SDP

User avatar
GandalfSivi
Posts: 22788
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#55251 Re: SDP

Post by GandalfSivi »

denis.istok wrote: Naći će Zlaja nove "Mašiće i Magazinoviće" :) Samo da ga ne ispale ko ovi pomenuti
Znaci, samo sto te spomenuh :) Volim kada ljudi ovako brzo potvrde ono o cemu pisem :D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#55252 Re: SDP

Post by Banksy »



"Mi smo od novembra radili na tom projektu, ali niko nije govorio o Socijaldemokratskom pokretu. Razgovarali smo o nazivu "Bolja BiH". Ivo Komšić me prevario", izjavila je Lamija Tanović.

"Mi smo kod Šefika Džaferovića bili sa tom idejom. Mislite li da bi on to podržao u ovoj formi?

:lol: :lol: :thumbup:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#55253 Re: SDP

Post by Banksy »

Image
Image
Image
Image

Four Weddings and a Funeral
Image
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#55254 Re: SDP

Post by pici »

GandalfSivi wrote:
Banksy wrote:Propast, nigdje nikog,

to je zapravo DF + Lagumdžija, Ivo Komšić, Zlatar, i Adil Kulenović :lol:

Lagumdžija i Komšići na čelu stola: Počeo Inicijativni odbor Socijaldemokratskog pokreta
http://www.klix.ba/clanak/190509090
Gledam ove slike, znaci nigdje nikoga ispod 50 godina...

eeee stare su to dzematlije
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#55255 Re: SDP

Post by Hafis »

Image

Vidi ovih lopina iz SDP-a kako su se lukavo infiltrirali :)
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22788
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#55256 Re: SDP

Post by GandalfSivi »

Hafis wrote:Image

Vidi ovih lopina iz SDP-a kako su se lukavo infiltrirali :)
Pa mora neko bastiniti tu tradiciju. Nisu oni krivi sto se Covic ispisao iz antifasista i poceo igrati za pobjedjeni tim...
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#55257 Re: SDP

Post by Hafis »

Ovaj Bećirević fenjerom izgleda baš pravi rumeni komsomolac s prvomajske parade u Moskvi krajem tridesetih.
A Zukan mi stvarno ne liči na političara...ono, baš je lik za neke sumnjive mehane u predgrađu.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#55258 Re: SDP

Post by Hafis »

Samo, jebi ti to. Zada im ga Zlatan danas.
Nije svatko promućuran kao vi ovdje, i mogao bi im on odlomiti nekokliko rebara. Plus toga, potkovao se i s populističke strane, najveća bosanska pop zvijezda Komšić je tu. Dok mu jarani iz predsjedništva putuju po sastancima, on se zadao ovdje. Bit će tu još dobre gonje.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#55259 Re: SDP

Post by kmirsad »

Eno malo prije čitao,... ŽK ko da je s marsa pao... Pita se šta će on ovdje... i pojma nema kud ovo vodi... nije kaže ovo nikakva partija... :lol: :lol: :lol:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#55260 Re: SDP

Post by Hafis »

Možda su ga na trehu pijana uhvatili, pa im obećao naletiti, onako bezze, da vidi šta mai.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#55261 Re: SDP

Post by kmirsad »

Hafis wrote:Možda su ga na trehu pijana uhvatili, pa im obećao naletiti, onako bezze, da vidi šta mai.
:lol:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#55262 Re: SDP

Post by Hafis »

Samo stvarno, izgleda da mu je važnije ovo danas nego sastanak u Tirani. Doduše, otišao tamo-ne otišao tamo, isto ga dođe. K'o nešto će pametno tamo reći.
A ovdje je njegovo prisustvo ipak dalo na težini ovome sastanku.
A Nikšić i oni propali studenti luftaju po Bašćaršiji s dedama i bakama, a ovdje im svilen gajtan predu :-D
baxus
Posts: 1586
Joined: 29/10/2005 16:31

#55263 Re: SDP

Post by baxus »

Kakav fijasko propalog ublehasa Lagumdžije i uskoro propalog Želje.

Hahah pa nije moglo bolje
https://avaz.ba/vijesti/bih/483710/fija ... vareni-smo
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#55264 Re: SDP

Post by Leverage »

Znaš koliko je sati kad vidiš da je Hafis počeo da gotivi Lagumdžiju i Komšića.

Bili na konsultacijama sa Šefikom :lol:
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#55265 Re: SDP

Post by JThomas »

a lamija nije skontala fazon, da će biti sda, samo govoriti da nisu... :lol:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#55266 Re: SDP

Post by Banksy »

Najzad je jasno i glasno rečeno ono što ovdje ponavljamo mjesecima -

odmah nakon izbora, a po nalogu SDA, Lagumdžija, Željko Komšić, Miro Lazović, drugi Komšić, DF, GS i ostali, krenuli su u razvaljivanje ljevice i novoformiranog građanskog BH bloka.

Uz naglasak da se na konsultacije išlo u SDA.

