Barça-Madrid (Los Clásicos)

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#5551 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Manic Psycho »

svaka cast za barcelonu. zasluzeno su prosli. zasluzeni crveni za ramosa. na kraju mesari opet nesto hoce divljastvom da pokazu. al ne moze :D
689908
Posts: 289
Joined: 27/05/2011 18:31

#5552 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by 689908 »

joj sudije , barsa mu platila milione mamicu mu
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#5553 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by ruud »

legendarni,

nikad bolji, nikad luđi, nikad jači,

EL GRANDE CLASICO!

(naravno, ako se izuzmu nebrojene grske sudije :x !)
hau jes no
Posts: 1365
Joined: 28/09/2009 14:22

#5554 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by hau jes no »

pepe šuti, ispadni jednom gospodin u životu, čitav svijet je vidio dominaciju reala i sramotno suđenje u korist katalonaca
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#5555 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Baltazar_khan »

kmee kmeee sudija :oops: :lol:
User avatar
Richard Wagner
Posts: 1138
Joined: 30/04/2011 11:18

#5556 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Richard Wagner »

PEPE NAUČIO APLAUDIRATI!
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52757
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#5557 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Chmoljo »

Baudelaire wrote:Nadigrana Barcelona, vidjet ćemo šta kažu forumski Katalonci na ovo.
jeste. samo šta će biti kada se Katalonci uozbilje? :D
Bušman
Posts: 2146
Joined: 08/04/2008 08:48

#5558 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Bušman »

Sudija se fakat pogubio u ovim ispravkama svojih gresaka. Trebao je dati crveni Lassu i drzati se kriterija do kraja utakmice. Kompenzacije su mu totalno glupe.

Crveni za Ramosa je ok, zasluzio je zuti. Pique je za isti prekrsaj proslu utakmicu dobio zuti karton. Lakat u lice je zuti karton, tako kazu pravila.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#5559 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by ultima_palabra »

Jao sudije :lol: Prvo crveni, pa onda sudijska nadoknada... nije se ni minut odigralo.
User avatar
fosil
Posts: 2478
Joined: 14/12/2006 03:46
Location: dje me naka nostalgija vuce...

#5560 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by fosil »

Ovo je postao pravi "El Clasico sa okusom kafe". Ljepuskasti decki, zli decki, uvrijedjene mlade, zle macehe, samo jos nisam skont'o jeko Esmeralda. Ne daj Boze da se jos i u CL sretnu.
Kindzadza
Posts: 240
Joined: 24/11/2011 09:43

#5561 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Kindzadza »

Kindzadza wrote:
Not My Idea wrote:jadan Mourinho

ja bih se ponudila da ga utjesim...ako Pep ne bi htio da proslavimo :oops:
Ima ovde jos za utesiti... :D
motorola01
Posts: 4147
Joined: 28/04/2011 13:27

#5562 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by motorola01 »

Real se iz utakmice u utakmicu popravlja.Nisu prosli zasluzeno :D ,ali ako nista,popravili su utisak u odnosu na zadnjih 5-6 medjusobnih duela.Ako se nastave ovako truditi,mozda i pobijede Barsu u narednih par utakmica makar jednom :dance:
Last edited by motorola01 on 25/01/2012 23:57, edited 1 time in total.
domaci.ba
Posts: 232
Joined: 28/12/2010 17:12

#5563 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by domaci.ba »

svaka cast Barseloni al ako im trebaju sudije :lol:
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#5564 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Gandalf »

nisam ni sekunde na strani reala ali večeras su nakon duuuuuuugo vremena bili bolji - barca je imala u 2. pol. previše pogrešnih dodavanja, što je fakat bilo nevjerovatno za vidjet' al, jbg, dešava se i najboljima
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#5565 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Baudelaire »

