Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post Reply

Cije interese brani Fahrudin Radoncic?

Velikosrpske
142
20%
Velikohrvatske
14
2%
Vlastite kriminalne hobotnice
419
59%
Americke
21
3%
Njemacke
4
1%
Neke druge
38
5%
Sve nabrojane
71
10%
 
Total votes: 709

User avatar
pumica
Posts: 1077
Joined: 30/05/2014 14:36

#551 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by pumica »

Zaboravih njegov najuspjesniji projekat - TV Alfa :-D
I tu je SDA na vakat zavrnula pipu :thumbup: Naravno nesposobni Fahro nije nista mogao bez SDA i narodskih para. Mislim da bismo svi mogli na taj nacin biti "uspjesni".
Zamislite Fahraona sa mocnom TV kucom :run:

A tek sto je bio uspjesan sa svojom avio-kompanijom :lol: provozao je sebe par puta do CG i jednom Lagumdziju :lol:

A tek uspjeh Djecije i omladinske stampe - jos jedna u nizu unistenih firmi...

Ne znam stvarno ko normalan moze njemu dati mandat da profucka ovo malo drzavne imovine.

Njegov odnos prema ljudima je posebna prica. Taj zlotvor ne moze trpiti da je nekom bolje nego sto je njemu niti dozvoljava da neko ima koristi od njega, niti trpi niti postuje bilo kakav autoritet ... jake, strucne, visoko obrazovane i utjecajne ljude trpi iskljucivo ako mu trebaju i cijelo vrijeme ih mrzi i samo ceka priliku da im se osveti iz prostog razloga sto su veliki i utjecajni, sto imaju fakultet, sto su strucni.
Ta prica o narodu i Bosnjaaaacima, o nekakvom ekonomskom programu (jadan nebio napravi program izlaska iz krize svojih firmi ... jos malo pa ces spasti na tri zaposlenika) je toliko smijesna iz njegovih usta da je naprosto nevjerovatno da neko mozda pada na to.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#552 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by JThomas »

i čudovište je za sve krivo, a dr. frankenštajn koji ga je napravio nizašta, jelde?

tipični produkt SDA, pljujete ga samo zato što vas više ne sluša. a dok je slušao bio je vakif i gazi-husref beg, vi ste mu to nadijeli...opet kažem dok je slušao.
User avatar
pumica
Posts: 1077
Joined: 30/05/2014 14:36

#553 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by pumica »

jahh wrote:Image
:run:
Kakav izraz lica, kakav pogled ... bolesnik i psihopata.
razonoda
Posts: 3532
Joined: 27/09/2014 16:19

#554 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by razonoda »

mirzadelibasic wrote:
razonoda wrote:Svez za bolju budućnost Bosne i Hercegovine je konzervativna politička stranka desnog centra u Bosni i Hercegovini koja okuplja Bošnjake. Njezin predsjednik je Fahrudin Radončić.
Znači ciljna grupa koju on isključivo predstavlja su Bošnjaci ??
Naravno --i svi OSTALI-- da su : vrijedni , posteni, inteligentni, da cijene sebe , kao i druge.
Naravno Radoncicevi -Bosnjaci --su sasvim nesto drugo od Izetbegobic --Bosnjaci.
razonoda
Posts: 3532
Joined: 27/09/2014 16:19

#555 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by razonoda »

pumica wrote:
jahh wrote:Image
:run:
Kakav izraz lica, kakav pogled ... bolesnik i psihopata.
:shock:

Suvise LICNO.
DA NIJE SLUCJNO'''''''NEUZVRACENA LJUBAV'''''' :?: :zoka: :gnjavim:
burger_pasa
Posts: 408
Joined: 20/10/2013 15:36

#556 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by burger_pasa »

Prividja mu se Bakir :)
Treba mu dobro preispitat porijeklo imovine i dok je ziv poslat ga kod Zike u KPD Zenica. A avazovu zgradu privatizovat i novac uplatit za djecu sehida i penzionere.
User avatar
mirzadelibasic
Posts: 1379
Joined: 17/07/2014 17:35
Location: tu i tamo

