BHTelecom All About

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
Muuky
Posts: 646
Joined: 04/11/2011 10:53

#54976 Re: BHTelecom All About

Post by Muuky »

Od vcrs imam problema sa mojatv ( innbox modem) sve lampice zelene, tv radi telefon ,al nema wifi uopce nijedan uređaj ne vidi mrežu ... nekooo pomoć ?
Dr_Help
BHTelecom podrška
Posts: 536
Joined: 01/02/2015 13:38
Location: Bosna i Hercegovina

#54977 Re: BHTelecom All About

Post by Dr_Help »

Muuky wrote:Od vcrs imam problema sa mojatv ( innbox modem) sve lampice zelene, tv radi telefon ,al nema wifi uopce nijedan uređaj ne vidi mrežu ... nekooo pomoć ?
Koji ti je modem innbox , v50u ili f60 ili v60 . da li ti je do sada proradilo ako nije javi se u PM
Dr_Help
BHTelecom podrška
Posts: 536
Joined: 01/02/2015 13:38
Location: Bosna i Hercegovina

#54978 Re: BHTelecom All About

Post by Dr_Help »

Koga isto interesuje FILE STORAGE preko BHTelecom modema nek mi se javi , bitno je da modem ima USB . sinoć sam nakačio svoj harddisk od 1 tere i imam dodatni space na svim uređajima u kući i za stream brzina prenosa podataka je solidna oko 6 MB/s , Ljudi iz telekoma stavili mi Innbox f60 koji ima mogučnost file storage-a . cool stvar
User avatar
Truba
Posts: 93847
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#54979 Re: BHTelecom All About

Post by Truba »

jbt sasma slučajno sam otkrio da postoje DVA VH kanala i TRI MTV mjuze :lol:

od jedinice umjesto na dvicu krenuo unazad kad

VH clasik :lol: :lol: :lol:
Dr_Help
BHTelecom podrška
Posts: 536
Joined: 01/02/2015 13:38
Location: Bosna i Hercegovina

#54980 Re: BHTelecom All About

Post by Dr_Help »

Black swan wrote:jbt sasma slučajno sam otkrio da postoje DVA VH kanala i TRI MTV mjuze :lol:

od jedinice umjesto na dvicu krenuo unazad kad

VH clasik :lol: :lol: :lol:
Pozitivan šok :)
User avatar
Truba
Posts: 93847
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#54981 Re: BHTelecom All About

Post by Truba »

Del_Boy1 wrote:3 nova kanala, a nisu kamere :D

MTV Hits
MTV Rocks
VH1 Classic
svaka čast
slučajno otkrio :thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
Truba
Posts: 93847
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#54982 Re: BHTelecom All About

Post by Truba »

Black swan wrote:
Black swan wrote:kako ono ide da nakon 24 mjeseca automatski se poveća brzina
ili moraš aplicirati
jesi dobio odgovor? :mrgreen: :mrgreen:
nisam mogao naći
Dr_Help
BHTelecom podrška
Posts: 536
Joined: 01/02/2015 13:38
Location: Bosna i Hercegovina

#54983 Re: BHTelecom All About

Post by Dr_Help »

Black swan wrote:
Black swan wrote:
Black swan wrote:kako ono ide da nakon 24 mjeseca automatski se poveća brzina
ili moraš aplicirati
jesi dobio odgovor? :mrgreen: :mrgreen:
nisam mogao naći
ako si imao moja tv full paket od 5 megabita brzinu , kada ti je istekao ugovor trebao bi produžiti i da dobiješ trajno brzinu 10 mega ili ako je moguće da ti se postavi VDSL modem i tad ti brzina ide 25 mega. brzina 10 je kod ADSL2+ modema. nazovi 1444 i pitaj . pa nam reci sta su ti odgovorili .
User avatar
roki
Posts: 1904
Joined: 08/09/2006 14:14

#54984 Re: BHTelecom All About

Post by roki »

Kupio sam samsung telefon preko telecoma. Da li u garanciju ulazi burn amoled problem ako se isti pojavi na ekranu
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#54985 Re: BHTelecom All About

