Ali šta napisati.....Control panel wrote:znao ne znao dok je hankusa u DF-u i dok ste vi u SDAovim skutama nista od vas.Orange Revolution wrote:Zna i Mimo Šahinpašić kako je Ministar opasan.
pun mi je klinac stranaka koje su samo radi osvete SDP-u. to im je program. samo neka je protiv SDP-a i rusiti SDP, a sve u korist SDA.
Demokratska fronta Željko Komšić
-
HM 2011
- Posts: 4736
- Joined: 26/06/2011 22:58
#5551 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
-
rajvosa1
- Posts: 787
- Joined: 02/06/2008 02:04
#5552 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Izmedju SDA i DF, pametnije glasati za SDA. Original je uvijek bolji od kopije, posebno lose.HM 2011 wrote:Ali šta napisati.....Control panel wrote:znao ne znao dok je hankusa u DF-u i dok ste vi u SDAovim skutama nista od vas.Orange Revolution wrote:Zna i Mimo Šahinpašić kako je Ministar opasan.
pun mi je klinac stranaka koje su samo radi osvete SDP-u. to im je program. samo neka je protiv SDP-a i rusiti SDP, a sve u korist SDA.
- Orange Revolution
- Posts: 213
- Joined: 04/08/2013 14:00
#5553 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Lp CRVENIM PAĆENICIMA.
Država za čovjeka!
Država za čovjeka!
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
#5554 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
lijep pozdrav svim CRVENIM.... NANĐARASTIM, ZELENIM, PLAVIM, DUGINIM PAĆENICIMA.Orange Revolution wrote:Lp CRVENIM PAĆENICIMA.
Država za čovjeka!
Rekoh, da proširim pozdrav.
Svi ste govna, sve do jednog aktiviste sve i jedne s(t)ranke.
Većina vas i nije toga svijesna, no kad vam ponude prvi angažman u nekom beskorisnom odboru sjetite se gornje rećenice.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#5555 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Ako je to rezon, a jeste, možeš misliti koliko su nas ojadili ... Bilo ko, samo ne oni, više nikad.Control panel wrote:
samo neka je protiv SDP-a i rusiti SDP ...
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#5556 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Kao što ste vi u postizbornoj prostituciji između svog Komšića i SDA birali SDA? Ne sudite druge prema sebi ...rajvosa1 wrote: Izmedju SDA i DF, pametnije glasati za SDA.
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#5557 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
+1Banksy wrote:Ako je to rezon, a jeste, možeš misliti koliko su nas ojadili ... Bilo ko, samo ne oni, više nikad.Control panel wrote:
samo neka je protiv SDP-a i rusiti SDP ...
- polusvijet
- Posts: 179
- Joined: 25/11/2010 08:59
#5558 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Sto znaci da za razliku od SDP-a imaju bar jednu programsku tacku kojoj su dosljedniControl panel wrote: pun mi je klinac stranaka koje su samo radi osvete SDP-u. to im je program. samo neka je protiv SDP-a i rusiti SDP.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#5559 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Daj Zeljko, & CO., kotarisite se Vajzovicke pod hitno. Da li je moguce da niste svjesni koliku vam stetu vec sada ona donosi?
Cim se pokrene neka prica, na poslu, medju rajom, u porodici i sl..i neko pomene DF, vecinom je reakcija "...aaa Hanka Vajzovic, dok je nje nista od nasih glasova..."
Cim se pokrene neka prica, na poslu, medju rajom, u porodici i sl..i neko pomene DF, vecinom je reakcija "...aaa Hanka Vajzovic, dok je nje nista od nasih glasova..."
-
rajvosa1
- Posts: 787
- Joined: 02/06/2008 02:04
#5560 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Izvini, koji to mi? Msm nikad nisam bio clan nikakve stranke, tobe jarabiBanksy wrote:Kao što ste vi u postizbornoj prostituciji između svog Komšića i SDA birali SDA? Ne sudite druge prema sebi ...rajvosa1 wrote: Izmedju SDA i DF, pametnije glasati za SDA.
- Control panel
- Posts: 5964
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#5561 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
DF je stranka formirana iz osvete svojim bivsim drugovima. isto kao i SDU.HM 2011 wrote:Ali šta napisati.....Control panel wrote:znao ne znao dok je hankusa u DF-u i dok ste vi u SDAovim skutama nista od vas.Orange Revolution wrote:Zna i Mimo Šahinpašić kako je Ministar opasan.
pun mi je klinac stranaka koje su samo radi osvete SDP-u. to im je program. samo neka je protiv SDP-a i rusiti SDP, a sve u korist SDA.
isto kao i SBiH koji je nastao iz SDA, pa SBB, pa...
i njihovi programi i ciljevi se baziraju na napadanju i osveti svojim bivsim strankama.
sto neko rece bolje je onda glasati za SDA. ipak je original, original.
