Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
haj valjda more proletiti , imam megana I 1998 godiste 1.6 8V benzin. imam neku varijantu za plin bez atesta da ugradim,obicni plin je u pitanju pa me zanima koliko se isplati cackati to, koliko smrdi inace, policija?
sto se tice radova oko plina ne bi se fuserilo jer se znamo svi tako da auto ne bi bilo tamo kod nekoga koga prvi put vidim
Napravi skriveno punjenje i vozi... ja sam samo sklonio rezervnu gumu iz gepeka da ne bi sta posumnjali ako budu opremu gledali... ne smrdi osim kad se tek upali... ja se vozim tako vec 2 mjeseca, cekam reg pa cu onda i atest i sve
doktor_seha wrote:Napravi skriveno punjenje i vozi... ja sam samo sklonio rezervnu gumu iz gepeka da ne bi sta posumnjali ako budu opremu gledali... ne smrdi osim kad se tek upali... ja se vozim tako vec 2 mjeseca, cekam reg pa cu onda i atest i sve
Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
ne mogu ga zavuci pored cepa od rezervoara, imam osjecaj da je plasticno,a rece mi jaran koji vec sipa plin da ne pukne to cudo od plastike od tezine pistolja.
Onda nece moci, kod mene je metal... uglavnom vidi kako se to moze zamaskirati (ja stvarno ne znam kako to hoda) i miran si sve dok ti policija ne vidi bocu
bleee_sa wrote:Pa valjda ti je još uvijek pod garancijom, zamjeni i probaj majstora promjeniti.
Pa prije 4 mjeseca zamjenjena, normalno da ce reklamacija raditi, a Boga mi, ovi majstori su potrosili dobro kredita do sad.[emoji35]
Sent from my C6603 using Tapatalk
Mozda nije do majstora, mozda je do kvaliteta rezervnih dijelova. Koji majstori su u pitanju, nisam u toku?
Pa sad, i ja kontam da je prije do dijelova al' i majstori su se poprilicno opustili. Servis 206 je u pitanju. Kad sam prvi put radio veliki servis kod njih 2009-te, imao sam problem sa remenom, sa zvukom koji je pravio, a bio je goodyear zupcasti i odmah su to rijesili kad su stavili dayco remen i nikad poslije toga ,nista drugo se nije desilo. Drugi veliki servis radjen 2014 godine, i evo vec dvije vodene pumpe vrisnule, a prva malo nakon isteka garancije, tako da sam platio pumpu i ruke 200 KM, sto nije malo, i onda nakon 4 mjeseca opet rikne.[emoji35]
direstraits0078 wrote:Koji proizvodjac pumpe, ako znas?
E ne znam dajre, puno me pitas. [emoji4] Kad budem ko njih i kad je skinu, javim ti koja je marka.[emoji4] Imao sam puno povjerenja u njih i njihov rad, i nikad nisam zapitkivao oko tîh stvari, jer su uvijek naglasavali da stoje iza svega sto urade.
direstraits0078 wrote:Koji proizvodjac pumpe, ako znas?
E ne znam dajre, puno me pitas. [emoji4] Kad budem ko njih i kad je skinu, javim ti koja je marka.[emoji4] Imao sam puno povjerenja u njih i njihov rad, i nikad nisam zapitkivao oko tîh stvari, jer su uvijek naglasavali da stoje iza svega sto urade.
Sent from my C6603 using Tapatalk
Dva od dva slucaja da pumpa rikne, bas treba biti neko srecan, ili naici na fuserske dijelove.