RUSIJA

Post Reply
User avatar
pici
Posts: 46362
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#5501 Re: RUSIJA

Post by pici »

Turski lovci presreli ruski borbeni avion

Turski lovci F-16 presreli su u subotu jedan ruski borbeni avion koji je ušao u turski vazdušni prostor kod granice sa Sirijom, i primorali ga da se vrati.
Izvor: Beta ponedeljak, 5.10.2015. | 10:40


Ruski ambasador u Ankari pozvan je u ministarstvo da mu se prenese protest turske strane zbog ruskog kršenja vazdušnog prostora, navodi se u saopštenju turskog Ministarstva spoljnih poslova.

Ankara je takođe zatražila od Rusije da izbegne ponavljanje tog incidenta uz navode da će u protivnom "Ruska Federacija biti smatrana odgovornom za svaki mogući neželjeni događaj".

Turski ministar spoljnih poslova Feridun Sinirlioglu pozvao je telefonom svog ruskog kolegu Sergeja Lavrova i preneo mu istu poruku.

On će takođe o ovom pitanju razgovarati sa generalnim sekretarom NATO Jensom Stoltenbergom.

Turska se protivi angažovanju Rusije u ratu u Siriji. Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan juče je rekao da je kampanja vazdušnih udara koje Rusija sprovodi u Siriji "neprihvatljiva" i ocenio da Moskva pravi "ozbiljnu grešku".

Turska je članica NATO i saveznica zemalja u okviru međunarodne koalicije koja sprovodi vazdušne udare protiv Islamske države u Siriji.

Rusija i Turska suprotstavljeni su oko Sirije od početka sukoba u toj zemlji 2011. godine. Turska se zalaže za odlazak predsednika Bašara al Asada, dok ga Moskva podržava.
Image

i sHa kaju turci i rusi braca :mrgreen:
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#5502 Re: RUSIJA

Post by General War »

pici wrote:
Turski lovci presreli ruski borbeni avion

Turski lovci F-16 presreli su u subotu jedan ruski borbeni avion koji je ušao u turski vazdušni prostor kod granice sa Sirijom, i primorali ga da se vrati.
Izvor: Beta ponedeljak, 5.10.2015. | 10:40


Ruski ambasador u Ankari pozvan je u ministarstvo da mu se prenese protest turske strane zbog ruskog kršenja vazdušnog prostora, navodi se u saopštenju turskog Ministarstva spoljnih poslova.

Ankara je takođe zatražila od Rusije da izbegne ponavljanje tog incidenta uz navode da će u protivnom "Ruska Federacija biti smatrana odgovornom za svaki mogući neželjeni događaj".

Turski ministar spoljnih poslova Feridun Sinirlioglu pozvao je telefonom svog ruskog kolegu Sergeja Lavrova i preneo mu istu poruku.

On će takođe o ovom pitanju razgovarati sa generalnim sekretarom NATO Jensom Stoltenbergom.

Turska se protivi angažovanju Rusije u ratu u Siriji. Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan juče je rekao da je kampanja vazdušnih udara koje Rusija sprovodi u Siriji "neprihvatljiva" i ocenio da Moskva pravi "ozbiljnu grešku".

Turska je članica NATO i saveznica zemalja u okviru međunarodne koalicije koja sprovodi vazdušne udare protiv Islamske države u Siriji.

Rusija i Turska suprotstavljeni su oko Sirije od početka sukoba u toj zemlji 2011. godine. Turska se zalaže za odlazak predsednika Bašara al Asada, dok ga Moskva podržava.
Image

i sHa kaju turci i rusi braca :mrgreen:
Pa zar smiju turci na crtu premocnom Su 27 sa onim kantama od F16 :D
User avatar
vivaldi
Posts: 7308
Joined: 16/08/2008 15:56

#5503 Re: RUSIJA

Post by vivaldi »

General War wrote:Pa zar smiju turci na crtu premocnom Su 27 sa onim kantama od F16
varnice sijevaju, poslije je neki mig 29 drzao dva f16 zakljucana na radaru 2-3 minute ali se ne zna ciji je mig

http://www.todayszaman.com/diplomacy_ru ... 00643.html
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#5504 Re: RUSIJA