#557 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by mirzadelibasic »

razonoda wrote:
mirzadelibasic wrote:
razonoda wrote:Svez za bolju budućnost Bosne i Hercegovine je konzervativna politička stranka desnog centra u Bosni i Hercegovini koja okuplja Bošnjake. Njezin predsjednik je Fahrudin Radončić.
Znači ciljna grupa koju on isključivo predstavlja su Bošnjaci ??
Naravno --i svi OSTALI-- da su : vrijedni , posteni, inteligentni, da cijene sebe , kao i druge.
Naravno Radoncicevi -Bosnjaci --su sasvim nesto drugo od Izetbegobic --Bosnjaci.
oko toga se u potpunosti slažemo :thumbup:
User avatar
pumica
Posts: 1077
Joined: 30/05/2014 14:36

#558 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by pumica »

JThomas wrote:i čudovište je za sve krivo, a dr. frankenštajn koji ga je napravio nizašta, jelde?

tipični produkt SDA, pljujete ga samo zato što vas više ne sluša. a dok je slušao bio je vakif i gazi-husref beg, vi ste mu to nadijeli...opet kažem dok je slušao.
SDA JESTE kriva.
To nije razlog da ja glasam za njega i dajem priliku idiotu da siri zlo mimo svoje prchije.

Vezano za to "slusanje" koje spominjes ... to je lik koji reketari sve ugledne ljude (cak i javnosti cesto nebitne ljude, npr. Sejla Jugo, koga briga za nju, a davio je u svojim novinama o njoj iz broja u broj, u nastavcima), ma sta da su oni - privrednici ili politicari ... on svoje smece od novine koristi u najgore moguce svrhe ... ako neko nece da mu omoguci to sto on trazi ili odobri cijenu necega kakvu on zamislja iste sekunde prijeti linchom - izmisliti bilo sta njemu nije nikakav problem.
Npr. Unicredit banka je odbila da kupi niski dio tornja, direktora banke je gazio po novinama mjesecima.
Takodjer i obratno ...

Ukratko, bolesnik.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#559 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by JThomas »

ne pada ni meni na pamet da glasam za njega. ali ni da pljujem proizvod, eksponent, a štedim kreatore i arhitekte.
razonoda
Posts: 3532
Joined: 27/09/2014 16:19

#560 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by razonoda »

burger_pasa wrote:Prividja mu se Bakir :)
Treba mu dobro preispitat porijeklo imovine i dok je ziv poslat ga kod Zike u KPD Zenica. A avazovu zgradu privatizovat i novac uplatit za djecu sehida i penzionere.
Radničko dijete ne može nigdje da radi osim u privatnom sektoru. Ja ću vam reći samo jedan segment. Uzmite te nesretne Čampare, on (Dubravko Čampara, op.pr.) je državni tužilac, žena mu je direktorica Konkurencijskog vijeća BiH, jedne strateški važne institucije, njegov brat je dogradonačelnik Sarajeva, sutra će biti ministar. A, bratova supruga je zamjenik direktora državne Agencije za zaštitu ličnih podataka. Majka im je u MUP-u, brat od tetke budući premijer, njihove sestrične, tetične, daidže su na mnogim važnim i dobro plaćenim pozicijama.

------
Ima li ovdje imalo prostora za šehidsku djecu, za fenomenalno pametnu djecu koja se vraćaju iz inostranstva? Nema, jer vlada grupa mladih muslimana na najretrogradniji način- potcrtao je Radončić. - See more at: http://www.avaz.ba/clanak/161576/radonc ... dNH9z.dpuf
razonoda
Posts: 3532
Joined: 27/09/2014 16:19

#561 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by razonoda »

Innovation wrote:
mirzadelibasic wrote:Ma kad na kafu sjedem pročitat ću, žao mi pare za Avaz davati ...
:lol:
Napisase li sta novo, sto vec ne znamo? :oops:
"Dnevni avaz" postao dio neodvojivog jutarnjeg trokuta mnogih porodica - hljeb, mlijeko i "Dnevni avaz". - See more at: http://www.avaz.ba. :shmizla:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#562 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by kamen spoticanja »

jahh wrote:Image
Vidi sto ga komsic prca :D
Reci sutra u avazu da nisi mogao postit...reci da imas ciklus :D
Innovation
Posts: 4229
Joined: 23/03/2011 11:58

#563 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Innovation »

razonoda wrote: :shmizla:
:thumbup:
Innovation
Posts: 4229
Joined: 23/03/2011 11:58

