RUSIJA

Post Reply
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#5551 Re: RUSIJA

Post by Challenger__ »

:lol:
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#5552 Re: RUSIJA

Post by General War »

nosara wrote:Kremlj ceka lokacije oporbenih snaga da im olaksa... U cemu je problem..? :D
Ma pusti ove zapadnjake nego samo veselo :D

Image
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#5553 Re: RUSIJA

Post by nosara »

General War wrote:
nosara wrote:Kremlj ceka lokacije oporbenih snaga da im olaksa... U cemu je problem..? :D
Ma pusti ove zapadnjake nego samo veselo :D

Image
Ovo bi s njima ratovalo... :lol:

Image
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#5554 Re: RUSIJA

Post by General War »

nosara wrote:
General War wrote:
nosara wrote:Kremlj ceka lokacije oporbenih snaga da im olaksa... U cemu je problem..? :D
Ma pusti ove zapadnjake nego samo veselo :D

Image
Ovo bi s njima ratovalo... :lol:

Image
Ma jok, pozvao bi Betmena :D

Russian Military Intelligence Agency's emblem is the Batman.

Image
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#5555 Re: RUSIJA

Post by Avetinho »

Bjez putman eto ide betman.
Last edited by Avetinho on 24/10/2015 19:09, edited 2 times in total.
User avatar
elfa
Posts: 320
Joined: 24/11/2011 17:03
Location: Rođen si kao original. Nemoj umrijeti kao kopija
Contact:

#5556 Re: RUSIJA

Post by elfa »



bushka bass
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#5557 Re: RUSIJA

Post by Co0l »

nosara wrote:Kremlj ceka lokacije oporbenih snaga da im olaksa... U cemu je problem..? :D
Glonas zakazo,mole ih da im sami jave lokacije.Kazu ovako vise ne ide.
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#5558 Re: RUSIJA

Post by Co0l »

Kompleksi su cudo.
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#5559 Re: RUSIJA

Post by Avetinho »

Co0l wrote:
nosara wrote:Kremlj ceka lokacije oporbenih snaga da im olaksa... U cemu je problem..? :D
Glonas zakazo,mole ih da im sami jave lokacije.Kazu ovako vise ne ide.
Stvarno su nesposobni. Na olimpijadi za nesposobne osvojili bi drugo mjesto.

Zasto drugo? Jer su nesposobni.
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#5560 Re: RUSIJA

Post by Co0l »

Avetinho wrote:
Co0l wrote:
nosara wrote:Kremlj ceka lokacije oporbenih snaga da im olaksa... U cemu je problem..? :D
Glonas zakazo,mole ih da im sami jave lokacije.Kazu ovako vise ne ide.
Stvarno su nesposobni. Na olimpijadi za nesposobne osvojili bi drugo mjesto.

Zasto drugo? Jer su nesposobni.
:-D
User avatar
KUZNETSOV
Posts: 1078
Joined: 04/07/2015 15:57
Location: nosač aviona

#5561 Re: RUSIJA

Post by KUZNETSOV »

nosara wrote:
General War wrote:
nosara wrote:Kremlj ceka lokacije oporbenih snaga da im olaksa... U cemu je problem..? :D
Ma pusti ove zapadnjake nego samo veselo :D

Image
Ovo bi s njima ratovalo... :lol:

Image
:lol: :lol: :lol:

rodila ih mater, volio bih da vidim reakciju nekog veterana americkog iz ww2 na ovo :lol:
User avatar
KUZNETSOV
Posts: 1078
Joined: 04/07/2015 15:57
Location: nosač aviona

#5562 Re: RUSIJA

Post by KUZNETSOV »

Tradicija se nastavlja, tenkovski biatlon, tenkovsko natjecanje u okolini Moskve... Tenkovi iz Kazahstana, Kine, Angole, Armenije, Rusije itd. natjecaju se ko je jači :lol: Prošle godine Srbi su otišli sa svojom M84kom i zauzeli dobro trece mjesto... i ameri su pozvani, al' ne usudjuju se da dodju :lol: mogli bi i mi jednu T-55cu iz rezerve pogurat' do Moskve :lol:

User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#5563 Re: RUSIJA

Post by General War »

KUZNETSOV wrote:Tradicija se nastavlja, tenkovski biatlon, tenkovsko natjecanje u okolini Moskve... Tenkovi iz Kazahstana, Kine, Angole, Armenije, Rusije itd. natjecaju se ko je jači :lol: Prošle godine Srbi su otišli sa svojom M84kom i zauzeli dobro trece mjesto... i ameri su pozvani, al' ne usudjuju se da dodju :lol: mogli bi i mi jednu T-55cu iz rezerve pogurat' do Moskve :lol:

:lol: tebi za info, srbi su ucestvovali sa posudjenom T72...samo pssst.
User avatar
KUZNETSOV
Posts: 1078
Joined: 04/07/2015 15:57
Location: nosač aviona

