Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
- Zatamnjena stakla
- Posts: 10593
- Joined: 13/10/2009 03:15
- Location: Čaršija
#5526 Re: Gledate seriju - preporucite je
Fakat zar ovo mere neko gledat 
-
s.aint
- Posts: 420
- Joined: 10/12/2010 16:19
#5527 Re: Gledate seriju - preporucite je
Pa kakvih prijedloga je bilo ovdje na temi, Arrow je ekstra. 
- Zatamnjena stakla
- Posts: 10593
- Joined: 13/10/2009 03:15
- Location: Čaršija
#5528 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ma kakva god da je serija Arrow ne znam kome može valjat' al' et' o ukusima se ne raspravlja.
- travar
- Posts: 2800
- Joined: 14/08/2006 21:23
- Location: Tudena
#5529 Re: Gledate seriju - preporucite je
Vala baš.s.aint wrote:Pa kakvih prijedloga je bilo ovdje na temi, Arrow je ekstra.
Serija ko serija, nije loša, malo sporija, ali je gledljiva.
- Sherlock_Holmes
- Posts: 219
- Joined: 30/05/2010 21:19
- Location: 221B Baker Street, London, United Kingdom
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#5531 Re: Gledate seriju - preporucite je
Rome je već postala kultna serija u svom žanru. 
- Sherlock_Holmes
- Posts: 219
- Joined: 30/05/2010 21:19
- Location: 221B Baker Street, London, United Kingdom
#5532 Re: Gledate seriju - preporucite je
Slažem se, vrhunski odrađena serija.
Kad smo kod ovih historijskih, ima li neko kakvu preporuku ?
Ali prave historijske serije, kao Rome, ne kao Game of thrones sa zmajevima i svjetlećim mačevima
Kad smo kod ovih historijskih, ima li neko kakvu preporuku ?
Ali prave historijske serije, kao Rome, ne kao Game of thrones sa zmajevima i svjetlećim mačevima
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#5533 Re: Gledate seriju - preporucite je
Vjerovatno si gledao, al' eto da napomenem Spartacus. Meni odlična, pogotovu prva sezona s originalnim glumcem.Sherlock_Holmes wrote:Slažem se, vrhunski odrađena serija.
Kad smo kod ovih historijskih, ima li neko kakvu preporuku ?
Ali prave historijske serije, kao Rome, ne kao Game of thrones sa zmajevima i svjetlećim mačevima
http://www.imdb.com/title/tt1442449/
The Tudors
http://www.imdb.com/title/tt0758790/ Takođe nije loša.
- KPNCTNJAH
- Posts: 12758
- Joined: 23/05/2008 00:42
#5534 Re: Gledate seriju - preporucite je
Rome je odlicna
Vikings meni nije losa.. druga sezona valjda pocinje u februaru.
http://www.imdb.com/title/tt2306299/
Vikings meni nije losa.. druga sezona valjda pocinje u februaru.
http://www.imdb.com/title/tt2306299/
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#5535 Re: Gledate seriju - preporucite je
E da, Vikings.KPNCTNJAH wrote:Rome je odlicna![]()
Vikings meni nije losa.. druga sezona valjda pocinje u februaru.
http://www.imdb.com/title/tt2306299/
-
chino
- Posts: 781
- Joined: 21/11/2002 00:00
- KPNCTNJAH
- Posts: 12758
- Joined: 23/05/2008 00:42
#5537 Re: Gledate seriju - preporucite je
http://www.imdb.com/title/tt2183404/ - Rectify
Hoce li se ovo nastavljati ? Nece valjda tek u aprilu... dobra serija, ima materijala za jos jednu sezonu.. i to je cini mi se maksimum ako hoce da zadrze kvalitet, sve preko je sapunica...
Hoce li se ovo nastavljati ? Nece valjda tek u aprilu... dobra serija, ima materijala za jos jednu sezonu.. i to je cini mi se maksimum ako hoce da zadrze kvalitet, sve preko je sapunica...
