Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#5576 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by nosara »

convict wrote:Jedva čekam da vidim kako će SDP funkiconisati u koaliciji sa SDA+HDZ+SDS+SNSD. Samo mi nije jasno zašto su čekali 2010. godinu da se odluče na taj korak. Mogli su se bandi priključiti još 1990. ili 1996. ili 2006.

Nisu mi jasni oni koji pričaju u velikoj pobjedi SDP-a, a sve što je SDP postigao je da zamjeni SBiH u već uigranom timu nacionalista (uz isti broj mandata kao SNSD i svega 1 više od SDA), uz izdaju svih principa ljevice.

Slažem se da je previše malih stranaka koje odnose glasove, ali je našoj političkoj sceni definitivno potrebna alternativna lijeva stranka koja bi bila pandan recimo hrvatskom HNS-u i imala podršku bar 5% na nivou BiH. Volio bih vidjeti spajanje npr. NS, liberala, GDS u jednu stranku, uz koaliranje sa NSRzB i pojavljivanje stranke takvog tipa u RS.
Zasto u istu recenicu stavljas ozbiljnu politicku stranku kakva je Za boljitak i te, sta su vec... :-)
convict
Posts: 3519
Joined: 10/02/2008 01:20

#5577 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by convict »

nosara wrote:
convict wrote:Jedva čekam da vidim kako će SDP funkiconisati u koaliciji sa SDA+HDZ+SDS+SNSD. Samo mi nije jasno zašto su čekali 2010. godinu da se odluče na taj korak. Mogli su se bandi priključiti još 1990. ili 1996. ili 2006.

Nisu mi jasni oni koji pričaju u velikoj pobjedi SDP-a, a sve što je SDP postigao je da zamjeni SBiH u već uigranom timu nacionalista (uz isti broj mandata kao SNSD i svega 1 više od SDA), uz izdaju svih principa ljevice.

Slažem se da je previše malih stranaka koje odnose glasove, ali je našoj političkoj sceni definitivno potrebna alternativna lijeva stranka koja bi bila pandan recimo hrvatskom HNS-u i imala podršku bar 5% na nivou BiH. Volio bih vidjeti spajanje npr. NS, liberala, GDS u jednu stranku, uz koaliranje sa NSRzB i pojavljivanje stranke takvog tipa u RS.
Zasto u istu recenicu stavljas ozbiljnu politicku stranku kakva je Za boljitak i te, sta su vec... :-)
Po kojim kriterijima je Za boljitak ozbiljna? Istina, dobro im ide, ali daj mi reci koga to znaš osim braće Lijanović? Ja sam čuo još jedino za Almu Čardžić, ali ni ona nije bila kandidat na ovim izborima. O Lijanovićima ne bih mnogo da ne odemo u off-topic, ali način na koji su oni došli do para je u najmanju ruku "kontroverzan".
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#5578 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by ultima_palabra »

convict wrote:
nosara wrote:
convict wrote:Jedva čekam da vidim kako će SDP funkiconisati u koaliciji sa SDA+HDZ+SDS+SNSD. Samo mi nije jasno zašto su čekali 2010. godinu da se odluče na taj korak. Mogli su se bandi priključiti još 1990. ili 1996. ili 2006.

Nisu mi jasni oni koji pričaju u velikoj pobjedi SDP-a, a sve što je SDP postigao je da zamjeni SBiH u već uigranom timu nacionalista (uz isti broj mandata kao SNSD i svega 1 više od SDA), uz izdaju svih principa ljevice.

Slažem se da je previše malih stranaka koje odnose glasove, ali je našoj političkoj sceni definitivno potrebna alternativna lijeva stranka koja bi bila pandan recimo hrvatskom HNS-u i imala podršku bar 5% na nivou BiH. Volio bih vidjeti spajanje npr. NS, liberala, GDS u jednu stranku, uz koaliranje sa NSRzB i pojavljivanje stranke takvog tipa u RS.
Zasto u istu recenicu stavljas ozbiljnu politicku stranku kakva je Za boljitak i te, sta su vec... :-)
Po kojim kriterijima je Za boljitak ozbiljna? Istina, dobro im ide, ali daj mi reci koga to znaš osim braće Lijanović? Ja sam čuo još jedino za Almu Čardžić, ali ni ona nije bila kandidat na ovim izborima. O Lijanovićima ne bih mnogo da ne odemo u off-topic, ali način na koji su oni došli do para je u najmanju ruku "kontroverzan".
Ma ne misli to @nosara zaoprave, ali mu rekli iz centrale da pohvali malo koalicionog partnera :-D
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#5579 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by nosara »

convict wrote:
nosara wrote:
convict wrote:Jedva čekam da vidim kako će SDP funkiconisati u koaliciji sa SDA+HDZ+SDS+SNSD. Samo mi nije jasno zašto su čekali 2010. godinu da se odluče na taj korak. Mogli su se bandi priključiti još 1990. ili 1996. ili 2006.

