Demokratska fronta Željko Komšić

Post Reply
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#5501 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by StupskaBitanga »

vivaldi wrote:OMG :lol: kad ce priglavke
ja očekujem glavnu nagradu: Majicu ds likom ŽK i njegovim potpisom
User avatar
MuaDib
Posts: 4056
Joined: 28/10/2006 23:25
Location: Sarajevo

#5502 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by MuaDib »

Jao, jao...kuku lele...moš misliti....DF ima svoje naušnice... :lol: :lol: :lol: :lol:

Koji problem, a ove etablirane nema šta nemaju sa svojim logom, pa niko i ne spominje.

Dobro vaganje, nema šta!!!
:oops:
User avatar
vivaldi
Posts: 7308
Joined: 16/08/2008 15:56

#5503 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by vivaldi »

MuaDib wrote:Jao, jao...kuku lele...moš misliti....DF ima svoje naušnice... :lol: :lol: :lol: :lol:

Koji problem, a ove etablirane nema šta nemaju sa svojim logom, pa niko i ne spominje.

Dobro vaganje, nema šta!!!
:oops:
daj muadibe ne zajebavaj. to nema veze s drugim strankama ni bilo cim drugim - ovo je jednostvano sprdnja i za nase standarde.

u totalno razjebanoj zemlji pojavi se ublehas koji mlati 6 milja mjesecno bez ijedne trunke odgovornosti, a snagu je za 8 godina 2 puta odmjerio sa izazivacima iz zapadne hercegovine.

sad kad vise nema elegantne guzovace vec valja u blato sa ostalim, on se bavi stiliziranjem logoa i pletenim nausnicama.. :run:
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#5504 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by shiljak »

vivaldi wrote:OMG :lol: kad ce priglavke
polako tek je septembar :D
User avatar
MuaDib
Posts: 4056
Joined: 28/10/2006 23:25
Location: Sarajevo

#5505 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by MuaDib »

vivaldi wrote:
MuaDib wrote:Jao, jao...kuku lele...moš misliti....DF ima svoje naušnice... :lol: :lol: :lol: :lol:

Koji problem, a ove etablirane nema šta nemaju sa svojim logom, pa niko i ne spominje.

Dobro vaganje, nema šta!!!
:oops:
daj muadibe ne zajebavaj. to nema veze s drugim strankama ni bilo cim drugim - ovo je jednostvano sprdnja i za nase standarde.

u totalno razjebanoj zemlji pojavi se ublehas koji mlati 6 milja mjesecno bez ijedne trunke odgovornosti, a snagu je za 8 godina 2 puta odmjerio sa izazivacima iz zapadne hercegovine.

sad kad vise nema elegantne guzovace vec valja u blato sa ostalim, on se bavi stiliziranjem logoa i pletenim nausnicama.. :run:
Mislim, ovo smrdi na patetiku iz kuhinje SDP-a!!!

Prihvatili se džidža-midža, znaka i plate, te figure Komšića, čiji je politički uspjeh sada u postesdepeovskoj eri tek puka posljedica inata prema Herceg-Hrvatima.
User avatar
vivaldi
Posts: 7308
Joined: 16/08/2008 15:56

#5506 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by vivaldi »

MuaDib wrote:Mislim, ovo smrdi na patetiku iz kuhinje SDP-a!!!
ma kakav shitty sdp, oni su ga i stvorili..
dudlov
Posts: 2077
Joined: 25/10/2010 11:46
Location: sarajevo

#5507 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by dudlov »

StupskaBitanga wrote:Ovo postaje cirkus opštih razmjera
Jašta radi. Pročitah i ne mogu da vjerujem,od zanosa počelo a ide ka sprdačini.

Sent from my LG-P970 using Tapatalk 2
User avatar
MuaDib
Posts: 4056
Joined: 28/10/2006 23:25
Location: Sarajevo

#5508 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by MuaDib »

Našli likovi dvije DF minđuše i sad DF ne valja.
Pa bolje da se finansira prodajući bižuteriju, nego da kradu budžetske pare.

DF-u želim uspjeh na općim izborima 2014. godine i čestitam na odluci da idu samostalno na izbore.

A nevjernim tomama, ako se ne sviđa DF, nemaju šta ovdje tražiti.
rajvosa1
Posts: 787
Joined: 02/06/2008 02:04

#5509 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by rajvosa1 »

MuaDib wrote:Našli likovi dvije DF minđuše i sad DF ne valja.
Pa bolje da se finansira prodajući bižuteriju, nego da kradu budžetske pare.