U tom smislu, današnji sastanak je bio vrlo važan i vrlo učinkovit, i dobro je da se desio. :thumbup:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#55267 Re: SDP

Post by Hafis »

baxus wrote:Kakav fijasko propalog ublehasa Lagumdžije i uskoro propalog Želje.

Hahah pa nije moglo bolje
https://avaz.ba/vijesti/bih/483710/fija ... vareni-smo
Znaš ono kad kažu: ljepota je u oku promatrača. Znači, ovisi od uređivačke politike mefija što će napisati i kako okarakterizirati neki događaj

Avaz kaže ''fijasko''

Klix trvdi suprotno:
https://www.klix.ba/vijesti/bih/rezime- ... /190509121
Rezime sastanka: Socijaldemokratski pokret promijenio ime, zakazana prva skupština


Zakazala se bogaremi i skupština, a teta Lamija i amidža Osman se nazijetili, a znaš kako kažu: tko se ljuti - uvalim mu kruti :D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#55268 Re: SDP

Post by Banksy »

Lamija, iako profesorski smušena, nije baš tako naivna. Vidjela je da slijedi propast, pa se na vrijeme izvukla.
A i Tanovići su iz Gacka :D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#55269 Re: SDP

Post by Banksy »

Leverage wrote:Znaš koliko je sati kad vidiš da je Hafis počeo da gotivi Lagumdžiju i Komšića.
Taj rasplet je prognoziran još prošlog ljeta, bilo je samo pitanje danamkad će se zagrliti.

Ne znam samo šta će sad huda dijaspora, svijet će im se srušiti.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#55270 Re: SDP

Post by Hafis »

Banksy wrote:Lamija, iako profesorski smušena, nije baš tako naivna. Vidjela je da slijedi propast, pa se na vrijeme izvukla.
A i Tanovići su iz Gacka :D
....i Zvizdići, Čampare, Spahići, Fazlagići, Zekići, Krvavci, Bašići....
Uostalom, ne znam i što će im ikakop ona Tanovićka. Ja koliko se nje sjećam (barem u politici) puno je zujala a slabo meda davala.
Trebaju naći mlađih canca da privuku i mlađu populaciju.
baxus
Posts: 1586
Joined: 29/10/2005 16:31

#55271 Re: SDP

Post by baxus »

Hafis wrote:
Banksy wrote:Lamija, iako profesorski smušena, nije baš tako naivna. Vidjela je da slijedi propast, pa se na vrijeme izvukla.
A i Tanovići su iz Gacka :D
....i Zvizdići, Čampare, Spahići, Fazlagići, Zekići, Krvavci, Bašići....
Uostalom, ne znam i što će im ikakop ona Tanovićka. Ja koliko se nje sjećam (barem u politici) puno je zujala a slabo meda davala.
Trebaju naći mlađih canca da privuku i mlađu populaciju.
Eno Colpe, on će da privlači omladinu :D
User avatar
nemampojma0
Posts: 1913
Joined: 27/11/2013 19:57
Location: Bosna ponosna

#55272 Re: SDP

Post by nemampojma0 »

Lamija je, sto reko Baho, promasila fudbal :D
Bez liberala nista, kaze samo liberalni kapitalizam, sta je briga za radnicka prava i ideju socijalne pravde. A kao biber po pilavu je dodala da se treba ukljuciti i SDA u Pokret.
Stvarno nekad ti profesori nemaju mjere, ili se provaljuju ili se naplate pa provaljuju. :run:
Samo :bih:
last mohicans
Posts: 18269
Joined: 09/08/2012 23:19

#55273 Re: SDP

Post by last mohicans »

kmirsad wrote:Eno malo prije čitao,... ŽK ko da je s marsa pao... Pita se šta će on ovdje... i pojma nema kud ovo vodi... nije kaže ovo nikakva partija... :lol: :lol: :lol:
Zeljko je također postao slučajni prolaznik. :lol: Ide čistka navedene gospode, provjereno. Ovaj put je Faktor upravu.
User avatar
Better Man
Posts: 18741
Joined: 01/10/2006 20:10

#55274 Re: SDP

Post by Better Man »

E hajmo sad ovim grobarima SDP-a dati nogaru i javno ih prozvati grobarima socijaldemokratije i da su svo vrijeme bili SDA igrači i to ne samo ovo vrijeme nakon izbora, već čitavu svoju karijeru.
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#55275 Re: SDP

Post by DaffyDuck »

Banksy wrote:Najzad je jasno i glasno rečeno ono što ovdje ponavljamo mjesecima -

odmah nakon izbora, a po nalogu SDA, Lagumdžija, Željko Komšić, Miro Lazović, drugi Komšić, DF, GS i ostali, krenuli su u razvaljivanje ljevice i novoformiranog građanskog BH bloka.

Uz naglasak da se na konsultacije išlo u SDA.

U tom smislu, današnji sastanak je bio vrlo važan i vrlo učinkovit, i dobro je da se desio. :thumbup:
A slucajni prolaznik investira u Rovinju, jos zenu zaposlio. Mora se negdje zaraditi :bih:
Post Reply