Nisu mi jasni oni koji pričaju u velikoj pobjedi SDP-a, a sve što je SDP postigao je da zamjeni SBiH u već uigranom timu nacionalista (uz isti broj mandata kao SNSD i svega 1 više od SDA), uz izdaju svih principa ljevice.

Slažem se da je previše malih stranaka koje odnose glasove, ali je našoj političkoj sceni definitivno potrebna alternativna lijeva stranka koja bi bila pandan recimo hrvatskom HNS-u i imala podršku bar 5% na nivou BiH. Volio bih vidjeti spajanje npr. NS, liberala, GDS u jednu stranku, uz koaliranje sa NSRzB i pojavljivanje stranke takvog tipa u RS.
Zasto u istu recenicu stavljas ozbiljnu politicku stranku kakva je Za boljitak i te, sta su vec... :-)
Po kojim kriterijima je Za boljitak ozbiljna? Istina, dobro im ide, ali daj mi reci koga to znaš osim braće Lijanović? Ja sam čuo još jedino za Almu Čardžić, ali ni ona nije bila kandidat na ovim izborima. O Lijanovićima ne bih mnogo da ne odemo u off-topic, ali način na koji su oni došli do para je u najmanju ruku "kontroverzan".
E jebi ga, cuj kontroverzan... Otkad je posten rad od jutra do sutra kontroverzan...?

Ne diraj mi koalicione partnere, jes' cuo...! :x :x :x

Bice cesnjovki pojeftino... :oops:

:D
User avatar
Adriatic
Posts: 3422
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#5580 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Adriatic »

Budete li i dalje napadali SDP, ima da bude koalicija sa Fahrom.
A onda ste najebali.
User avatar
Control panel
Posts: 5965
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#5581 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Control panel »

convict wrote:
Po kojim kriterijima je Za boljitak ozbiljna? Istina, dobro im ide, ali daj mi reci koga to znaš osim braće Lijanović? Ja sam čuo još jedino za Almu Čardžić, ali ni ona nije bila kandidat na ovim izborima. O Lijanovićima ne bih mnogo da ne odemo u off-topic, ali način na koji su oni došli do para je u najmanju ruku "kontroverzan".
ako nosilac liste nije kandidat onda ne znam sta je. :-)
User avatar
Diogen_iz_Sinope
Posts: 180
Joined: 14/10/2010 13:37

#5582 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Diogen_iz_Sinope »

StupskaBitanga wrote:Peđa jesi li bio u eemisiji direktno TV1
Vidio sam najavu da ćeš biti ali sam bio onemogućen gledati
Pedja

Nastup u emisiji TV1 i predoceni stavovi. :thumbup:
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#5583 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by fixer »

Control panel wrote:
Socijalista wrote:Predlazem da se ove sve manje gradjanski orijentirane stranke utope u SDP, jer samo tako mozemo krenuti naprijed. Ovako se samo glasovi rasipaju, bezze :thumbup: :bih:
4 mandata su otisla na stranke koje nisu presle izborni prag plus ovih nekoliko koje su osvojile po jedan eventualno dva madata SDP bi mogao sam formirati vlast.
treba brate ko u americi imati dvije stranke ljevicu i desnicu i gotovo.
NE bi otisli ti glasovi da ih vi znate i mozete pokupiti.
Abacija
Posts: 4493
Joined: 11/01/2008 05:06
Location: Haustor

