Demokratska fronta Željko Komšić

Post Reply
rajvosa1
Posts: 787
Joined: 02/06/2008 02:04

#5601 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by rajvosa1 »

Maystor wrote:
Better Man wrote: Kakv samostalni zastupnik? Ona je fisokopozicionirani clan DF i svojom podrskom aktuelnoj Vladi KS, kao i cinjenica da u istoj Vladi sjedi ministar iz DF jasno govori da je DF u koaliciji sa SDA. Komsic mora pod hitno da nogira Hanku Vajzovic koja bi rodjenu mater prdala za fotelju i novac i da uskrati podrsku aktuelnoj kriminalnoj Vladi KS.
DF je još uvijek u procesu formiranja, i sve dok se taj proces ne okonča ne može početi značajnije političko djelovanje. Veoma je teško napraviti stranku, pogotovo kad nemaš novac. Mnogi su se nudili da postanu sponzori (kako domaći tako i strani), ali Željko nije htio ni da čuje. Izabrao je teži i duži put.
Sva imena koja se spominju su samo privremena, dok se ne okončaju unutarstranači izbori. U tom kontekstu je apsolutno zlonamjerno uporno razvlačiti priču o Hanki. Treba sačekati rezultate izbora u stranci, pa ćemo onda vidjeti ko je gdje. Evo da se malo igramo kladionice, ja tipujem da će Hanka biti uklonjena.
U svakoj stranci, pa tako i DF, će biti i žita i kukolja. Lahko će se naći neka nova Hanka, koja će poslužiti protivnicima kao argument. Ne postoji stranka koja je imuna na to. Ali ono što DF razlikuje od recimo SDP-a je način rada kako je to Željko zamislio. Po meni, obećavajuće.
Da li taj novi nacin rada ukljucuje pljuvanje po ljudima koji su ocekivali mnogo od DF-a, bili potencijalni clanovi i biraci (u mom slucaju i sponzori) samo zato sto postavljaju neka kriticka pitanja i iznose neke kritike???? Prica o Hanki nije zlonamjerna, ona je paradigmican slucaj. Ako vi ne vidite problem u njenom angazmanu, onda ili ste slijepi (znaci nesposobni) ili nesto puno gore. To govori da ce DF biti samo jos jedna u nizu interesnih organizacija, a nikakvo osvjezenje na politickoj sceni. To je izdaja svih nas koji smo 2006. i 2010. glasali za Zeljka misleci da se radi prije svega o casnom i postenom covjeku. To je kraj svih iluzija da je na gradjanskom dijelu politicke scene moguca stvarna alternativa Slucajnom prolazniku. Vi samo nastavite zabijati glavu u pijesak.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#5602 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by ultima_palabra »

Ma nije Hanka toliki problem... mada je učešće u najgoroj vladi ikad na bilo kom nivou u BiH sigurno minus. Ali to učešće je simptomatično u smislu gdje je stranka od prvog dana uprljana raznim koaliranjima, u situaciji gdje nam je potreban potpuni otklon od dosadašnjeg poimanja politike. Željko je kasnijom izjavom o Radončiću samo potvrdio taj pogrešan kurs.

Najgore je što se ne vidi bilo kakva vizija opštenarodnog pokreta kakav je potreban da počne oporavak iz ovog katastrofalnog stanja. Na kraju će ispasti još jedna stranka "širokog koalicionog potencijala" i dometa Vječna vatra-Stupska petlja... par desetina uhljebljenih i Murta uzjahao umjesto Kurte.
rajvosa1
Posts: 787
Joined: 02/06/2008 02:04

#5603 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by rajvosa1 »

ultima_palabra wrote:Ma nije Hanka toliki problem... mada je učešće u najgoroj vladi ikad na bilo kom nivou u BiH sigurno minus. Ali to učešće je simptomatično u smislu gdje je stranka od prvog dana uprljana raznim koaliranjima, u situaciji gdje nam je potreban potpuni otklon od dosadašnjeg poimanja politike. Željko je kasnijom izjavom o Radončiću samo potvrdio taj pogrešan kurs.