Post by zateznistub »

roki wrote:Kupio sam samsung telefon preko telecoma. Da li u garanciju ulazi burn amoled problem ako se isti pojavi na ekranu
Da!
Muuky
Posts: 646
Joined: 04/11/2011 10:53

#54986 Re: BHTelecom All About

Post by Muuky »

Dr_Help wrote:
Muuky wrote:Od vcrs imam problema sa mojatv ( innbox modem) sve lampice zelene, tv radi telefon ,al nema wifi uopce nijedan uređaj ne vidi mrežu ... nekooo pomoć ?
Koji ti je modem innbox , v50u ili f60 ili v60 . da li ti je do sada proradilo ako nije javi se u PM
Hvala proradilo je , odavno se nešto ovako nije desilo al sad je super
ELdinPaja
Posts: 20
Joined: 17/01/2018 09:20

#54987 Re: BHTelecom All About

Post by ELdinPaja »

Dr_Help wrote:
Black swan wrote:jbt sasma slučajno sam otkrio da postoje DVA VH kanala i TRI MTV mjuze :lol:

od jedinice umjesto na dvicu krenuo unazad kad

VH clasik :lol: :lol: :lol:
Pozitivan šok :)
Super jasta je, ocekujem da ubace jos i MTV Dance, MTV HD i Nick HD da malo poboljsaju i HD ponudu, al sve u osnovni paket da stave naravno :)
User avatar
Truba
Posts: 93847
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#54988 Re: BHTelecom All About

Post by Truba »

najvuiše gledam pogodi godinu 8-)
ELdinPaja
Posts: 20
Joined: 17/01/2018 09:20

#54989 Re: BHTelecom All About

Post by ELdinPaja »

Black swan wrote:najvuiše gledam pogodi godinu 8-)
Ma sve je bolje od lokalnih gluposti, cak su i one kamere bolje od lokalnog smeca, posebno ove zadnje ubacene koje imaju odlicnu rezoluciju. Ima se tu jos dosta raditi na poboljsanju ponude kanala, al s obzirom da nismo dobili nista konkretno zadnjih vise od godinu dana, i ovo je za pohvalu. Nije mi jasno zasto ne prate sta je atraktivno u ponudi regionalnih operatera pa da to uvrste, pa brate kad se hvalite svako malo da imate bruku korisnika dajte to i opravdati, pare sigurno imaju, dajte se malo potruditi, drzavni ste operater, pa hajmo i opravdati to ime :)
User avatar
Benq
Posts: 10498
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#54990 Re: BHTelecom All About

Post by Benq »

batara
Posts: 1183
Joined: 24/01/2014 23:31

#54992 Re: BHTelecom All About

Post by batara »

Uzeo telefon na rate preko bh telekoma, ostale mi jos neke 3 rate da ga otplatim. Interesuje me da li mogu prijevremena da to otplatim, tj. Da odem u bhtelekom i sve odjednom uplatim :?
legenda reala
Posts: 745
Joined: 13/08/2011 00:53

#54993 Re: BHTelecom All About

Post by legenda reala »

Svi ubaciše ovaj RTRS Plus zbog rukometa samo bhtelecom boli za korisnike, a kad je zaključati kanale polete sat prije da zaključaju
zippoo87
Posts: 19662
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#54994 Re: BHTelecom All About

Post by zippoo87 »

legenda reala wrote:Svi ubaciše ovaj RTRS Plus zbog rukometa samo bhtelecom boli za korisnike, a kad je zaključati kanale polete sat prije da zaključaju
evo i ja htio da pitam kada misli BHT ubaciti ovaj kanal
trenutno nemam na cemu gledati rukomet...osim na streamovima
svi IPTV operateri su ga ubacili ,osim BHTa

pa nevjerovatno stvarno...ovo je dzabalama kanal,nit se placa,niti treba sta...samo ga pustis i gotova prica
vjerovatno ce ga ubaciti kada se EURO u rukometu zavrsi...samo ne kontam sta ce ona...sta se to ima gledati na tom propagandnom kanalu...gori kanal nego u Sjevernoj Koreji
njihov dnevnik gledati i kroz pola sata vec na piku trazis kalasnjihov,da se naoruzas od "onih anamao tamo" sto hoce da ukinu RS :D
legenda reala
Posts: 745
Joined: 13/08/2011 00:53