#5584 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Abacija »

fixer wrote: NE bi otisli ti glasovi da ih vi znate i mozete pokupiti.
Moram priznati da je ovo dobro receno. NS je lovila u mutnom, tj. medju biracima i apstinentima koje trese defatizam i ciji citav svijet je ono malo avlije iz koje vide bijeli trag aviona na plavom nebu. Parola defatista je: Potpisi Bajicu pa makar se Dodikovci i otcijepili. Hebo Dodika, nama je fino u nasoj Zlatnoj Dolini. SDP ocigledno nije dovoljno radio na budjenju defatista sto je NS iskoristila obecavajuci im upravo ono sto oni zele - korijenja i igara.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#5585 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by StupskaBitanga »

u kojim opštinama Naša stranka ima vijećnike
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#5586 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Alfons Kauders »

fixer wrote:
Control panel wrote:
Socijalista wrote:Predlazem da se ove sve manje gradjanski orijentirane stranke utope u SDP, jer samo tako mozemo krenuti naprijed. Ovako se samo glasovi rasipaju, bezze :thumbup: :bih:
4 mandata su otisla na stranke koje nisu presle izborni prag plus ovih nekoliko koje su osvojile po jedan eventualno dva madata SDP bi mogao sam formirati vlast.
treba brate ko u americi imati dvije stranke ljevicu i desnicu i gotovo.
NE bi otisli ti glasovi da ih vi znate i mozete pokupiti.
istina...

ali opet se ne smijemo praviti glupi i ne prokomentarisati ovu krajnje negativnu pojavu... metar malih stranaka je dobio haman 10% glasova u fbih... ja sam simpatizer nekih malih partijica, ukljucujuci i ns, ali na kraju sam dao sva 4 glasa sdp-u, zato jer sam po anketama ocijenio da nijedna od tih drugih stranaka nece uhvatiti ni kompenzacioni mandat a kamoli sta drugo...

iskreno, nista drugo nisu ni zasluzile... ns je cak i imala jako visoka ocekivanja, sto je pozitivno, a ove ostale su znale sta ih ceka... i pored toga ne samo da nisu formirali nikakvu koaliciju, vec se ne sjecam ni da se ozbiljno pregovaralo o nekoj saradnji... jebiga, to je neozbiljnost koja dovoljno govori o kvaliteti ljudi u tim strankama i njihovoj odlucnosti da se uradi nesto ozbiljno... koalicija ns-nsp je pokazala da postoji deklarativna volja, ali ne i istinska volja za saradnjom - da su upecali jos par malih stranaka, cavicevu dp, lds, gds, kokuze i sl... imali bi kakav-takav rezultat na svim nivoima vlasti... al jok, ns-nsp je ocito bio promasaj... isto vazi i za ostale koalicije malih stranaka, ukljcujuci i nacionalne i ljevicu...

bottom line - na svakim izborima zijanimo jedan od deset glasova na sarenu lepezu progresivnih stranaka koje nisu u stanju naci zajednicki jezik... s druge strane desnica na opskurnim nacionalistickim strankama izgubi tek sacicu glasova... al dzaba pricat... mali vazda ukazuju na promasaje velikih, kako ne mogu postici nikakav dogovor... a sami nisu u stanju da naprave barem neku siroku platformu koja bi ih vezala... eto i da nisu svi, da je pola stranaka napravilo koaliciju, opet bi imali 5-6-7% glasova koji nisu baceni u kurac
User avatar
Control panel
Posts: 5965
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#5587 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Control panel »

fixer wrote: NE bi otisli ti glasovi da ih vi znate i mozete pokupiti.
:-) :lol:
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#5588 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by seln »

just in bieber wrote: - Још једна предрасуда је разбијена, а везано је за број гласова у ентитетима. Ако се пореде скупштине Републике Српске (1,6%) и Федерације БиХ(1,3%) НС је бољи резултат остварила у РС.
Ja ne znam o kojim ti izborima govoris, ili mislis da smo mi ovdje budale. Tih 10 000 glasova je dobio njihov kolalicioni partner Zdravko Krsmanovic. Nema tu ni 1000 glasova za NS.
Od tih 10.000, cetvrtina je dobijena u izbornoj jedinici 6, dakle tamo gdje je NSP kucni gospodar. U Zdravkovoj Foci su dobili 1000, U Bojanovom Rudom 40. To sve govori.
U Federaciji su dobili 13000, a tu sigurno niko nije glasao za Zdravka. U Tuzli su dobili 1000, a tamo nemaju ni jednog velikog igraca. U Sarajevu sa okolinom su dobili 6500.
Koga ti foliras o "multikulti" RS?
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#5589 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Alfons Kauders »

seln wrote:
just in bieber wrote: - Још једна предрасуда је разбијена, а везано је за број гласова у ентитетима. Ако се пореде скупштине Републике Српске (1,6%) и Федерације БиХ(1,3%) НС је бољи резултат остварила у РС.
Ja ne znam o kojim ti izborima govoris, ili mislis da smo mi ovdje budale. Tih 10 000 glasova je dobio njihov kolalicioni partner Zdravko Krsmanovic. Nema tu ni 1000 glasova za NS.
Od tih 10.000, cetvrtina je dobijena u izbornoj jedinici 6, dakle tamo gdje je NSP kucni gospodar. U Zdravkovoj Foci su dobili 1000, U Bojanovom Rudom 40. To sve govori.
U Federaciji su dobili 13000, a tu sigurno niko nije glasao za Zdravka. U Tuzli su dobili 1000, a tamo nemaju ni jednog velikog igraca. U Sarajevu sa okolinom su dobili 6500.
Koga ti foliras o "multikulti" RS?
u tz su imali solidnu ekipu... ali nisu te najjace 'povukli' na vise nivoe...

jerbo se zna da u tuzli zive bosanci... a valjalo je zadovoljiti nacionalni kljuc pa gurati prave bosnjake, srbe i hrvate, iz sarajeva, banja luke, rudog, mostara...
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#5590 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Banksy »

Diogen_iz_Sinope wrote:
StupskaBitanga wrote:Peđa jesi li bio u eemisiji direktno TV1
Vidio sam najavu da ćeš biti ali sam bio onemogućen gledati
Pedja

Nastup u emisiji TV1 i predoceni stavovi. :thumbup:
Katastrofalan nastup, površno i plitko razmišljanje.
Sreća pa je Dino Abazović bio tu da krpi Peđine rupe, pa se čulo i nešto suvislo, inače bi emisija bila čista propast.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#5591 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Banksy »

NKVD wrote: U ključnim momentima kampanje, kada se lomilo i kada je trebalo radikalno a eliminatorno postavljene stavove odbraniti (Krsmanović, SDP itd...) ljudi koji su trebali iznijeti najteži dio tog posla su "bili zauzeti". Jesu Dino i Danis potegnuli dosta ali je neprihvatljivo, ako se hoće maksimalan uspjeh, da kada je najpotrebnije predsjednik IO ode postavljati predstavu u Makedoniju a najeksponiraniji predstavljati film po festivalima.

Naravno da je to njihovo pravo i da je to bitno za njihove karijere (mada za ovog prvog i nisam siguran) ali to onda treba prihvatiti kao činjenicu i izvući zaključke.
Mnogi stavovi B. Bajića su mi apsolutno neprihvatljivi, ali bilo je hinjski od stranačke elite prebaciti cijelu kampanju isključivo na njega. Faktički, kampanju je iznio on sam.
Kad je tokom predizborne čovjek počeo pošteno iznositi svoje stavove i svjetonazore, stranka je počela padati. To je primjetio i sam Bajić i utvrdio da je to u određenoj mjeri uticalo na izborni rezultat.
Svi njegovi postizborni nastupi su bili vrlo pošteni i iskreni, a nadam se da će, kako je i sam Bajić rekao, novoizabrani predsjednik potrošiti bar onoliko vremena i nerava za rad u stranci koliko je potrošio on, te da će sopstvenu profesiju na neki način ipak podrediti stranačkim aktivnostima.
Možemo li u toj ulozi, s tolikom požrtvovanošću, zamisliti D. Mustafića, D. Tanovića ili T. Haverića? Teško, kad nisu bili u stanju uzeti učešće u svojoj sopstvenoj kampanji koja se dešava jednom u četiri godine.
User avatar
buzzer
Posts: 1635
Joined: 06/05/2006 22:37

#5592 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by buzzer »

nosara wrote:Kako se moze fuzionisat nesto nisacim... :lol:
mozda ne fuzionisati, ali moze se nadopunjavati, saradjivati i odrzavati jednan drugog na poziciji... evo recimo sda, profilisana stranka bosnjacke desnice, i djl sto se lazno predstavlja socijaldemokratima. ko dva oka u glavi. plus jos trece oko sds i eto ti frankestajna za covjeka.
vala ste zasluzili da vam dabic zbirku pjesama posveti. aferim!
User avatar
buzzer
Posts: 1635
Joined: 06/05/2006 22:37

#5593 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by buzzer »