Najgore je što se ne vidi bilo kakva vizija opštenarodnog pokreta kakav je potreban da počne oporavak iz ovog katastrofalnog stanja. Na kraju će ispasti još jedna stranka "širokog koalicionog potencijala" i dometa Vječna vatra-Stupska petlja... par desetina uhljebljenih i Murta uzjahao umjesto Kurte.
:thumbup: :thumbup: Bas tako, prijatelju. A ovi DF forumasi nas uporno, ali bas uporno prave budalama i dokazuju da su samo proizvod skuta Slucajnog prolaznika.
User avatar
Maystor
Posts: 5598
Joined: 16/07/2007 22:59
Location: Unknown

#5604 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Maystor »

ultima_palabra wrote:Ma nije Hanka toliki problem... mada je učešće u najgoroj vladi ikad na bilo kom nivou u BiH sigurno minus. Ali to učešće je simptomatično u smislu gdje je stranka od prvog dana uprljana raznim koaliranjima, u situaciji gdje nam je potreban potpuni otklon od dosadašnjeg poimanja politike. Željko je kasnijom izjavom o Radončiću samo potvrdio taj pogrešan kurs.

Najgore je što se ne vidi bilo kakva vizija opštenarodnog pokreta kakav je potreban da počne oporavak iz ovog katastrofalnog stanja. Na kraju će ispasti još jedna stranka "širokog koalicionog potencijala" i dometa Vječna vatra-Stupska petlja... par desetina uhljebljenih i Murta uzjahao umjesto Kurte.
Ne slažem se sa tvojim stavom. Izjava o Radončiću je izvučena iz konteksta (mada nije bila politički mudra), mislim da i ti to znaš. Ja ne znam šta će na kraju ispasti, to će vrijeme pokazati. Ovo što sam do sada vidio, daje mi za pravo da se nadam da će ispasti nešto sasvim drugo od ovoga što ti prognoziraš. Živi bili pa vidjeli.

P.S. hoš li novog trenera stavljat na avatar?
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#5605 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by ultima_palabra »

Maystor wrote:
ultima_palabra wrote:Ma nije Hanka toliki problem... mada je učešće u najgoroj vladi ikad na bilo kom nivou u BiH sigurno minus. Ali to učešće je simptomatično u smislu gdje je stranka od prvog dana uprljana raznim koaliranjima, u situaciji gdje nam je potreban potpuni otklon od dosadašnjeg poimanja politike. Željko je kasnijom izjavom o Radončiću samo potvrdio taj pogrešan kurs.

Najgore je što se ne vidi bilo kakva vizija opštenarodnog pokreta kakav je potreban da počne oporavak iz ovog katastrofalnog stanja. Na kraju će ispasti još jedna stranka "širokog koalicionog potencijala" i dometa Vječna vatra-Stupska petlja... par desetina uhljebljenih i Murta uzjahao umjesto Kurte.
Ne slažem se sa tvojim stavom. Izjava o Radončiću je izvučena iz konteksta (mada nije bila politički mudra), mislim da i ti to znaš. Ja ne znam šta će na kraju ispasti, to će vrijeme pokazati. Ovo što sam do sada vidio, daje mi za pravo da se nadam da će ispasti nešto sasvim drugo od ovoga što ti prognoziraš. Živi bili pa vidjeli.

P.S. hoš li novog trenera stavljat na avatar?
Pa dobro, možeš se neslagati ali nisi dao nijedan argument zašto se ne slažeš. A volio bih da nisam u pravu.

P.S. Neću, Amar ili Švabo, nema trećeg :D
User avatar
Pasiflora
Posts: 3838
Joined: 30/03/2007 20:41
Location: Bolje bi bilo da je malo dalje

#5606 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Pasiflora »

Egg wrote: Velika greška je glasati za neku stranku samo zato što ne voliš drugu.
Što je alternativa? Ko je alternativa?
Innovation
Posts: 4229
Joined: 23/03/2011 11:58

#5607 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Innovation »

Jedini, koji jos nema nikakvih "aferima" je DF.
User avatar
Maystor
Posts: 5598
Joined: 16/07/2007 22:59
Location: Unknown

#5608 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Maystor »

ultima_palabra wrote: Pa dobro, možeš se neslagati ali nisi dao nijedan argument zašto se ne slažeš. A volio bih da nisam u pravu.

