Najbolja pizza u SA?

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#551 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by DaffyDuck »

uzas... ne znam kako se ono u U2 moze uopste nazvati pizzom :roll:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#552 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by ultima_palabra »

Dobra je pizza na Plaži u Robotu.

Bassta u Kralja Tomislava - zna biti pravo dobra ili pravo loša, nema sredine :D
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#553 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by zomri »

Pizza iz Picerije Dino - kakve su ostale, ova je predobra.
Umalo popisivac
Posts: 1485
Joined: 27/09/2013 16:53

#554 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Umalo popisivac »

Za U2 ovisi, kako kad. Ja tu sebi cesto uzimam i varira, ovisi od ovog sto pravi. Nekad bude suha a nekad bude jako dobra, osobito kad se uzme cijena u obzir. A i kao sto rekoh volim onaj njihov sos s persinom i lukom. :D

Ali opcenito sto se pizza tice u Sarajevu (a i BiH pretpostavljam) nije bas neki izbor. Najbolju pizzu inace sto sam jeo je bila s prsutom vani a posebno sam upamtio margaritu na kojoj je bilo brdo sira, mozzarela, paradjiz, masline ali i cijena joj je bila kao i ostale pizze tu u ponudi, ne kao ove margarite s naprstkom sira i razvodnjenim kecapom.

Ima sad u U2 pizza s Nutellom. :D
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#555 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by JThomas »

kod jednog drugog mahira (ne onog rahmetli na kovačima) je super.
User avatar
madesa
Posts: 5557
Joined: 26/07/2013 02:37

#556 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by madesa »

DaffyDuck wrote:uzas... ne znam kako se ono u U2 moze uopste nazvati pizzom :roll:
fuh,odron ono se ne moze nazvati pizzom sta vam je ljudi
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#557 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by JThomas »

kad si mrtav p'jan sjajna je, to treba priznati i cijeniti :D
klixo
Posts: 2020
Joined: 09/07/2012 03:28

#558 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by klixo »

Montana na Grbavici 16x bolja od one u SCCu.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#559 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by BHF_Manijak »

Kad nazoves onaj njihov broj 555-055, je l' dobijes Grbavicu ili SCC?! Ja sam naruciv'o Americanu, meni je super, eh sad je li s Grbavice ili SCC-a nemam pojma.
User avatar
Dino Djurbuzovic
Posts: 653
Joined: 10/03/2014 15:40

#560 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Dino Djurbuzovic »

BHF_Manijak wrote:Kad nazoves onaj njihov broj 555-055, je l' dobijes Grbavicu ili SCC?! Ja sam naruciv'o Americanu, meni je super, eh sad je li s Grbavice ili SCC-a nemam pojma.
Jel s virslom ? Sve hvalospjevke i pozdrav
cvrcak i mrav
Posts: 157
Joined: 06/04/2012 20:19

#561 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by cvrcak i mrav »

BHF_Manijak wrote:Kad nazoves onaj njihov broj 555-055, je l' dobijes Grbavicu ili SCC?! Ja sam naruciv'o Americanu, meni je super, eh sad je li s Grbavice ili SCC-a nemam pojma.
Grbavica
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#562 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by BHF_Manijak »

Dino Djurbuzovic wrote: Jel s virslom ? Sve hvalospjevke i pozdrav
Ne sefe, sa mocarelom! Kad se vratite s Istoka, vodim vas, pa da promuhabetimo, dobar ste insan.
User avatar
Dino Djurbuzovic
Posts: 653
Joined: 10/03/2014 15:40

#563 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Dino Djurbuzovic »

BHF_Manijak wrote:
Dino Djurbuzovic wrote: Jel s virslom ? Sve hvalospjevke i pozdrav
Ne sefe, sa mocarelom! Kad se vratite s Istoka, vodim vas, pa da promuhabetimo, dobar ste insan.
Vala se i meni ne dopada ona s virslom, svasta u Bozijoj basti. Hvala na lijepim zeljama, hvalospjevke su obostrane
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#564 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Kemal Malovčić »

Jea san picu u Maira prvi puta, jeba te led, ča je ono? :shock: Pica je slađa od meda, Kurana mi.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#565 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Velkoski »

Kemal Malovčić wrote:Jea san picu u Maira prvi puta, jeba te led, ča je ono? :shock: Pica je slađa od meda, Kurana mi.
Opet si mi proš'o ispred avta, ni mahn'o nisi, sram da te bude.
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#566 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Kemal Malovčić »

Velkoski wrote:
Kemal Malovčić wrote:Jea san picu u Maira prvi puta, jeba te led, ča je ono? :shock: Pica je slađa od meda, Kurana mi.
Opet si mi proš'o ispred avta, ni mahn'o nisi, sram da te bude.
Pa boga ti poljubin imaš li svirenu? :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#567 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Velkoski »

Kemal Malovčić wrote:
Velkoski wrote:
Kemal Malovčić wrote:Jea san picu u Maira prvi puta, jeba te led, ča je ono? :shock: Pica je slađa od meda, Kurana mi.
Opet si mi proš'o ispred avta, ni mahn'o nisi, sram da te bude.
Pa boga ti poljubin imaš li svirenu? :mrgreen:
Ne daju drotEvi da se svira po noći. :mrgreen:
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#568 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Kemal Malovčić »

A ti se prodrekni, more selam i šoferšajbu probit. :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#569 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Velkoski »

Nisam bio sam u avtu, sramota da se derem, halali oslun, idući put. :mrgreen:

Mada te nisam vidio dugo, još uvek si sesi.

Da ne bude totalni offtopic, upravo pojedoh kapricccioussu iz Montane, kak'a pizza, Bože kakva pizza.
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#570 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Kemal Malovčić »

To me pištolj za pasom nafurava. :mrgreen:
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#571 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Kemal Malovčić »

Pica kod mahira. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#572 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Velkoski »

Znaš li ko pravi tu pizzu?
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#573 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Kemal Malovčić »

Nezz, ko?

A iša je proučit fatihu našem predsjedniku, pa rekoh ovdi negdi kažu ima dobar picić, ja bi ga tija pojis.
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#574 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Kemal Malovčić »

Jel Aiša?
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#575 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Velkoski »

Pa Alma klošaru. :wink:

Svaka čast momčino. I ja često zijaretim mezar dragog Alije.
Post Reply