SDP
- drug_profi
- Posts: 65428
- Joined: 16/07/2012 16:00
#55901 Re: SDP
Šta to znači? Sad je PDA kao prihvatljiv?
-
putokaz1
- Posts: 12974
- Joined: 31/05/2014 23:56
#55902 Re: SDP
Pa 30 godina PDA je bila gori dio SDA,i sad reći da ''Gospodar podzemlja'' je proevropski političar ili da je poželjan je GLUPOST,Čovjek promjenio vladu za noć i reći za njega da je demokrata,čitav život mi Ljevičari se borimo protiv Kuke i njegove SDA i sad da on postane Evropejac,pa Nema teorijeMoenx wrote:Jeste li sigurni da je Sda i Pda isto
Ja mislim da nisz
Tu mi malo grijesite
Morate.malo to provjwriti
Ja misim da nisu bas
Jedino PDA može biti gori dio SDA
Kukić ,Husić...ko zna kako su skupili svoje bogatsvo,Kuko je kupio javno diplomu u Travniku
Kukić je Banovićki Bakir ,Kukić odlučuuje ko će biti na listama i u SDA i u SBB i u SBIH i u SDP...i još nekim strankama,kome će se dopisat glasovi na biračkim mjestima
Ako se sjećate kako je Bakir onomad kupio Stojniće,Miladina tako je i Kukić kupio neke iz raznih stranaka
Od 2016 postoji priča da je i Delić njegov igrač-kako stvari idu -kreće se ka tome
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#55903 Re: SDP
Prihvatljivost je stvar saznanja, informacija i iskustva. Meni je prihvazvljiv. Mnogo prohvatljiviji od mnogih.drug_profi wrote:Šta to znači? Sad je PDA kao prihvatljiv?
-
putokaz1
- Posts: 12974
- Joined: 31/05/2014 23:56
#55904 Re: SDP
Prihvatljiv Gospodar podzemlja,prihvatljiva vlada jednog lica,prihvatljive ucjene,dopisivanje na izborima,kupovima doktorske diplome u Travniku,Kupovina titule za NK Banoviće,Prihvatljiva mržnja prema Hrvatima i Srbima...kmirsad wrote:Prihvatljivost je stvar saznanja, informacija i iskustva. Meni je prihvazvljiv. Mnogo prohvatljiviji od mnogih.drug_profi wrote:Šta to znači? Sad je PDA kao prihvatljiv?
-
Moenx
- Posts: 2064
- Joined: 26/06/2013 10:36
#55905 Re: SDP
putokaz1 wrote:Pa 30 godina PDA je bila gori dio SDA,i sad reći da ''Gospodar podzemlja'' je proevropski političar ili da je poželjan je GLUPOST,Čovjek promjenio vladu za noć i reći za njega da je demokrata,čitav život mi Ljevičari se borimo protiv Kuke i njegove SDA i sad da on postane Evropejac,pa Nema teorijeMoenx wrote:Jeste li sigurni da je Sda i Pda isto
Ja mislim da nisz
Tu mi malo grijesite
Morate.malo to provjwriti
Ja misim da nisu bas
Jedino PDA može biti gori dio SDA
Kukić ,Husić...ko zna kako su skupili svoje bogatsvo,Kuko je kupio javno diplomu u Travniku
Kukić je Banovićki Bakir ,Kukić odlučuuje ko će biti na listama i u SDA i u SBB i u SBIH i u SDP...i još nekim strankama,kome će se dopisat glasovi na biračkim mjestima
Ako se sjećate kako je Bakir onomad kupio Stojniće,Miladina tako je i Kukić kupio neke iz raznih stranaka
Od 2016 postoji priča da je i Delić njegov igrač-kako stvari idu -kreće se ka tome
Sve je to u redu.
Smatram da posjedujes ispravne inform za te konstrzkcijr
Ali ja to nit mislim tako nit mi se tako cini
Jednostavno nije to ta zabokrecina tako uredjena i promisljena
Radije bi se dalo reci puna bara krokodila a svako je krkodila za sebe
-
putokaz1
- Posts: 12974
- Joined: 31/05/2014 23:56
#55906 Re: SDP
najveći krokodil je Mirsad Kukić,pa Bakir Izetvbegović pa Fahro Radončić
Nije isto PDA je gori dio SDA

Nije isto PDA je gori dio SDA
-
KomunistaTZ
- Posts: 324
- Joined: 11/11/2016 22:34
#55907 Re: SDP
Ovo sto je Cengic ispricao na konferenciji samo dokazuje da SA politicka scena, osim razlika u podjeli fotelja, se ne razlikuje uopste. Sramotno.
- Bosanski_kralj
- Posts: 10196
- Joined: 31/03/2007 00:07
#55908 Re: SDP
Ne znam ima li iko veće komplekse od Tuzlaka u odnosu na Sarajevo?
Možda Zeničani?
Možda Zeničani?
-
putokaz1
- Posts: 12974
- Joined: 31/05/2014 23:56
#55910 Re: SDP
Ruralci ko što kaže Damir Nikšić pa i jesu
Ko bude u koaliciji s BANOVIĆIMA je RURALAC i više od toga
Bijedić,Vujović,Delić sve više postaju Ruralci
Još samo zvanično fali da postanu PDA....

Ko bude u koaliciji s BANOVIĆIMA je RURALAC i više od toga
Bijedić,Vujović,Delić sve više postaju Ruralci
Još samo zvanično fali da postanu PDA....
-
Moenx
- Posts: 2064
- Joined: 26/06/2013 10:36
#55911 Re: SDP
Hm ne slazem seputokaz1 wrote:Ruralci ko što kaže Damir Nikšić pa i jesu
Ko bude u koaliciji s BANOVIĆIMA je RURALAC i više od toga
Bijedić,Vujović,Delić sve više postaju Ruralci
Još samo zvanično fali da postanu PDA....![]()
![]()
![]()
Ne se sa stavom i pogledom
Sa cinjenicama i ono kako stvari stoje uglavnom da
Ali interpretacije istih nisu na nivou bas
Gledaj Bjedic Vujovic Delic Kukic sve u isti kos
Ruralci
Ne ide to tako
Mislim da su to sve likovi za sebe sa sve poz i neg stvaroma
Uatvari da li je poenta tvoje spike sljedeca
Ko dolazi iz TK a nije iz TZ i ne plese balove po Panonici trgovima no se bavi realnim sektorom koji obuhvata i ridnike i manje opcine taj ti je ruralac
Neposteno ti je taj stav
-
putokaz1
- Posts: 12974
- Joined: 31/05/2014 23:56
#55912 Re: SDP
Zezam se
Svako ko ide s PDA ili SDA je RURALAC pa makar to bio i Delić

Svako ko ide s PDA ili SDA je RURALAC pa makar to bio i Delić
-
Moenx
- Posts: 2064
- Joined: 26/06/2013 10:36
#55913 Re: SDP
Eto vidis recimo da se prica da je Delic sa Pda ili Sdaputokaz1 wrote:Zezam se
Svako ko ide s PDA ili SDA je RURALAC pa makar to bio i Delić
Isto se recimo prica i za gradonacelnika Tz da ima izvjestan tal sa PDA
Ta dba lika nisu istomisljenici u SDP- Imamovic valjda ne podrzavajuci Delica po tvojo logici podrzava NE ruralce
I tako daljw ima niz logickih nepravilnosti
Ali prvo hajde mi daj dokaz da je Delic u talu aa SDA i isto tako da drugi nisu
Pod te druge smatram one koje ti nisi optuzuo za ruralizam
Dalje i mozda najbitnije je da li se pitanje politicke korektnosti svodi na to da ne ides u koaliciju sa SDA
Jer to da se ne ide u tu koaliciju pa cak i da se ne potpise nikakav sporazum dogovor sa SDA ko ima taj ekskluzivitet
Par gradjanskih likova koji ugnjezdeni u avoj komforizam nikada nisu ni imali priliku da potpisu takav dogovor i da komuniciraju sa SDA
Znas ima tu sijaset nedosljednosti
-
putokaz1
- Posts: 12974
- Joined: 31/05/2014 23:56
#55914 Re: SDP
Vidjet ćemo šta će se desiti ,imam osjećaj da je Damir Nikšić pridvidjeo nešto....

-
KomunistaTZ
- Posts: 324
- Joined: 11/11/2016 22:34
#55915 Re: SDP
Gdje nestade ideja jednakosti svih u Cenginoj socijaldemokratskoj tiradi!? Glupave optuzbe o ruralcima i kompleksima? Cista ekonomska pitanja, o kojima vecina ljudi van KS ima jasno misljenje, se pretvaraju u petparacka optuzivanja u svrhu odrzavanja minderluka 
-
Moenx
- Posts: 2064
- Joined: 26/06/2013 10:36
#55916 Re: SDP
Ma to su ti sve floskule sa malo smisla za realnost
A i to malo smisla za realnost koristi se od strane oratora da bi se uglavili potonji i prikazali kao kompetentni ptedstavnici ideala
I nista vise
A i to malo smisla za realnost koristi se od strane oratora da bi se uglavili potonji i prikazali kao kompetentni ptedstavnici ideala
I nista vise
-
doktor78
- Posts: 3947
- Joined: 14/09/2006 11:02
#55917 Re: SDP
Kongres SDP-a je trebao biti odrzan 8.juna. Danas je deveti,a nigdje ni slova o tome. Jesam li nesto propustio?
