zippoo87 wrote:tvoji postovi govore o tebi,ne ja
:
SDP
-
palermo
- Posts: 25348
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#55826 Re: SDP
-
zippoo87
- Posts: 19661
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#55827 Re: SDP
zato mnogi i koriste anonimnost foruma da svasta pisu,najvise lazi koje su u stranackom interesu...a za sada znamo da jedino SDA ima "odjel" za medije i napade neistomisljenika preko komentara na portalima,forumima,preko svojih medija
i pro SDAovci se opet cude sto im neko napise da su pro SDA
i pro SDAovci se opet cude sto im neko napise da su pro SDA
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#55828 Re: SDP
Ali prešučuju da je u Gradu Tuzla doživio katastrofalan poraz.shbc wrote:Zanimljiva situacija na fb profilu KO SDP TK. Cestitka Delicu sto je osvojio 2/3 glasova u TK, cestitke Niksicu nema, a ko je i napise u .komentarima biva izbrisana. Oni se vec ponasaju kao da vise nisu ista stranka.
Dakle , u Tuzli se snima neki zanimljiv i nekima čudan film, i to triler...
http://tip.ba/2019/05/28/video-tk-incij ... fMrrbkKPx4
Svašta će još nešto dešavati...
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#55829 Re: SDP
Apsolutno.palermo wrote:zippoo87 wrote:tvoji postovi govore o tebi,ne ja
:o nama na forumu zaista samo govore naši postovi
Odakle zipou ovakve konstrukcije,jesi li ti druze procitao i jedan moj post.
Od izbora naovamo.
Ili se ovdje svako neslaganje sa ns i dijelom sdp smatra clanskom kartom sda.
-
doktor78
- Posts: 3947
- Joined: 14/09/2006 11:02
#55830 Re: SDP
Kazem ja,ide formiranje A-SDP ili pristupanje Lagumdzijinom SPID-ushbc wrote:Zanimljiva situacija na fb profilu KO SDP TK. Cestitka Delicu sto je osvojio 2/3 glasova u TK, cestitke Niksicu nema, a ko je i napise u komentarima biva izbrisana. Oni se vec ponasaju kao da vise nisu ista stranka.
-
polacijela
- Posts: 364
- Joined: 24/04/2012 13:39
#55831 Re: SDP
Meni neshvatljiv tuzlanski poraz je mala izlaznost.kmirsad wrote:Ali prešučuju da je u Gradu Tuzla doživio katastrofalan poraz.shbc wrote:Zanimljiva situacija na fb profilu KO SDP TK. Cestitka Delicu sto je osvojio 2/3 glasova u TK, cestitke Niksicu nema, a ko je i napise u .komentarima biva izbrisana. Oni se vec ponasaju kao da vise nisu ista stranka.
Od 3.646 Tz članova glasalo je ukupno njih 1805.
Za Nikšića je u Tuzli glasalo 1.265 članova, u suštini samo 34,7% od ukupnog broja članova SDPa u Tuzli.
SDP mora poraditi na apstinentima. U Tuzli se glasovi SDPa na izborima ne prelivaju drugim strankama, SDP glasači kažnjavaju SDP neizlaskom na izbore. U Tuzli je to miks apatije i rezignacije sa čudnom vrstom revolta.
Jos je godina i po ostala do opštinskih izbora, jako malo vremena da Tz glasači osjete da je nekome stalo.
-
ketronsd1
- Posts: 1470
- Joined: 13/06/2006 15:29
#55832 Re: SDP
Nego hoće li taj odgovorbunk wrote:Apsolutno.palermo wrote:zippoo87 wrote:tvoji postovi govore o tebi,ne ja
:o nama na forumu zaista samo govore naši postovi
Odakle zipou ovakve konstrukcije,jesi li ti druze procitao i jedan moj post.
Od izbora naovamo.
Ili se ovdje svako neslaganje sa ns i dijelom sdp smatra clanskom kartom sda.
