X FACTOR Adria
Moderator: anex
-
Ljuba Moljac
- Posts: 735
- Joined: 07/05/2013 23:49
#551 Re: X FACTOR Adria
e sve je to suza, znoj i krv. zato se ja ne bih ni prijavljivao na to.
- Afanasi_94
- Posts: 2349
- Joined: 21/06/2013 00:19
- Location: Са.
#552 Re: X FACTOR Adria
Emina i Mustafa su bili super
i mene su baš pozitivno iznenadili. Mislila sam da su "ufurani" ili nešto tako ali se pokazalo skroz suprotno.
-
Ljuba Moljac
- Posts: 735
- Joined: 07/05/2013 23:49
#553 Re: X FACTOR Adria
meni je emina od pocetka super, a vi je tu pljujete.
-
jastuk1
- Posts: 3855
- Joined: 17/09/2010 14:38
#554 Re: X FACTOR Adria
tu i tamo...Ljuba Moljac wrote:meni je emina od pocetka super, a vi je tu pljujete.
Trebala je pustit ovog sa tetovažama, puno je bolji od perčolija. Meeh.
-
Ljuba Moljac
- Posts: 735
- Joined: 07/05/2013 23:49
#555 Re: X FACTOR Adria
joj ovaj haris mi je sav njonjav.
- Afanasi_94
- Posts: 2349
- Joined: 21/06/2013 00:19
- Location: Са.
#556 Re: X FACTOR Adria
OVAJ HARIS JE TOLIKO BEZVEZE DA JA NE MOGU DA VJERUJEM DA SE OVO DEŠAVA. 
-
AMMMeRRR
- Posts: 195
- Joined: 01/07/2013 22:02
#557 Re: X FACTOR Adria
Opra ih emina hahaha wash 'n go! Haha
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#558 Re: X FACTOR Adria
Joj Emine
Drago mi je sto je prosao Haris. Kako se jadan rasplaka
Drago mi je sto je prosao Haris. Kako se jadan rasplaka
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#559 Re: X FACTOR Adria
Pa nisi slušala pjesmu. Momak je razbio, ponizio ostale učesnike. Oni su ništa naspram njega bili. Haris, pa ide jedno 20 praznih mjesta, pa onda ostali.Afanasi_94 wrote:OVAJ HARIS JE TOLIKO BEZVEZE DA JA NE MOGU DA VJERUJEM DA SE OVO DEŠAVA.
Momak malo slabije govori, ali u njegovim godinama, to je razumljivo. Mada, Emina, moraš znati da "briga me" i "nije me briga" nemaju isto značenje.
-
Ljuba Moljac
- Posts: 735
- Joined: 07/05/2013 23:49
#560 Re: X FACTOR Adria
It_is_a_Leclerc wrote:Pa nisi slušala pjesmu. Momak je razbio, ponizio ostale učesnike. Oni su ništa naspram njega bili. Haris, pa ide jedno 20 praznih mjesta, pa onda ostali.Afanasi_94 wrote:OVAJ HARIS JE TOLIKO BEZVEZE DA JA NE MOGU DA VJERUJEM DA SE OVO DEŠAVA.
Momak malo slabije govori, ali u njegovim godinama, to je razumljivo. Mada, Emina, moraš znati da "briga me" i "nije me briga" nemaju isto značenje.
e vala pola njih bolje pjeva od njega.
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#561 Re: X FACTOR Adria
srce drago kako se potresao, razvlaci im zivce ondje praveci kao nekakvu dramsku atmosferuP308 wrote: Drago mi je sto je prosao Haris. Kako se jadan rasplaka
reci vise, sta se natezes
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#562 Re: X FACTOR Adria
It_is_a_Leclerc wrote:Pa nisi slušala pjesmu. Momak je razbio, ponizio ostale učesnike. Oni su ništa naspram njega bili. Haris, pa ide jedno 20 praznih mjesta, pa onda ostali.Afanasi_94 wrote:OVAJ HARIS JE TOLIKO BEZVEZE DA JA NE MOGU DA VJERUJEM DA SE OVO DEŠAVA.
Momak malo slabije govori, ali u njegovim godinama, to je razumljivo. Mada, Emina, moraš znati da "briga me" i "nije me briga" nemaju isto značenje.
Naravno da je shvatila Emina sta je htio reci, i sama je na kraju rekla da treba malo drame i da je zato to uradila.
- azurna_obala
- Posts: 5880
- Joined: 06/11/2010 03:22
- Location: Tamo gdje nebo ljubi more
#563 Re: X FACTOR Adria
perčoli je ogavan....
zamalo ne izbaciše Tamaru
cura odlično pjeva