-
putokaz1
- Posts: 12974
- Joined: 31/05/2014 23:56
#55920 Re: SDP
Nije baš ima prepirkikmirsad wrote:U Tuzli mrtva tišina...
Delić-Imamović
-
Moenx
- Posts: 2064
- Joined: 26/06/2013 10:36
#55921 Re: SDP
I to su veoma intenzivne prepirke u toku
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#55922 Re: SDP
Da... moglo bi Jasmina izbaciti iz SDP-a... 
-
Moenx
- Posts: 2064
- Joined: 26/06/2013 10:36
#55923 Re: SDP
I šta onda kada dodjemo do zaključka da ni jedan od vojaka Sdp ne moze podnijeti principe i disciplinukmirsad wrote:Da... moglo bi Jasmina izbaciti iz SDP-a...
-
putokaz1
- Posts: 12974
- Joined: 31/05/2014 23:56
#55924 Re: SDP
Tačno u SDP su prije par godina primljeni
Damin Nikšić-Izbačen jer se javno protivio koaliciji s SDA
-Delić-Izaći će jer '' On mora biti lider'',i možda će s PDA-MOŽDA
Kamenjašević-Mudro šuti ali dobro je izgubio 2018
SDU/USD-ponovo osnovali stranku i otići će s SDA ,opet
Zanimljivo je da neko ko je tu 2 godine ''Uči pameti Imamovića '' koji je tu 100 godina
Zanimljivo da Delić koji je 3 puta pomeo SDA,optužen da je SDA igrač
Zanimljivo da je Nikšić najbolji za Predsjednika SDP BH
Zanimljivo da Kolo vode u SDP Konjički SDP 5% glasova na izborima te Sarajevski malo više,a da nema mjesta za Tuzlu koja je Crvena da crvenija nemože biti
Zanimljivo da postoji neko u SDP da hoće s SDA ili s PDA,i to baš oni koji su dobili 50 000 na kritici i pljuvanju po Kukiću i SDA
Damin Nikšić-Izbačen jer se javno protivio koaliciji s SDA
-Delić-Izaći će jer '' On mora biti lider'',i možda će s PDA-MOŽDA
Kamenjašević-Mudro šuti ali dobro je izgubio 2018
SDU/USD-ponovo osnovali stranku i otići će s SDA ,opet
Zanimljivo je da neko ko je tu 2 godine ''Uči pameti Imamovića '' koji je tu 100 godina
Zanimljivo da Delić koji je 3 puta pomeo SDA,optužen da je SDA igrač
Zanimljivo da je Nikšić najbolji za Predsjednika SDP BH
Zanimljivo da Kolo vode u SDP Konjički SDP 5% glasova na izborima te Sarajevski malo više,a da nema mjesta za Tuzlu koja je Crvena da crvenija nemože biti
Zanimljivo da postoji neko u SDP da hoće s SDA ili s PDA,i to baš oni koji su dobili 50 000 na kritici i pljuvanju po Kukiću i SDA
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#55925 Re: SDP
putokaz1 wrote:Tačno u SDP su prije par godina primljeni
Damin Nikšić-Izbačen jer se javno protivio koaliciji s SDA
-Delić-Izaći će jer '' On mora biti lider'',i možda će s PDA-MOŽDA
Kamenjašević-Mudro šuti ali dobro je izgubio 2018
SDU/USD-ponovo osnovali stranku i otići će s SDA ,opet
Zanimljivo je da neko ko je tu 2 godine ''Uči pameti Imamovića '' koji je tu 100 godina
Zanimljivo da Delić koji je 3 puta pomeo SDA,optužen da je SDA igrač
Zanimljivo da je Nikšić najbolji za Predsjednika SDP BH
Zanimljivo da Kolo vode u SDP Konjički SDP 5% glasova na izborima te Sarajevski malo više,a da nema mjesta za Tuzlu koja je Crvena da crvenija nemože biti
Zanimljivo da postoji neko u SDP da hoće s SDA ili s PDA,i to baš oni koji su dobili 50 000 na kritici i pljuvanju po Kukiću i SDA