Chmoljo wrote:
Baudelaire wrote:Nadigrana Barcelona, vidjet ćemo šta kažu forumski Katalonci na ovo.
jeste. samo šta će biti kada se Katalonci uozbilje? :D
Bjež' Chmoljo, nemoj bezveze i ti šuplju prosipati :D Tebe ne svrstavam u ovaj koš :D
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#5566 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by sumirprimus »

el klASICNO I opet realopvci i jihovi simpatiozeri kukaju,..pa majka mu stara.,statoistika je protiv vas 8-)
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#5567 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Manic Psycho »

hau jes no wrote:pepe šuti, ispadni jednom gospodin u životu, čitav svijet je vidio dominaciju reala i sramotno suđenje u korist katalonaca
sto bi ti ta tvoj nick rekao, hau jen no :lol:
logika
Posts: 10
Joined: 20/12/2011 22:26

#5568 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by logika »

Informacija iz prve ,sudija je i dalje na terenu i sudi nabulozne faulove za ¨odcjepljenje¨. Real izdominirao, pokazao vec sad da ce uzet titulu. Ovo im je veliki vjetar u ledja i sad ce sve rusit pred sobom. Zdrao odcjepljeni :x

Real :thumbup:
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#5569 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Entropio »

Bolji Madrid u drugom poluvremenu, definitivno. Previše pogrešnih dodavanja igrača Barcelone, ekstreman presing igrača Madrida... Ovo je vjerovatno najbolji Clasico i utakmica uopšte koju sam gledao u zadnje vrijeme. Naravno, Barcelona zasluženo prošla dalje kad se uzmu u obzir obe utakmice.
hau jes no
Posts: 1365
Joined: 28/09/2009 14:22

#5570 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by hau jes no »

Manic Psycho wrote:
hau jes no wrote:pepe šuti, ispadni jednom gospodin u životu, čitav svijet je vidio dominaciju reala i sramotno suđenje u korist katalonaca
sto bi ti ta tvoj nick rekao, hau jen no :lol:
onakvo suđenje nije imala ni steaua bukurešt u vrijeme čaušeskua
Bušman
Posts: 2146
Joined: 08/04/2008 08:48

#5571 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Bušman »

logika wrote:Informacija iz prve ,sudija je i dalje na terenu i sudi nabulozne faulove za ¨odcjepljenje¨. Real izdominirao, pokazao vec sad da ce uzet titulu. Ovo im je veliki vjetar u ledja i sad ce sve rusit pred sobom. Zdrao odcjepljeni :x

Real :thumbup:
Vrlo uspjesna ironija nema sta. U rangu uspjesnosti Arbeloinih dodavanja...

Btw, Real predobar u drugom poluvremenu. Sta li bi s Barcom?
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#5572 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by ruud »

sumirprimus wrote:el klASICNO I opet realopvci i jihovi simpatiozeri kukaju,..pa majka mu stara.,statoistika je protiv vas 8-)

statistika je kao bikini, otkriva sve, ali ne pokazuje nista 8-)


svaka cast svim igracima i nasem Specijalcu :thumbup:


ali protiv sudija se ne moze :x
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#5573 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Manic Psycho »

logika wrote:Informacija iz prve ,sudija je i dalje na terenu i sudi nabulozne faulove za ¨odcjepljenje¨. Real izdominirao, pokazao vec sad da ce uzet titulu. Ovo im je veliki vjetar u ledja i sad ce sve rusit pred sobom. Zdrao odcjepljeni :x

Real :thumbup:
iz cije ruke, smorinjove :mrgreen:
User avatar
astala_vistala
Posts: 1604
Joined: 17/11/2009 23:31
Location: Namibija

#5574 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by astala_vistala »

Novi sponzor Reala,BarcaWin :lol:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#5575 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by sumirprimus »

:lol: :lol:
pa real je igro nagrADJEN ZA IGRACA od vstarta,sjetimo se skandaloznih osluka prije ovoga.. i ovo im je nagrada,bez pepea kakva bi postava bila???
koliko je ovo vec u omjeru gvardiola smorinjo??? 8-)
Locked