Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
xamp
Posts: 1630
Joined: 31/03/2010 18:43

#5501 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by xamp »

skafiskafsnjak wrote:Valja li ista ova nova serija,od veceras ...

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

Smece. Prve 2 epizode i nisu lose, ali ostalo je fuj.
shminka
Posts: 148
Joined: 23/12/2013 23:30

#5502 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by shminka »

Stavio na skidanje Bates Motel, jel ko gleda?
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#5503 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

evo gledam drugu epizodu na hrt2.
tek pocela. dobra plavkica. nije ni mama losa.

mada mi se serija i ono sto sam vidio nakon odgledane epizode 2 ne svidja i odustajem.
User avatar
Kal El
Posts: 6290
Joined: 07/04/2013 21:49

#5504 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Kal El »

The Tommorow People :thumbup: Ah ,što volim ovake serije :mrgreen:

Sent from my LT26i using Tapatalk
User avatar
zedo_m
Posts: 303
Joined: 07/09/2011 16:21
Location: Smog city

#5505 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zedo_m »

Ja sinoc na foxu pogleda ove shildove, pa nije toliko ni losa serija
HARIS96
Posts: 296
Joined: 19/06/2013 14:57

#5506 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by HARIS96 »

Misfits

Scrubs
User avatar
pici
Posts: 46363
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#5507 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by pici »

BJB wrote:Image

nije lošHa...ova sukuba prca se sukim stigne :izet: :thumbup: ...kad oHladim od pornjave, ovo me bašH malo razgali...
User avatar
medjutim
Posts: 990
Joined: 11/08/2009 16:09

#5508 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by medjutim »

Bostons Finest poceo gledat, podsjeca me na Southland. Ako ko voli drotovsku tematiku, preporuka!
Bodkin
Posts: 22532
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#5509 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Bodkin »

preporuka za chaos. onako lagana za viska vremena. sigurno se necete navuci kao na BB :)
lilah
Posts: 101
Joined: 23/08/2012 13:26

#5510 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by lilah »

:thumbup:
darius_maximus wrote:Ja ne znam kako ovog Sherlocka održavaju ovako dobrim, ali je to takav užitak da je za ne povjerovati... :)
lilah
Posts: 101
Joined: 23/08/2012 13:26

#5512 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by lilah »

User avatar
yoda82
Posts: 1993
Joined: 27/09/2013 09:53
Location: Dagobah

#5514 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by yoda82 »

skafiskafsnjak wrote:Valja li ista ova nova serija,od veceras ...

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
Koja je serija?

Ne mogu da otvorim facebook na poslu :-D
lilah
Posts: 101
Joined: 23/08/2012 13:26

#5515 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by lilah »

yoda82 wrote:
skafiskafsnjak wrote:Valja li ista ova nova serija,od veceras ...

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
Koja je serija?

Ne mogu da otvorim facebook na poslu :-D
ova
Image
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#5516 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Zatamnjena stakla »

DON_eARL
Posts: 3846
Joined: 31/10/2010 22:26

#5517 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by DON_eARL »

TELEVIZIJSKA drama "Carstvo poroka" ("Boardwalk Empire"), koja se emitira na kabelskoj mreži HBO, ugasit će se nakon pete sezone koja bi se trebala početi prikazivati ove jeseni, priopćio je HBO.

"Carstvo poroka" je kriminalistička drama o mafiji iz razdoblja prohibicije, 20-ih godina prošlog stoljeća, koja je od početka emitiranja osvojila 17 nagrada Emmy, uključujući i nagradu za Bobbyja Cannavalea za sporednu ulogu.

Cannavale u seriji glumi gangstera Gypa Rosettija. Serijal je djelo Terencea Wintera, izvršnog producenta i scenarista serije "Sopranosi". Pilot epizodu je režirao redatelj Martin Scorsese, a premijerno je prikazana 2010.

Serija prati život Enocha Nuckyja Thompsona (dobitnik "Zlatnoga globusa" Steve Buscemi), neospornog vladara Atlantic Cityja u vrijeme kada je prohibicija omogućila streloviti uspon organiziranoga kriminala u Americi.
Šteta. :cry:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#5518 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

Zatamnjena stakla wrote:Valja l' ova The Shield šta?

http://www.imdb.com/title/tt0286486/?ref_=nv_sr_1
valja, posebno od 4te sezone pa nadalje. peta sezona je nešto najbolje ikad snimljeno, a ne znam da je neka serija imala bolji kraj od ove.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#5519 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ultima_palabra »

DON_eARL wrote:
TELEVIZIJSKA drama "Carstvo poroka" ("Boardwalk Empire"), koja se emitira na kabelskoj mreži HBO, ugasit će se nakon pete sezone koja bi se trebala početi prikazivati ove jeseni, priopćio je HBO.

"Carstvo poroka" je kriminalistička drama o mafiji iz razdoblja prohibicije, 20-ih godina prošlog stoljeća, koja je od početka emitiranja osvojila 17 nagrada Emmy, uključujući i nagradu za Bobbyja Cannavalea za sporednu ulogu.

Cannavale u seriji glumi gangstera Gypa Rosettija. Serijal je djelo Terencea Wintera, izvršnog producenta i scenarista serije "Sopranosi". Pilot epizodu je režirao redatelj Martin Scorsese, a premijerno je prikazana 2010.

Serija prati život Enocha Nuckyja Thompsona (dobitnik "Zlatnoga globusa" Steve Buscemi), neospornog vladara Atlantic Cityja u vrijeme kada je prohibicija omogućila streloviti uspon organiziranoga kriminala u Americi.
Šteta. :cry:
Očekivano, kad se sve sabere.
omar little
Posts: 17378
Joined: 14/03/2008 21:14

#5520 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

Zatamnjena stakla wrote:Valja l' ova The Shield šta?

http://www.imdb.com/title/tt0286486/?ref_=nv_sr_1
nekima smeta kamera, ali kad se naviknes serija je odlicna. kvaliteta nije konstantna kroz svih sedam sezona, nije ni kod vecine tako dugih serija, ali je definitivno vrijedi ispratiti. payoff is great.
User avatar
vee-jay
Posts: 9839
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: --- nisam vise ovdje ---

#5521 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by vee-jay »

Bron je fantasticna serija. Moram reci da je i druga sezona izvrsna. Preksinoc sam bio negativno iznenadjen zato sto je serija bila gotova u predzadnjoj epizodi. A onda sam sinoc pogledao zadnju :shock: :mrgreen: :thumbup:
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#5522 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Zatamnjena stakla »

Pošto imam još 1 sezonu The Wire pregledat' onda se na ovo bacam. Gad bles ju!
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#5523 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kritichar »

Outcasts
Image

preporučio bi svakome da je ne gleda
scenario je loš pravo, ideja nije
ofixaaal
Posts: 85
Joined: 18/10/2012 11:49

#5524 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ofixaaal »

Toplo preporucujem :-D
Image
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#5525 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by insomnia78 »

Ma daj


Sent from my iPhone using Tapatalk
Post Reply