ja očekujem glavnu nagradu: Majicu ds likom ŽK i njegovim potpisomvivaldi wrote:OMGkad ce priglavke
Demokratska fronta Željko Komšić
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#5501 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
- MuaDib
- Posts: 4056
- Joined: 28/10/2006 23:25
- Location: Sarajevo
#5502 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Jao, jao...kuku lele...moš misliti....DF ima svoje naušnice...
Koji problem, a ove etablirane nema šta nemaju sa svojim logom, pa niko i ne spominje.
Dobro vaganje, nema šta!!!

Koji problem, a ove etablirane nema šta nemaju sa svojim logom, pa niko i ne spominje.
Dobro vaganje, nema šta!!!
- vivaldi
- Posts: 7308
- Joined: 16/08/2008 15:56
#5503 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
daj muadibe ne zajebavaj. to nema veze s drugim strankama ni bilo cim drugim - ovo je jednostvano sprdnja i za nase standarde.MuaDib wrote:Jao, jao...kuku lele...moš misliti....DF ima svoje naušnice...![]()
![]()
![]()
![]()
Koji problem, a ove etablirane nema šta nemaju sa svojim logom, pa niko i ne spominje.
Dobro vaganje, nema šta!!!
u totalno razjebanoj zemlji pojavi se ublehas koji mlati 6 milja mjesecno bez ijedne trunke odgovornosti, a snagu je za 8 godina 2 puta odmjerio sa izazivacima iz zapadne hercegovine.
sad kad vise nema elegantne guzovace vec valja u blato sa ostalim, on se bavi stiliziranjem logoa i pletenim nausnicama..
- shiljak
- Posts: 6496
- Joined: 13/01/2005 11:58
- Location: internet
#5504 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
polako tek je septembarvivaldi wrote:OMGkad ce priglavke
- MuaDib
- Posts: 4056
- Joined: 28/10/2006 23:25
- Location: Sarajevo
#5505 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Mislim, ovo smrdi na patetiku iz kuhinje SDP-a!!!vivaldi wrote:daj muadibe ne zajebavaj. to nema veze s drugim strankama ni bilo cim drugim - ovo je jednostvano sprdnja i za nase standarde.MuaDib wrote:Jao, jao...kuku lele...moš misliti....DF ima svoje naušnice...![]()
![]()
![]()
![]()
Koji problem, a ove etablirane nema šta nemaju sa svojim logom, pa niko i ne spominje.
Dobro vaganje, nema šta!!!
u totalno razjebanoj zemlji pojavi se ublehas koji mlati 6 milja mjesecno bez ijedne trunke odgovornosti, a snagu je za 8 godina 2 puta odmjerio sa izazivacima iz zapadne hercegovine.
sad kad vise nema elegantne guzovace vec valja u blato sa ostalim, on se bavi stiliziranjem logoa i pletenim nausnicama..
Prihvatili se džidža-midža, znaka i plate, te figure Komšića, čiji je politički uspjeh sada u postesdepeovskoj eri tek puka posljedica inata prema Herceg-Hrvatima.
- vivaldi
- Posts: 7308
- Joined: 16/08/2008 15:56
#5506 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
ma kakav shitty sdp, oni su ga i stvorili..MuaDib wrote:Mislim, ovo smrdi na patetiku iz kuhinje SDP-a!!!
-
dudlov
- Posts: 2077
- Joined: 25/10/2010 11:46
- Location: sarajevo
#5507 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Jašta radi. Pročitah i ne mogu da vjerujem,od zanosa počelo a ide ka sprdačini.StupskaBitanga wrote:Ovo postaje cirkus opštih razmjera
Sent from my LG-P970 using Tapatalk 2
- MuaDib
- Posts: 4056
- Joined: 28/10/2006 23:25
- Location: Sarajevo
#5508 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Našli likovi dvije DF minđuše i sad DF ne valja.
Pa bolje da se finansira prodajući bižuteriju, nego da kradu budžetske pare.
DF-u želim uspjeh na općim izborima 2014. godine i čestitam na odluci da idu samostalno na izbore.
A nevjernim tomama, ako se ne sviđa DF, nemaju šta ovdje tražiti.
Pa bolje da se finansira prodajući bižuteriju, nego da kradu budžetske pare.
DF-u želim uspjeh na općim izborima 2014. godine i čestitam na odluci da idu samostalno na izbore.