zamalo ne izbaciše Tamaru
- Afanasi_94
- Posts: 2349
- Joined: 21/06/2013 00:19
- Location: Са.
#564 Re: X FACTOR Adria
Vidjećemo kakav će taj isti Haris biti pred publikom i kako će pjevati strane pjesme. Onaj frajer s tetovažama je ispao, a on bi se u tome sigurno bolje snašao i mislim da ovdje traže buduće zvijezde i ljude koji će moći da "zabave" publiku, a ne djecu koja plaču pred kamerama. Koliko god Čola bio antipatičan on haman jedini ima pokrete na sceni i ponašanje pred kameram što je pokazao u više navrata. 
-
Mustang1
- Posts: 29928
- Joined: 29/12/2010 17:31
#565 Re: X FACTOR Adria
Ovaj Cola je supak veliki a supci uspijevaju 
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#566 Re: X FACTOR Adria
Emina mu upravo govori: "Ti si neko koga ljudi vec vole"Afanasi_94 wrote: Koliko god Čola bio antipatičan on haman jedini ima pokrete na sceni i ponašanje pred kameram što je pokazao u više navrata.
EDIT: Ispao je
Last edited by Ambrozija on 18/12/2013 00:09, edited 1 time in total.
- azurna_obala
- Posts: 5880
- Joined: 06/11/2010 03:22
- Location: Tamo gdje nebo ljubi more
#567 Re: X FACTOR Adria
Afanasi_94 wrote:Vidjećemo kakav će taj isti Haris biti pred publikom i kako će pjevati strane pjesme. Onaj frajer s tetovažama je ispao, a on bi se u tome sigurno bolje snašao i mislim da ovdje traže buduće zvijezde i ljude koji će moći da "zabave" publiku, a ne djecu koja plaču pred kamerama. Koliko god Čola bio antipatičan on haman jedini ima pokrete na sceni i ponašanje pred kameram što je pokazao u više navrata.
perčoli nema ništa svoje...blijeda kopija i imitator, dakle nema ništa
- TheWatcher
- Posts: 2661
- Joined: 08/03/2007 12:09
- Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***
#568 Re: X FACTOR Adria
ode Cola u pm

- azurna_obala
- Posts: 5880
- Joined: 06/11/2010 03:22
- Location: Tamo gdje nebo ljubi more
#569 Re: X FACTOR Adria
perčOLA je ispao

-
Mustang1
- Posts: 29928
- Joined: 29/12/2010 17:31
#570 Re: X FACTOR Adria
Dobro je ode supak u 3 lijepe 
- -danTe-
- Posts: 2578
- Joined: 09/01/2007 12:16
- Location: drzava Ilidza
#571 Re: X FACTOR Adria
ispade cola 
- Afanasi_94
- Posts: 2349
- Joined: 21/06/2013 00:19
- Location: Са.
#572 Re: X FACTOR Adria
Čuj ti Čole i samopouzdanja 
Edit: Vratiće se Čola kad bude ovo glasanje
Edit: Vratiće se Čola kad bude ovo glasanje
Last edited by Afanasi_94 on 18/12/2013 00:11, edited 1 time in total.
- azurna_obala
- Posts: 5880
- Joined: 06/11/2010 03:22
- Location: Tamo gdje nebo ljubi more
#573 Re: X FACTOR Adria
kaže po mišljenju mojih saradnika
ja sam već realni pobednik X factora
koji papak umišljeni
koji papak umišljeni
-
Ljuba Moljac
- Posts: 735
- Joined: 07/05/2013 23:49
#574 Re: X FACTOR Adria
trebao je milos umjesto harisa. ovo ostalo ok.
