Da izvines Amare, nisam ti ja neke srece imao sa xperiom Z.[emoji1] Kupio je 2013, tad izasla nekad, skupo je platio i ono na prvu, telefon pun potencijala, al' kurko, nije me bas slusala. Cetvrti dan po kupovini, zena prospe malo mineralne na nju, a lafo waterproof, crkne zvucnik. Zamijene u servisu zvucnik, nakon sedmicu dana, pocne gubiti mrezu, pa opet na servis par dana. Onda otkaze vibracija, pa na servis. Otkaze baterija, eksplodira bukvalno, pa na servis. Pa opet vibracija otkaze, i jos neke stvari, al' evo hvala Bogu, mogu na tapatalk preko nje.[emoji1] [emoji1]amar1994 wrote:konektovan wrote:https://youtu.be/XIy7LDQG8c0
Opet, nakon 4 mjeseca isti zvuk, tj. nakon zamjenjene vodene pumpe izgleda da je i ova dala svoje.![]()
![]()
![]()
izgleda da je najbolje da kupis sam neku najkvalitetniju koju mozes nac![]()
gleaj sto vrti xperiu Z ko i ja, barem se ona ne kvari, osim blutootha kod mene [emoji38] [emoji38]
Sorry na off topičarenju.
Sent from my C6603 using Tapatalk