#54995 Re: BHTelecom All About

Post by legenda reala »

Ma neće ga nikako ni ubacivati, boli njih za rukomet
noviclan
Posts: 15028
Joined: 31/10/2013 06:48

#54996 Re: BHTelecom All About

Post by noviclan »

pepeljara wrote:
mali_milojica wrote:
noviclan wrote:https://www.bhtelecom.ba/vijest+M5f281e1d5ee.html

"Od 18.12.2017. do 15.02.2018. godine svaki novi pretplatnik paketa mobilne telefonije uz ugovor u trajanju od 12 ili 24 mjeseca besplatno dobija duple količine interneta u odabranom paketu ili manju pretplatu, svaki mjesec za vrijeme trajanja ugovora. Vi birate!



Svi korisnici koji u periodu trajanja akcije, ugovore korištenje jednog od mobilnih pretplatničkih paketa na 12 ili 24 mjeseca, mogu izabrati svoj super bonus:

• duple količine mobilnog interneta u trajanju od 12 mjeseci/24 mjeseca ili

• 10% popusta na pretplatu uz ugovor na 12 mjeseci ili

• 20% popusta na pretplatu uz ugovor na 24 mjeseca.
"

ima li ovdje kakvih zavrzlama hoce li se moci kupiti mobitel uz popust koji daju standardno ili ce biti pa dali smo vam vec na paket... hvala
Može na rate,po punoj cijeni,bez popusta.
Zato ja nisam ništa uzeo od ovoga.
Znaci isto ti prodaju samo ti odlucujes kako ces da iste pare koje godinama imas kao "popust" rasporedis :)
znaci kita a kada bih potpisao ugovor na 24 mjeseca da umanjim pretplatu i kupio mobitel uz isti ugovor na 24 mjeseca da li bi bio i popust na mob i umanjena pretplata
User avatar
drug_profi
Posts: 65440
Joined: 16/07/2012 16:00

#54997 Re: BHTelecom All About

Post by drug_profi »

Ne mozes kupovati sa popustom ako uzmes neku od ovih povoljnosti. Jasno pise na potpisanom ugovoru.
User avatar
Del_Boy1
Posts: 2839
Joined: 19/01/2013 14:37
Location: TK

#54998 Re: BHTelecom All About

Post by Del_Boy1 »

zippoo87 wrote:
legenda reala wrote:Svi ubaciše ovaj RTRS Plus zbog rukometa samo bhtelecom boli za korisnike, a kad je zaključati kanale polete sat prije da zaključaju
evo i ja htio da pitam kada misli BHT ubaciti ovaj kanal
trenutno nemam na cemu gledati rukomet...osim na streamovima
svi IPTV operateri su ga ubacili ,osim BHTa

pa nevjerovatno stvarno...ovo je dzabalama kanal,nit se placa,niti treba sta...samo ga pustis i gotova prica
vjerovatno ce ga ubaciti kada se EURO u rukometu zavrsi...samo ne kontam sta ce ona...sta se to ima gledati na tom propagandnom kanalu...gori kanal nego u Sjevernoj Koreji
njihov dnevnik gledati i kroz pola sata vec na piku trazis kalasnjihov,da se naoruzas od "onih anamao tamo" sto hoce da ukinu RS :D

Evo na RTL HR rukomet, zamračili RTL 2 gdje ide Dr. House, a rukomet ide otključan, malo se zeznuli. :D

Edit:

Samo što sam ovo napisao oni promijeniše, izgleda neko čita ovaj forum. :lol: :lol:
zippoo87
Posts: 19662
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#54999 Re: BHTelecom All About

Post by zippoo87 »

boysi,ne pisi vise nista...idi se zabavi cim drugim :D
evo ja napakovao stream sa ehftva...sada sam u drugoj sobi,pa bacim sliku na tv,jer je spojeno sa kompom a maloprije sam bio u dnevnoj i nisam imao gdje gledati utakmicu a da ne spajam laptop :D
User avatar
irac300
Posts: 9066
Joined: 18/07/2009 18:36

#55000 Re: BHTelecom All About

Post by irac300 »

Lijepa blizina granice Hr i DVB-T. :D
Locked