- Control panel
- Posts: 5964
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#5562 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Orange Revolution wrote:Lp CRVENIM PAĆENICIMA.
Država za čovjeka!
dobra ova narandzasta revolucija.zoro3 wrote:U Skupštini dobivaju desetine hiljada KM na privatne račune
Samostalni zastupnici u Skupštini Kantona Sarajevo, osim paušala ili plaće, ako su prijavljeni kao profesionalci, mjesečno primaju i po nekoliko hiljada KM naknade za finansiranje rada parlamentarnih grupa, saznaje "Dnevni avaz" od izvora bliskog Skupštini.
Lični računi
Prema našim informacijama, samostalni zastupnici Enes Zeković i Mira Jurić, koji čine jednu parlamentarnu grupu, mjesečno primaju po 3.000 KM. U drugoj grupi su četvero sada samostalnih, a nekada zastupnika propale Stranke za BiH koje predvodi Besim Mehmedić, plus Hanka Vajzović, koja je nakon istupanja iz SDP-a postala član DF-a. Oni, prema našim saznanjima, osim paušala ili plaća, mjesečno na ruke dobiju po 2.200 maraka keša.[/size]
Da stvar bude gora, novac koji dobivaju samostalni zastupnici ne uplaćuje se na jedan račun za finansiranje rada grupe, nego se slijeva na privatne račune svakog od zastupnika. Koliko je poznato, niko od njih ne podnosi izvještaje gdje su utrošene desetine hiljada maraka na godišnjem nivou građanskog novca.
Istini za volju, iz budžeta se finansiraju i parlamentarne grupe stranaka, ali se tačno zna gdje se taj novac troši, uz redovne finansijske izvještaje.
Zastupnica Segmedina Srna-Bajramović (SDP) na jednoj od posljednjih sjednica Skupštine KS postavila je pitanje o tome kolike su mjesečne tranše samostalnim zastupnicima po osnovu naknada za rad.
Šturi odgovori
Međutim, iz skupštinskih službi dali su šture odgovore, nabrajajući akte na osnovu kojih se samostalnim zastupnicima daje novac, ali nisu naveli iznose koje primaju.
Enormna primanja koja ostvaruju, kako nam je rekao naš izvor, potakla su sve sadašnje samostalne zastupnike da napuste stranke s čijih lista su došli u Skupštinu. Početkom mandata 2010. godine u kantonalni parlament nije izabran nijedan zastupnik koji nije bio član neke stranke.
Radeljaš mjesečno primi 15.000 KM
Zastupnik Esed Radeljaš, koji je formalno član BOSS-a, i Damir Čardžić (NSRzB) iz Skupštine KS dobivaju po vrtoglavih 5.000 KM. Ista prava ovi zastupnici, ali i ostali ostvaruju i u Domu naroda Parlamenta FBiH, gdje, također, imaju enormna primanja. Kako je kazao naš izvor iz Skupštine KS, Radeljaš mjesečno iz Skupštine i Doma naroda dobije oko 15.000 KM.
Brojke
Plaća 2.152 KM
Paušal 552 KM
- Orange Revolution
- Posts: 213
- Joined: 04/08/2013 14:00
#5563 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Koliko ono vrijedi smrt majke,12000km.Sve po zakonu,pa i ovo legalno potpisivanje 3. entiteta.Nekako mi je jasno ko dijeli ovu državu a opet NAROD ZNA.
Samo pitanje je s kim će sad najveći crveni paćenik u suradnju,hoće li u tkzv Federalno izborno područje pa unutar tog hoće li s Bošnjacima ili Hrvatima a sve naravno da spriječe ponovo 300000 glasova jedinom poštenom.
Pa i uovoj podjeli teoretski je moguće da se ponovi.
Ali ima problem DRŽAVA ZA ČOVJEKA(zna se Zlatko).Strah je kažu najveći,sad imate više od 15000 razloga za strah.
Samo pitanje je s kim će sad najveći crveni paćenik u suradnju,hoće li u tkzv Federalno izborno područje pa unutar tog hoće li s Bošnjacima ili Hrvatima a sve naravno da spriječe ponovo 300000 glasova jedinom poštenom.
Pa i uovoj podjeli teoretski je moguće da se ponovi.
Ali ima problem DRŽAVA ZA ČOVJEKA(zna se Zlatko).Strah je kažu najveći,sad imate više od 15000 razloga za strah.