Post by General War »

vivaldi wrote:
General War wrote:Pa zar smiju turci na crtu premocnom Su 27 sa onim kantama od F16
varnice sijevaju, poslije je neki mig 29 drzao dva f16 zakljucana na radaru 2-3 minute ali se ne zna ciji je mig

http://www.todayszaman.com/diplomacy_ru ... 00643.html
mije mig...su 27...a to je bilo izgleda jucer. prije ovog incidenta.
User avatar
KUZNETSOV
Posts: 1078
Joined: 04/07/2015 15:57
Location: nosač aviona

#5505 Re: RUSIJA

Post by KUZNETSOV »

vivaldi wrote:
General War wrote:Pa zar smiju turci na crtu premocnom Su 27 sa onim kantama od F16
varnice sijevaju, poslije je neki mig 29 drzao dva f16 zakljucana na radaru 2-3 minute ali se ne zna ciji je mig

http://www.todayszaman.com/diplomacy_ru ... 00643.html
sljedeci put ce turci samo rec' eno miGA i ode mast u propast :lol:
User avatar
pici
Posts: 46362
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#5506 Re: RUSIJA

Post by pici »

User avatar
konektovan
Posts: 51388
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#5507 Re: RUSIJA

Post by konektovan »

General War wrote:
vivaldi wrote:
General War wrote:Pa zar smiju turci na crtu premocnom Su 27 sa onim kantama od F16
varnice sijevaju, poslije je neki mig 29 drzao dva f16 zakljucana na radaru 2-3 minute ali se ne zna ciji je mig

http://www.todayszaman.com/diplomacy_ru ... 00643.html
mije mig...su 27...a to je bilo izgleda jucer. prije ovog incidenta.
Je l' mig ili su27, isto je, kanta kanta. :mrgreen:
User avatar
pici
Posts: 46362
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#5508 Re: RUSIJA

Post by pici »



Image
User avatar
KUZNETSOV
Posts: 1078
Joined: 04/07/2015 15:57
Location: nosač aviona

#5509 Re: RUSIJA

Post by KUZNETSOV »

negdje iznad iraka :lol:

Image
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#5510 Re: RUSIJA

Post by General War »

KUZNETSOV wrote:negdje iznad iraka :lol:

Image
Kuznecove...ne provaljuj se.
User avatar
KUZNETSOV
Posts: 1078
Joined: 04/07/2015 15:57
Location: nosač aviona

#5511 Re: RUSIJA

Post by KUZNETSOV »

General War wrote: Kuznecove...ne provaljuj se.
moj generale kazu nezavisni mediji da je tajfun zaplatio :lol:
ophelia92
Posts: 31
Joined: 10/12/2013 18:41

#5512 Re: RUSIJA

Post by ophelia92 »

ha-ha Putin diagnosed with “major balls” syndrome http://satirelife.com/index.php?id=121
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#5513 Re: RUSIJA

Post by sumirprimus »

KUZNETSOV wrote:
General War wrote: Kuznecove...ne provaljuj se.
moj generale kazu nezavisni mediji da je tajfun zaplatio :lol:
Ovaj djecak je najveci ignorant na forumu svih vremena.tacno me sramota za tebe.bogam...
User avatar
KUZNETSOV
Posts: 1078
Joined: 04/07/2015 15:57
Location: nosač aviona

#5514 Re: RUSIJA

Post by KUZNETSOV »

sumirprimus wrote:
KUZNETSOV wrote:
General War wrote: Kuznecove...ne provaljuj se.
moj generale kazu nezavisni mediji da je tajfun zaplatio :lol:
Ovaj djecak je najveci ignorant na forumu svih vremena.tacno me sramota za tebe.bogam...
ima i naših finih rijeci za rijec ignorant...
User avatar
pici
Posts: 46362
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#5515 Re: RUSIJA

Post by pici »