P.S. Neću, Amar ili Švabo, nema trećeg :D
A kakav bi se uopšte mogao dati argument po pitanju tvog osjećaja da bi stvari u budućnosti mogle ispasti ovako ili onako?
Ako si pratio posljednje medijske istupe ŽK po pitanju sporazuma SDA-HDZ, vidjećeš da se to nikako ne uklapa u tvoju teoriju o DF kao stranci čiji je primarni cilj širenje koalicionog potencijala. Što se tiče uhljebljavanja kadrova, moj stav je sljedeći:
kod nas je ispostavljen sistem u kojem ljudi bez ikakvih referenci u životu uđu u politiku i onda se obogate, domognu diplome, zaposle familiju i usput unište javno dobro koje ih je zapalo. SDA je šampion u tome, ali ni druge stranke se ne razlikuju mnogo. Evo ti slikovit primjer: 4 sarajevska načelnika. Mali postade načelnik u Novom Gradu bez ikakvih referenci u životu. Koldžo se domogao fakultetske diplome u 50-tim. Džekson klepio doktorat u mandatu. Hadžibajrić nedavno magistrirao/doktorirao (više se i ne sjećam šta) na prestižnom fakultetu u Kiseljaku. Da ne nabrajam dalje.
DF mora obrnuti ovaj sistem. Na tome će uspjeti ili propasti. Ako se pokaže da su isti kao i ovi gore nabrojani, onda se slažem sa tobom. Ipak, ja se nadam drugačijem ishodu.
User avatar
Shahab
Posts: 1997
Joined: 01/05/2007 08:31
Location: mahala

#5609 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Shahab »

Maystor wrote:
ultima_palabra wrote: Pa dobro, možeš se neslagati ali nisi dao nijedan argument zašto se ne slažeš. A volio bih da nisam u pravu.

P.S. Neću, Amar ili Švabo, nema trećeg :D
A kakav bi se uopšte mogao dati argument po pitanju tvog osjećaja da bi stvari u budućnosti mogle ispasti ovako ili onako?
Ako si pratio posljednje medijske istupe ŽK po pitanju sporazuma SDA-HDZ, vidjećeš da se to nikako ne uklapa u tvoju teoriju o DF kao stranci čiji je primarni cilj širenje koalicionog potencijala. Što se tiče uhljebljavanja kadrova, moj stav je sljedeći:
kod nas je ispostavljen sistem u kojem ljudi bez ikakvih referenci u životu uđu u politiku i onda se obogate, domognu diplome, zaposle familiju i usput unište javno dobro koje ih je zapalo. SDA je šampion u tome, ali ni druge stranke se ne razlikuju mnogo. Evo ti slikovit primjer: 4 sarajevska načelnika. Mali postade načelnik u Novom Gradu bez ikakvih referenci u životu. Koldžo se domogao fakultetske diplome u 50-tim. Džekson klepio doktorat u mandatu. Hadžibajrić nedavno magistrirao/doktorirao (više se i ne sjećam šta) na prestižnom fakultetu u Kiseljaku. Da ne nabrajam dalje.
DF mora obrnuti ovaj sistem. Na tome će uspjeti ili propasti. Ako se pokaže da su isti kao i ovi gore nabrojani, onda se slažem sa tobom. Ipak, ja se nadam drugačijem ishodu.
DF nema intelektualnu imovinu da bi sproveo reforme. U biznisu postoji pravilo da imovina kreira dobit. Izuzetak je Damir Marjanović koji je moderan intelektualac, sa rezultatima na međunarodnom planu. Ostali kadrovi se kreću u okviru lokalnih standarda ponašanja. Komšić, Podžić, Vajzović...To ne pruža nadu da DF ima reformski kapacitet.
rajvosa1
Posts: 787
Joined: 02/06/2008 02:04

#5610 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by rajvosa1 »

Maystor wrote:
ultima_palabra wrote: Pa dobro, možeš se neslagati ali nisi dao nijedan argument zašto se ne slažeš. A volio bih da nisam u pravu.