A nevjernim tomama, ako se ne sviđa DF, nemaju šta ovdje tražiti.
-
rajvosa1
- Posts: 787
- Joined: 02/06/2008 02:04
#5509 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Znaci, po uzoru na Slucajnog prolaznika, i DF ne trpi kritiku ili kriticka pitanja, bez obzira da li su dobronamjerni ili pak sto je osnovni demokratski postulat odgovarati na kritike i pitanja???? Pa za vas je, izgleda, SDA olicenje demokratije i postenja. Cuj, nemaju sta traziti ovdje oni koji misle dati kakvu kritiku ili postaviti pitanje. Pa to iz SDA, kao simbola svega negativnog, NIKAD nije receno.MuaDib wrote:Našli likovi dvije DF minđuše i sad DF ne valja.
Pa bolje da se finansira prodajući bižuteriju, nego da kradu budžetske pare.
DF-u želim uspjeh na općim izborima 2014. godine i čestitam na odluci da idu samostalno na izbore.
A nevjernim tomama, ako se ne sviđa DF, nemaju šta ovdje tražiti.
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#5510 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Dovoljno je da ih vi branite i nece preci cenzus.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#5511 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Dovoljno je da ih vi napadate i uzeće vam pola glasačkog tijela.Havatar wrote:Dovoljno je da ih vi branite i nece preci cenzus.
- akcid
- Posts: 1904
- Joined: 09/04/2013 13:49
- Location: Sarajevo
#5512 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Uzeće i bez napadanjaBanksy wrote:Dovoljno je da ih vi napadate i uzeće vam pola glasačkog tijela.Havatar wrote:Dovoljno je da ih vi branite i nece preci cenzus.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#5513 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Hoće, al' s napadanjem još više ...akcid wrote:Uzeće i bez napadanjaBanksy wrote:Dovoljno je da ih vi napadate i uzeće vam pola glasačkog tijela.Havatar wrote:Dovoljno je da ih vi branite i nece preci cenzus.
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#5514 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Koji miBanksy wrote:Dovoljno je da ih vi napadate i uzeće vam pola glasačkog tijela.Havatar wrote:Dovoljno je da ih vi branite i nece preci cenzus.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#5515 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Koji vi?Havatar wrote:Koji miBanksy wrote:Dovoljno je da ih vi napadate i uzeće vam pola glasačkog tijela.Havatar wrote:Dovoljno je da ih vi branite i nece preci cenzus.
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#5516 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Kazes mi ih napadamo i nama ce uzeti pola glasackog tijela pa te pitam kome ce to uzeti i koji mi 
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#5517 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Havatar wrote:Kazes mi ih napadamo i nama ce uzeti pola glasackog tijela pa te pitam kome ce to uzeti i koji mi
Havatar wrote:Dovoljno je da ih vi branite i nece preci cenzus.
-
Erwin Huber
- Posts: 56
- Joined: 11/09/2013 09:56
#5518 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
glasanje za komšića je najočajniji čin jer i oni što bi glasali za njega znaju da je toisprazno.
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#5519 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Procitaj ko je komentarisao prije i ko je porucivao da ko je protiv Komsica ne smije da komentarise na ovoj temi a sad mi kazi koji to mi i kojim nama ce uzeti pola glasova posto te 3 put pitamBanksy wrote:Havatar wrote:Kazes mi ih napadamo i nama ce uzeti pola glasackog tijela pa te pitam kome ce to uzeti i koji mi
Havatar wrote:Dovoljno je da ih vi branite i nece preci cenzus.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#5520 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Predajem se ... 
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#5521 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Koji oni i kakve izboreGenije wrote:oni haman misle na takvu foru i izbore dobit
Last edited by Havatar on 15/09/2013 13:48, edited 1 time in total.
- akcid
- Posts: 1904
- Joined: 09/04/2013 13:49
- Location: Sarajevo
#5523 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Kome se smiješBanksy wrote:
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#5524 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
mi, vi, oni, gluhih telefona ...akcid wrote:Kome se smiješBanksy wrote:
-
Basvod
- Posts: 2098
- Joined: 23/06/2013 08:24
#5525 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
A Suljagic, Prvi mart, zajednicka lista, ovo, ono?Genije wrote:jes vala naopak ovaj df![]()
![]()
Predsjedništvo, je također, odlučilo da Demokratska fronta BH u naredne Opće izbore 2014. godine ide samostalno.