#5564 Re: RUSIJA

Post by KUZNETSOV »

General War wrote:
KUZNETSOV wrote:Tradicija se nastavlja, tenkovski biatlon, tenkovsko natjecanje u okolini Moskve... Tenkovi iz Kazahstana, Kine, Angole, Armenije, Rusije itd. natjecaju se ko je jači :lol: Prošle godine Srbi su otišli sa svojom M84kom i zauzeli dobro trece mjesto... i ameri su pozvani, al' ne usudjuju se da dodju :lol: mogli bi i mi jednu T-55cu iz rezerve pogurat' do Moskve :lol:

:lol: tebi za info, srbi su ucestvovali sa posudjenom T72...samo pssst.
znao sam da su neke malverzacije bile sa njima :lol: i gdje ce m84ka bit treca :lol:
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#5565 Re: RUSIJA

Post by Challenger__ »

Image

- po treći put zaredom, Putin proglašen najmoćnijim čovjekom na svijetu.

Image

Na drugom mjestu je Merkelova a na trećem Obama.


:arrow: The World's Most Powerful People 2015
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11829
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#5566 Re: RUSIJA

Post by japin_mutapi »

ulažem kvisko . . . ovaj veto pardon
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#5567 Re: RUSIJA

Post by General War »

Challenger__ wrote:Image

- po treći put zaredom, Putin proglašen najmoćnijim čovjekom na svijetu.

Image

Na drugom mjestu je Merkelova a na trećem Obama.


:arrow: The World's Most Powerful People 2015
Russian President Vladimir Putin emerged as the world’s most powerful person for the third year running. Putin continues to prove he’s one of the few men in the world powerful enough to do what he wants –and get away with it. International sanctions set in place after he seized Crimea and waged war-by-proxy in Ukraine have kneecapped the Ruble and driven Russia into deepening recession, but haven’t hurt Putin one bit:
... nista sposobnost, neki doprinos, pa makar kapital...samo po goloj sili, aferim :lol:
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#5568 Re: RUSIJA

Post by Avetinho »

I Hitler je 1939 bio najmocniji covjek na Planeti. Nista cudno kad su u pitanju beskrupulozi manijaci. Poput putinka.
celava_dlaka
Posts: 2244
Joined: 24/12/2012 18:05

#5569 Re: RUSIJA

Post by celava_dlaka »

Odjednom je kjafirskomasonski medij validan :D
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#5570 Re: RUSIJA

Post by Co0l »

Cega se pametan stidi...
User avatar
pici
Posts: 46363
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#5571 Re: RUSIJA

Post by pici »

Vrijednost imovine procijenjana na 70 milijardi dolara
ŠTA SVE POSJEDUJE VLADIMIR PUTIN


Predsjednik Rusije, Vladimir Putin, ima procijenjenu vrijednost imovine od 70 milijardi dolara.

U periodu od 1999. do 2000.godine, Putin je bio ruski premijer, da bi godinu dana kasnije postao predsjednik. 2008.godine, na tom mjestu ga je zamijenio Dimitri Medvedev, koji je Putina ponovo postavio na mjesto premijera, da bi 2012.godine, Putin opet dobio titulu predsjednika.

Pod njegovim vođstvom, Putin je smanjio poreze, uveo nove zakone i još mnogo toga, a poznat je kao osoba koja podržava nuklearnu industriju. Vladimir Vladimirovič Putin rođen je 7. oktobra 1952.godine u Lenjingradu, gdje je stekao svoje obrazovanje. Od 1983.godine, on je oženjen Ljudmilom Putinom, ima dvoje djece – Jekaterinu i Mariju, prenose Nezavisne.

2011.godine, okružen novinarima, Putin je izašao iz mutnih voda Crnog mora, prekriven ostacima antičkog blaga, što je naravno bio PR trik, koji je postigao svoju svrhu – Putin je bio predstavljen kao moćna persona, džudo majstor, ljubitelj životinja i nedodirljivi vođa Rusije. Ali, pojavio se još jedan PR trik – on je spontano poklonio sat od 10.000 evra malom dječaku sa sela, što je dovelo do pitanja, da li Putin negdje ima svoje zakopano blago? Kako političar sa prijavljenom zaradom u visini od 140.000 dolara može živjeti život ispunjen luksuznim satovima i palatama?

Sve u svemu, Vladimir Putin živi pravi život ruskog cara i posjeduje brojna bogatstva. Navešćemo samo neka od njih.

Satovi: Lijep sat je jedna od brojnih luksuznih pogodnosti koje mnogi ne mogu da priušte. Ali, kada imate dosta novca, skupocjeni časovnik je među prvim stvarima koje ćete kupiti. Putin ima najskuplju kolekciju časovnika, kada posmatramo sve svjetske vođe. Barak Obama i Fransoa Oland posjeduju časovnike koju su vredni i manje od 200 dolara, ali Putin ima kolekciju čija je procijenjena vrijednost 750.000 dolara. Najskuplji komad iz njegove kolekcije je Lange & Sohne izdanje, koje je prekriveno kristalnim staklom i ima zlatne kazaljke, koje košta oko pola miliona dolara.

