoci DF, cak i materijalno. Ali, dobro je da si stavljao postove u ime DF, razbijao si nam iluzije.Maystor wrote:svjezi_ustipak, prosto je nevjerovatno šta sebi uzimaš za pravo
- svjezi_ustipak
- Posts: 1840
- Joined: 13/12/2010 16:28
#5624 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
rajvosa1 wrote:Pa za razliku od tebe, on puno bolje zastupa DF na forumu. Ocitao ti je lekciju u komunikaciji sa potencijalnim simpatizerima, dok si nam ti odrzao lekciju na temu kako rastjerati ljude koji su bili spremni pomoci DF, cak i materijalno. Ali, dobro je da si stavljao postove u ime DF, razbijao si nam iluzije.Maystor wrote:svjezi_ustipak, prosto je nevjerovatno šta sebi uzimaš za pravo
Ama ne zastupam ja nikoga.
Ja pisem samo u svoje licno ime, a DF ima sluzbu koja izdaje saopstenja. ja nisam DF ja sam samo Ja.
- Maystor
- Posts: 5598
- Joined: 16/07/2007 22:59
- Location: Unknown
