Barça-Madrid (Los Clásicos)
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#5551 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
svaka cast za barcelonu. zasluzeno su prosli. zasluzeni crveni za ramosa. na kraju mesari opet nesto hoce divljastvom da pokazu. al ne moze 
-
689908
- Posts: 289
- Joined: 27/05/2011 18:31
#5552 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
joj sudije , barsa mu platila milione mamicu mu
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#5553 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
legendarni,
nikad bolji, nikad luđi, nikad jači,
EL GRANDE CLASICO!
(naravno, ako se izuzmu nebrojene grske sudije
!)
nikad bolji, nikad luđi, nikad jači,
EL GRANDE CLASICO!
(naravno, ako se izuzmu nebrojene grske sudije
-
hau jes no
- Posts: 1365
- Joined: 28/09/2009 14:22
#5554 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
pepe šuti, ispadni jednom gospodin u životu, čitav svijet je vidio dominaciju reala i sramotno suđenje u korist katalonaca
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#5555 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
kmee kmeee sudija

- Richard Wagner
- Posts: 1138
- Joined: 30/04/2011 11:18
#5556 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
PEPE NAUČIO APLAUDIRATI!
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52757
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#5557 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
jeste. samo šta će biti kada se Katalonci uozbilje?Baudelaire wrote:Nadigrana Barcelona, vidjet ćemo šta kažu forumski Katalonci na ovo.
-
Bušman
- Posts: 2146
- Joined: 08/04/2008 08:48
#5558 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Sudija se fakat pogubio u ovim ispravkama svojih gresaka. Trebao je dati crveni Lassu i drzati se kriterija do kraja utakmice. Kompenzacije su mu totalno glupe.
Crveni za Ramosa je ok, zasluzio je zuti. Pique je za isti prekrsaj proslu utakmicu dobio zuti karton. Lakat u lice je zuti karton, tako kazu pravila.
Crveni za Ramosa je ok, zasluzio je zuti. Pique je za isti prekrsaj proslu utakmicu dobio zuti karton. Lakat u lice je zuti karton, tako kazu pravila.
- ultima_palabra
- Posts: 59311
- Joined: 15/12/2008 16:53
#5559 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Jao sudije
Prvo crveni, pa onda sudijska nadoknada... nije se ni minut odigralo.
- fosil
- Posts: 2478
- Joined: 14/12/2006 03:46
- Location: dje me naka nostalgija vuce...
#5560 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Ovo je postao pravi "El Clasico sa okusom kafe". Ljepuskasti decki, zli decki, uvrijedjene mlade, zle macehe, samo jos nisam skont'o jeko Esmeralda. Ne daj Boze da se jos i u CL sretnu.
-
Kindzadza
- Posts: 240
- Joined: 24/11/2011 09:43
#5561 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Kindzadza wrote:Ima ovde jos za utesiti...Not My Idea wrote:jadan Mourinho
ja bih se ponudila da ga utjesim...ako Pep ne bi htio da proslavimo
-
motorola01
- Posts: 4147
- Joined: 28/04/2011 13:27
#5562 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Real se iz utakmice u utakmicu popravlja.Nisu prosli zasluzeno
,ali ako nista,popravili su utisak u odnosu na zadnjih 5-6 medjusobnih duela.Ako se nastave ovako truditi,mozda i pobijede Barsu u narednih par utakmica makar jednom 
Last edited by motorola01 on 25/01/2012 23:57, edited 1 time in total.
-
domaci.ba
- Posts: 232
- Joined: 28/12/2010 17:12
#5563 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
svaka cast Barseloni al ako im trebaju sudije 
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#5564 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
nisam ni sekunde na strani reala ali večeras su nakon duuuuuuugo vremena bili bolji - barca je imala u 2. pol. previše pogrešnih dodavanja, što je fakat bilo nevjerovatno za vidjet' al, jbg, dešava se i najboljima
-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#5565 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Bjež' Chmoljo, nemoj bezveze i ti šuplju prosipatiChmoljo wrote:jeste. samo šta će biti kada se Katalonci uozbilje?Baudelaire wrote:Nadigrana Barcelona, vidjet ćemo šta kažu forumski Katalonci na ovo.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#5566 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
el klASICNO I opet realopvci i jihovi simpatiozeri kukaju,..pa majka mu stara.,statoistika je protiv vas 
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#5567 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
sto bi ti ta tvoj nick rekao, hau jen nohau jes no wrote:pepe šuti, ispadni jednom gospodin u životu, čitav svijet je vidio dominaciju reala i sramotno suđenje u korist katalonaca
-
logika
- Posts: 10
- Joined: 20/12/2011 22:26
#5568 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Informacija iz prve ,sudija je i dalje na terenu i sudi nabulozne faulove za ¨odcjepljenje¨. Real izdominirao, pokazao vec sad da ce uzet titulu. Ovo im je veliki vjetar u ledja i sad ce sve rusit pred sobom. Zdrao odcjepljeni
Real
Real
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#5569 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Bolji Madrid u drugom poluvremenu, definitivno. Previše pogrešnih dodavanja igrača Barcelone, ekstreman presing igrača Madrida... Ovo je vjerovatno najbolji Clasico i utakmica uopšte koju sam gledao u zadnje vrijeme. Naravno, Barcelona zasluženo prošla dalje kad se uzmu u obzir obe utakmice.
-
hau jes no
- Posts: 1365
- Joined: 28/09/2009 14:22
#5570 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
onakvo suđenje nije imala ni steaua bukurešt u vrijeme čaušeskuaManic Psycho wrote:sto bi ti ta tvoj nick rekao, hau jen nohau jes no wrote:pepe šuti, ispadni jednom gospodin u životu, čitav svijet je vidio dominaciju reala i sramotno suđenje u korist katalonaca
-
Bušman
- Posts: 2146
- Joined: 08/04/2008 08:48
#5571 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Vrlo uspjesna ironija nema sta. U rangu uspjesnosti Arbeloinih dodavanja...logika wrote:Informacija iz prve ,sudija je i dalje na terenu i sudi nabulozne faulove za ¨odcjepljenje¨. Real izdominirao, pokazao vec sad da ce uzet titulu. Ovo im je veliki vjetar u ledja i sad ce sve rusit pred sobom. Zdrao odcjepljeni![]()
Real
Btw, Real predobar u drugom poluvremenu. Sta li bi s Barcom?
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#5572 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
sumirprimus wrote:el klASICNO I opet realopvci i jihovi simpatiozeri kukaju,..pa majka mu stara.,statoistika je protiv vas
statistika je kao bikini, otkriva sve, ali ne pokazuje nista
svaka cast svim igracima i nasem Specijalcu
ali protiv sudija se ne moze
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#5573 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
iz cije ruke, smorinjovelogika wrote:Informacija iz prve ,sudija je i dalje na terenu i sudi nabulozne faulove za ¨odcjepljenje¨. Real izdominirao, pokazao vec sad da ce uzet titulu. Ovo im je veliki vjetar u ledja i sad ce sve rusit pred sobom. Zdrao odcjepljeni![]()
Real
- astala_vistala
- Posts: 1604
- Joined: 17/11/2009 23:31
- Location: Namibija
#5574 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Novi sponzor Reala,BarcaWin 
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#5575 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
pa real je igro nagrADJEN ZA IGRACA od vstarta,sjetimo se skandaloznih osluka prije ovoga.. i ovo im je nagrada,bez pepea kakva bi postava bila???
koliko je ovo vec u omjeru gvardiola smorinjo???