Čovjek te pitao nešto a ti u nedostatku argumenata se hinjski izvlačiš.
Odgovor druže. Da čujemo ko vas to koči u Federaciji.?
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#55833 Re: SDP
Zipoo upro prstom ovaj se upeco ili je multiverse korisnik.
-
ketronsd1
- Posts: 1470
- Joined: 13/06/2006 15:29
#55834 Re: SDP
Nisam ni očekivao nešto konkretnije.bunk wrote:Zipoo upro prstom ovaj se upeco ili je multiverse korisnik.
Kme, Kme i kme
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#55835 Re: SDP
Jesmol sad zavrsili?ketronsd1 wrote:Nisam ni očekivao nešto konkretnije.bunk wrote:Zipoo upro prstom ovaj se upeco ili je multiverse korisnik.
Kme, Kme i kme
-
ketronsd1
- Posts: 1470
- Joined: 13/06/2006 15:29
#55836 Re: SDP
Da u KSbunk wrote:Jesmol sad zavrsili?ketronsd1 wrote:Nisam ni očekivao nešto konkretnije.bunk wrote:Zipoo upro prstom ovaj se upeco ili je multiverse korisnik.
Kme, Kme i kme
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#55837 Re: SDP
Ziv ti meni bio i sretno..u cijeloj BiHketronsd1 wrote:Da u KSbunk wrote:Jesmol sad zavrsili?ketronsd1 wrote: Nisam ni očekivao nešto konkretnije.
Kme, Kme i kme
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#55839 Re: SDP
Bilo bi dobro da se sto prije odcjepe, precjenjuju svoju snagu.
- GandalfSivi
- Posts: 22783
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#55840 Re: SDP
Trebalo mi je vremena da skontam koliko politika zaglupi ljude, ali fakat mislim da poslije ovog Zlajinog fijaska su i oni naucili bolje od toga da se odcjepe...madner wrote:Bilo bi dobro da se sto prije odcjepe, precjenjuju svoju snagu.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#55841 Re: SDP
Neće se niko otcijepiti, nisu ludi, pa da završe k'o Ivo Komšić. Ostaju oni unutra, nažalost. Na Nikšiću je da taj problem riješi, polako, kroz procedure.
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#55842 Re: SDP
SDA-u trebaju dvije ruke da steknu večinu. Obojica će biti iz SDP-a. Predpostavljam i koji će biti. Njih dvojicu može Nikšić odmah istjerati iz partije zbog nepoštivanja stranačkih odluka donešenih na organima stranke. Jes da će ostati poslanici, ali ne SDP-ovi.Banksy wrote:Neće se niko otcijepiti, nisu ludi, pa da završe k'o Ivo Komšić. Ostaju oni unutra, nažalost. Na Nikšiću je da taj problem riješi, polako, kroz procedure.
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#55843 Re: SDP
13000 kontra 9200,zaboravih juce pitat ovog druga sto kaze da sam etiketiran.
Kad postam jel don Chmo nastimo da svi iznad bunk vide zelenu lampicu ..
Kad posta onaj nemampojma orange lampica a drug kmirso kad objavi onda kod sviju se upali vibracija
Kad postam jel don Chmo nastimo da svi iznad bunk vide zelenu lampicu ..
Kad posta onaj nemampojma orange lampica a drug kmirso kad objavi onda kod sviju se upali vibracija
-
doktor78
- Posts: 3947
- Joined: 14/09/2006 11:02
#55844 Re: SDP
Pretpostavljam da mislimo na iste? Uostalom, ne treba tu velika pamet, pogleda se ko je bio u Delićevom štabu, ko ga je pratio na predizbornoj turneji, i ko je kakve postove po fb-u postavljao.kmirsad wrote:SDA-u trebaju dvije ruke da steknu večinu. Obojica će biti iz SDP-a. Predpostavljam i koji će biti.