P.S. Neću, Amar ili Švabo, nema trećeg :D
A kakav bi se uopšte mogao dati argument po pitanju tvog osjećaja da bi stvari u budućnosti mogle ispasti ovako ili onako?
Ako si pratio posljednje medijske istupe ŽK po pitanju sporazuma SDA-HDZ, vidjećeš da se to nikako ne uklapa u tvoju teoriju o DF kao stranci čiji je primarni cilj širenje koalicionog potencijala. Što se tiče uhljebljavanja kadrova, moj stav je sljedeći:
kod nas je ispostavljen sistem u kojem ljudi bez ikakvih referenci u životu uđu u politiku i onda se obogate, domognu diplome, zaposle familiju i usput unište javno dobro koje ih je zapalo. SDA je šampion u tome, ali ni druge stranke se ne razlikuju mnogo. Evo ti slikovit primjer: 4 sarajevska načelnika. Mali postade načelnik u Novom Gradu bez ikakvih referenci u životu. Koldžo se domogao fakultetske diplome u 50-tim. Džekson klepio doktorat u mandatu. Hadžibajrić nedavno magistrirao/doktorirao (više se i ne sjećam šta) na prestižnom fakultetu u Kiseljaku. Da ne nabrajam dalje.
DF mora obrnuti ovaj sistem. Na tome će uspjeti ili propasti. Ako se pokaže da su isti kao i ovi gore nabrojani, onda se slažem sa tobom. Ipak, ja se nadam drugačijem ishodu.
Nisi odgovorio na moje pitanje iz prethodnog posta i pozdravi Hanku
User avatar
Maystor
Posts: 5598
Joined: 16/07/2007 22:59
Location: Unknown

#5611 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Maystor »

rajvosa1 wrote:Nisi odgovorio na moje pitanje iz prethodnog posta i pozdravi Hanku
tvoje je pravo da napišeš šta god želiš. ali i ja imam pravo do to što si napisao ne smatram kredibilnim pitanjem
User avatar
Maystor
Posts: 5598
Joined: 16/07/2007 22:59
Location: Unknown

#5612 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Maystor »

Shahab wrote: DF nema intelektualnu imovinu da bi sproveo reforme. U biznisu postoji pravilo da imovina kreira dobit. Izuzetak je Damir Marjanović koji je moderan intelektualac, sa rezultatima na međunarodnom planu. Ostali kadrovi se kreću u okviru lokalnih standarda ponašanja. Komšić, Podžić, Vajzović...To ne pruža nadu da DF ima reformski kapacitet.
Ima ljudi koji vrijede, to je nesporno. Samo je pitanje da li će se stvoriti kritična masa potrebna za zaokret. Ni za Damira M. niko nije čuo prije nego što je postao ministar. Potrebni su novi ljudi, a to što nisu poznata imena ne znači da ne vrijede.
rajvosa1
Posts: 787
Joined: 02/06/2008 02:04

#5613 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by rajvosa1 »

Maystor wrote:
rajvosa1 wrote:Nisi odgovorio na moje pitanje iz prethodnog posta i pozdravi Hanku
tvoje je pravo da napišeš šta god želiš. ali i ja imam pravo do to što si napisao ne smatram kredibilnim pitanjem
Hvala ti sto si mi pomogao u odluci da ne glasam za DF, iako sam od srca zelio da koliko to jedan pojedinac moze, podrzim ovaj projekt. Ako se u DF-u diskurs vodi na nacin na koji ti to radis i ako tamo vlada takav stepen demokratije kakav demonstrirate na ovom forumu, neka nam je Bog na pomoci sa vama. Helem, izgleda da ste svi vi ispali ispod sinjela Slucajnog prolaznika, ali da tamo nije bilo mjesta za sviju pa ste sada potrazili selameta na drugom mjestu.
User avatar
svjezi_ustipak
Posts: 1840
Joined: 13/12/2010 16:28

#5614 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by svjezi_ustipak »

rajvosa1 wrote:
Hvala ti sto si mi pomogao u odluci da ne glasam za DF, iako sam od srca zelio da koliko to jedan pojedinac moze, podrzim ovaj projekt. Ako se u DF-u diskurs vodi na nacin na koji ti to radis i ako tamo vlada takav stepen demokratije kakav demonstrirate na ovom forumu, neka nam je Bog na pomoci sa vama. Helem, izgleda da ste svi vi ispali ispod sinjela Slucajnog prolaznika, ali da tamo nije bilo mjesta za sviju pa ste sada potrazili selameta na drugom mjestu.
niko nema pravo da u ime DF ista obeca niti da DF zastupa na forumima. ljudi imaju pravo da iznesu svoje misljenje, sugovornici imaju pravo da se ne sloze. jednostavno.

zao mi je ako si razocarao u DF radi dopisivanja na forumu.


