Znaci, samo sto te spomenuhdenis.istok wrote: Naći će Zlaja nove "Mašiće i Magazinoviće"Samo da ga ne ispale ko ovi pomenuti
SDP
- GandalfSivi
- Posts: 22788
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#55251 Re: SDP
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#55252 Re: SDP
"Mi smo od novembra radili na tom projektu, ali niko nije govorio o Socijaldemokratskom pokretu. Razgovarali smo o nazivu "Bolja BiH". Ivo Komšić me prevario", izjavila je Lamija Tanović.
"Mi smo kod Šefika Džaferovića bili sa tom idejom. Mislite li da bi on to podržao u ovoj formi?
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#55254 Re: SDP
GandalfSivi wrote:Gledam ove slike, znaci nigdje nikoga ispod 50 godina...Banksy wrote:Propast, nigdje nikog,
to je zapravo DF + Lagumdžija, Ivo Komšić, Zlatar, i Adil Kulenović
Lagumdžija i Komšići na čelu stola: Počeo Inicijativni odbor Socijaldemokratskog pokreta
http://www.klix.ba/clanak/190509090
eeee stare su to dzematlije
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#55255 Re: SDP

Vidi ovih lopina iz SDP-a kako su se lukavo infiltrirali
- GandalfSivi
- Posts: 22788
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#55256 Re: SDP
Pa mora neko bastiniti tu tradiciju. Nisu oni krivi sto se Covic ispisao iz antifasista i poceo igrati za pobjedjeni tim...Hafis wrote:
Vidi ovih lopina iz SDP-a kako su se lukavo infiltrirali
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#55257 Re: SDP
Ovaj Bećirević fenjerom izgleda baš pravi rumeni komsomolac s prvomajske parade u Moskvi krajem tridesetih.
A Zukan mi stvarno ne liči na političara...ono, baš je lik za neke sumnjive mehane u predgrađu.
A Zukan mi stvarno ne liči na političara...ono, baš je lik za neke sumnjive mehane u predgrađu.
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#55258 Re: SDP
Samo, jebi ti to. Zada im ga Zlatan danas.
Nije svatko promućuran kao vi ovdje, i mogao bi im on odlomiti nekokliko rebara. Plus toga, potkovao se i s populističke strane, najveća bosanska pop zvijezda Komšić je tu. Dok mu jarani iz predsjedništva putuju po sastancima, on se zadao ovdje. Bit će tu još dobre gonje.
Nije svatko promućuran kao vi ovdje, i mogao bi im on odlomiti nekokliko rebara. Plus toga, potkovao se i s populističke strane, najveća bosanska pop zvijezda Komšić je tu. Dok mu jarani iz predsjedništva putuju po sastancima, on se zadao ovdje. Bit će tu još dobre gonje.
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#55259 Re: SDP
Eno malo prije čitao,... ŽK ko da je s marsa pao... Pita se šta će on ovdje... i pojma nema kud ovo vodi... nije kaže ovo nikakva partija...

-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#55260 Re: SDP
Možda su ga na trehu pijana uhvatili, pa im obećao naletiti, onako bezze, da vidi šta mai.
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#55261 Re: SDP
Hafis wrote:Možda su ga na trehu pijana uhvatili, pa im obećao naletiti, onako bezze, da vidi šta mai.
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#55262 Re: SDP
Samo stvarno, izgleda da mu je važnije ovo danas nego sastanak u Tirani. Doduše, otišao tamo-ne otišao tamo, isto ga dođe. K'o nešto će pametno tamo reći.
A ovdje je njegovo prisustvo ipak dalo na težini ovome sastanku.
A Nikšić i oni propali studenti luftaju po Bašćaršiji s dedama i bakama, a ovdje im svilen gajtan predu
A ovdje je njegovo prisustvo ipak dalo na težini ovome sastanku.
A Nikšić i oni propali studenti luftaju po Bašćaršiji s dedama i bakama, a ovdje im svilen gajtan predu
-
baxus
- Posts: 1586
- Joined: 29/10/2005 16:31
#55263 Re: SDP
Kakav fijasko propalog ublehasa Lagumdžije i uskoro propalog Želje.
Hahah pa nije moglo bolje
https://avaz.ba/vijesti/bih/483710/fija ... vareni-smo
Hahah pa nije moglo bolje
https://avaz.ba/vijesti/bih/483710/fija ... vareni-smo
- Leverage
- Posts: 9637
- Joined: 27/05/2018 16:32
#55264 Re: SDP
Znaš koliko je sati kad vidiš da je Hafis počeo da gotivi Lagumdžiju i Komšića.
Bili na konsultacijama sa Šefikom
Bili na konsultacijama sa Šefikom
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#55265 Re: SDP
a lamija nije skontala fazon, da će biti sda, samo govoriti da nisu... 
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#55266 Re: SDP
Najzad je jasno i glasno rečeno ono što ovdje ponavljamo mjesecima -
odmah nakon izbora, a po nalogu SDA, Lagumdžija, Željko Komšić, Miro Lazović, drugi Komšić, DF, GS i ostali, krenuli su u razvaljivanje ljevice i novoformiranog građanskog BH bloka.
Uz naglasak da se na konsultacije išlo u SDA.
