grobnik od sedamdeset i neke, a prije preluk izmedju rijeke i opatijeuglavnomja wrote:grobnik?
juga 1950.-1990.
-
drastic
- Posts: 1355
- Joined: 05/06/2010 00:52
#5576 Re: juga 1950.-1990.
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#5577 Re: juga 1950.-1990.
drastic wrote:grobnik od sedamdeset i neke, a prije preluk izmedju rijeke i opatijeuglavnomja wrote:grobnik?
uhhh ovaj mi je Grobnik uvijek mračno zvučao ka đetiću...vazda sam konta pa đe će tamo trke vozit
-
drastic
- Posts: 1355
- Joined: 05/06/2010 00:52
#5579 Re: juga 1950.-1990.
Sandi Grubelič ?
bez guglanja molim
bez guglanja molim
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#5580 Re: juga 1950.-1990.
"Lizing", tj. ispostavilo se pushing...drastic wrote:Sandi Grubelič ?
bez guglanja molim
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#5581 Re: juga 1950.-1990.
A sta reci kad u Aeroklub Sarajevo dodje motorna jedrilica poznate Njemacke marke "Grob"...?JoseMujica wrote:drastic wrote:grobnik od sedamdeset i neke, a prije preluk izmedju rijeke i opatijeuglavnomja wrote:grobnik?
uhhh ovaj mi je Grobnik uvijek mračno zvučao ka đetiću...vazda sam konta pa đe će tamo trke vozit
-
drastic
- Posts: 1355
- Joined: 05/06/2010 00:52
#5582 Re: juga 1950.-1990.
drndalo wrote:"Lizing", tj. ispostavilo se pushing...drastic wrote:Sandi Grubelič ?
bez guglanja molim
-
drastic
- Posts: 1355
- Joined: 05/06/2010 00:52
#5583 Re: juga 1950.-1990.
ostavio nam tile kucu 1/1 a mi je razjebali ko najveci narkomani
- Edin H.
- Posts: 53661
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#5584 Re: juga 1950.-1990.
Evo sa guglanjemdrastic wrote:Sandi Grubelič ?
bez guglanja molim
http://narod.hr/eu/slovenija-sandi-grub ... -prijevare
A sto su nas Slovenci levatili
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#5585 Re: juga 1950.-1990.
Levatio je Sandi najprvo Slovence, pa ondak Hrvate, pa nas...
-
KENJAC
- Posts: 4603
- Joined: 26/12/2006 13:10
#5586 Re: juga 1950.-1990.
Populizam u embrionalnom stanju ! Prije nego krenem na duzi osvrt , pomenuta parola je djelo Bogica Bogicevica, i predstavlja onu najmracniju populisticku stranu drage nam i jedine SFRJ. Dakle , imalo smo i onu " radnici , seljaci i postena intelegencija"Edin H. wrote:Jeste li i koliko vratili stanova kada je Milka Planinc pokrenula incijativu:
IMAS KUCU, VRATI STAN
Kad se mi crveni vratimo na vlast , prvo cemo iskorjenit narod. Individue sa imenom i prezimenom, nista narod.
....a na demokratiju , zaboravite !
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#5587 Re: juga 1950.-1990.
KENJAC wrote:Populizam u embrionalnom stanju ! Prije nego krenem na duzi osvrt , pomenuta parola je djelo Bogica Bogicevica, i predstavlja onu najmracniju populisticku stranu drage nam i jedine SFRJ. Dakle , imalo smo i onu " radnici , seljaci i postena intelegencija"Edin H. wrote:Jeste li i koliko vratili stanova kada je Milka Planinc pokrenula incijativu:
IMAS KUCU, VRATI STANJebo te sumpor, onaj iz trece smjene je po deflautu u pravu. Seljak sto bi brata radi medje ubio je opet u pravu. Doktor nauka je lopov ! To je taj momenat koji nas je i doveo ovdje. Dok se jedan pito , islo se naprijed. Kako uvedose u opcu uporabu rijeci Narod i Demokratija , sjebase mi mladost. I dan danas se najezim kad cujem " narod zna" " narod ce ovo , narod ce ono" Sva jada poticu od naroda. Nije moja baba pokojna izabrala ovo , narod , jebem li ga glupa, je ovo htio. Ja kad cujem rijec " narod" odma pasos produzujem !
Kad se mi crveni vratimo na vlast , prvo cemo iskorjenit narod. Individue sa imenom i prezimenom, nista narod.
....a na demokratiju , zaboravite !