Alfons Kauders wrote: istina...

ali opet se ne smijemo praviti glupi i ne prokomentarisati ovu krajnje negativnu pojavu... metar malih stranaka je dobio haman 10% glasova u fbih... ja sam simpatizer nekih malih partijica, ukljucujuci i ns, ali na kraju sam dao sva 4 glasa sdp-u, zato jer sam po anketama ocijenio da nijedna od tih drugih stranaka nece uhvatiti ni kompenzacioni mandat a kamoli sta drugo...

iskreno, nista drugo nisu ni zasluzile... ns je cak i imala jako visoka ocekivanja, sto je pozitivno, a ove ostale su znale sta ih ceka... i pored toga ne samo da nisu formirali nikakvu koaliciju, vec se ne sjecam ni da se ozbiljno pregovaralo o nekoj saradnji... jebiga, to je neozbiljnost koja dovoljno govori o kvaliteti ljudi u tim strankama i njihovoj odlucnosti da se uradi nesto ozbiljno... koalicija ns-nsp je pokazala da postoji deklarativna volja, ali ne i istinska volja za saradnjom - da su upecali jos par malih stranaka, cavicevu dp, lds, gds, kokuze i sl... imali bi kakav-takav rezultat na svim nivoima vlasti... al jok, ns-nsp je ocito bio promasaj... isto vazi i za ostale koalicije malih stranaka, ukljcujuci i nacionalne i ljevicu...

bottom line - na svakim izborima zijanimo jedan od deset glasova na sarenu lepezu progresivnih stranaka koje nisu u stanju naci zajednicki jezik... s druge strane desnica na opskurnim nacionalistickim strankama izgubi tek sacicu glasova... al dzaba pricat... mali vazda ukazuju na promasaje velikih, kako ne mogu postici nikakav dogovor... a sami nisu u stanju da naprave barem neku siroku platformu koja bi ih vezala... eto i da nisu svi, da je pola stranaka napravilo koaliciju, opet bi imali 5-6-7% glasova koji nisu baceni u kurac
gazda bosnjackih socijaldemokrata nije htio ni da cuje za koaliciju. cavic je htio da isproba vlastite domete, te i on odbio ponudjenu saradnju. ns je uradio sto je mogao i trebao. koalicija sa nsp ne da nije bila promasaj, nego je urnek kako ce jednom neka nenacionalisticka koalicija smjeniti nacionaliste sa pridruzenim laznim socijaldemokratama sa vlasti. ako bih to dozivi, tj. ako nacionalisti i lagumdzijini ne uspiju u nastojanjima da razjebu drzavu.

zanimljivo je zbrojiti izborni rezultat sdp-a i svih malih nenacionalistickih stranaka. uz pretpostavku da bi u koaliciji podstakli jos veci broj dosadasnjih apstinenata, a obzirom da niti jedan glas ne bi bio bacen ispod praga, lako je zamisliti da su ovi izbori mogli biti historijska pobjeda. ali avaj, voli zlatko s dabicevim i alijinim...
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#5594 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by nosara »

buzzer wrote:
nosara wrote:Kako se moze fuzionisat nesto nisacim... :lol:
mozda ne fuzionisati, ali moze se nadopunjavati, saradjivati i odrzavati jednan drugog na poziciji... evo recimo sda, profilisana stranka bosnjacke desnice, i djl sto se lazno predstavlja socijaldemokratima. ko dva oka u glavi. plus jos trece oko sds i eto ti frankestajna za covjeka.
vala ste zasluzili da vam dabic zbirku pjesama posveti. aferim!
E, tu si... Rekoh, nisi valjda sebi nesto, gluho bilo, napravio poslije sunovrata...

Tvoji su vec pojeli govno... Kad ga moji izjedu (ako ga izjedu, ovo su samo tvoje akrobacije, kao onomad u vezi koalicije sa sbb) ja cu prvi reagovat...

