The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Logovan
Posts: 102721
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5526 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Logovan »

cyprus wrote:Meni je Judžin baš gotivan...

Nego pade mi na um... Gdje je onaj crnac sa naočalama i dužom kosom? Nije valjda pojeden, a da ja to nisam vidio...
Pa ja koliko znam nije pojeden, trebali bi u zadnjoj epizodi prikazati šta je sa njim.
User avatar
Progressive House
Posts: 1597
Joined: 05/08/2014 19:12

#5527 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Progressive House »

rekoh da je glenn živ :)
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65947
Joined: 03/08/2010 19:04

#5528 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

Logovan wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote: kad to,nesto se toga ne sjecam
Kada je stao na vatrogasno vozilo, uzeo crijevo i vodom pobio 10-tak zombija.

Vrijeme kada su on, Glenn, Abraham, Maggie, Sasha, pop i ona ženska sa kačketom napustili crkvu.


ma znam za to ali ne sjecam se da je u borbi iz bliza ubio nekog zombija
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#5529 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by adda_sa »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Logovan wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote: kad to,nesto se toga ne sjecam
Kada je stao na vatrogasno vozilo, uzeo crijevo i vodom pobio 10-tak zombija.

Vrijeme kada su on, Glenn, Abraham, Maggie, Sasha, pop i ona ženska sa kačketom napustili crkvu.


ma znam za to ali ne sjecam se da je u borbi iz bliza ubio nekog zombija
jeste, kada su bili svi u nabavci, u onoj halli, kada je ona mala bila onesvjestena, i ostavili njega da je cuva..on je prebacio preko ramena i pistolj u ruke i krenuo da se probija ka vani, i autu. upucao je par walkera dok je izasao
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65947
Joined: 03/08/2010 19:04

#5530 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

ajd moguce je,ne sjecam se toga
gonzalez
Posts: 107
Joined: 30/05/2013 22:05

#5531 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by gonzalez »

kakavdanakneiskustvu wrote:ajd moguce je,ne sjecam se toga
Da nije Fudbalerka, ne bi bilo Glenna. Sjećaš se kada je doletio sa onim kombijem i spasio ga iz onih pokretnih vrata, scena kada umire Noah.

https://www.youtube.com/watch?v=WPTfHBcHTJI
User avatar
janje_
Posts: 2437
Joined: 05/04/2007 14:05

#5532 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by janje_ »

cyprus wrote:Meni je Judžin baš gotivan...

Nego pade mi na um... Gdje je onaj crnac sa naočalama i dužom kosom? Nije valjda pojeden, a da ja to nisam vidio...
ima ona scena kad on i mison nose onog crnca sto je sjebo nogu.. i kad se ogleda u onom potocicu.. ako je mison poslije toga bez borbe osvanula ziva i zdrava u aleksandriji, ne vidim razloga da i on nije prispio.. i onaj ranjeni s nogom..
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#5533 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by cyprus »

janje_ wrote:
cyprus wrote:Meni je Judžin baš gotivan...

Nego pade mi na um... Gdje je onaj crnac sa naočalama i dužom kosom? Nije valjda pojeden, a da ja to nisam vidio...
ima ona scena kad on i mison nose onog crnca sto je sjebo nogu.. i kad se ogleda u onom potocicu.. ako je mison poslije toga bez borbe osvanula ziva i zdrava u aleksandriji, ne vidim razloga da i on nije prispio.. i onaj ranjeni s nogom..
I ja se sjećam toga... ali nakon toga ga nigdje... Pa rekoh da nisam šta propustio...
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65947
Joined: 03/08/2010 19:04

#5534 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

gonzalez wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:ajd moguce je,ne sjecam se toga
Da nije Fudbalerka, ne bi bilo Glenna. Sjećaš se kada je doletio sa onim kombijem i spasio ga iz onih pokretnih vrata, scena kada umire Noah.

https://www.youtube.com/watch?v=WPTfHBcHTJI


ma sjecam se toga,ali ne bas neke scene u kojoj se on kao bori sa zombijima
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#5535 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by adda_sa »

kakavdanakneiskustvu wrote:
gonzalez wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:ajd moguce je,ne sjecam se toga
Da nije Fudbalerka, ne bi bilo Glenna. Sjećaš se kada je doletio sa onim kombijem i spasio ga iz onih pokretnih vrata, scena kada umire Noah.

https://www.youtube.com/watch?v=WPTfHBcHTJI


ma sjecam se toga,ali ne bas neke scene u kojoj se on kao bori sa zombijima
pa i nema scene da on sa nozem leti im u susret, al je bilo par situacija da ih je indirektno pobio
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51127
Joined: 29/06/2011 23:39

#5536 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by dječak sa šibicama »

Cekaj, okruze ih zombiji u kuci i Serif se brze bolje sjeti da se namazu crijevima setaca i tako prodju kroz njih.

