The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65947
Joined: 03/08/2010 19:04

#5501 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

sencobih wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:ja ne vidjeh tu scenu sa motoristima,moracu ponovo pogledati epizodu
to ti je u najavi sledeće epizode.

znaci nije bilo sinoc to u epizodi?
U najavi naredne epizode ili zadnja scena ove.[/quote]


hvala
SOMA
Posts: 317
Joined: 09/02/2009 16:17

#5503 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by SOMA »

Logovan wrote:Dobra epizoda. :thumbup: :thumbup:

Niko nije pričao oko obaranja kule, ko je oborio i tako to. :? Morgan debil ne posustaje od ne ubijanja, sirar mu je baš isprao mozak. Ostali smo bez one glavne iz Aleksandrije, a malo je falilo da ostanemo i bez Eugena i Maggie. :skoljka:

Predviđam da će Glenn i ona mala spasiti sve ostale. Uradit će nešto slično k'o Carrol kod Terminusa. :D
toranj se se srusio jer se truck od wolves zakucao u njega...
User avatar
DMXallen
Posts: 214
Joined: 26/06/2015 17:55
Contact:

#5504 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by DMXallen »

Ma nije toliko ni bitno šta je tačno uzrokovalo pad tornja, bitnije je to što Alexandrijanci nisu dovoljno osigurali područje oko grada, tj izvan ograde.
Oni su mislili kako su sve probleme rješili postavljanjem ograde.
A sad se postavlja pitanje, a zašto Rick i ekipa nisu riješili te propuste. Hmm, s obzirom na zadnja dešavanja i nisu imali vremena o tome misliti, al' onda opet se nameće pitanje a zašto to nisu riješili u vrijeme kad su tek stigli i neko vrijeme živjeli u miru.
Pa i tu ima logičan odgovor, jednostavno su doživjeli šok ''mirnog života'', uljuljkali su se u tom navodnom miru i na momenat su postali slabi kako je to jednom Carl rekao, da se boji kako će postati i oni slabi kao stanovnici Alexandrije.

Mislim da će uspjeti odbraniti grad, zadržat će se oni tu duže vremena sigurno. Samo platiti će visoku cijenu za to, ginut će tu dosta ljudi.
oskarboy
Posts: 755
Joined: 25/09/2014 13:04

#5505 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by oskarboy »

kakavdanakneiskustvu wrote:
oskarboy wrote:zbog morgana moglo 5 ljudi da strada,sad nasao moralisat kad je masa zombija u grad.a onaj debil sa fudbalerkom opet zaboravio kako se zombiji ubijaju.opet se bio ukipio ,a ima macetu u rukama :lol:


zar je ubio do sad nekog zombija?
nego sta,i jos uspio spasit ljude od zombija.
oskarboy
Posts: 755
Joined: 25/09/2014 13:04

#5506 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by oskarboy »

ma sa onakvim sporim zombijama bi djeca bolju organizaciju ubijanja napravili.pa nek se obuku u neke oklope i udri po zombijima .mada im ni to ne treba,dovoljan je onaj mac od mishon i stvar je rijesena,pa sa onim macom mishon prepolovi zombija ko od sale :lol:
Latte
Posts: 643
Joined: 11/07/2015 11:49

#5507 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Latte »

oskarboy wrote:ma sa onakvim sporim zombijama bi djeca bolju organizaciju ubijanja napravili.pa nek se obuku u neke oklope i udri po zombijima .mada im ni to ne treba,dovoljan je onaj mac od mishon i stvar je rijesena,pa sa onim macom mishon prepolovi zombija ko od sale :lol:
Sve je to tacno,samo da malo razmislis da producentima nije bit da seriju zavrse u 3 epizode.

i jos jednom fakat ste naporni,dosadni,peglativni i bezobrazni sa vasim stripom.
Ljudi 5 godina seriju prate,da im se cita strip citali bi ga.Ako vam se o stripu raspravlja napravite sebi temu i opletete.
User avatar
wickerman
Posts: 1680
Joined: 23/05/2010 21:57
Location: Dobrinja

#5508 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by wickerman »