Jahte: Većina nas bi bilo srećno ako bismo imali prilike da posjedujemo barem jednu jahtu tokom života. Ali, za Vladimira Putina, jedna jahta nije bila dovoljna. On ima flotu koja se sastoji od četiri jahte, strateški raspoređene u njegovoj zemlji. Navodno, jednu jahtu je dobio kao poklon od najbogatijih Rusa, što postavlja pitanje šta je on uradio za njih, kako bi dobio tako skupocjeni izraz njihove zahvalnosti. Njegova najpoznatija jahta košta oko 37 miliona dolara, ima profesionalno dizajnirani enterijer, vinski podrum ispunjen ekskluzivnim izdanjima i bazen sa vodopadom.

Automobili: Vladimir Putin je oduvijek volio automobile. Kako saznajemo, prvi automobil je dobio na poklon od svoje majke, koja ga je dobila na lutriji. On je tada bio na trećoj godini fakulteta. Kada je odrastao, on je nadoknadio sve nedostatke koje imao tokom mladosti, jer ipak, on je najmoćniji čovjek Rusije. Koliko automobila posjeduje? Najnoviji popis njegove automobilske flote broji oko 700 vozila, što je za 699 više od potreba jedne osobe. On čak na raspolaganju ima i Formula 1 automobile, ali kaže da su mu omiljeni oni koji su napravljeni u Rusiji. Najskuplji auto iz njegove flote je specifična limuzina, dizajnirana samo za njega.

Avioni: U retkim prilikama, svako od nas će možda ići privatnim avionom, obično do neke udaljene lokacije, za veoma specijalnu priliku. Za Putina, privatni avioni su svakodnevna stvar. Pored predsjedničkog aviona, Putinova ekstravagancija ide mnogo dalje. On izgleda želi da posjeduje avion svake veličine, koji će mu svakodnevno biti na raspolaganju. Posjeduje ukupno 43 aviona, čija je procijenjena vrijednost milijardu dolara.

Toalet od 75.000 dolara: Već smo pomenuli ljubav prema ekstravaganciji ruskog predsjenika, ali ključni element luksuza u jednom od njegovih aviona je toalet od 75.000 dolara. To vjerovatno na najbolji način prikazuje njegove potrošačke navike i daje dovoljno razloga za budnu pažnju medija.

Palate: On posjeduje 20 masivnih posjeda u čitavoj zemlji, koji koštaju nekoliko milijardi dolara. Sve njegove palate su luksuzne i visokog kvaliteta, a najimpresivnija je struktura u italijanskom stilu, koja vrijedi milijardu dolara. Ovaj projekat je bio obavijen velom tajne tokom izgradnje, tako da mediji nisu imali pristup posjedu.

Helikopteri: Nakon 43 aviona, da li bi vam ikada palo na pamet da kupite i helikopter? Pa, Putinu je palo na pamet. Njegova flota helikoptera je naoružana do zuba, za svaki slučaj, ako nekom neupućenom nesrećniku padne na pamet da pokuša da mu naudi. Putin je ipak malo ispod Baraka Obame kada govorimo o helikopterima – Obamina flota vrijedi oko 20 milijardi dolara. Ipak, kada prebrojite sve automobile i avione, helikotperi djeluju kao suvišni. Najimpresivniji helikopter njegove flote je Mi-8 koji je u potpunosti prilagođen njegovim željama, bezbjednosti i komforu.

Degustator: Vladimir Putin je nešto poput antičkog vladara – ima dovoljno moći da vlada polovinom planete. On sam sebe definitivno smatra kraljem, jer ima člana osoblja, čiji je zadatak degustacija svih obroka. Zbog mogućnosti trovanja, Putin je odlučio da se osigura na najbolji mogući način. Iako nikada ne biste pomislili da u današnje vrijeme postoji pozicija degustatora hrane, Putinov degustator to radi po čitav dan.
Image
breuer
Posts: 7879
Joined: 06/07/2009 15:44

#5572 Re: RUSIJA

Post by breuer »

Udri Putine gdje ih najviše boli, a to je svuda :D

:postar:
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#5573 Re: RUSIJA

Post by LBVIEW »

breuer wrote:Udri Putine gdje ih najviše boli, a to je svuda :D

:postar:
Pa "udarao" je i na neke rezolucije,nije valjda da je to bilo u interesu BiH?
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#5574 Re: RUSIJA

Post by LBVIEW »

.
breuer
Posts: 7879
Joined: 06/07/2009 15:44

#5575 Re: RUSIJA

Post by breuer »

LBVIEW wrote:Pa "udarao" je i na neke rezolucije,nije valjda da je to bilo u interesu BiH?
zar BiH ima konzistentnu vanjsku politiku?
Post Reply