12. Oktobar 2015
Putin bombarduje Asadove neprijatelje, a ISIS NIKAD JAČI!



Džihadisti se nalaze na oko dva kilometara udaljenosti od Alepa, što je najbliže što su se ikada približili ovom gradu. Inače, ovo mesto i dalje kontrolišu snage Bašara al-Asada
Image
User avatar
KUZNETSOV
Posts: 1078
Joined: 04/07/2015 15:57
Location: nosač aviona

#5516 Re: RUSIJA

Post by KUZNETSOV »

pici wrote:
12. Oktobar 2015
Putin bombarduje Asadove neprijatelje, a ISIS NIKAD JAČI!



Džihadisti se nalaze na oko dva kilometara udaljenosti od Alepa, što je najbliže što su se ikada približili ovom gradu. Inače, ovo mesto i dalje kontrolišu snage Bašara al-Asada
pici ko da ne znas taktiku koja je jednom spasila majcicu rusiju a takodje jednom mighty Soviet Union :lol:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#5517 Re: RUSIJA

Post by sumirprimus »

Kuzmjecov sta je taktika?
User avatar
KUZNETSOV
Posts: 1078
Joined: 04/07/2015 15:57
Location: nosač aviona

#5518 Re: RUSIJA

Post by KUZNETSOV »

sumirprimus wrote:Kuzmjecov sta je taktika?
kad naucis da koristis tastaturu onda cu ti reci....
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#5519 Re: RUSIJA

Post by sumirprimus »

KUZNETSOV wrote:
sumirprimus wrote:Kuzmjecov sta je taktika?
kad naucis da koristis tastaturu onda cu ti reci....
Nisi cuo za nokiu 3310?kontas ako tatakupuje kompjutpr. Onda mora imat i tastaturu i monitor i mis.i cede rom?na rate.
User avatar
KUZNETSOV
Posts: 1078
Joined: 04/07/2015 15:57
Location: nosač aviona

#5520 Re: RUSIJA

Post by KUZNETSOV »

sumirprimus wrote:
KUZNETSOV wrote:
sumirprimus wrote:Kuzmjecov sta je taktika?
kad naucis da koristis tastaturu onda cu ti reci....
Nisi cuo za nokiu 3310?kontas ako tatakupuje kompjutpr. Onda mora imat i tastaturu i monitor i mis.i cede rom?na rate.
objasnio bih ti par stvari, al' tebi nesto objasnjavat' je bacanje vremena, a vrijeme je novac :lol:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#5521 Re: RUSIJA

Post by sumirprimus »

Ti da objasnis? :lol:
Haj matereti udovolji mi... :)
User avatar
KUZNETSOV
Posts: 1078
Joined: 04/07/2015 15:57
Location: nosač aviona

#5522 Re: RUSIJA

Post by KUZNETSOV »

sumirprimus wrote:Ti da objasnis? :lol:
Haj matereti udovolji mi... :)
KUZNETSOV wrote:
kad naucis da koristis tastaturu onda cu ti reci....
User avatar
pici
Posts: 46362
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#5523 Re: RUSIJA

Post by pici »

KUZNETSOV wrote:
pici wrote:
12. Oktobar 2015
Putin bombarduje Asadove neprijatelje, a ISIS NIKAD JAČI!



Džihadisti se nalaze na oko dva kilometara udaljenosti od Alepa, što je najbliže što su se ikada približili ovom gradu. Inače, ovo mesto i dalje kontrolišu snage Bašara al-Asada
pici ko da ne znas taktiku koja je jednom spasila majcicu rusiju a takodje jednom mighty Soviet Union :lol:
Image
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#5524 Re: RUSIJA

Post by sumirprimus »

KUZNETSOV wrote:
sumirprimus wrote:Ti da objasnis? :lol:
Haj matereti udovolji mi... :)
KUZNETSOV wrote:
kad naucis da koristis tastaturu onda cu ti reci....
Kmee.kme
User avatar
pici
Posts: 46362
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#5525 Re: RUSIJA

Post by pici »

Image
Post Reply