X FACTOR Adria

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
Ljuba Moljac
Posts: 735
Joined: 07/05/2013 23:49

#551 Re: X FACTOR Adria

Post by Ljuba Moljac »

e sve je to suza, znoj i krv. zato se ja ne bih ni prijavljivao na to.
User avatar
Afanasi_94
Posts: 2349
Joined: 21/06/2013 00:19
Location: Са.

#552 Re: X FACTOR Adria

Post by Afanasi_94 »

Emina i Mustafa su bili super :D i mene su baš pozitivno iznenadili. Mislila sam da su "ufurani" ili nešto tako ali se pokazalo skroz suprotno.
Ljuba Moljac
Posts: 735
Joined: 07/05/2013 23:49

#553 Re: X FACTOR Adria

Post by Ljuba Moljac »

meni je emina od pocetka super, a vi je tu pljujete.
jastuk1
Posts: 3855
Joined: 17/09/2010 14:38

#554 Re: X FACTOR Adria

Post by jastuk1 »

Ljuba Moljac wrote:meni je emina od pocetka super, a vi je tu pljujete.
tu i tamo... :lol:

Trebala je pustit ovog sa tetovažama, puno je bolji od perčolija. Meeh.
Ljuba Moljac
Posts: 735
Joined: 07/05/2013 23:49

#555 Re: X FACTOR Adria

Post by Ljuba Moljac »

joj ovaj haris mi je sav njonjav.
User avatar
Afanasi_94
Posts: 2349
Joined: 21/06/2013 00:19
Location: Са.

#556 Re: X FACTOR Adria

Post by Afanasi_94 »

OVAJ HARIS JE TOLIKO BEZVEZE DA JA NE MOGU DA VJERUJEM DA SE OVO DEŠAVA. :twisted:
AMMMeRRR
Posts: 195
Joined: 01/07/2013 22:02

#557 Re: X FACTOR Adria

Post by AMMMeRRR »

Opra ih emina hahaha wash 'n go! Haha
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#558 Re: X FACTOR Adria

Post by P308 »

Joj Emine :lol:
Drago mi je sto je prosao Haris. Kako se jadan rasplaka :sad:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#559 Re: X FACTOR Adria

Post by It_is_a_Leclerc »

Afanasi_94 wrote:OVAJ HARIS JE TOLIKO BEZVEZE DA JA NE MOGU DA VJERUJEM DA SE OVO DEŠAVA. :twisted:
Pa nisi slušala pjesmu. Momak je razbio, ponizio ostale učesnike. Oni su ništa naspram njega bili. Haris, pa ide jedno 20 praznih mjesta, pa onda ostali.

Momak malo slabije govori, ali u njegovim godinama, to je razumljivo. Mada, Emina, moraš znati da "briga me" i "nije me briga" nemaju isto značenje.
Ljuba Moljac
Posts: 735
Joined: 07/05/2013 23:49

#560 Re: X FACTOR Adria

Post by Ljuba Moljac »

It_is_a_Leclerc wrote:
Afanasi_94 wrote:OVAJ HARIS JE TOLIKO BEZVEZE DA JA NE MOGU DA VJERUJEM DA SE OVO DEŠAVA. :twisted:
Pa nisi slušala pjesmu. Momak je razbio, ponizio ostale učesnike. Oni su ništa naspram njega bili. Haris, pa ide jedno 20 praznih mjesta, pa onda ostali.

Momak malo slabije govori, ali u njegovim godinama, to je razumljivo. Mada, Emina, moraš znati da "briga me" i "nije me briga" nemaju isto značenje.

e vala pola njih bolje pjeva od njega.
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#561 Re: X FACTOR Adria

Post by MedenoSrce »

P308 wrote: Drago mi je sto je prosao Haris. Kako se jadan rasplaka :sad:
srce drago kako se potresao, razvlaci im zivce ondje praveci kao nekakvu dramsku atmosferu
reci vise, sta se natezes
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#562 Re: X FACTOR Adria

Post by Ambrozija »

It_is_a_Leclerc wrote:
Afanasi_94 wrote:OVAJ HARIS JE TOLIKO BEZVEZE DA JA NE MOGU DA VJERUJEM DA SE OVO DEŠAVA. :twisted:
Pa nisi slušala pjesmu. Momak je razbio, ponizio ostale učesnike. Oni su ništa naspram njega bili. Haris, pa ide jedno 20 praznih mjesta, pa onda ostali.

