Veliki Brat 2013
Moderator: anex
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#551 Re: Veliki Brat 2013
Rekoh ja jadan on ko ga je odgojio
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#552 Re: Veliki Brat 2013
Bila je dno dna, a sada je otisla jos nize cak i od toga. 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#553 Re: Veliki Brat 2013
Hju HefnerIme postoji wrote:Eno sinoc Maja govori kako joj je sin kupio kondome i rekao joj kao vrati osmjeh na lice mama,i da kao spavao je sa svakom svojom drugaricom a ima tek 15 godina.I onda su je prekinuli..live bilo.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#554 Re: Veliki Brat 2013
P308 wrote:Bila je dno dna, a sada je otisla jos nize cak i od toga.
šta bi?
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#555 Re: Veliki Brat 2013
http://www.24sata.hr/show/kalkulira-ava ... %2Bstatusi
ne mo'š ne pratit' ovo kad' stalno na fejsu izbacuje

ne mo'š ne pratit' ovo kad' stalno na fejsu izbacuje
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
#557 Re: Veliki Brat 2013
Sinoc. Nosio je crnu majicu sa kosturskom glavom. I kad je lego prica dragutinu kako je on rojalista i kako je obukao tu majicu zbog toga. Kako je njegov djed poginuo pod tom zastavom za kralja i kako njegov sin ide putem djeda i nosi isto ime.kakavdanakneiskustvu wrote:karanana wrote:imao sam dvojbu o njegovoj majici, ali evo celavac sam razjasni da je nosio chetnichku majicu.
kad?
- dječak sa šibicama
- Posts: 51166
- Joined: 29/06/2011 23:39
#558 Re: Veliki Brat 2013
Ceto iz Kolasinakaranana wrote:Sinoc. Nosio je crnu majicu sa kosturskom glavom. I kad je lego prica dragutinu kako je on rojalista i kako je obukao tu majicu zbog toga. Kako je njegov djed poginuo pod tom zastavom za kralja i kako njegov sin ide putem djeda i nosi isto ime.kakavdanakneiskustvu wrote:karanana wrote:imao sam dvojbu o njegovoj majici, ali evo celavac sam razjasni da je nosio chetnichku majicu.
kad?
Na nosu mu se vidi... u par primjera gdje sam ga vidio na filmu i u serijama, dva tri primjera, svaki put glumi nekog mafijasa, siledziju. Na nosu mu pise
- Tiger 033
- Posts: 8736
- Joined: 12/11/2010 09:47
- Location: Sarajevo
#559 Re: Veliki Brat 2013
newlevel wrote:Divim se ljudima, ko moze gledati te gluposti lol![]()

- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#560 Re: Veliki Brat 2013
Kakvog oca ima, dobro je 'ispala'.
http://www.medio.rs/64260_Avin-otac:-Ja ... gola!.html
http://www.pressonline.rs/zabava/dzet-s ... batic.html