Najavljena koalicija sa Lijanima ti, valjda, ne smeta... :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#5595 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by ultima_palabra »

buzzer wrote:
nosara wrote:Kako se moze fuzionisat nesto nisacim... :lol:
mozda ne fuzionisati, ali moze se nadopunjavati, saradjivati i odrzavati jednan drugog na poziciji... evo recimo sda, profilisana stranka bosnjacke desnice, i djl sto se lazno predstavlja socijaldemokratima. ko dva oka u glavi. plus jos trece oko sds i eto ti frankestajna za covjeka.
vala ste zasluzili da vam dabic zbirku pjesama posveti. aferim!
Jelde ti ne živiš u BiH?
User avatar
buzzer
Posts: 1635
Joined: 06/05/2006 22:37

#5596 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by buzzer »

nosara wrote:
buzzer wrote:
nosara wrote:Kako se moze fuzionisat nesto nisacim... :lol:
mozda ne fuzionisati, ali moze se nadopunjavati, saradjivati i odrzavati jednan drugog na poziciji... evo recimo sda, profilisana stranka bosnjacke desnice, i djl sto se lazno predstavlja socijaldemokratima. ko dva oka u glavi. plus jos trece oko sds i eto ti frankestajna za covjeka.
vala ste zasluzili da vam dabic zbirku pjesama posveti. aferim!
E, tu si... Rekoh, nisi valjda sebi nesto, gluho bilo, napravio poslije sunovrata...

Tvoji su vec pojeli govno... Kad ga moji izjedu (ako ga izjedu, ovo su samo tvoje akrobacije, kao onomad u vezi koalicije sa sbb) ja cu prvi reagovat...

Najavljena koalicija sa Lijanima ti, valjda, ne smeta... :D
ma nisam, boze sacuvaj. profesionalne obaveze, familija... hvala na pitanju. tu i tamo sam svracao i redovno bio konsterniran vasim odusevljenjem glede dodatnog primicanja ambisu i bijednickim nasladjivanjem porazom posljednjih snaga koje su se istinski zalagale za spas drzave.
ostalo je jos da se vidi ko ce od kandidata (dodik, izetbegovic, lijanovic covic...rodila ih majka) pristati da dijeli vlast sa gazdom vam u vas.
User avatar
buzzer
Posts: 1635
Joined: 06/05/2006 22:37

#5597 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by buzzer »

ultima_palabra wrote:
buzzer wrote:
nosara wrote:Kako se moze fuzionisat nesto nisacim... :lol:
mozda ne fuzionisati, ali moze se nadopunjavati, saradjivati i odrzavati jednan drugog na poziciji... evo recimo sda, profilisana stranka bosnjacke desnice, i djl sto se lazno predstavlja socijaldemokratima. ko dva oka u glavi. plus jos trece oko sds i eto ti frankestajna za covjeka.
vala ste zasluzili da vam dabic zbirku pjesama posveti. aferim!
Jelde ti ne živiš u BiH?
nazalost ne. nadao sam se da cu se nakon ovogodisnje promjene vlasti vratiti, ali nedade lagumdzija...
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#5598 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by seln »

Ma ja, ba. Sad vam je neko drugi kriv sto vam nije donio pobjedu i spustio je u krilo. Citavu predizbornu udri po SDP, poslije poraza zali se ne SDP. Trebala je SDP unijeti u koaliciju svoji dvadeset i nesto posto i NS svojih 2 posto, a poslije bratski dijeliti, pa jos da NS bira s kim se moze, a s kim se ne smije. Sve je to kiselo grozdje, moj buzzeru.
Vi jos ne shvatate da ste zbog takve arogancije izgubili.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#5599 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by ultima_palabra »

buzzer wrote:nazalost ne. nadao sam se da cu se nakon ovogodisnje promjene vlasti vratiti, ali nedade lagumdzija...
Pa vidi se da si malo odsječen od realnosti... taj defetizam i blaćenje je zadnje što nam treba u ovom trenutku.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#5600 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by seln »

buzzer wrote:
ultima_palabra wrote:
buzzer wrote: mozda ne fuzionisati, ali moze se nadopunjavati, saradjivati i odrzavati jednan drugog na poziciji... evo recimo sda, profilisana stranka bosnjacke desnice, i djl sto se lazno predstavlja socijaldemokratima. ko dva oka u glavi. plus jos trece oko sds i eto ti frankestajna za covjeka.
vala ste zasluzili da vam dabic zbirku pjesama posveti. aferim!
Jelde ti ne živiš u BiH?
nazalost ne. nadao sam se da cu se nakon ovogodisnje promjene vlasti vratiti, ali nedade lagumdzija...
Ma jasta. :mrgreen:
Upirao nogama i rukama da napusti groznu Skandinaviju i da se vrati u blagorodnu Bosnu. Ali, eto...ne dade Lagumdzija.
Locked