-
gidra
- Posts: 4106
- Joined: 17/11/2011 16:11
- Location: Sarajevo
#5538 Re: Gledate seriju - preporucite je
Jel' ko gledao pilot epizodu Helix-a? Po traileru se čini zanimljiva.
- Kal El
- Posts: 6290
- Joined: 07/04/2013 21:49
#5539 Re: Gledate seriju - preporucite je
Sulejman VeličanstveniSherlock_Holmes wrote:Slažem se, vrhunski odrađena serija.
Kad smo kod ovih historijskih, ima li neko kakvu preporuku ?
Ali prave historijske serije, kao Rome, ne kao Game of thrones sa zmajevima i svjetlećim mačevima
Sent from my LT26i using Tapatalk
- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#5541 Re: Gledate seriju - preporucite je

http://www.imdb.com/title/tt1489428/
Krenula 5.sezona i to sa NAJBOLJOM epizodom koju sam ikada gledao u nekoj seriji (osim u Breaking Bad-u možda):
-
lilah
- Posts: 101
- Joined: 23/08/2012 13:26
#5542 Re: Gledate seriju - preporucite je
Dobra!!1gidra wrote:Jel' ko gledao pilot epizodu Helix-a? Po traileru se čini zanimljiva.
-
howdy
- Posts: 3605
- Joined: 11/04/2010 09:09
- Location: Fadil Novalic do mezara
#5543 Re: Gledate seriju - preporucite je
Respect.Maharadza wrote:
http://www.imdb.com/title/tt1489428/
Krenula 5.sezona i to sa NAJBOLJOM epizodom koju sam ikada gledao u nekoj seriji (osim u Breaking Bad-u možda):
rahtela
-
howdy
- Posts: 3605
- Joined: 11/04/2010 09:09
- Location: Fadil Novalic do mezara
#5544 Re: Gledate seriju - preporucite je
Maharadza wrote:
http://www.imdb.com/title/tt1489428/
Krenula 5.sezona i to sa NAJBOLJOM epizodom koju sam ikada gledao u nekoj seriji (osim u Breaking Bad-u možda):
Respect. Odlicna serija. Lik me malo podsjeca na Mister No-a, malo malo dobije po pich.i
rahtela
Last edited by howdy on 11/01/2014 22:41, edited 1 time in total.
-
howdy
- Posts: 3605
- Joined: 11/04/2010 09:09
- Location: Fadil Novalic do mezara
#5545 Re: Gledate seriju - preporucite je
dupli
Last edited by howdy on 11/01/2014 22:41, edited 1 time in total.
-
howdy
- Posts: 3605
- Joined: 11/04/2010 09:09
- Location: Fadil Novalic do mezara
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#5547 Re: Gledate seriju - preporucite je
The newsroom
http://www.imdb.com/title/tt1870479/
postala sam ovisnik!
kome fali Scandal, ovo ce uveliko pomoc
http://www.imdb.com/title/tt1870479/
postala sam ovisnik!
kome fali Scandal, ovo ce uveliko pomoc
-
Bodkin
- Posts: 22532
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#5548 Re: Gledate seriju - preporucite je
newsroom odlicanNot My Idea wrote:The newsroom
http://www.imdb.com/title/tt1870479/
postala sam ovisnik!![]()
kome fali Scandal, ovo ce uveliko pomoc
da preporucim jos house of lies
-
Revolver
- Posts: 652
- Joined: 24/04/2012 08:52
#5549 Re: Gledate seriju - preporucite je
Newsroom odlična. Da nema one američke patetike u par situacija, bila bi vrhunska 
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#5550 Re: Gledate seriju - preporucite je
Evo za ljubitelje mrkodlaka
izašla nova serija o ženskom vukodlaku.
http://www.imdb.com/title/tt2365946/
http://www.imdb.com/title/tt2365946/