http://www.medio.rs/64260_Avin-otac:-Ja ... gola!.html
http://www.pressonline.rs/zabava/dzet-s ... batic.html
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#561 Re: Veliki Brat 2013
joj ove Nilolicke... drolja odvratna. Treba je nogom u dupe
Sent from my MT11i using Tapatalk 2
Sent from my MT11i using Tapatalk 2
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#562 Re: Veliki Brat 2013
Nikad nisam udario zensko niti pomislio na to, osim u Majinom slucajuskafiskafsnjak wrote:joj ove Nilolicke... drolja odvratna. Treba je nogom u dupe
Sent from my MT11i using Tapatalk 2
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
- area51
- Posts: 4383
- Joined: 06/03/2013 13:00
#564 Re: Veliki Brat 2013
Jel to onaj LGBT ? Furundžija ili topdžija ?kisni indijanac wrote:VenomousV wrote:gledam live na b92 i boban mi je definitivno favorit, tako je lijepo pricao i koliko sam uspjela vidjeti zaista je dobar covjek![]()
za one koji ne znaju, aktivista pokreta "žene u crnom "....
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#565 Re: Veliki Brat 2013
ma prava peksa ... fujjP308 wrote:Nikad nisam udario zensko niti pomislio na to, osim u Majinom slucajuskafiskafsnjak wrote:joj ove Nilolicke... drolja odvratna. Treba je nogom u dupe
Sent from my MT11i using Tapatalk 2
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#566 Re: Veliki Brat 2013
area51 wrote:Jel to onaj LGBT ? Furundžija ili topdžija ?kisni indijanac wrote:VenomousV wrote:gledam live na b92 i boban mi je definitivno favorit, tako je lijepo pricao i koliko sam uspjela vidjeti zaista je dobar covjek![]()
za one koji ne znaju, aktivista pokreta "žene u crnom "....
taj
- dječak sa šibicama
- Posts: 51166
- Joined: 29/06/2011 23:39
#567 Re: Veliki Brat 2013
Zla gej kuckaarea51 wrote:Jel to onaj LGBT ? Furundžija ili topdžija ?kisni indijanac wrote:VenomousV wrote:gledam live na b92 i boban mi je definitivno favorit, tako je lijepo pricao i koliko sam uspjela vidjeti zaista je dobar covjek![]()
za one koji ne znaju, aktivista pokreta "žene u crnom "....
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#568 Re: Veliki Brat 2013
Uros prica kako sve sto radi radi zbog Ave i za njeno dobro 
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#569 Re: Veliki Brat 2013
Zna li ona grudnjak obuci 
- Dugi nožni nokti
- Posts: 453
- Joined: 24/03/2012 17:46
- Location: Ne zna ni Google
#570 Re: Veliki Brat 2013
Pogledah 2x pregled dana i sigurno bih nekog porezao nožnim noktima da sam tamo.
U uži izbor bi ušli Nikolićeva, Ava, blizanci, kaskader i one 2 što se "svađaju" ni oko čega.
Atletičar je sasvim ok lik, a Milić je budaletina na kvadrat.
Prošli put je uvijek znao koliko je sati dok je bio u VB-u (haman prokrijumčario sat ispod onih kožnih narukvica), pitam se u kakvoj će furci bit u ovom serijalu. 
Atletičar je sasvim ok lik, a Milić je budaletina na kvadrat.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#571 Re: Veliki Brat 2013
čak ni sat nemaju?
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#572 Re: Veliki Brat 2013
kakavdanakneiskustvu wrote:čak ni sat nemaju?
Nisu ga nikad ni imali.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#573 Re: Veliki Brat 2013
dusa_raskopuša wrote:kakavdanakneiskustvu wrote:čak ni sat nemaju?
Nisu ga nikad ni imali.
nisam znao da to ne smiju unijeti
- area51
- Posts: 4383
- Joined: 06/03/2013 13:00
#574 Re: Veliki Brat 2013
Ma atletičar je ondje zalutao.Čovjek učestvovao na 6 olimpijada i sad se tu jbe sa Avom i MajomDugi nožni nokti wrote:Pogledah 2x pregled dana i sigurno bih nekog porezao nožnim noktima da sam tamo.U uži izbor bi ušli Nikolićeva, Ava, blizanci, kaskader i one 2 što se "svađaju" ni oko čega.
![]()
Atletičar je sasvim ok lik, a Milić je budaletina na kvadrat.Prošli put je uvijek znao koliko je sati dok je bio u VB-u (haman prokrijumčario sat ispod onih kožnih narukvica), pitam se u kakvoj će furci bit u ovom serijalu.
- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#575 Re: Veliki Brat 2013
Nisam danas gledala, jesam li šta propustila?
Hoće li Milić i Soraja ikad ući u kuću?
Hoće li Milić i Soraja ikad ući u kuću?