- Pasiflora
- Posts: 3838
- Joined: 30/03/2007 20:41
- Location: Bolje bi bilo da je malo dalje
#5564 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Ovo o cemu ti pises nema apsolutno nikakve veze sa narandzastom revolucijom.Control panel wrote:dobra ova narandzasta revolucija.
Ali ima sa sadasnjim stanjem ovo o cemu pise @Orange Revolution. Nemoj se praviti da ne razumijes.
- Control panel
- Posts: 5964
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#5565 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Pasiflora wrote:Ovo o cemu ti pises nema apsolutno nikakve veze sa narandzastom revolucijom.Control panel wrote:dobra ova narandzasta revolucija.
Ali ima sa sadasnjim stanjem ovo o cemu pise @Orange Revolution. Nemoj se praviti da ne razumijes.
Znaci Hanka vajzovic, potpredsjednica DF-a, koja uzima pare iz budzeta nije clan Demokratske fronte.
jesu li to moralne vrijednosti za koje se zalaze vasa stranka?
- Control panel
- Posts: 5964
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#5566 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
hajde prevedi ovo sto je napisano, na razumljiv jezik.Orange Revolution wrote:Koliko ono vrijedi smrt majke,12000km.Sve po zakonu,pa i ovo legalno potpisivanje 3. entiteta.Nekako mi je jasno ko dijeli ovu državu a opet NAROD ZNA.
Samo pitanje je s kim će sad najveći crveni paćenik u suradnju,hoće li u tkzv Federalno izborno područje pa unutar tog hoće li s Bošnjacima ili Hrvatima a sve naravno da spriječe ponovo 300000 glasova jedinom poštenom.
Pa i uovoj podjeli teoretski je moguće da se ponovi.
Ali ima problem DRŽAVA ZA ČOVJEKA(zna se Zlatko).Strah je kažu najveći,sad imate više od 15000 razloga za strah.
-
ratamahatta
- Posts: 374
- Joined: 15/07/2010 16:42
- Location: Tu i tamo, mada vise tu nego tamo......
#5567 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Legitimno pitanjeControl panel wrote:Pasiflora wrote:Ovo o cemu ti pises nema apsolutno nikakve veze sa narandzastom revolucijom.Control panel wrote:dobra ova narandzasta revolucija.
Ali ima sa sadasnjim stanjem ovo o cemu pise @Orange Revolution. Nemoj se praviti da ne razumijes.![]()
Znaci Hanka vajzovic, potpredsjednica DF-a, koja uzima pare iz budzeta nije clan Demokratske fronte.
jesu li to moralne vrijednosti za koje se zalaze vasa stranka?
- shiljak
- Posts: 6496
- Joined: 13/01/2005 11:58
- Location: internet
#5568 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Evo otvorili u Goraždu, bliže se RS-u izgleda 
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#5569 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
I to upravo Hanka dosla iz centrale u Sarajevu, u slobodarsko Gorazde, da siri pricu, i poziva narod za demokratsku frontu (revoluciju) i moralnija politicka nacelashiljak wrote:Evo otvorili u Goraždu, bliže se RS-u izgleda
Kakva licemjer i autogolovi, strasno.
- Orange Revolution
- Posts: 213
- Joined: 04/08/2013 14:00
#5570 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Jasno je vama ZELENI o čemu pišem.
NAROD ZNA I SNAGA BOSNE ponudiše legalni treći entitet.nažalost odbiše vas svi osim onih skim imate tal(deal).
Ako vam ni dalje nije jasno,evo objašnjenje.BOJITE SE DA KOMŠIĆ PONOVI REZULTAT OD 300,000 glasova pa ste i državu počeli razvaljivati i prodavati.
Ako vam i dalje nije jasno tad pogledajte izjavu najpoštenijeg čovjeka koji svakodnevno dokazuje da je među foteljašima jedini pravi BOSANAC I HERCEGOVAC a ujedno i čovjek.
DF - KOMŠIĆ - NAROD.
NAROD ZNA I SNAGA BOSNE ponudiše legalni treći entitet.nažalost odbiše vas svi osim onih skim imate tal(deal).
Ako vam ni dalje nije jasno,evo objašnjenje.BOJITE SE DA KOMŠIĆ PONOVI REZULTAT OD 300,000 glasova pa ste i državu počeli razvaljivati i prodavati.
Ako vam i dalje nije jasno tad pogledajte izjavu najpoštenijeg čovjeka koji svakodnevno dokazuje da je među foteljašima jedini pravi BOSANAC I HERCEGOVAC a ujedno i čovjek.