Sad pitanje, danima dumaju kako otjerati zombije od ograde, pa jebote zar nisu i tada mogli namazati se crijevima setaca, proci kroz masu i onda ih izvana mamiti da idu od ograde :roll:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65947
Joined: 03/08/2010 19:04

#5537 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

dječak sa šibicama wrote:Cekaj, okruze ih zombiji u kuci i Serif se brze bolje sjeti da se namazu crijevima setaca i tako prodju kroz njih.

Sad pitanje, danima dumaju kako otjerati zombije od ograde, pa jebote zar nisu i tada mogli namazati se crijevima setaca, proci kroz masu i onda ih izvana mamiti da idu od ograde :roll:


a mogli su,tad su ipak valjda imali neku sigurnost,zid,a i sad su mogli ostati na spratu kuce neko vrijeme vjerovatno
User avatar
DMXallen
Posts: 214
Joined: 26/06/2015 17:55
Contact:

#5538 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by DMXallen »

kakavdanakneiskustvu wrote:
dječak sa šibicama wrote:Cekaj, okruze ih zombiji u kuci i Serif se brze bolje sjeti da se namazu crijevima setaca i tako prodju kroz njih.

Sad pitanje, danima dumaju kako otjerati zombije od ograde, pa jebote zar nisu i tada mogli namazati se crijevima setaca, proci kroz masu i onda ih izvana mamiti da idu od ograde :roll:


a mogli su,tad su ipak valjda imali neku sigurnost,zid,a i sad su mogli ostati na spratu kuce neko vrijeme vjerovatno
Baš tako, i plus su se nadali povratku ostatka ekipe pa nisu sigurno htjeli riskirati prolazak kroz rulju. Međutim sada su primorani, ne bi dugo izdržale privremene barikade u kući a još k tome nemaju šta čekati da će ko ih spasiti, sad je borba za opstanak, treba izaći iz rulje a onda smišljati šta dalje. Jer sigurno ne žele napustiti Alexandriju kao što su to radili sa zatvorom.
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#5539 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Daryl Dixon »

Stari zavodnik :-D

Image
batara
Posts: 1183
Joined: 24/01/2014 23:31

#5540 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by batara »

Sta ovo nema nove epizode, ili je kraj za ovu godinu :?
Yapi Yapo
Posts: 1074
Joined: 06/11/2013 02:19

#5541 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Yapi Yapo »

Z Nation je Dawn of the Dead za ovo sranje.

Volio sam TWD, al smori više ovo.
User avatar
jasko_ba
Posts: 8471
Joined: 13/11/2006 17:47

#5542 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by jasko_ba »

Z Nation je amaterski uradjen, nista cudno s obzirom da ga radi SyFy kanal, al brate, uzivam od prve epizode. :izet:
r_faruk
Posts: 4804
Joined: 20/01/2003 00:00

#5543 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by r_faruk »

kakav je ovaj fear of the walking dead. da ne citam cijelu temu, moze li mi neko ukratko ispricati sta se desava, vrijedi li pogledati. moze i na pm ako se bojite spoJlera
Yapi Yapo
Posts: 1074
Joined: 06/11/2013 02:19

#5544 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Yapi Yapo »

smor, kratko i jasno.
User avatar
jasko_ba
Posts: 8471
Joined: 13/11/2006 17:47

#5545 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by jasko_ba »

r_faruk wrote:kakav je ovaj fear of the walking dead. da ne citam cijelu temu, moze li mi neko ukratko ispricati sta se desava, vrijedi li pogledati. moze i na pm ako se bojite spoJlera
to je sranje na kvadrat. :D zapravo su ljudi uzeli sve ono najgore iz walking deada i stavili ovdje. Nazalost, izgleda da ce biti i druga sezona. :-)
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#5546 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by ExNihilo »

Sranje jest, ali ništa veće od WD. :D
User avatar
DMXallen
Posts: 214
Joined: 26/06/2015 17:55
Contact:

#5547 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by DMXallen »

Sranja koja niko ne odustaje gledati iz sezone u sezonu :zekzek:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65947
Joined: 03/08/2010 19:04

#5548 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

DMXallen wrote:Sranja koja niko ne odustaje gledati iz sezone u sezonu :zekzek:


upravo tako,pocevsi od mene
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#5549 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by adda_sa »

kakavdanakneiskustvu wrote:
DMXallen wrote:Sranja koja niko ne odustaje gledati iz sezone u sezonu :zekzek:


upravo tako,pocevsi od mene
tacno :D kako god, ja sam se navukla, i odustati ne mogu
zivim za trenutak kad ce pojesti eugena i popa
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11653
Joined: 15/01/2010 18:31

#5550 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Jack Be Nimble »

Ako se pogleda sve od jednom nije toliko sranje. Pogotovo kada naucis formulu TWD onda znas kada dolazi 20 minuta preseravanja pa ja samo ubrzam.

Pisac je pogodio sa ovom formulom kojoj nikada nema kraja a stalno se nadas da ce se nesto VELIKO desiti.

Z Nation sam izdrzao mozda prvih 15 minuta. Ne znam sta me vise nerviralo scenarijo ili gluma. Ali bilo je dobre akcije u prvih 15 minuta.
Post Reply