DF-u želim uspjeh na općim izborima 2014. godine i čestitam na odluci da idu samostalno na izbore.

A nevjernim tomama, ako se ne sviđa DF, nemaju šta ovdje tražiti.
Znaci, po uzoru na Slucajnog prolaznika, i DF ne trpi kritiku ili kriticka pitanja, bez obzira da li su dobronamjerni ili pak sto je osnovni demokratski postulat odgovarati na kritike i pitanja???? Pa za vas je, izgleda, SDA olicenje demokratije i postenja. Cuj, nemaju sta traziti ovdje oni koji misle dati kakvu kritiku ili postaviti pitanje. Pa to iz SDA, kao simbola svega negativnog, NIKAD nije receno.
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#5510 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Havatar »

Dovoljno je da ih vi branite i nece preci cenzus.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#5511 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

Havatar wrote:Dovoljno je da ih vi branite i nece preci cenzus.
Dovoljno je da ih vi napadate i uzeće vam pola glasačkog tijela.
User avatar
akcid
Posts: 1904
Joined: 09/04/2013 13:49
Location: Sarajevo

#5512 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by akcid »

Banksy wrote:
Havatar wrote:Dovoljno je da ih vi branite i nece preci cenzus.
Dovoljno je da ih vi napadate i uzeće vam pola glasačkog tijela.
Uzeće i bez napadanja :D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#5513 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

akcid wrote:
Banksy wrote:
Havatar wrote:Dovoljno je da ih vi branite i nece preci cenzus.
Dovoljno je da ih vi napadate i uzeće vam pola glasačkog tijela.
Uzeće i bez napadanja :D
Hoće, al' s napadanjem još više ... :D
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#5514 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Havatar »

Banksy wrote:
Havatar wrote:Dovoljno je da ih vi branite i nece preci cenzus.
Dovoljno je da ih vi napadate i uzeće vam pola glasačkog tijela.
Koji mi :?:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#5515 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

Havatar wrote:
Banksy wrote:
Havatar wrote:Dovoljno je da ih vi branite i nece preci cenzus.
Dovoljno je da ih vi napadate i uzeće vam pola glasačkog tijela.
Koji mi :?:
Koji vi?
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#5516 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Havatar »

Kazes mi ih napadamo i nama ce uzeti pola glasackog tijela pa te pitam kome ce to uzeti i koji mi :?:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#5517 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

Havatar wrote:Kazes mi ih napadamo i nama ce uzeti pola glasackog tijela pa te pitam kome ce to uzeti i koji mi :?:
:roll:
Havatar wrote:Dovoljno je da ih vi branite i nece preci cenzus.
Erwin Huber
Posts: 56
Joined: 11/09/2013 09:56

#5518 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Erwin Huber »

glasanje za komšića je najočajniji čin jer i oni što bi glasali za njega znaju da je toisprazno.
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#5519 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Havatar »

Banksy wrote:
Havatar wrote:Kazes mi ih napadamo i nama ce uzeti pola glasackog tijela pa te pitam kome ce to uzeti i koji mi :?:
:roll:
Havatar wrote:Dovoljno je da ih vi branite i nece preci cenzus.
Procitaj ko je komentarisao prije i ko je porucivao da ko je protiv Komsica ne smije da komentarise na ovoj temi a sad mi kazi koji to mi i kojim nama ce uzeti pola glasova posto te 3 put pitam :?:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#5520 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

Predajem se ... :D
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#5521 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Havatar »

Genije wrote:oni haman misle na takvu foru i izbore dobit :D
Koji oni i kakve izbore :? Ne smijes da kazes nesto protiv Velikog Vodje odmah si "oni" .
Last edited by Havatar on 15/09/2013 13:48, edited 1 time in total.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#5522 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

:lol:
User avatar
akcid
Posts: 1904
Joined: 09/04/2013 13:49
Location: Sarajevo

#5523 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by akcid »

Banksy wrote::lol:
Kome se smiješ :D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#5524 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

akcid wrote:
Banksy wrote::lol:
Kome se smiješ :D
mi, vi, oni, gluhih telefona ... :mrgreen:
Basvod
Posts: 2098
Joined: 23/06/2013 08:24

#5525 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Basvod »

Genije wrote:jes vala naopak ovaj df :D :roll:
Predsjedništvo, je također, odlučilo da Demokratska fronta BH u naredne Opće izbore 2014. godine ide samostalno.
:thumbup:
A Suljagic, Prvi mart, zajednicka lista, ovo, ono?
Post Reply