veliki pozdrav
rajvosa1
Posts: 787
Joined: 02/06/2008 02:04

#5615 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by rajvosa1 »

svjezi_ustipak wrote:
rajvosa1 wrote:
Hvala ti sto si mi pomogao u odluci da ne glasam za DF, iako sam od srca zelio da koliko to jedan pojedinac moze, podrzim ovaj projekt. Ako se u DF-u diskurs vodi na nacin na koji ti to radis i ako tamo vlada takav stepen demokratije kakav demonstrirate na ovom forumu, neka nam je Bog na pomoci sa vama. Helem, izgleda da ste svi vi ispali ispod sinjela Slucajnog prolaznika, ali da tamo nije bilo mjesta za sviju pa ste sada potrazili selameta na drugom mjestu.
niko nema pravo da u ime DF ista obeca niti da DF zastupa na forumima. ljudi imaju pravo da iznesu svoje misljenje, sugovornici imaju pravo da se ne sloze. jednostavno.

zao mi je ako si razocarao u DF radi dopisivanja na forumu.


veliki pozdrav
Pa na svaki kriticki upit samo neke debilne zajebancije... satro duhovite opaske, ponizavanje svih koji iznose neka neslaganja... Daj mijenjajte bar ekipu forumasa, kad vec necete Hanku
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#5616 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Havatar »

rajvosa1 wrote:
Maystor wrote:
rajvosa1 wrote:Nisi odgovorio na moje pitanje iz prethodnog posta i pozdravi Hanku
tvoje je pravo da napišeš šta god želiš. ali i ja imam pravo do to što si napisao ne smatram kredibilnim pitanjem
Hvala ti sto si mi pomogao u odluci da ne glasam za DF, iako sam od srca zelio da koliko to jedan pojedinac moze, podrzim ovaj projekt. Ako se u DF-u diskurs vodi na nacin na koji ti to radis i ako tamo vlada takav stepen demokratije kakav demonstrirate na ovom forumu, neka nam je Bog na pomoci sa vama. Helem, izgleda da ste svi vi ispali ispod sinjela Slucajnog prolaznika, ali da tamo nije bilo mjesta za sviju pa ste sada potrazili selameta na drugom mjestu.
Cim kazes nesto protiv Komsica odmah si "oni"
rajvosa1
Posts: 787
Joined: 02/06/2008 02:04

#5617 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by rajvosa1 »

Havatar wrote:
rajvosa1 wrote:
Maystor wrote: tvoje je pravo da napišeš šta god želiš. ali i ja imam pravo do to što si napisao ne smatram kredibilnim pitanjem
Hvala ti sto si mi pomogao u odluci da ne glasam za DF, iako sam od srca zelio da koliko to jedan pojedinac moze, podrzim ovaj projekt. Ako se u DF-u diskurs vodi na nacin na koji ti to radis i ako tamo vlada takav stepen demokratije kakav demonstrirate na ovom forumu, neka nam je Bog na pomoci sa vama. Helem, izgleda da ste svi vi ispali ispod sinjela Slucajnog prolaznika, ali da tamo nije bilo mjesta za sviju pa ste sada potrazili selameta na drugom mjestu.
Cim kazes nesto protiv Komsica odmah si "oni"
Ja cak nikad nisam nista lose rekao za Zeljka, samo za Hanku i koaliciju u KS. Odmah sam `oni`, a da ne znam koji. Jednom sam im bio zeleni, jednom Zlatkov... Mislim diskurs nema sta. Sve najgore od Slucajnog prolaznika
User avatar
svjezi_ustipak
Posts: 1840
Joined: 13/12/2010 16:28

#5618 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by svjezi_ustipak »

rajvosa1 wrote: Pa na svaki kriticki upit samo neke debilne zajebancije... satro duhovite opaske, ponizavanje svih koji iznose neka neslaganja... Daj mijenjajte bar ekipu forumasa, kad vec necete Hanku

DF nema zvanicnog zastupnika na forumu. Svako pise u svoje ime. I niko u ime DF ne smije nista obecati.

Sto se tice Hanke sad ce unutarstranacki izbori pa ce se vidjeti kako je i sta je. Nisam bas optimista da ce ostati, ovo je moje licno misljenje.