- Bosanski_kralj
- Posts: 10197
- Joined: 31/03/2007 00:07
#55845 Re: SDP
Joj kad se počne pisati ovako u šiframa.doktor78 wrote:Pretpostavljam da mislimo na iste? Uostalom, ne treba tu velika pamet, pogleda se ko je bio u Delićevom štabu, ko ga je pratio na predizbornoj turneji, i ko je kakve postove po fb-u postavljao.kmirsad wrote:SDA-u trebaju dvije ruke da steknu večinu. Obojica će biti iz SDP-a. Predpostavljam i koji će biti.
"Pretpostavljamo da mislimo na iste."
Eto na forumu je toliko opasno napisati o kome se radi i nakoga se misli, pa da se kao to mora prikrivati.
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#55846 Re: SDP
bunk wrote:13000 kontra 9200,zaboravih juce pitat ovog druga sto kaze da sam etiketiran.
Kad postam jel don Chmo nastimo da svi iznad bunk vide zelenu lampicu ..
Kad posta onaj nemampojma orange lampica a drug kmirso kad objavi onda kod sviju se upali vibracija
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#55847 Re: SDP
Naravno da mislimo... samo nisam saiguran da će prihvatiti da za drugog odu na "robijanje" i preuzmu krivicu...doktor78 wrote:Pretpostavljam da mislimo na iste? Uostalom, ne treba tu velika pamet, pogleda se ko je bio u Delićevom štabu, ko ga je pratio na predizbornoj turneji, i ko je kakve postove po fb-u postavljao.kmirsad wrote:SDA-u trebaju dvije ruke da steknu večinu. Obojica će biti iz SDP-a. Predpostavljam i koji će biti.
Ne izgovaramo imene ne zato što se koga plašimo, nego zato da preuranjeno nekoga ne etiketiramo. Svi ljud imaju pravo na drugu šansu i treba im je pružiti... Nekad vlastoljublje čovjeka zaslijepi da nije svjestan šta ćini. Znaju doć tobe i postati najbolji borci protiv nepravde.. Eto Konakovića.Bosanski_kralj wrote:Joj kad se počne pisati ovako u šiframa.doktor78 wrote:Pretpostavljam da mislimo na iste? Uostalom, ne treba tu velika pamet, pogleda se ko je bio u Delićevom štabu, ko ga je pratio na predizbornoj turneji, i ko je kakve postove po fb-u postavljao.kmirsad wrote:SDA-u trebaju dvije ruke da steknu večinu. Obojica će biti iz SDP-a. Predpostavljam i koji će biti.![]()
"Pretpostavljamo da mislimo na iste."
Eto na forumu je toliko opasno napisati o kome se radi i nakoga se misli, pa da se kao to mora prikrivati.