U tom smislu, današnji sastanak je bio vrlo važan i vrlo učinkovit, i dobro je da se desio.
odmah nakon izbora, a po nalogu SDA, Lagumdžija, Željko Komšić, Miro Lazović, drugi Komšić, DF, GS i ostali, krenuli su u razvaljivanje ljevice i novoformiranog građanskog BH bloka.
Uz naglasak da se na konsultacije išlo u SDA.
U tom smislu, današnji sastanak je bio vrlo važan i vrlo učinkovit, i dobro je da se desio.
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#55267 Re: SDP
Znaš ono kad kažu: ljepota je u oku promatrača. Znači, ovisi od uređivačke politike mefija što će napisati i kako okarakterizirati neki događajbaxus wrote:Kakav fijasko propalog ublehasa Lagumdžije i uskoro propalog Želje.
Hahah pa nije moglo bolje
https://avaz.ba/vijesti/bih/483710/fija ... vareni-smo
Avaz kaže ''fijasko''
Klix trvdi suprotno:
https://www.klix.ba/vijesti/bih/rezime- ... /190509121
Rezime sastanka: Socijaldemokratski pokret promijenio ime, zakazana prva skupština
Zakazala se bogaremi i skupština, a teta Lamija i amidža Osman se nazijetili, a znaš kako kažu: tko se ljuti - uvalim mu kruti
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#55268 Re: SDP
Lamija, iako profesorski smušena, nije baš tako naivna. Vidjela je da slijedi propast, pa se na vrijeme izvukla.
A i Tanovići su iz Gacka
A i Tanovići su iz Gacka
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#55269 Re: SDP
Taj rasplet je prognoziran još prošlog ljeta, bilo je samo pitanje danamkad će se zagrliti.Leverage wrote:Znaš koliko je sati kad vidiš da je Hafis počeo da gotivi Lagumdžiju i Komšića.
Ne znam samo šta će sad huda dijaspora, svijet će im se srušiti.
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#55270 Re: SDP
....i Zvizdići, Čampare, Spahići, Fazlagići, Zekići, Krvavci, Bašići....Banksy wrote:Lamija, iako profesorski smušena, nije baš tako naivna. Vidjela je da slijedi propast, pa se na vrijeme izvukla.
A i Tanovići su iz Gacka
Uostalom, ne znam i što će im ikakop ona Tanovićka. Ja koliko se nje sjećam (barem u politici) puno je zujala a slabo meda davala.
Trebaju naći mlađih canca da privuku i mlađu populaciju.
-
baxus
- Posts: 1586
- Joined: 29/10/2005 16:31
#55271 Re: SDP
Eno Colpe, on će da privlači omladinuHafis wrote:....i Zvizdići, Čampare, Spahići, Fazlagići, Zekići, Krvavci, Bašići....Banksy wrote:Lamija, iako profesorski smušena, nije baš tako naivna. Vidjela je da slijedi propast, pa se na vrijeme izvukla.
A i Tanovići su iz Gacka
Uostalom, ne znam i što će im ikakop ona Tanovićka. Ja koliko se nje sjećam (barem u politici) puno je zujala a slabo meda davala.
Trebaju naći mlađih canca da privuku i mlađu populaciju.
- nemampojma0
- Posts: 1913
- Joined: 27/11/2013 19:57
- Location: Bosna ponosna
#55272 Re: SDP
Lamija je, sto reko Baho, promasila fudbal
Bez liberala nista, kaze samo liberalni kapitalizam, sta je briga za radnicka prava i ideju socijalne pravde. A kao biber po pilavu je dodala da se treba ukljuciti i SDA u Pokret.
Stvarno nekad ti profesori nemaju mjere, ili se provaljuju ili se naplate pa provaljuju.
Samo
Bez liberala nista, kaze samo liberalni kapitalizam, sta je briga za radnicka prava i ideju socijalne pravde. A kao biber po pilavu je dodala da se treba ukljuciti i SDA u Pokret.
Stvarno nekad ti profesori nemaju mjere, ili se provaljuju ili se naplate pa provaljuju.
Samo
-
last mohicans
- Posts: 18269
- Joined: 09/08/2012 23:19
#55273 Re: SDP
Zeljko je također postao slučajni prolaznik.kmirsad wrote:Eno malo prije čitao,... ŽK ko da je s marsa pao... Pita se šta će on ovdje... i pojma nema kud ovo vodi... nije kaže ovo nikakva partija...![]()
![]()
- Better Man
- Posts: 18741
- Joined: 01/10/2006 20:10
#55274 Re: SDP
E hajmo sad ovim grobarima SDP-a dati nogaru i javno ih prozvati grobarima socijaldemokratije i da su svo vrijeme bili SDA igrači i to ne samo ovo vrijeme nakon izbora, već čitavu svoju karijeru.
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#55275 Re: SDP
A slucajni prolaznik investira u Rovinju, jos zenu zaposlio. Mora se negdje zaraditiBanksy wrote:Najzad je jasno i glasno rečeno ono što ovdje ponavljamo mjesecima -
odmah nakon izbora, a po nalogu SDA, Lagumdžija, Željko Komšić, Miro Lazović, drugi Komšić, DF, GS i ostali, krenuli su u razvaljivanje ljevice i novoformiranog građanskog BH bloka.
Uz naglasak da se na konsultacije išlo u SDA.
U tom smislu, današnji sastanak je bio vrlo važan i vrlo učinkovit, i dobro je da se desio.