Momak malo slabije govori, ali u njegovim godinama, to je razumljivo. Mada, Emina, moraš znati da "briga me" i "nije me briga" nemaju isto značenje.

Naravno da je shvatila Emina sta je htio reci, i sama je na kraju rekla da treba malo drame i da je zato to uradila.
User avatar
azurna_obala
Posts: 5880
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#563 Re: X FACTOR Adria

Post by azurna_obala »

perčoli je ogavan....

zamalo ne izbaciše Tamaru :-) :-) cura odlično pjeva :!: :!:
User avatar
Afanasi_94
Posts: 2349
Joined: 21/06/2013 00:19
Location: Са.

#564 Re: X FACTOR Adria

Post by Afanasi_94 »

Vidjećemo kakav će taj isti Haris biti pred publikom i kako će pjevati strane pjesme. Onaj frajer s tetovažama je ispao, a on bi se u tome sigurno bolje snašao i mislim da ovdje traže buduće zvijezde i ljude koji će moći da "zabave" publiku, a ne djecu koja plaču pred kamerama. Koliko god Čola bio antipatičan on haman jedini ima pokrete na sceni i ponašanje pred kameram što je pokazao u više navrata. :D
Mustang1
Posts: 29928
Joined: 29/12/2010 17:31

#565 Re: X FACTOR Adria

Post by Mustang1 »

Ovaj Cola je supak veliki a supci uspijevaju :D
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#566 Re: X FACTOR Adria

Post by Ambrozija »

Afanasi_94 wrote: Koliko god Čola bio antipatičan on haman jedini ima pokrete na sceni i ponašanje pred kameram što je pokazao u više navrata. :D
Emina mu upravo govori: "Ti si neko koga ljudi vec vole" :D

EDIT: Ispao je :D
Last edited by Ambrozija on 18/12/2013 00:09, edited 1 time in total.
User avatar
azurna_obala
Posts: 5880
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#567 Re: X FACTOR Adria

Post by azurna_obala »

Afanasi_94 wrote:Vidjećemo kakav će taj isti Haris biti pred publikom i kako će pjevati strane pjesme. Onaj frajer s tetovažama je ispao, a on bi se u tome sigurno bolje snašao i mislim da ovdje traže buduće zvijezde i ljude koji će moći da "zabave" publiku, a ne djecu koja plaču pred kamerama. Koliko god Čola bio antipatičan on haman jedini ima pokrete na sceni i ponašanje pred kameram što je pokazao u više navrata. :D

perčoli nema ništa svoje...blijeda kopija i imitator, dakle nema ništa
User avatar
TheWatcher
Posts: 2661
Joined: 08/03/2007 12:09
Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***

#568 Re: X FACTOR Adria

Post by TheWatcher »

ode Cola u pm :lol: :lol:
User avatar
azurna_obala
Posts: 5880
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#569 Re: X FACTOR Adria

Post by azurna_obala »

perčOLA je ispao :idea: :idea: :idea: :D
Mustang1
Posts: 29928
Joined: 29/12/2010 17:31

#570 Re: X FACTOR Adria

Post by Mustang1 »

Dobro je ode supak u 3 lijepe :oops:
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#571 Re: X FACTOR Adria

Post by -danTe- »

ispade cola :mrgreen:
User avatar
Afanasi_94
Posts: 2349
Joined: 21/06/2013 00:19
Location: Са.

#572 Re: X FACTOR Adria

Post by Afanasi_94 »

Čuj ti Čole i samopouzdanja :lol:

Edit: Vratiće se Čola kad bude ovo glasanje :oops:
Last edited by Afanasi_94 on 18/12/2013 00:11, edited 1 time in total.
User avatar
azurna_obala
Posts: 5880
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#573 Re: X FACTOR Adria

Post by azurna_obala »

kaže po mišljenju mojih saradnika :lol: :lol: ja sam već realni pobednik X factora :lol: :lol: :lol:

koji papak umišljeni
Ljuba Moljac
Posts: 735
Joined: 07/05/2013 23:49

#574 Re: X FACTOR Adria

Post by Ljuba Moljac »

trebao je milos umjesto harisa. ovo ostalo ok.
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#575 Re: X FACTOR Adria

Post by Ambrozija »

Post Reply