Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
brown.sugar
Posts: 1133
Joined: 09/09/2013 19:32
Location: I'm a female. :D

#5551 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by brown.sugar »

User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#5552 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Not My Idea »

Bodkin wrote:
Not My Idea wrote:The newsroom
http://www.imdb.com/title/tt1870479/

postala sam ovisnik! :)


kome fali Scandal, ovo ce uveliko pomoc
newsroom odlican :thumbup: scandal bezveze :D

da preporucim jos house of lies
Pa nasla sam je tako sto sam googlala serije slicne Scandalu. I jeste, imaju veze. I to bas.

i nije bezze! :mrgreen:
lilah
Posts: 101
Joined: 23/08/2012 13:26

#5553 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by lilah »

irac300 wrote:Evo za ljubitelje mrkodlaka :D izašla nova serija o ženskom vukodlaku.
http://www.imdb.com/title/tt2365946/
Ide na to watch listu :D
Bodkin
Posts: 22532
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#5554 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Bodkin »

Not My Idea wrote: Pa nasla sam je tako sto sam googlala serije slicne Scandalu. I jeste, imaju veze. I to bas.

i nije bezze! :mrgreen:
ja i dalje tvrdim da je scandal zenski suits :P :D ali kad se u prvom epizodi pokupi sa predsjednikom US of A, meni sve jasno bilo :D
bierkof
Posts: 564
Joined: 27/08/2005 14:51

#5555 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by bierkof »

Skandal i Suits su odron zivi. Isto spanske serije, samo cekam da neko izgubi vid ili pamcenje, ili postane svoj tata.

Ali ovi amerikanci udavise vise sa vampirima, vukodlacima i zombi serijama... Sve klise do klise-a, predramatizirane teenage romanticne radnje sa trecerazrednom glumom.
User avatar
golfiista
Posts: 4685
Joined: 04/05/2012 14:48

#5556 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by golfiista »

Image

:thumbup:
User avatar
Šveđanin
Posts: 5649
Joined: 13/06/2013 00:19

#5557 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Šveđanin »

Image
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#5558 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by phillie »

Iako sumanjam da vise ima iko da nije gledao, Breaking Bad kicks asses :D Trenutno dosao do pola trece sezone...razvaljuje. :D
lilah
Posts: 101
Joined: 23/08/2012 13:26

#5559 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by lilah »

lilah wrote:
irac300 wrote:Evo za ljubitelje mrkodlaka :D izašla nova serija o ženskom vukodlaku.
http://www.imdb.com/title/tt2365946/
Ide na to watch listu :D
Prva epizoda pregledana i mislim da je obecavajuce ovo bi mogla biti dobra serija, glavna glumica mi je malo neuvjerljiva,
ali sve u svemu prati se :thumbup:

Image
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#5560 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kritichar »

jedna žena i 4 muškarca oko nje
to se nekad zvalo kurva
User avatar
Altsa
Posts: 9226
Joined: 19/03/2004 18:31

#5561 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Altsa »

Image
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#5562 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Pitarrr82 »

Uh, to nisam ni primjetio ako to ne bude dobro jbt ga onda :mrgreen:
User avatar
Truba
Posts: 93788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#5563 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Truba »

phillie wrote:Iako sumanjam da vise ima iko da nije gledao, Breaking Bad kicks asses :D Trenutno dosao do pola trece sezone...razvaljuje. :D
jbg ja ga jos nisam počeo gledati
čekam pogodan trenutak
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#5564 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by phillie »

Steta je ako vec danas ne pocnes :D :D :D
User avatar
chakany
Posts: 3445
Joined: 05/09/2010 14:05

#5565 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by chakany »

Image

Onako malo da ubijete vrijeme :-D
Prva sezona ima osam epizoda, već sam pri kraju. Nije loša serija uopće.
User avatar
Šveđanin
Posts: 5649
Joined: 13/06/2013 00:19

#5566 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Šveđanin »

Krenuo Shameless 4 sezona.
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#5567 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ćiribiribela »

Sherlock :srce:
Yapi Yapo
Posts: 1074
Joined: 06/11/2013 02:19

#5568 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Yapi Yapo »

Ostala mi još jedna epizoda OZ-a, fenomenalna serija. :thumbup:
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#5569 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by phillie »

ćiribiribela wrote:Sherlock :srce:
Cekas dvije godine na sezonu koja zavrsi u tri sedmice, pu majku im hoshtaplersku :D
User avatar
madFlava
Posts: 2143
Joined: 11/12/2009 13:41

#5570 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by madFlava »

Altsa wrote:Image

:thumbup:
User avatar
Altsa
Posts: 9226
Joined: 19/03/2004 18:31

#5571 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Altsa »

Šveđanin wrote:Krenuo Shameless 4 sezona.
Legende :D
gidra
Posts: 4106
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#5572 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by gidra »

User avatar
Kal El
Posts: 6290
Joined: 07/04/2013 21:49

#5573 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Kal El »

Zna li ko neko seriju sličnu "Sleepy Hollow,Supernatural,The Tommorow People" ? :mrgreen: Nešto mi se drama gledaju takve serije..:mrgreen:

Sent from my LT26i using Tapatalk
User avatar
horion_bosona
Posts: 2819
Joined: 08/06/2005 10:20

#5574 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by horion_bosona »

madFlava wrote:
Altsa wrote:Image
:thumbup:
ima se besplatno pogledati prva epizoda na HBO GO http://www.hbogo.rs/?AspxAutoDetectCook ... 58e14a7792

najočekivanija serija ove godine
jastuk1
Posts: 3855
Joined: 17/09/2010 14:38

#5575 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by jastuk1 »

gidra wrote:Jel' ko gledao pilot epizodu Helix-a? Po traileru se čini zanimljiva.


Uff. Loše, loše, LOSHE... Postavljeno je sve kako treba, ali u fazi izvršenja sve propada, gluma je dobra, ali način kako je sve uvezano jer preamaterski i neinventivno. Jednostavno nema atmosfere...

ŠTETA.
Post Reply