DF - KOMŠIĆ - NAROD.
- travnik
- Posts: 1863
- Joined: 05/02/2008 18:30
- Location: multietničarim uzduž i poprijeko
#5571 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Da su SDA, SDP, HDZ, SNSD i sl. nesposobni i korumpirani, to je opće poznata činjenica. Međutim, šta Komšić uradi u 8 godina? Ima li i jedna jedina kvalitetna diplomatska inicijativa? Ima li organiziran kvalitetan i konkretan odlazak bh poduzetnika u inozemstvo sa njim kao članom PBiH? Koji je to potez njega kao osobe koja kaže da predstavlja sve građane BiH u pravcu integracije bh društva?Orange Revolution wrote:Jasno je vama ZELENI o čemu pišem.
NAROD ZNA I SNAGA BOSNE ponudiše legalni treći entitet.nažalost odbiše vas svi osim onih skim imate tal(deal).
Ako vam ni dalje nije jasno,evo objašnjenje.BOJITE SE DA KOMŠIĆ PONOVI REZULTAT OD 300,000 glasova pa ste i državu počeli razvaljivati i prodavati.
Ako vam i dalje nije jasno tad pogledajte izjavu najpoštenijeg čovjeka koji svakodnevno dokazuje da je među foteljašima jedini pravi BOSANAC I HERCEGOVAC a ujedno i čovjek.
DF - KOMŠIĆ - NAROD.
Alternativa bh političkim strankama je potrebna, ali alternativa u vidu ulizice i lika koji ništa ne radi, već se samo dodvorava biračkom tijelu, daje vrlo često politikantske izjave i ne nudi nikakvo rješenje niti na jedan naš problem, je promašaj. On se dokazao kao veoma limitiran političar. Njegov realni domet je kućni savjet ili mjesna zajednica. Poltronizam ga spašava, kao i većinu drugih, i on uspješno plovi na našoj političkoj sceni.
-
rajvosa1
- Posts: 787
- Joined: 02/06/2008 02:04
#5572 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Kad toliko ne volite SDA, zasto ste s njima u koaliciji?Orange Revolution wrote:Jasno je vama ZELENI o čemu pišem.
NAROD ZNA I SNAGA BOSNE ponudiše legalni treći entitet.nažalost odbiše vas svi osim onih skim imate tal(deal).
Ako vam ni dalje nije jasno,evo objašnjenje.BOJITE SE DA KOMŠIĆ PONOVI REZULTAT OD 300,000 glasova pa ste i državu počeli razvaljivati i prodavati.
Ako vam i dalje nije jasno tad pogledajte izjavu najpoštenijeg čovjeka koji svakodnevno dokazuje da je među foteljašima jedini pravi BOSANAC I HERCEGOVAC a ujedno i čovjek.
DF - KOMŠIĆ - NAROD.
- Pasiflora
- Posts: 3838
- Joined: 30/03/2007 20:41
- Location: Bolje bi bilo da je malo dalje
#5573 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Koliko znam iz medija (a mislim da znam) DF jos nije ni sa kim u koaliciji. Da li to namjerno siris dezinformacije ili nisi najbolje upratio/la?rajvosa1 wrote:Kad toliko ne volite SDA, zasto ste s njima u koaliciji?
- Pasiflora
- Posts: 3838
- Joined: 30/03/2007 20:41
- Location: Bolje bi bilo da je malo dalje
#5574 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Zena je samostalni zastupnik nakon sto je napustila SDP. Ne mozes to spocitavati stranki koja nije izasla na izbore. Naprosto zvuci lazno ili kao da si clan neke druge stranke koja se boji DF-aControl panel wrote:Znaci Hanka vajzovic, potpredsjednica DF-a, koja uzima pare iz budzeta nije clan Demokratske fronte.
jesu li to moralne vrijednosti za koje se zalaze vasa stranka?
- Adriatic
- Posts: 3422
- Joined: 03/07/2008 12:32
- Location: Šeher
#5575 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Komšiću će izgleda doći glave mangupi u vlastitim redovima.Pasiflora wrote:Zena je samostalni zastupnik nakon sto je napustila SDP. Ne mozes to spocitavati stranki koja nije izasla na izbore. Naprosto zvuci lazno ili kao da si clan neke druge stranke koja se boji DF-aControl panel wrote:Znaci Hanka vajzovic, potpredsjednica DF-a, koja uzima pare iz budzeta nije clan Demokratske fronte.
jesu li to moralne vrijednosti za koje se zalaze vasa stranka?
Čuj Hanka ooojjjjjj