#564 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Innovation »

kamen spoticanja wrote:
jahh wrote:Image
Vidi sto ga komsic prca :D
Reci sutra u avazu da nisi mogao postit...reci da imas ciklus :D
Delegat, zastupnik i obavještajac: Nešto se gadno krčka
Almir Džuvo, direktor Obavještajno-sigurnosne agencije BiH (OSA), u posljednje vrijeme sve češće je u društvu političara, a naročito onih koji bi na bilo koji način mogli doprinijeti tome da još neko vrijeme ostane na čelu te agencije.
:run:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#565 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by kamen spoticanja »

Klinaca i obavjestajaca...u sred grada ih iznenadi neki amater :-)
Samo se fahro ubehutio...kako objasniti birackom tijelu popodnevnu ramazansku kahvu :mrgreen:
Mozda da kaze da nashiva :mrgreen:
razonoda
Posts: 3532
Joined: 27/09/2014 16:19

#566 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by razonoda »

pumica wrote:
JThomas wrote:i čudovište je za sve krivo, a dr. frankenštajn koji ga je napravio nizašta, jelde?

tipični produkt SDA, pljujete ga samo zato što vas više ne sluša. a dok je slušao bio je vakif i gazi-husref beg, vi ste mu to nadijeli...opet kažem dok je slušao.
SDA JESTE kriva.
To nije razlog da ja glasam za njega i dajem priliku idiotu da siri zlo mimo svoje prchije.

Vezano za to "slusanje" koje spominjes ... to je lik koji reketari sve ugledne ljude (cak i javnosti cesto nebitne ljude, npr. Sejla Jugo, koga briga za nju, a davio je u svojim novinama o njoj iz broja u broj, u nastavcima), ma sta da su oni - privrednici ili politicari ... on svoje smece od novine koristi u najgore moguce svrhe ... ako neko nece da mu omoguci to sto on trazi ili odobri cijenu necega kakvu on zamislja iste sekunde prijeti linchom - izmisliti bilo sta njemu nije nikakav problem.
Npr. Unicredit banka je odbila da kupi niski dio tornja, direktora banke je gazio po novinama mjesecima.
Takodjer i obratno ...

Ukratko, bolesnik.
OPSIRNIJE NA:

Stop-Avaz.com
razonoda
Posts: 3532
Joined: 27/09/2014 16:19

#567 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by razonoda »

Innovation wrote:
razonoda wrote: :shmizla:
:thumbup:
:-D Dobio sam dijete, odgajao ga i ono je već više godina samostalno, punoljetno i nastavlja put velike profesionalne odgovornosti prema sveukupnoj javnosti i svom narodu.

untitled-12
- See more at: http://www.avaz.ba/clanak/161766/prvih- ... NpqtR.dpuf
User avatar
Danguba
Posts: 15860
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#568 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Danguba »

Delegat, zastupnik i obavještajac: Nešto se gadno krčka
Almir Džuvo, direktor Obavještajno-sigurnosne agencije BiH (OSA), u posljednje vrijeme sve češće je u društvu političara, a naročito onih koji bi na bilo koji način mogli doprinijeti tome da još neko vrijeme ostane na čelu te agencije.
je li to onaj Dzuvo sto je sa kepecom isao kod Vucica na konsultacije? :D
Innovation
Posts: 4229
Joined: 23/03/2011 11:58

#569 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Innovation »

Ovo nisam znala. :?
Jedan do najboljih televizijskih novinara u Bosni, Bajram Demić, inače iz Rožaja, takođe je promijenio vjeru i ime. Tokom rata ovaj poznati televizijski izvještač je, kažu njegove kolege, promijenio ime u Zvonko Marič, iz praktičnih razloga: tako je lakše izvještavao iz ratom zahvaćenih teritorija pod kontrolom bosanskih Hrvata. No nakon rata Bajram je zadržao novo ime i prezime.


Šeki RADONČIĆ
:roll:
User avatar
pumica
Posts: 1077
Joined: 30/05/2014 14:36

#570 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by pumica »

Innovation wrote:Ovo nisam znala. :?
Jedan do najboljih televizijskih novinara u Bosni, Bajram Demić, inače iz Rožaja, takođe je promijenio vjeru i ime. Tokom rata ovaj poznati televizijski izvještač je, kažu njegove kolege, promijenio ime u Zvonko Marič, iz praktičnih razloga: tako je lakše izvještavao iz ratom zahvaćenih teritorija pod kontrolom bosanskih Hrvata. No nakon rata Bajram je zadržao novo ime i prezime.