Veliki pozdrav
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#5619 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by KatarinaKosaca »

svjezi_ustipak wrote:niko nema pravo da u ime DF ista obeca niti da DF zastupa na forumima. ljudi imaju pravo da iznesu svoje misljenje, sugovornici imaju pravo da se ne sloze. jednostavno.

zao mi je ako si razocarao u DF radi dopisivanja na forumu. veliki pozdrav
Može i te kako "dopisivanje na forumu" utjecati. Ja sam bila čvrsto odlučila glasati Df i to sam napisala, sad kad vidim da ih ti podržavaš pa i (samo)predstavljaš, neću sigurno. Jer, znam tvoje stavove od kojih mi se kičma ledi, tako da nein danke, ako si ti DF ili ako ćeš biti na njihovoj listi.
rajvosa1
Posts: 787
Joined: 02/06/2008 02:04

#5620 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by rajvosa1 »

svjezi_ustipak wrote:
rajvosa1 wrote: Pa na svaki kriticki upit samo neke debilne zajebancije... satro duhovite opaske, ponizavanje svih koji iznose neka neslaganja... Daj mijenjajte bar ekipu forumasa, kad vec necete Hanku

DF nema zvanicnog zastupnika na forumu. Svako pise u svoje ime. I niko u ime DF ne smije nista obecati.

Sto se tice Hanke sad ce unutarstranacki izbori pa ce se vidjeti kako je i sta je. Nisam bas optimista da ce ostati, ovo je moje licno misljenje.

Veliki pozdrav
Hvala na odgovoru.
User avatar
svjezi_ustipak
Posts: 1840
Joined: 13/12/2010 16:28

#5621 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by svjezi_ustipak »

KatarinaKosaca wrote:
Može i te kako "dopisivanje na forumu" utjecati. Ja sam bila čvrsto odlučila glasati Df i to sam napisala, sad kad vidim da ih ti podržavaš pa i (samo)predstavljaš, neću sigurno. Jer, znam tvoje stavove od kojih mi se kičma ledi, tako da nein danke, ako si ti DF ili ako ćeš biti na njihovoj listi.

Nemam dobro misljenje o tvom pisanju. To sam ti jednom i napisao. Tvoje postove preskacem. Nisi mi nista uradila, samo si mi jednostavno teska i nezanimljiva, nekako histericna i teatralna. Jbg, mozda nisi takva u stvarnosti ali ovdje si smor dosadni.

Sto se tice DF ako ces misljenje o politickoj partiji kreirati na osnovu dopisivanja sa nepoznatom osobom na javnom forumu, to nije bas najzrelije. To je najbolji pokazatelj tvoje politicke zrelosti i nacina na koji ti biras zastupnika koji ce govoriti u tvoje ime naredne cetiri godine. Do tebe je da odlucis. Ako ti tako odgovara, samo naprijed i zelim ti puno srece. Ne glasa ti za transparentni DF radi neslaganja sa postovima nepoznatog covjeka? Ako je to glavni razlog onda nemoj glasati za DF. Mirna ti, miran DF i svi sretni.

Tebi se vise nikad necu obratiti, niti ti odgovoriti na post. Mrsko mi i ne vrijedi truda.

pozdrav

p.s. izvinjavam se moderaciji na OT, necu vise.
User avatar
Maystor
Posts: 5598
Joined: 16/07/2007 22:59
Location: Unknown

#5622 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Maystor »

svjezi_ustipak, prosto je nevjerovatno šta sebi uzimaš za pravo
rajvosa1
Posts: 787
Joined: 02/06/2008 02:04

#5623 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by rajvosa1 »

Maystor wrote:svjezi_ustipak, prosto je nevjerovatno šta sebi uzimaš za pravo
Pa za razliku od tebe, on puno bolje zastupa DF na forumu. Ocitao ti je lekciju u komunikaciji sa potencijalnim simpatizerima, dok si nam ti odrzao lekciju na temu kako rastjerati ljude koji su bili spremni pomoci DF, cak i materijalno. Ali, dobro je da si stavljao postove u ime DF, razbijao si nam iluzije.
User avatar
svjezi_ustipak
Posts: 1840
Joined: 13/12/2010 16:28

#5624 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by svjezi_ustipak »

rajvosa1 wrote:
Maystor wrote:svjezi_ustipak, prosto je nevjerovatno šta sebi uzimaš za pravo
Pa za razliku od tebe, on puno bolje zastupa DF na forumu. Ocitao ti je lekciju u komunikaciji sa potencijalnim simpatizerima, dok si nam ti odrzao lekciju na temu kako rastjerati ljude koji su bili spremni pomoci DF, cak i materijalno. Ali, dobro je da si stavljao postove u ime DF, razbijao si nam iluzije.

Ama ne zastupam ja nikoga.

Ja pisem samo u svoje licno ime, a DF ima sluzbu koja izdaje saopstenja. ja nisam DF ja sam samo Ja.
Post Reply