DMXallen wrote:Ma nije toliko ni bitno šta je tačno uzrokovalo pad tornja, bitnije je to što Alexandrijanci nisu dovoljno osigurali područje oko grada, tj izvan ograde.
Oni su mislili kako su sve probleme rješili postavljanjem ograde.
A sad se postavlja pitanje, a zašto Rick i ekipa nisu riješili te propuste. Hmm, s obzirom na zadnja dešavanja i nisu imali vremena o tome misliti, al' onda opet se nameće pitanje a zašto to nisu riješili u vrijeme kad su tek stigli i neko vrijeme živjeli u miru.
Pa i tu ima logičan odgovor, jednostavno su doživjeli šok ''mirnog života'', uljuljkali su se u tom navodnom miru i na momenat su postali slabi kako je to jednom Carl rekao, da se boji kako će postati i oni slabi kao stanovnici Alexandrije.

Mislim da će uspjeti odbraniti grad, zadržat će se oni tu duže vremena sigurno. Samo platiti će visoku cijenu za to, ginut će tu dosta ljudi.
i ti trazis logiku u seriji o zombijima, mislim zasto :D
oskarboy
Posts: 755
Joined: 25/09/2014 13:04

#5509 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by oskarboy »

Latte wrote:
oskarboy wrote:ma sa onakvim sporim zombijama bi djeca bolju organizaciju ubijanja napravili.pa nek se obuku u neke oklope i udri po zombijima .mada im ni to ne treba,dovoljan je onaj mac od mishon i stvar je rijesena,pa sa onim macom mishon prepolovi zombija ko od sale :lol:
Sve je to tacno,samo da malo razmislis da producentima nije bit da seriju zavrse u 3 epizode.

i jos jednom fakat ste naporni,dosadni,peglativni i bezobrazni sa vasim stripom.
Ljudi 5 godina seriju prate,da im se cita strip citali bi ga.Ako vam se o stripu raspravlja napravite sebi temu i opletete.
o kakvom ti stripu pricas :? gdje spominjem strip :?
Latte
Posts: 643
Joined: 11/07/2015 11:49

#5510 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Latte »

Nije tebi upuceno bilo,nego sam upakovao sve u jedan post.
Izvini tebi :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12402
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#5511 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Tito_i_Partija »

Slaba epizoda skroz, nema nekog jakog cliffhangera za kraj polusezone, k'o sto je to obicaj. Malo i bezveze se napravila tenzija izmedju onog sina plavusinog i Carla, samo da et' moze nekako vise zombija uc' u kucu. :roll:

I moralisanje, moralisanje, moralisanje. Nikad kraja.
User avatar
DMXallen
Posts: 214
Joined: 26/06/2015 17:55
Contact:

#5512 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by DMXallen »

wickerman wrote:
DMXallen wrote:Ma nije toliko ni bitno šta je tačno uzrokovalo pad tornja, bitnije je to što Alexandrijanci nisu dovoljno osigurali područje oko grada, tj izvan ograde.
Oni su mislili kako su sve probleme rješili postavljanjem ograde.
A sad se postavlja pitanje, a zašto Rick i ekipa nisu riješili te propuste. Hmm, s obzirom na zadnja dešavanja i nisu imali vremena o tome misliti, al' onda opet se nameće pitanje a zašto to nisu riješili u vrijeme kad su tek stigli i neko vrijeme živjeli u miru.
Pa i tu ima logičan odgovor, jednostavno su doživjeli šok ''mirnog života'', uljuljkali su se u tom navodnom miru i na momenat su postali slabi kako je to jednom Carl rekao, da se boji kako će postati i oni slabi kao stanovnici Alexandrije.

Mislim da će uspjeti odbraniti grad, zadržat će se oni tu duže vremena sigurno. Samo platiti će visoku cijenu za to, ginut će tu dosta ljudi.
i ti trazis logiku u seriji o zombijima, mislim zasto :D
:D ma ne, ja više tražim logiku u pojedinim ''primjedbama'', da ih tako nazovem. Kako ovo kako ono, bilo je priče o tome prije. Neke stvari se trebaju zaključiti same od sebe a ne da scenaristi idu u detalje. Hoću da kažem da svako od nas može doći do odgovora na svako pitanje, kao eto naprimjer rušenje tornja. Ili npr ono za bajkere, kaže zašto ih nisu jednostavno pregazili kamionom. Hmm da, ići ćeš tako na ljude sa automatskim puškama sa cisternom benzina.
Možda si donekle i upravu, tražim ponekad logiku, al' samo zato što ja ovu seriju ne gledam kao seriju o zombijima :thumbup:

Meni lično ne bi bilo zanimljivo da svaku epizodu završavaju u stilu detektivskih serija, imamo slučaj i riješimo slučaj i idemo nanovo u sledećoj epizodi.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65947
Joined: 03/08/2010 19:04

#5513 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

oskarboy wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
oskarboy wrote:zbog morgana moglo 5 ljudi da strada,sad nasao moralisat kad je masa zombija u grad.a onaj debil sa fudbalerkom opet zaboravio kako se zombiji ubijaju.opet se bio ukipio ,a ima macetu u rukama :lol:


zar je ubio do sad nekog zombija?
nego sta,i jos uspio spasit ljude od zombija.


kad to,nesto se toga ne sjecam
bull21
Posts: 2238
Joined: 14/06/2011 16:05

#5514 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by bull21 »

kakavdanakneiskustvu wrote:
oskarboy wrote: zar je ubio do sad nekog zombija?
nego sta,i jos uspio spasit ljude od zombija.
kad to,nesto se toga ne sjecam[/quote]

Mislim da je očito da se ni fudbalerka ne sjeća tako da, mojne se brinuti :D :lol:
sencobih
Posts: 7532
Joined: 08/09/2010 08:33

#5515 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by sencobih »

onaj Negan je negativac ?
User avatar
Logovan
Posts: 102720
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5516 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Logovan »

kakavdanakneiskustvu wrote: kad to,nesto se toga ne sjecam
Kada je stao na vatrogasno vozilo, uzeo crijevo i vodom pobio 10-tak zombija.

Vrijeme kada su on, Glenn, Abraham, Maggie, Sasha, pop i ona ženska sa kačketom napustili crkvu.
oskarboy
Posts: 755
Joined: 25/09/2014 13:04

#5517 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by oskarboy »

zna fudbalerka kad hoce ,ali on nece :lol: pa toliko su vec klanja i krvi gledali i opet se neki nesto boje :lol: tolike masakre prosli,nagledali se svega i opet se nesto ukipe.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12402
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#5518 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Tito_i_Partija »

Fudbalerka stvarno nije toliko los. Jest' kukavica, nema govora, al' je frajer ocigledno najinteligentniji tip u cijeloj grupi. Svi nesto hoce puske, pistolje, da im je da se kurce koliko su zombija pobili...al' ne, fudbalerka hoce samo knjigu i trazi imal' se sta novo naucit'.

Ne znam za vas al' ja mu skidam kapu. :thumbup:
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#5519 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Daryl Dixon »

Jest' pametan to stoji i dosjetljiv je, recimo kako otvori/provali ona vrata u 8 epizodi. Ali zasluzio je par popravnih samara kad ih je kolektivno naložio da u DC-ju prave lijek za ovu boles' i da ima sigurnosni kamp, jeba' bi mu maaaajku da je mene tako naložio, na celavo bih ga osisao :lol:
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#5520 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by annoy »

A jebiga, to mu je bila jedina šansa da preživi :D
Meni je išao na živce u početku ali sad mi je čak drag lik.
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11653
Joined: 15/01/2010 18:31

#5521 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Jack Be Nimble »

O kome vi pricate? Ko vam je fudbalerka :?
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#5522 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by ExNihilo »

Onaj bilde Eugen, vjerovatno. Rijetko iritantan i besmislen lik. Jedino ga "spašava" što je većina likova takva. :D
wolfie
Posts: 919
Joined: 19/10/2010 21:21

#5523 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by wolfie »

Eugene, spasilac covjecanstva, gamer i geek.
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#5524 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by cyprus »

Meni je Judžin baš gotivan...

Nego pade mi na um... Gdje je onaj crnac sa naočalama i dužom kosom? Nije valjda pojeden, a da ja to nisam vidio...
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#5525 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by annoy »

Zadnje što se sjećam je da je bio s Michonne dok su se vraćali u Alexandriu :?
Post Reply