Šeki RADONČIĆ
:roll:
Zvonko Maric - poznati "odliv mozaka" :-D

http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/243 ... video.html
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#571 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by StupskaBitanga »

Innovation wrote:Ovo nisam znala. :?
Jedan do najboljih televizijskih novinara u Bosni, Bajram Demić, inače iz Rožaja, takođe je promijenio vjeru i ime. Tokom rata ovaj poznati televizijski izvještač je, kažu njegove kolege, promijenio ime u Zvonko Marič, iz praktičnih razloga: tako je lakše izvještavao iz ratom zahvaćenih teritorija pod kontrolom bosanskih Hrvata. No nakon rata Bajram je zadržao novo ime i prezime.


Šeki RADONČIĆ
:roll:
oduvijek se to znalo a sada mu kćerka radi na Alfi
razonoda
Posts: 3532
Joined: 27/09/2014 16:19

#572 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by razonoda »

Za razliku od Emira Kusturice, njegov sarajevski kolega reditelj Nenad Đurić ne želi javnosti da objašnjava zašto je prije nekoliko godina, bez mnogo priče i pompe, promijenio vjeru i prešao na islam.

Čudni su putevi Gospodnji: Damir je postao Abdulkerim, Senada voli biti Sanda, Bajramu se više sviđa da bude Zvonko, Igor se divno osjeća kao Hamza. Emir želi umrijeti kao Nemanja ... Prelazak u drugu vjeru u Bosni se najčešće posmatra kao duboko intiman čin i o tome se ne vode nikakve žučne diskusije. I vjerski poglavari u BiH mudro ćute: ne osuđuje niti pozdravljaju vjerske transfere.

RELIGIJA KAO LIJEK: Ugledni sarajevski sociolog, prof. dr Ismet Dizdarević, smatra da „čovjeku vjera i obredi služe da dokuči ono što želi, da se identifikuje“, te da postoji više razloga zašto se ljudi odlučuju da promijene pripadnost religiji određenu rođenjem.
User avatar
GoldenSpoon
Posts: 391
Joined: 07/10/2014 01:22

#573 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by GoldenSpoon »

Vidim ja hanuma pravo aktivna na temi o rusitelju SDA..... Oseknu Radoncic Bakira na FTV kao slinak u djetelinu....
User avatar
GoldenSpoon
Posts: 391
Joined: 07/10/2014 01:22

#574 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by GoldenSpoon »

kamen spoticanja wrote:Klinaca i obavjestajaca...u sred grada ih iznenadi neki amater :-)
Samo se fahro ubehutio...kako objasniti birackom tijelu popodnevnu ramazansku kahvu :mrgreen:
Mozda da kaze da nashiva :mrgreen:
Lakse objasniti nego da je davio nekoga u po bijela dana :D Hoce to ovi iz SDA
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#575 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by jao_situacije »

dustaban wrote:
mirzadelibasic wrote:Fahro, svjetlo na kraju tunela... 4 godine njegove vladavine bi nam donijelo ekOOnOOomski napredak, riješili bi se dugova prema MMF-u, svi bi se zaposlili, ugasio bi se biro, uhapsio bi sve lopove i kriminalce, vratio firme radnicima, Bosnu bi uveo u EU i NATO, povećao natalitet, smanjio mortalitet.... Ma sve bi čovjek uradio... :-)
Ja znam da je vama dzaba govorit... nije ni meni Fahraon drag covjek, ali ja sam, za razliku od vas, potisnuo emociju i sad onako cisto faktografski konstatujem ovo sta sam rekao. Jebiga on je u Vijecu ministara radio 5 minuta i - nesta napravio. Nije ko ove DF pichkice pronasao dlaku u jajetu i razgulio. A nije se ni navukao na nesto sto je unaprijed znao da nece fercerati.
Daklem, yebiga, volio ga ne volio mora mu se priznati da je sposoban. A i ona sinosnja prica mu nije bila losa. Istovremeno je na N1 isao Lagumdzija i tek kad prebacis sa Lagumdzije na Radoncica vidis razliku...
šta je to napravio dok je bio u vm :-?
Post Reply