SDP

User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#55476 Re: SDP

Post by insomnia78 »

Eeee nekad u stara dobra vremena dok je jos Bog ‘odao zemljom ti i kolega ti Zoom ste nesebicno brisali svakog konse usudi zucnuti bilo sta protiv Zlatnog :lol:
Akibh
Posts: 1978
Joined: 06/07/2009 12:27

#55477 Re: SDP

Post by Akibh »

I sad brisu, samo su im drugi šefovi...
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52760
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#55478 Re: SDP

Post by Chmoljo »

insomnia78 wrote:Eeee nekad u stara dobra vremena dok je jos Bog ‘odao zemljom ti i kolega ti Zoom ste nesebicno brisali svakog konse usudi zucnuti bilo sta protiv Zlatnog :lol:
Ne znam kako opstadoste.

Tako isto pricaju i u SPC o turskom zulumu, a nikad vise manastira po Bosni nije izgradjeno.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#55479 Re: SDP

Post by insomnia78 »

Hoces reci da nisam u pravu
User avatar
Control panel
Posts: 5965
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#55480 Re: SDP

Post by Control panel »

Koja je razlika izmedju klana-kruga raje lagumdzija, hadzic, komsic, ivanisevic, selimovic, korac, masic, magazinovic, niksic...
i klana-kruga raje niksic, magazinovic, masic, magazinovic, cengic, srna-bajramovic, prlic...

Nikakva, sve isto samo sastav drugaciji.
Svi su narcisoidni foteljaski karijeristi.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52760
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#55481 Re: SDP

Post by Chmoljo »

Hocu reci, otkud to da si ti jos tu?
izvrsni direktor
Posts: 14756
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#55482 Re: SDP

Post by izvrsni direktor »

Control panel wrote:Koja je razlika izmedju klana-kruga raje lagumdzija, hadzic, komsic, ivanisevic, selimovic, korac, masic, magazinovic, niksic...
i klana-kruga raje niksic, magazinovic, masic, magazinovic, cengic, srna-bajramovic, prlic...

Nikakva, sve isto samo sastav drugaciji.
Svi su narcisoidni foteljaski karijeristi.
Nista osim sto su jedni duboko zagrizli u kriminal, osiromasili narod, izvarali narod, unistili obrazovanje, zdravstvo, kulturu, vladaju 25 godina...a drugi nista od toga.
Tacno nema razlike eto
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#55483 Re: SDP

Post by insomnia78 »

Chmoljo wrote:Hocu reci, otkud to da si ti jos tu?
Nisam pis’o protiv Lagumdzije?
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52760
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#55484 Re: SDP

Post by Chmoljo »

Mnogi jesu, pa su jos tu.

Opet ne znam kako ako su brisani. Osim toga, tema nisam ja, ni zum kojeg nema godinama. Ako imas sta reci, izvoli na PP.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#55485 Re: SDP

Post by insomnia78 »

Vidi ga. Hoce da se tuce. Sta se lozis zajebavam te malo. Znas i sam da je tako bilo u valu odusevljenja. Pa pogledaj temu od pocetka. Cak i Labud bio komunjara. I Havana se upetljo :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#55486 Re: SDP

Post by spreca »

emric wrote:Nijaz, inače alkoholičar, koji nije bio stanju ni vlastitu djecu da usmjeri, pa mu kćerka završila kod Fahre u zagrljaju.
Nijaz za sve ove iz SDP i SDA bio King ....znam dosta ljudi koji su voljeli csaicu a l su bili mnogo bolji i posteniji a pogotovu pametniji od onih iz prvog safa......a to za kcerku mislim da je nepotrebno jer nema veze sa temom
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52760
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#55487 Re: SDP

Post by Chmoljo »

Pa naravno da smo bili odusevljeni mi koji zivimo SDA svakodnevnicu. Nadali smo se necem boljem, novom, napretku. Cak sam budala, vjerovo da je ok sto su sa SDA, jer Tihic je ipak isao sa nekom drugom pricom.

