The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Moderator: _BataZiv_0809
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#5551 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Kako nema nove epizode? 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65962
- Joined: 03/08/2010 19:04
#5552 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Logovan wrote:Kako nema nove epizode?
kraj polusezone,u februaru nastavak
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#5553 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
kakavdanakneiskustvu wrote:Logovan wrote:Kako nema nove epizode?
kraj polusezone,u februaru nastavak
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65962
- Joined: 03/08/2010 19:04
#5554 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Logovan wrote:kakavdanakneiskustvu wrote:Logovan wrote:Kako nema nove epizode?
kraj polusezone,u februaru nastavak![]()
Ja sam bio siguran da je ostala još jedna epizoda.
jok,nije
-
Yapi Yapo
- Posts: 1074
- Joined: 06/11/2013 02:19
#5555 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
da si pregurao prvih par epizoda kasnije bi uživaoJack Be Nimble wrote:Z Nation sam izdrzao mozda prvih 15 minuta. Ne znam sta me vise nerviralo scenarijo ili gluma. Ali bilo je dobre akcije u prvih 15 minuta.
- adda_sa
- Posts: 830
- Joined: 11/03/2006 21:52
- Location: where my friends are
#5556 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
slicno je twd. jedna crkninja, lationoska, jedan eugen, i misija da ga se spasi jer ima lijekYapi Yapo wrote:da si pregurao prvih par epizoda kasnije bi uživaoJack Be Nimble wrote:Z Nation sam izdrzao mozda prvih 15 minuta. Ne znam sta me vise nerviralo scenarijo ili gluma. Ali bilo je dobre akcije u prvih 15 minuta.
-
Korisničkoime
- Posts: 4836
- Joined: 18/11/2010 00:26
#5557 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Ne vidim u cemu, serija je losa, pokusali su napraviti horor zanr sa vicem na kraju sve ispalo vic. A zombiji su svi pod dopingom teskim.Yapi Yapo wrote:da si pregurao prvih par epizoda kasnije bi uživaoJack Be Nimble wrote:Z Nation sam izdrzao mozda prvih 15 minuta. Ne znam sta me vise nerviralo scenarijo ili gluma. Ali bilo je dobre akcije u prvih 15 minuta.
Serije ovog tipa bi trebale da imaju nesto mracno, smak je jbg svijeta, ljudi naokolo umiru ko muhe, ljudi koji su ti bliski, koje volis, tebi zivot visi o koncu, nigdje nisi siguran, vise gladan nego sit, jebena apokalipsa a oni prozeli cijelu seriju sa nekim vicem i jos onaj lik iz Road Tripa sa onakvom ulogom ma jah mozes mislit.
- adda_sa
- Posts: 830
- Joined: 11/03/2006 21:52
- Location: where my friends are
#5558 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Glumca Normana Reedusa, koji glumi Daryla Dixona u popularnoj seriji "Walking Dead", ugrizla je obožavateljka tokom proteklog vikenda.

-
suspect_zero
- Posts: 27982
- Joined: 11/10/2008 21:45
#5559 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
adda_sa wrote:Glumca Normana Reedusa, koji glumi Daryla Dixona u popularnoj seriji "Walking Dead", ugrizla je obožavateljka tokom proteklog vikenda.
Jeli on nju onda strijelom?
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#5560 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
I ja sam otišao po ćevape neki dan, kontam sve sad će izaći epizoda i čekaj ... kad šipak

- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#5561 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
kitovanjesuspect_zero wrote:adda_sa wrote:Glumca Normana Reedusa, koji glumi Daryla Dixona u popularnoj seriji "Walking Dead", ugrizla je obožavateljka tokom proteklog vikenda.
Jeli on nju onda strijelom?
- DMXallen
- Posts: 214
- Joined: 26/06/2015 17:55
- Contact:
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65962
- Joined: 03/08/2010 19:04
#5563 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
nesto mi pade na pamet,sta bi sa morganovim sinom,bio je ziv u prvim epizodama serije?
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#5564 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Mati ga pojela. Zato je Morgan i poludio, jer je nije ubio na vakat.kakavdanakneiskustvu wrote:nesto mi pade na pamet,sta bi sa morganovim sinom,bio je ziv u prvim epizodama serije?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65962
- Joined: 03/08/2010 19:04
#5565 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Tito_i_Partija wrote:Mati ga pojela. Zato je Morgan i poludio, jer je nije ubio na vakat.kakavdanakneiskustvu wrote:nesto mi pade na pamet,sta bi sa morganovim sinom,bio je ziv u prvim epizodama serije?
e ne sjecam se toga.znas li u kojoj sezoni i epizodi je to bilo?
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65962
- Joined: 03/08/2010 19:04
#5567 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
hvala,ne sjecam se da je ta scena bila u seriji,moguce da sam i zaboravio
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#5568 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Nije ni bila. Kako se sjecam, to Morgan sve kasnije prica kad ga Rick nalazi ludog u onom napustenom gradu.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65962
- Joined: 03/08/2010 19:04
#5569 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Tito_i_Partija wrote:Nije ni bila. Kako se sjecam, to Morgan sve kasnije prica kad ga Rick nalazi ludog u onom napustenom gradu.
moguce.moguce
-
suspect_zero
- Posts: 27982
- Joined: 11/10/2008 21:45
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#5571 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
14.2suspect_zero wrote:Još malo?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65962
- Joined: 03/08/2010 19:04
#5572 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
jos puno je to
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#5573 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Malo jače od mjesec, valja dočekati.Daryl Dixon wrote:14.2suspect_zero wrote:Još malo?
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#5574 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Brzo će to, kad se sjetim koliko smo čekali početak ove sezone ja zaboravio da postoji serija 
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South

