Aktuelnosti: FK Sarajevo
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- tovarish
- Posts: 3791
- Joined: 26/05/2008 23:57
#5526 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Halid treću zaredom u prvoj postavi, a i Kurdić oba kola u početnoj postavi.
Svaka čast momcima. A nama pokazatelj da moramo više vjerovati akademcima.
Svaka čast momcima. A nama pokazatelj da moramo više vjerovati akademcima.
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#5527 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Naravno da nema, ko bi imao?sencobih wrote: ↑21/08/2022 15:05 Mislim da on više nema ni volje da igra za nas, posebno nakon onog penala, a ni prije penala nije bio omiljen, sad nakon ovoga očekujem da mu se zviždi, i da ga se proziva, tako da ne vidim neku uspješnu dalji saradnju. Eventualno kad bi konama dao go ,oprostilo bi mu se 99.posto svih grijeha
Fulio penal u 6. kolu, pa ga navijači pozivaju da ode iz kluba... Lik na terenu plače, kako da igra ubuduće... Zato me ne bi začudilo da on traži raskid ugovora.
Ali je poenta da sad neki navijači, zbog cigare, pive, čega li već, traže da mu se da raskid ugovora.
To je pokazatelj kako je teško igrati za nas, kako je ustvari toksična sredina...
E, unaprijed četitam na hrabrosti svakom budućem izvođaču penala za nas, a oni igrači u lošoj formi neka odmah angažuju psihologa, trebaće im.
Također, svaka čast onim koji ubuduće izaberu da dođu u Sarajevo i da se nose sa ovolikim pritiskom.
Last edited by Anquilla on 21/08/2022 15:16, edited 1 time in total.
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#5528 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Normalno, sranja se dešavaju., volio bi on više od nas da ga je dao. Ja bih volio da imamo nekog beka da puca penale, bez puno mozga, samo jako
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#5529 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
I onda se pitamo kako neko u drugom klubu razvali, a kod nas nije mogao.Anquilla wrote: ↑21/08/2022 15:15Naravno da nema, ko bi imao?sencobih wrote: ↑21/08/2022 15:05 Mislim da on više nema ni volje da igra za nas, posebno nakon onog penala, a ni prije penala nije bio omiljen, sad nakon ovoga očekujem da mu se zviždi, i da ga se proziva, tako da ne vidim neku uspješnu dalji saradnju. Eventualno kad bi konama dao go ,oprostilo bi mu se 99.posto svih grijeha
Fulio penal u 6. kolu, pa ga navijači pozivaju da ode iz kluba... Lik na terenu plače, kako da igra ubuduće... Zato me ne bi začudilo da on traži raskid ugovora.
Ali je poenta da sad neki navijači, zbog cigare, pive, čega li već, traže da mu se da raskid ugovora.
To je pokazatelj kako je teško igrati za nas, kako je ustvari toksična sredina...
E, unaprijed četitam na hrabrosti svakom budućem izvođaču penala za nas, a oni igrači u lošoj formi neka odmah angažuju psihologa, trebaće im.
Također, svaka čast onim koji ubuduće izaberu da dođu u Sarajevo i da se nose sa ovolikim pritiskom.
- PhilJacksonIzvala
- Posts: 585
- Joined: 30/04/2020 10:35
#5530 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Lik je beskoristan vec godinama, parazitira na osnovu nekog CV-a, ja ne pamtim nijednu utakmicu da kazem "wow kako je Kapic dobro odigrao". Gadja ptice na reflektoru kad suta. Penal je samo povod, a ne uzrok. I na sve to dodje ovo opijanje i pusenje. MRS iz kluba.
- PhilJacksonIzvala
- Posts: 585
- Joined: 30/04/2020 10:35
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#5532 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Upravo ovo isto hocu da napisem nista nije uradio jeste postigao onaj jedan gol ali da je davao neke korisne i upotrebljive lopte vala nije.Pa cak je i CIrjak se popravio u zadnje 2 tekme i slao dobre i precizne dubinske lopte pa mi je zapao za oko ali Kapica niko ne voli ne radi penala nego zato sto nista ne uradi.Penal je samo prelio casu.PhilJacksonIzvala wrote: ↑21/08/2022 15:25 Lik je beskoristan vec godinama, parazitira na osnovu nekog CV-a, ja ne pamtim nijednu utakmicu da kazem "wow kako je Kapic dobro odigrao". Gadja ptice na reflektoru kad suta. Penal je samo povod, a ne uzrok. I na sve to dodje ovo opijanje i pusenje. MRS iz kluba.
- Van Halen
- Posts: 2782
- Joined: 08/04/2008 10:37
#5533 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Mi godinama imamo lose rezultate,realno puno losije od očekivanja pa zašto je onda problem ako vec imamo takve rezultate dati šansu u prvoj postavi 7-8 igrača iz akademije i onda skinuti teret rezultata s njih. Ja se prvi ne bih nervirao za ovaj X sa Slobodom da je takva postava ekipe
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#5534 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Dzabe, neke se stvari nece promijeniti..PhilJacksonIzvala wrote: ↑21/08/2022 15:41
Gledam ovo i kontam, mogu ruku stavit da znam ko je dobio crveni![]()
- Logovan
- Posts: 102869
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#5535 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
A koliko ih još ima sa cigarom? Ili sa pivom? Ili nargilom? A da ne spominjem lošu ishranu? Hajmo onda sve otjerati koji vode nesportski život. Koliko bi nam igrača ostalo? Kazni ga novčano, udari po džepu i to je to. Nema smisla tjerati nakon jednog prekršaja. A i pitanje je je li ovo nova slika ili nije.PhilJacksonIzvala wrote: ↑21/08/2022 14:08A sto bogati? Ja se nadam da jeste istina, i da se postavi presedan, kako ce se ponasati sa svima koji vode nesportski zivot.
I ovo što loše igra, nisam ni ja zadovoljan sa njim, ali neću se radovati ako ode. Počela je sezona, valja nadoknaditi njegov odlazak bez obzira koliko bio loš, izgubili bi na širini.
- Logovan
- Posts: 102869
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#5536 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
S tim da ovo nije bio crveni, čist žuti karton.PhilJacksonIzvala wrote: ↑21/08/2022 15:41
Gledam ovo i kontam, mogu ruku stavit da znam ko je dobio crveni![]()
https://sport1.oslobodjenje.ba/s1/fudba ... oku-786104
- PhilJacksonIzvala
- Posts: 585
- Joined: 30/04/2020 10:35
#5537 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Hajmo, niko sretniji od mene. Nek trpe rezultati, ja bih bio 100% iza kluba kad bi ovo uradili.
I kome god da se dokaze, pa bio Merso himself, noga. Staviti to u ugovor sa svakim novim pojacanjem.
ovo da nije nova slika je prica za malu djecu.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79566
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#5539 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Meni je ovo posteno. Ima ih jos koji bi mogli traziti raskid ugovora. 
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#5540 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Čini se kao dobar momak, koji voli klub ali samo to po meni nije dovoljno, ne bih rekao da je donosio razliku ili prevagu u većini utakmica koje je odigrao i ako se onda ne možeš nositi s pritiskom...
Ne znam koliko i ko radi na tome ali se meni čini da nama treba dobar psiholog, danas se od trenera očekuju da budu eksperti na svim poljima ali ne ide to baš tako...
Ne znam koliko i ko radi na tome ali se meni čini da nama treba dobar psiholog, danas se od trenera očekuju da budu eksperti na svim poljima ali ne ide to baš tako...
- strong69
- Posts: 6972
- Joined: 11/03/2005 20:02
- Location: Beneath the Remains
#5541 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Slažem se sa tobom. Ovo je katastrofa za upravu kluba koja ne stoji iza svog igrača i ne čuva ga.Velkoski wrote: ↑22/08/2022 17:26 https://fksarajevo.ba/vijesti/sporazumn ... picem/6440
meni je ovo katastrofa, ali eto.
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#5542 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Zaista strasno predlazem kolektivno da svi vene prerezemo i skocimo sa kakve stijene ne znam kako cemo prezivjeti odlazak pokretacke snage i motora sa sredine terena.Velkoski wrote: ↑22/08/2022 17:26 https://fksarajevo.ba/vijesti/sporazumn ... picem/6440
meni je ovo katastrofa, ali eto.
- PhilJacksonIzvala
- Posts: 585
- Joined: 30/04/2020 10:35
#5543 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Ne kenjajte bezveze. Kapic nije nicim zasluzio da ga se cuva, naprotiv.strong69 wrote: ↑22/08/2022 18:02Slažem se sa tobom. Ovo je katastrofa za upravu kluba koja ne stoji iza svog igrača i ne čuva ga.Velkoski wrote: ↑22/08/2022 17:26 https://fksarajevo.ba/vijesti/sporazumn ... picem/6440
meni je ovo katastrofa, ali eto.
Nosi govna napolje.
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#5544 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Vidise koliko površno gledate na ovo.
I onda se pitate što neki neće da dođu kod nas, ili što igraju negdje drugo bolje.
Sad će Kapić u Zrinjski i fino će tamo da eksplodira.
Nije nam isto ovako ni Bilbija valjao.
I onda se pitate što neki neće da dođu kod nas, ili što igraju negdje drugo bolje.
Sad će Kapić u Zrinjski i fino će tamo da eksplodira.
Nije nam isto ovako ni Bilbija valjao.
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#5545 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Pa ko je kriv? Navijaci koji ocekuju previse, uprava koja srlja ili sam igrac koji realno nije puno toga pokazao.
Ja bih rekao svi, jer ocigledno da na puno polja ne stima.
Ako je covjek trazio raskid ugovora, ne vidim razloga da mu se ne izadje u susret. Uprava je mogla reci ne, ostajes, ali sta ocekivati onda od igraca koji poslije promasenog penala i skandiranja sa tribina(rekao bih neke grupe navijaca) zeli da raskine ugovor.
Ja bih rekao svi, jer ocigledno da na puno polja ne stima.
Ako je covjek trazio raskid ugovora, ne vidim razloga da mu se ne izadje u susret. Uprava je mogla reci ne, ostajes, ali sta ocekivati onda od igraca koji poslije promasenog penala i skandiranja sa tribina(rekao bih neke grupe navijaca) zeli da raskine ugovor.
- PhilJacksonIzvala
- Posts: 585
- Joined: 30/04/2020 10:35
#5546 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Uporedjivati Kapica i Bilbiju je kao uporedjivati Melunovica i Maradonu. Dozovi se.
Lose igre, pijancenje, pusenje, i na sve to dodje penal.
Samo s noge na nogu.
-
last mohicans
- Posts: 18296
- Joined: 09/08/2012 23:19
#5547 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Igrač koji ne moze da se izbori sa skandiranjem stotinjak navijača i koji ne moze da preboli promašeni penal je mentalni patuljak i takav ne treba da nosi naš dres. Na stranu sve sto je njegov doprinos igri našeg tima mizeran. Ja da sam na njegovom mjestu bi 200% jače radio, da dokažem svima da vrijedim i odnosom bi začepio usta hejterima. Ne, on se olešio (ako jeste na onoj slici taze) i napušio da tugu liječi. Što raja ne skandira Ahmetu, ima i on loših utakmica, poteza, promašenih zicera.. Ali razlika je u tome što Ahmet uklize i stvori 100% priliku. Gine svaku utakmicu i bori se. Vjerovatno računaju na ovog Abu_nesta pa su se odrekli Rifeta, ali i taj je mačak u vreci dok se ne dokaze.
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#5548 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Sta ce onda pomisliti ostali igraci ili novi igraci koji bi trebali doci u klub ili koje trazimo da nas pojacaju.strong69 wrote: ↑22/08/2022 18:02Slažem se sa tobom. Ovo je katastrofa za upravu kluba koja ne stoji iza svog igrača i ne čuva ga.Velkoski wrote: ↑22/08/2022 17:26 https://fksarajevo.ba/vijesti/sporazumn ... picem/6440
meni je ovo katastrofa, ali eto.
Ovo je dno dna da navijaci otjeraju igraca koji je fulio penal.
Pravi smo mahalski klub. Do mi ne izbacimo mahalu mi niakda necemo postati ozbiljan klub i nikada necemo krenuti naprijed
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#5549 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Tacno tako svaki igrac koji ode od nas proigra i igra u zivotnoj formi.
- PhilJacksonIzvala
- Posts: 585
- Joined: 30/04/2020 10:35

