I tu je SDA na vakat zavrnula pipu
Zamislite Fahraona sa mocnom TV kucom
A tek sto je bio uspjesan sa svojom avio-kompanijom
A tek uspjeh Djecije i omladinske stampe - jos jedna u nizu unistenih firmi...
Ne znam stvarno ko normalan moze njemu dati mandat da profucka ovo malo drzavne imovine.
Njegov odnos prema ljudima je posebna prica. Taj zlotvor ne moze trpiti da je nekom bolje nego sto je njemu niti dozvoljava da neko ima koristi od njega, niti trpi niti postuje bilo kakav autoritet ... jake, strucne, visoko obrazovane i utjecajne ljude trpi iskljucivo ako mu trebaju i cijelo vrijeme ih mrzi i samo ceka priliku da im se osveti iz prostog razloga sto su veliki i utjecajni, sto imaju fakultet, sto su strucni.
Ta prica o narodu i Bosnjaaaacima, o nekakvom ekonomskom programu (jadan nebio napravi program izlaska iz krize svojih firmi ... jos malo pa ces spasti na tri zaposlenika) je toliko smijesna iz njegovih usta da je naprosto nevjerovatno da neko mozda pada na to.