A onda je dosla Sebija, koja je isturila Bakira sa svim nakaradnim i sovinistickim sto je iznjedrila SDA otkako je on predsjednik.

A onda smo se svi razocarali kad smo vidjeli gdje ide SDP. Neko prije, neko kasnije. Cak sam bio budala da opet glasam za Zeljka i DF. Srecom, za njih se brzo vidjelo da su ublehasi.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#55488 Re: SDP

Post by Banksy »

Odličan Nikšić, to je to.
User avatar
tovarish
Posts: 3786
Joined: 26/05/2008 23:57

#55489 Re: SDP

Post by tovarish »

Control panel wrote:Koja je razlika izmedju klana-kruga raje lagumdzija, hadzic, komsic, ivanisevic, selimovic, korac, masic, magazinovic, niksic...
i klana-kruga raje niksic, magazinovic, masic, magazinovic, cengic, srna-bajramovic, prlic...

Nikakva, sve isto samo sastav drugaciji.
Svi su narcisoidni foteljaski karijeristi.
Al ovi drugi neće sa SDA, a to je JAKO bitno!
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#55490 Re: SDP

Post by bunk »

Nije valjda samo sa sda,sta je sa ostalim " nacionalnim" strankama?
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#55491 Re: SDP

Post by malakh »

nemojte sdp uporno gurati u bosnjacki korpus forsirajuci pricu da nece sa sda.

pomozite sdpu u u buducnosti vise spominjiti da nisu htjeli sa sda-hdzom-snasdom.

valjda je sdp jos multinacionlna partija?
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#55492 Re: SDP

Post by malakh »

emric wrote:Nijaz, inače alkoholičar, koji nije bio stanju ni vlastitu djecu da usmjeri, pa mu kćerka završila kod Fahre u zagrljaju.
nijaz i mrtav pijan je znao donijeti bolju politicku odluku i razumijeti sto je politika, nego li sto ce ovi danasnji i u naponu umne i mentalne snage ikada moci.

svatko bira svoj put i njegova kcerka je za sebe izabrala. svaka cast njegovoj kcerci sto nije pogazila principe i nakon svega sto su ucinili njenom ocu, nije otisla u ovakav sdp.
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#55493 Re: SDP

Post by malakh »

izvrsni direktor wrote:
Control panel wrote:Koja je razlika izmedju klana-kruga raje lagumdzija, hadzic, komsic, ivanisevic, selimovic, korac, masic, magazinovic, niksic...
i klana-kruga raje niksic, magazinovic, masic, magazinovic, cengic, srna-bajramovic, prlic...

Nikakva, sve isto samo sastav drugaciji.
Svi su narcisoidni foteljaski karijeristi.
Nista osim sto su jedni duboko zagrizli u kriminal, osiromasili narod, izvarali narod, unistili obrazovanje, zdravstvo, kulturu, vladaju 25 godina...a drugi nista od toga.
Tacno nema razlike eto
rece covjek i potapsa damira masica, inace bivseg ministra obrazovanja, po ramenu. :lol:
emric
Posts: 1211
Joined: 21/03/2018 18:03

#55494 Re: SDP

Post by emric »

malakh wrote:nijaz i mrtav pijan je znao donijeti bolju politicku odluku i razumijeti sto je politika, nego li sto ce ovi danasnji i u naponu umne i mentalne snage ikada moci.
Gdje su mu te odluke, šta je napravio? Daj makar jednu stvar koju je isposlovao i ostavio iza sebe? Daj konkretne stvari, nemamo od demagogije i fraza ništa.
malakh wrote:svatko bira svoj put i njegova kcerka je za sebe izabrala. svaka cast njegovoj kcerci sto nije pogazila principe i nakon svega sto su ucinili njenom ocu, nije otisla u ovakav sdp.
Ja, nego je otišla u etničku stranku labavog kadra s vođom sumnjivog morala. Svaka čast.
spreca wrote:
emric wrote:Nijaz, inače alkoholičar, koji nije bio stanju ni vlastitu djecu da usmjeri, pa mu kćerka završila kod Fahre u zagrljaju.
Nijaz za sve ove iz SDP i SDA bio King ....znam dosta ljudi koji su voljeli csaicu a l su bili mnogo bolji i posteniji a pogotovu pametniji od onih iz prvog safa......a to za kcerku mislim da je nepotrebno jer nema veze sa temom
Rezultati me interesuje, care. Samo rezultati. Jebo ti jaranstvo.
User avatar
bogoljub
Posts: 2930
Joined: 14/03/2008 19:20
Location: Do you have a room tonight?

