Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#551 Re: Veliki Brat 2013

Post by StupskaBitanga »

Rekoh ja jadan on ko ga je odgojio
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#552 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

Bila je dno dna, a sada je otisla jos nize cak i od toga. :-)
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#553 Re: Veliki Brat 2013

Post by Velkoski »

Ime postoji wrote:Eno sinoc Maja govori kako joj je sin kupio kondome i rekao joj kao vrati osmjeh na lice mama :-) ,i da kao spavao je sa svakom svojom drugaricom a ima tek 15 godina.I onda su je prekinuli..live bilo.
Hju Hefner :lol:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#554 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

P308 wrote:Bila je dno dna, a sada je otisla jos nize cak i od toga. :-)


šta bi?
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#555 Re: Veliki Brat 2013

Post by Velkoski »

http://www.24sata.hr/show/kalkulira-ava ... %2Bstatusi

:lol:

ne mo'š ne pratit' ovo kad' stalno na fejsu izbacuje :evil: :mrgreen:
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#556 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Evo na B92 neka emisija o VB, gostuje Avin otac.

http://balkansportlive.cc.cc/2013/03/b92.html
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#557 Re: Veliki Brat 2013

Post by karanana »

kakavdanakneiskustvu wrote:
karanana wrote:imao sam dvojbu o njegovoj majici, ali evo celavac sam razjasni da je nosio chetnichku majicu.



kad?
Sinoc. Nosio je crnu majicu sa kosturskom glavom. I kad je lego prica dragutinu kako je on rojalista i kako je obukao tu majicu zbog toga. Kako je njegov djed poginuo pod tom zastavom za kralja i kako njegov sin ide putem djeda i nosi isto ime.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51166
Joined: 29/06/2011 23:39

#558 Re: Veliki Brat 2013

Post by dječak sa šibicama »

karanana wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
karanana wrote:imao sam dvojbu o njegovoj majici, ali evo celavac sam razjasni da je nosio chetnichku majicu.



kad?
Sinoc. Nosio je crnu majicu sa kosturskom glavom. I kad je lego prica dragutinu kako je on rojalista i kako je obukao tu majicu zbog toga. Kako je njegov djed poginuo pod tom zastavom za kralja i kako njegov sin ide putem djeda i nosi isto ime.
Ceto iz Kolasina :D

Na nosu mu se vidi... u par primjera gdje sam ga vidio na filmu i u serijama, dva tri primjera, svaki put glumi nekog mafijasa, siledziju. Na nosu mu pise :D
User avatar
Tiger 033
Posts: 8736
Joined: 12/11/2010 09:47
Location: Sarajevo

#559 Re: Veliki Brat 2013

Post by Tiger 033 »

newlevel wrote:Divim se ljudima, ko moze gledati te gluposti lol :D :D
Image
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#560 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#561 Re: Veliki Brat 2013

Post by skafiskafsnjak »

joj ove Nilolicke... drolja odvratna. Treba je nogom u dupe

Sent from my MT11i using Tapatalk 2
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#562 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

skafiskafsnjak wrote:joj ove Nilolicke... drolja odvratna. Treba je nogom u dupe

Sent from my MT11i using Tapatalk 2
Nikad nisam udario zensko niti pomislio na to, osim u Majinom slucaju :D
User avatar
area51
Posts: 4383
Joined: 06/03/2013 13:00

#564 Re: Veliki Brat 2013

Post by area51 »

kisni indijanac wrote:
VenomousV wrote:gledam live na b92 i boban mi je definitivno favorit, tako je lijepo pricao i koliko sam uspjela vidjeti zaista je dobar covjek
:thumbup:

za one koji ne znaju, aktivista pokreta "žene u crnom "....
Jel to onaj LGBT ? Furundžija ili topdžija ? :D
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#565 Re: Veliki Brat 2013

Post by skafiskafsnjak »

P308 wrote:
skafiskafsnjak wrote:joj ove Nilolicke... drolja odvratna. Treba je nogom u dupe

Sent from my MT11i using Tapatalk 2
Nikad nisam udario zensko niti pomislio na to, osim u Majinom slucaju :D
ma prava peksa ... fujj
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#566 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

area51 wrote:
kisni indijanac wrote:
VenomousV wrote:gledam live na b92 i boban mi je definitivno favorit, tako je lijepo pricao i koliko sam uspjela vidjeti zaista je dobar covjek
:thumbup:

za one koji ne znaju, aktivista pokreta "žene u crnom "....
Jel to onaj LGBT ? Furundžija ili topdžija ? :D



taj
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51166
Joined: 29/06/2011 23:39

#567 Re: Veliki Brat 2013

Post by dječak sa šibicama »

area51 wrote:
kisni indijanac wrote:
VenomousV wrote:gledam live na b92 i boban mi je definitivno favorit, tako je lijepo pricao i koliko sam uspjela vidjeti zaista je dobar covjek
:thumbup:

za one koji ne znaju, aktivista pokreta "žene u crnom "....
Jel to onaj LGBT ? Furundžija ili topdžija ? :D
Zla gej kucka :D
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#568 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

Uros prica kako sve sto radi radi zbog Ave i za njeno dobro :-)
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#569 Re: Veliki Brat 2013

Post by skafiskafsnjak »

Zna li ona grudnjak obuci :lol:
User avatar
Dugi nožni nokti
Posts: 453
Joined: 24/03/2012 17:46
Location: Ne zna ni Google

#570 Re: Veliki Brat 2013

Post by Dugi nožni nokti »

Pogledah 2x pregled dana i sigurno bih nekog porezao nožnim noktima da sam tamo. :mrgreen: U uži izbor bi ušli Nikolićeva, Ava, blizanci, kaskader i one 2 što se "svađaju" ni oko čega. :-)

Atletičar je sasvim ok lik, a Milić je budaletina na kvadrat. :lol: Prošli put je uvijek znao koliko je sati dok je bio u VB-u (haman prokrijumčario sat ispod onih kožnih narukvica), pitam se u kakvoj će furci bit u ovom serijalu. :lol:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#571 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

čak ni sat nemaju?
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#572 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

kakavdanakneiskustvu wrote:čak ni sat nemaju?

Nisu ga nikad ni imali. :lol:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#573 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

dusa_raskopuša wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:čak ni sat nemaju?

Nisu ga nikad ni imali. :lol:

nisam znao da to ne smiju unijeti
User avatar
area51
Posts: 4383
Joined: 06/03/2013 13:00

#574 Re: Veliki Brat 2013

Post by area51 »

Dugi nožni nokti wrote:Pogledah 2x pregled dana i sigurno bih nekog porezao nožnim noktima da sam tamo. :mrgreen: U uži izbor bi ušli Nikolićeva, Ava, blizanci, kaskader i one 2 što se "svađaju" ni oko čega. :-)

Atletičar je sasvim ok lik, a Milić je budaletina na kvadrat. :lol: Prošli put je uvijek znao koliko je sati dok je bio u VB-u (haman prokrijumčario sat ispod onih kožnih narukvica), pitam se u kakvoj će furci bit u ovom serijalu. :lol:
Ma atletičar je ondje zalutao.Čovjek učestvovao na 6 olimpijada i sad se tu jbe sa Avom i Majom :-)
User avatar
vedra nebesa
Posts: 561
Joined: 19/03/2013 17:32
Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.

#575 Re: Veliki Brat 2013

Post by vedra nebesa »

Nisam danas gledala, jesam li šta propustila?
Hoće li Milić i Soraja ikad ući u kuću?
Locked