-
drastic
- Posts: 1355
- Joined: 05/06/2010 00:52
#5588 Re: juga 1950.-1990.
ja se sjecam ove parole iz vremena branka mikulicaKENJAC wrote:Populizam u embrionalnom stanju ! Prije nego krenem na duzi osvrt , pomenuta parola je djelo Bogica Bogicevica, i predstavlja onu najmracniju populisticku stranu drage nam i jedine SFRJ. Dakle , imalo smo i onu " radnici , seljaci i postena intelegencija"Edin H. wrote:Jeste li i koliko vratili stanova kada je Milka Planinc pokrenula incijativu:
IMAS KUCU, VRATI STANJebo te sumpor, onaj iz trece smjene je po deflautu u pravu. Seljak sto bi brata radi medje ubio je opet u pravu. Doktor nauka je lopov ! To je taj momenat koji nas je i doveo ovdje. Dok se jedan pito , islo se naprijed. Kako uvedose u opcu uporabu rijeci Narod i Demokratija , sjebase mi mladost. I dan danas se najezim kad cujem " narod zna" " narod ce ovo , narod ce ono" Sva jada poticu od naroda. Nije moja baba pokojna izabrala ovo , narod , jebem li ga glupa, je ovo htio. Ja kad cujem rijec " narod" odma pasos produzujem !
Kad se mi crveni vratimo na vlast , prvo cemo iskorjenit narod. Individue sa imenom i prezimenom, nista narod.
....a na demokratiju , zaboravite !
za bogicevica sam prvi put cuo prije rata
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#5589 Re: juga 1950.-1990.
Podravka proizvodila po licenci Ferrera do 1990-te
i onda je došla fuš Nutella
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#5590 Re: juga 1950.-1990.
Neko je jedne godine zaginuo na Grobniku...
- Edin H.
- Posts: 53661
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#5591 Re: juga 1950.-1990.
Ne samo jednom.radostan dan wrote:Neko je jedne godine zaginuo na Grobniku...
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#5592 Re: juga 1950.-1990.
Nesto mi je ona zadnja tragedija posebo ostala u glavi, ne znam sto...Edin H. wrote:Ne samo jednom.radostan dan wrote:Neko je jedne godine zaginuo na Grobniku...
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#5593 Re: juga 1950.-1990.
Nije neki problem...vukao se Denim do devedesetih, plavi, zeleni...bjese li ono i crni?fakat wrote:Omg! Iz kojih mracnih dubina zaborava je ovo izvuceno na povrsinu.radostan dan wrote:![]()
Ovo je bio napor sjetiti se...
-
drastic
- Posts: 1355
- Joined: 05/06/2010 00:52
#5594 Re: juga 1950.-1990.
divna pjesma zvucala mi je poznato ali se nisam mogao odmah sjetitiradostan dan wrote:Nije neki problem...vukao se Denim do devedesetih, plavi, zeleni...bjese li ono i crni?fakat wrote:Omg! Iz kojih mracnih dubina zaborava je ovo izvuceno na povrsinu.radostan dan wrote:![]()
Ovo je bio napor sjetiti se...
-
KENJAC
- Posts: 4603
- Joined: 26/12/2006 13:10
#5596 Re: juga 1950.-1990.
83' poginuo Svajcarac. Poslije uvidom u sve to izlazi na vidjelo da je neko sklonio one bale sijena i tuda je on proletio i zabio se ispod guard rejla. Osto tako zaglavljene glave i sest minata ga izvlacili. Umro na putu u bolnicu. Vozio klasu 125 cc. Poslije se vozilo do 1990 , prekinuto zbog rata i nikad poslje nisu dobili licencu.radostan dan wrote:Neko je jedne godine zaginuo na Grobniku...
Grobnik i dan danas radi. Dosta Italijana odlazi tamo na voznje u privatnom aranzmanu. Cijena Grobnika na sat je tolika da znam par momaka koji iz Milana idu tamo.
-
KENJAC
- Posts: 4603
- Joined: 26/12/2006 13:10
#5598 Re: juga 1950.-1990.
Juce gledam neke slike sa jednog derneka 1987 .... Jebo mater , jesam se isplako !
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#5599 Re: juga 1950.-1990.
Mora da si se sjetio Cvijetina Mijatovića...
-
KENJAC
- Posts: 4603
- Joined: 26/12/2006 13:10
#5600 Re: juga 1950.-1990.
A , tekla voda ili Kalino ? Suncokreti su bili vrlo kvatitetna grupa. Ne znam je Bora piso tekstove ali su bili .. . nekako drugaciji.muha_sa wrote:

