BHTelecom All About

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
BarbaDue
Posts: 65076
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#55126 Re: BHTelecom All About

Post by BarbaDue »

Ja silver bio silver ostao :mrgreen:
made_in_sarajevo
Posts: 6964
Joined: 06/05/2013 23:05

#55127 Re: BHTelecom All About

Post by made_in_sarajevo »

Aferim za RTRS plus :thumbup:

Jos da ovakve stvari obavjestite putem facebooka, onih glupih reklama sto iskacu na tv-u :mrgreen:
Dzontra_Volta
Posts: 8008
Joined: 20/01/2011 11:10

#55128 Re: BHTelecom All About

Post by Dzontra_Volta »

Kad će Honor 9 stići u BH Telecom?
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#55129 Re: BHTelecom All About

Post by zrakomlat »

Dzontra_Volta wrote:Kad će Honor 9 stići u BH Telecom?
Ovaj? Pa već ga imaju u ponudi.

https://www.bhtelecom.ba/mobini-telefon ... 652fe.html

Ili ga nemaju na stanju pa pitaš.
Last edited by zrakomlat on 24/01/2018 20:10, edited 1 time in total.
Dzontra_Volta
Posts: 8008
Joined: 20/01/2011 11:10

#55130 Re: BHTelecom All About

Post by Dzontra_Volta »

zrakomlat wrote:
Dzontra_Volta wrote:Kad će Honor 9 stići u BH Telecom?
Ovaj?

https://www.bhtelecom.ba/mobini-telefon ... 652fe.html
E taj.
Ka'će? :mrgreen:
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#55131 Re: BHTelecom All About

Post by zrakomlat »

Dzontra_Volta wrote:
zrakomlat wrote:
Dzontra_Volta wrote:Kad će Honor 9 stići u BH Telecom?
Ovaj?

https://www.bhtelecom.ba/mobini-telefon ... 652fe.html
E taj.
Ka'će? :mrgreen:
Editovah al ti već odg. E to ne znam :D
Dzontra_Volta
Posts: 8008
Joined: 20/01/2011 11:10

#55132 Re: BHTelecom All About

Post by Dzontra_Volta »

zrakomlat wrote:
Dzontra_Volta wrote:
E taj.
Ka'će? :mrgreen:
Editovah al ti već odg. E to ne znam :D
Ma nema. Ili možda ima, ali me niko ne zove, iako sam rezervisao. Reče lik da Huawei telefoni stižu puno brže od nekih drugih brendova. Ali od tad prođe 13 bajrama...
User avatar
N.N.
Posts: 3554
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#55133 Re: BHTelecom All About

Post by N.N. »

U Zenici u dvije poslovnice nema vise od 90 % telefona sa ponude na stranici. Ne kontam tu njihovu politiku, ali nikako da ga jebes. :-)
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8361
Joined: 08/05/2017 19:17

#55134 Re: BHTelecom All About

Post by Tesla Edison »

N.N. wrote:U Zenici u dvije poslovnice nema vise od 90 % telefona sa ponude na stranici. Ne kontam tu njihovu politiku, ali nikako da ga jebes. :-)
Nema to puno veze sa Telecomom. Koliko kog da se nabavi, plane sve za 24 sata. Isto vruće kifle.

Nema se vremena ni ispraviti na stranici (pogotovo kada se uzme u obzir koločina telefona, raznolikost modela i broj Telekom centara u BiH) . Znam prije kad kupujem telefon, zovnem TC da vidim ima li na stanju, kaže lik ima 5 komada i dok dođem do Malte nema više niti jedan. Isto kao besplatno da ih dijele.

Mada BHT ima ubjedljivo najpovoljnije uslove kupovine na rate. Znam da je kod mtela bilo pravilo (ne znam jel još uvijek tako) da se unaprijed plati 4 pretplate, prva rata, PDV i 30% vrijednosti telefona odmah na licu mjesta te se potpiše novi ugovor na 24 mjeseca i tek onda se ostatak telefona može otplatiti na 12 rata. Kod BHT-a samo lična karta i nosiš telefon koji god želiš (ako ga ima na stanju trenutno).
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#55135 Re: BHTelecom All About

Post by kakaljin »

TESLA_EDISON wrote:
N.N. wrote:U Zenici u dvije poslovnice nema vise od 90 % telefona sa ponude na stranici. Ne kontam tu njihovu politiku, ali nikako da ga jebes. :-)
Nema to puno veze sa Telecomom. Koliko kog da se nabavi, plane sve za 24 sata. Isto vruće kifle.

Nema se vremena ni ispraviti na stranici (pogotovo kada se uzme u obzir koločina telefona, raznolikost modela i broj Telekom centara u BiH) . Znam prije kad kupujem telefon, zovnem TC da vidim ima li na stanju, kaže lik ima 5 komada i dok dođem do Malte nema više niti jedan. Isto kao besplatno da ih dijele.

Mada BHT ima ubjedljivo najpovoljnije uslove kupovine na rate. Znam da je kod mtela bilo pravilo (ne znam jel još uvijek tako) da se unaprijed plati 4 pretplate, prva rata, PDV i 30% vrijednosti telefona odmah na licu mjesta te se potpiše novi ugovor na 24 mjeseca i tek onda se ostatak telefona može otplatiti na 12 rata. Kod BHT-a samo lična karta i nosiš telefon koji god želiš (ako ga ima na stanju trenutno).
Nije problem sto na stranici stoji sva ponuda telefona koju imaju u opticaju, jedino treba izbacivati koje vise nece nabavljati. Samo bi trebali da pored telefona napisu da se nazove poslovnica da se provjeri stanje i da se napravi rezervacija prije dolaska.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8361
Joined: 08/05/2017 19:17

#55136 Re: BHTelecom All About

Post by Tesla Edison »

kakaljin wrote:
TESLA_EDISON wrote:
N.N. wrote:U Zenici u dvije poslovnice nema vise od 90 % telefona sa ponude na stranici. Ne kontam tu njihovu politiku, ali nikako da ga jebes. :-)
Nema to puno veze sa Telecomom. Koliko kog da se nabavi, plane sve za 24 sata. Isto vruće kifle.

Nema se vremena ni ispraviti na stranici (pogotovo kada se uzme u obzir koločina telefona, raznolikost modela i broj Telekom centara u BiH) . Znam prije kad kupujem telefon, zovnem TC da vidim ima li na stanju, kaže lik ima 5 komada i dok dođem do Malte nema više niti jedan. Isto kao besplatno da ih dijele.

Mada BHT ima ubjedljivo najpovoljnije uslove kupovine na rate. Znam da je kod mtela bilo pravilo (ne znam jel još uvijek tako) da se unaprijed plati 4 pretplate, prva rata, PDV i 30% vrijednosti telefona odmah na licu mjesta te se potpiše novi ugovor na 24 mjeseca i tek onda se ostatak telefona može otplatiti na 12 rata. Kod BHT-a samo lična karta i nosiš telefon koji god želiš (ako ga ima na stanju trenutno).
Nije problem sto na stranici stoji sva ponuda telefona koju imaju u opticaju, jedino treba izbacivati koje vise nece nabavljati. Samo bi trebali da pored telefona napisu da se nazove poslovnica da se provjeri stanje i da se napravi rezervacija prije dolaska.
E tu se slažem.

P.S. A koje to neće nabavljati?
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#55137 Re: BHTelecom All About

Post by kakaljin »

TESLA_EDISON wrote:
kakaljin wrote:
TESLA_EDISON wrote: Nema to puno veze sa Telecomom. Koliko kog da se nabavi, plane sve za 24 sata. Isto vruće kifle.

Nema se vremena ni ispraviti na stranici (pogotovo kada se uzme u obzir koločina telefona, raznolikost modela i broj Telekom centara u BiH) . Znam prije kad kupujem telefon, zovnem TC da vidim ima li na stanju, kaže lik ima 5 komada i dok dođem do Malte nema više niti jedan. Isto kao besplatno da ih dijele.

Mada BHT ima ubjedljivo najpovoljnije uslove kupovine na rate. Znam da je kod mtela bilo pravilo (ne znam jel još uvijek tako) da se unaprijed plati 4 pretplate, prva rata, PDV i 30% vrijednosti telefona odmah na licu mjesta te se potpiše novi ugovor na 24 mjeseca i tek onda se ostatak telefona može otplatiti na 12 rata. Kod BHT-a samo lična karta i nosiš telefon koji god želiš (ako ga ima na stanju trenutno).
Nije problem sto na stranici stoji sva ponuda telefona koju imaju u opticaju, jedino treba izbacivati koje vise nece nabavljati. Samo bi trebali da pored telefona napisu da se nazove poslovnica da se provjeri stanje i da se napravi rezervacija prije dolaska.
E tu se slažem.

P.S. A koje to neće nabavljati?
Trenutne niti jednog nece izbaciti, ali da kada se donese odluka da je neki telefon vise nece nabavljati stave naprimjer akcija do isteka zaliha i kada sve rasprodaju izbace ga iz ponude, da budu azurni po tom pitanju.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8361
Joined: 08/05/2017 19:17

#55138 Re: BHTelecom All About

Post by Tesla Edison »

Eto bi trebalo. Predložiću to ;)
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#55139 Re: BHTelecom All About

Post by kakaljin »

TESLA_EDISON wrote:Eto bi trebalo. Predložiću to ;)
Cak bi bila dobra opcija posto se stalno prica nestalo telefona, pa cekas se nova posiljka. Da se stavi primjer evo dolazi sada Samsung A8 i kazu molimo korisnike da ako zele ovaj telefon da ga naruce preko aplikacije ili pozivom na telefon i fino kada bude telecom narucivao telefon naruci taj broj i doda odredjeni broj da imaju u rezervi da ih mogu prodati jer svi znamo da ima gotovana i nece da rezervisu na vrijeme telefon. Pogotovo za ove atraktivne za kojima je uvijek pomama.
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#55140 Re: BHTelecom All About

Post by Cossack »

kakaljin wrote:
TESLA_EDISON wrote:Eto bi trebalo. Predložiću to ;)
Cak bi bila dobra opcija posto se stalno prica nestalo telefona, pa cekas se nova posiljka. Da se stavi primjer evo dolazi sada Samsung A8 i kazu molimo korisnike da ako zele ovaj telefon da ga naruce preko aplikacije ili pozivom na telefon i fino kada bude telecom narucivao telefon naruci taj broj i doda odredjeni broj da imaju u rezervi da ih mogu prodati jer svi znamo da ima gotovana i nece da rezervisu na vrijeme telefon. Pogotovo za ove atraktivne za kojima je uvijek pomama.
Odličan prijedlog. Neka pored novih koje su tek naručili stave uskoro da raja zna koje telefone može da očekuje.
User avatar
joske
Posts: 2277
Joined: 13/07/2016 11:09

#55141 Re: BHTelecom All About

Post by joske »

kad smo kod mobitela, hoce li ikad bit nove Nokije u ponudi red bi bio ili se ceka nokia 9 :-D :D
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8361
Joined: 08/05/2017 19:17

#55142 Re: BHTelecom All About

Post by Tesla Edison »

joske wrote:kad smo kod mobitela, hoce li ikad bit nove Nokije u ponudi red bi bio ili se ceka nokia 9 :-D :D
A kad Nokia se*e. Prvo windows a sada forsiraju kinesko tržište. Kao da namjerno žele totalno da propadnu
User avatar
Rugafet
Posts: 5475
Joined: 14/12/2015 17:52

#55143 Re: BHTelecom All About

Post by Rugafet »

Svaka cast! Genijalni prijedlozi za mobitele.
sarajevo-x.com
Posts: 860
Joined: 19/04/2013 08:42
Location: Tuzla, Bosnia and Herzegovina

#55144 Re: BHTelecom All About

Post by sarajevo-x.com »

Važi li garancija na mobitel u BHT bez računa ?
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#55145 Re: BHTelecom All About

Post by zateznistub »

sarajevo-x.com wrote:Važi li garancija na mobitel u BHT bez računa ?
Netreba ti racun, samo garancija.
User avatar
Quaresma
Posts: 7938
Joined: 19/07/2010 16:37

#55146 Re: BHTelecom All About

Post by Quaresma »

Ima li ikog iz telekoma da je zaduzen za telefone, ima li kakvih insajderskih hoce li biti Nokia telefona uskoro u ponudi?



vidim nisam jedini koji pita, pocetkom februara mi istice ugovor, a nokia 8 bi mi baš legla
User avatar
ala7
Posts: 1384
Joined: 04/03/2011 16:12
Location: 43°52′0″N 18°25′0″E

#55147 Re: BHTelecom All About

Post by ala7 »

Image

Ev stiže i VDSL u moju kuću napokon. Hvala dobrim ljudima, na pomoći, u BHtelecomu, da vas je više takvih ne bi bilo priče o prodaji.
User avatar
dembele
Posts: 4233
Joined: 19/06/2014 09:15

#55148 Re: BHTelecom All About

Post by dembele »

ala7 wrote:Image

Ev stiže i VDSL u moju kuću napokon. Hvala dobrim ljudima, na pomoći, u BHtelecomu, da vas je više takvih ne bi bilo priče o prodaji.
Koliko šoldi to košta, prika? :D
ing-ecc
Posts: 18619
Joined: 31/03/2013 09:58

#55149 Re: BHTelecom All About

Post by ing-ecc »

10 KM :D
User avatar
ala7
Posts: 1384
Joined: 04/03/2011 16:12
Location: 43°52′0″N 18°25′0″E

#55150 Re: BHTelecom All About

Post by ala7 »

dembele wrote:
ala7 wrote:Image

Ev stiže i VDSL u moju kuću napokon. Hvala dobrim ljudima, na pomoći, u BHtelecomu, da vas je više takvih ne bi bilo priče o prodaji.
Koliko šoldi to košta, prika? :D
MojaTV Full + 10,00KM za dodatni paket u kojem je uračunato HD kanali, pink paket i internet..
Locked