#55495 Re: SDP

Post by bogoljub »

malakh wrote:
emric wrote:Nijaz, inače alkoholičar, koji nije bio stanju ni vlastitu djecu da usmjeri, pa mu kćerka završila kod Fahre u zagrljaju.
nijaz i mrtav pijan je znao donijeti bolju politicku odluku i razumijeti sto je politika, nego li sto ce ovi danasnji i u naponu umne i mentalne snage ikada moci.

svatko bira svoj put i njegova kcerka je za sebe izabrala. svaka cast njegovoj kcerci sto nije pogazila principe i nakon svega sto su ucinili njenom ocu, nije otisla u ovakav sdp.
:thumbup:
Porediti Lagumdziju i Nikšića u političkom smislu je kao potrediti fudbalski Ronalda i nekog malog Haminog što igra za Vratnik .
User avatar
Janjicar
Posts: 5605
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#55496 Re: SDP

Post by Janjicar »

malakh wrote:
izvrsni direktor wrote:
Control panel wrote:Koja je razlika izmedju klana-kruga raje lagumdzija, hadzic, komsic, ivanisevic, selimovic, korac, masic, magazinovic, niksic...
i klana-kruga raje niksic, magazinovic, masic, magazinovic, cengic, srna-bajramovic, prlic...

Nikakva, sve isto samo sastav drugaciji.
Svi su narcisoidni foteljaski karijeristi.
Nista osim sto su jedni duboko zagrizli u kriminal, osiromasili narod, izvarali narod, unistili obrazovanje, zdravstvo, kulturu, vladaju 25 godina...a drugi nista od toga.
Tacno nema razlike eto
rece covjek i potapsa damira masica, inace bivseg ministra obrazovanja, po ramenu. :lol:
Image

Mlada snaga SDP-a :D
User avatar
cadburry
Posts: 1291
Joined: 27/04/2013 13:40
Location: Šeher

#55497 Re: SDP

Post by cadburry »

Janjicar wrote: Image

Mlada snaga SDP-a :D
Sta je tacno sporno sa ovom slikom? Ja ovdje ne vidim jedne marke nelegalno zaradjene. Imovina mu upravo i odgovara prihodima.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22796
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#55498 Re: SDP

Post by GandalfSivi »

Sto je lijepo vidjeti dusebriznike kada se ovako fino okupe :lol:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59312
Joined: 15/12/2008 16:53

#55499 Re: SDP

Post by ultima_palabra »

Control panel wrote:Koja je razlika izmedju klana-kruga raje lagumdzija, hadzic, komsic, ivanisevic, selimovic, korac, masic, magazinovic, niksic...
i klana-kruga raje niksic, magazinovic, masic, magazinovic, cengic, srna-bajramovic, prlic...

Nikakva, sve isto samo sastav drugaciji.
Svi su narcisoidni foteljaski karijeristi.
Ti prvi su i kleptomani pride.
User avatar
Janjicar
Posts: 5605
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#55500 Re: SDP

Post by Janjicar »

cadburry wrote:
Sta je tacno sporno sa ovom slikom? Ja ovdje ne vidim jedne marke nelegalno zaradjene. Imovina mu upravo i odgovara prihodima.
Poenta je na ovo mlada snaga SDP-a, a lik je tu već 18 godina.
Post Reply