-
putokaz1
- Posts: 12974
- Joined: 31/05/2014 23:56
#55848 Re: SDP
Razlika SDP TZ i SDP ostatka TK je
SDP TK da bi imao većinu u OV ne treba PDA,ni SDA,ni neke slične stranke dovoljno je SDP+DDF+ta
Dok u Lukavcu SDP nema većinu pa mu treba bar PDA za koju oni kažu da nije stranka 1 lica,nije stranka Gospodara podzemlja
U gračanici SDA+SDP imaju stabilnu dogogodišnju većinu
Gradačac isto SDP ima pomoć raznih manjih stranaka
Živinice isto neki savezi
Tako u tom je razlika SDP Lukavac,Gračanica,Gradaćac i još neki hoće u vlast jer imaju Dealove s SDA ili PDA ili još nekim
Dok Jasmin Imamović nema
U tuzli će SDP pobjedit i poslije imamovića dok u Ostalim općinama neće
A Delić će najvjerovatnije napustit SDP osim ako dobije nešto,da li poziciju,da li nešto slično
Dobar je čojk,pošten,radilica,borac ali et PDA ga ubi,postaviše direktora Doma Kulture iz PDA koji je ranije bio SDP pa SDA(predsjednik opozivske komisije iz SDA),a ako nastavi saradnju u OV sa SDA ili 3 ruku PDA onda nema od njega ništa
''Moramo u vlast pa makar sa bilo kim''-Ipak ta rečenica je politički smrtonosna
Pobjedit će 2020,mora dobit moj glas inače se vraća SDA,ali vjerovatno ću ostavit prazan listić što se tiče OV, očekuje pobjeda SDP Lukavac 2020 oko 50% ako on ostane SDP
I nije SDA igrač,već Svoj igrač
SDP TK da bi imao većinu u OV ne treba PDA,ni SDA,ni neke slične stranke dovoljno je SDP+DDF+ta
Dok u Lukavcu SDP nema većinu pa mu treba bar PDA za koju oni kažu da nije stranka 1 lica,nije stranka Gospodara podzemlja
U gračanici SDA+SDP imaju stabilnu dogogodišnju većinu
Gradačac isto SDP ima pomoć raznih manjih stranaka
Živinice isto neki savezi
Tako u tom je razlika SDP Lukavac,Gračanica,Gradaćac i još neki hoće u vlast jer imaju Dealove s SDA ili PDA ili još nekim
Dok Jasmin Imamović nema
U tuzli će SDP pobjedit i poslije imamovića dok u Ostalim općinama neće
A Delić će najvjerovatnije napustit SDP osim ako dobije nešto,da li poziciju,da li nešto slično
Dobar je čojk,pošten,radilica,borac ali et PDA ga ubi,postaviše direktora Doma Kulture iz PDA koji je ranije bio SDP pa SDA(predsjednik opozivske komisije iz SDA),a ako nastavi saradnju u OV sa SDA ili 3 ruku PDA onda nema od njega ništa
''Moramo u vlast pa makar sa bilo kim''-Ipak ta rečenica je politički smrtonosna
Pobjedit će 2020,mora dobit moj glas inače se vraća SDA,ali vjerovatno ću ostavit prazan listić što se tiče OV, očekuje pobjeda SDP Lukavac 2020 oko 50% ako on ostane SDP
I nije SDA igrač,već Svoj igrač
-
Moenx
- Posts: 2064
- Joined: 26/06/2013 10:36
#55849 Re: SDP
Kakve veze ovaj nacin glasanja ima sa demokratijom
Ne znam ali recimo da avali put pred ove izbore Niksic Delic ko god imajz ispred sebe spisak biraca i jedinu stvar o kojoj misle jeste kako da ih podmite slafinaju i t d
A podmicivanje je masovna pojava u BiH i taj jezik strahote znaju svi ljudi u bih
Bolje je da se sastanu i odluce da neko uzme odgovornost a ne na kraju ispadne pa vi ste narode htjeli mene
Nije to demokratija nego uskladjivanje spiskova korumpiranih politicki angaziranih a vrlo izvjeana je stvar da postoji razlika izmedju broja biraca i broja clanova
Ne znam ali recimo da avali put pred ove izbore Niksic Delic ko god imajz ispred sebe spisak biraca i jedinu stvar o kojoj misle jeste kako da ih podmite slafinaju i t d
A podmicivanje je masovna pojava u BiH i taj jezik strahote znaju svi ljudi u bih
Bolje je da se sastanu i odluce da neko uzme odgovornost a ne na kraju ispadne pa vi ste narode htjeli mene
Nije to demokratija nego uskladjivanje spiskova korumpiranih politicki angaziranih a vrlo izvjeana je stvar da postoji razlika izmedju broja biraca i broja clanova
- cadburry
- Posts: 1291
- Joined: 27/04/2013 13:40
- Location: Šeher
#55850 Re: SDP
Samo da pohvalim SDP-ove ministre u Vladi KS. Ne zna se koji je bolji. 
