SDP
- Hajlac
- Posts: 5807
- Joined: 15/02/2012 15:08
- Location: Chris Hedges!
#54951 Re: SDP
Hoce li celni ljudi SDP-a RASKRINKATI i iz stranke ISKLJUCITI ovog DUSMANA Bosne i Hercegovine, koji je radio ili jos uvijek radi/saradjuje za interese Hrvatske&Rusije???
"U pitanju je službenik SOA-e koji je bio uključen i u špijunske akcije koje je ta obavještajna agencija provodila u BiH (vrbovanje bh. državljana) a prema dokumentaciji koja je u posjedu Žurnala, Franić je do 2013. godine bio raspoređen i na obavještajnim poslovima u Ambasadi Republike Hrvatske u Sarajevu. Tada je imao kontakte sa najmanje dvojicom aktualnih federalnih zastupnika, od kojih je jedan član SDA, dok je drugi član SDP-a BiH."
http://www.zurnal.info/novost/22013/hrv ... ce-o-soa-i
I da li se radi o istoj osobi u onoj takodjer trenutno aktuelnoj prici kako neki visokopozicionirani SDP-ovci imaju kontakte sa Putinovim Rusima, a s obzirom da je i trenutna zagrebacko-mostarska obavjestajno-politicka klika na istoj talasnoj duzini s Putinovim muckama oko rasturanja Bosne i Hercegovine(Treci entitet, dio Bosne za Kosovo itd.) i nedozvoljavanja da udje u NATO?
Koji su imenom i prezimenom SDP-ovci bili federalni zastupnici u periodu cca 2012-2013-a?
"U pitanju je službenik SOA-e koji je bio uključen i u špijunske akcije koje je ta obavještajna agencija provodila u BiH (vrbovanje bh. državljana) a prema dokumentaciji koja je u posjedu Žurnala, Franić je do 2013. godine bio raspoređen i na obavještajnim poslovima u Ambasadi Republike Hrvatske u Sarajevu. Tada je imao kontakte sa najmanje dvojicom aktualnih federalnih zastupnika, od kojih je jedan član SDA, dok je drugi član SDP-a BiH."
http://www.zurnal.info/novost/22013/hrv ... ce-o-soa-i
I da li se radi o istoj osobi u onoj takodjer trenutno aktuelnoj prici kako neki visokopozicionirani SDP-ovci imaju kontakte sa Putinovim Rusima, a s obzirom da je i trenutna zagrebacko-mostarska obavjestajno-politicka klika na istoj talasnoj duzini s Putinovim muckama oko rasturanja Bosne i Hercegovine(Treci entitet, dio Bosne za Kosovo itd.) i nedozvoljavanja da udje u NATO?
Koji su imenom i prezimenom SDP-ovci bili federalni zastupnici u periodu cca 2012-2013-a?
- Leverage
- Posts: 9637
- Joined: 27/05/2018 16:32
#54952 Re: SDP
Dakle, na osnovu Žurnalovog napisa da je sa nekakvim Franićem navodno razgovarao neki član SDP-a, SDP bi trebao da izbaci nekog iz partije. Mo'š mislit' što će se to desit'.
Još samo da nam Avdo Avdić javi ko je taj neko.
Još samo da nam Avdo Avdić javi ko je taj neko.
- Control panel
- Posts: 5965
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#54953 Re: SDP
Koliko znam po statutu sdp-a iz partije se izbacuje za krupne svari, kao npr. jebanje majke nekome i nazivanje nekoga ruralcem.
Prodaja traktora, spijunske akcije, namjestanje poticaja bratu... itd su prekrsaji o kojima ce predsjednik mz sdp-a obaviti drugarski razgovor i izdati upozorenje da se sljedeci pu ne bude tako nesmotrer i da se pazi da te ne uhvate.
Prodaja traktora, spijunske akcije, namjestanje poticaja bratu... itd su prekrsaji o kojima ce predsjednik mz sdp-a obaviti drugarski razgovor i izdati upozorenje da se sljedeci pu ne bude tako nesmotrer i da se pazi da te ne uhvate.
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#54954 Re: SDP
Ministar Desnica Radivojević prelazi u SDP
http://www.nezavisne.com/novosti/bih/Mi ... SDP/146138
da li je ovo bilo baš u vrijeme kada su počeli muljažu sa traktorima i motokultivatorima?
http://www.nezavisne.com/novosti/bih/Mi ... SDP/146138
da li je ovo bilo baš u vrijeme kada su počeli muljažu sa traktorima i motokultivatorima?
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#54955 Re: SDP
Uporno mamuzaš mrtvu ragu. Da Nikšića ima bilo gdje u priči, davno bi ga zatvorili.
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52718
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#54956 Re: SDP
čekaj da antibiotici počnu djelovati, vidjećeš kako prsti lete na sve strane.Banksy wrote:Uporno mamuzaš mrtvu ragu. Da Nikšića ima bilo gdje u priči, davno bi ga zatvorili.
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#54958 Re: SDP
a ko spominje nikšića? polako, umij se, obriši krmelje i ponovo pročitaj.Banksy wrote:Uporno mamuzaš mrtvu ragu. Da Nikšića ima bilo gdje u priči, davno bi ga zatvorili.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#54959 Re: SDP
Eto, sad više sigurno nećeš.malakh wrote:a ko spominje nikšića? polako, umij se, obriši krmelje i ponovo pročitaj.Banksy wrote:Uporno mamuzaš mrtvu ragu. Da Nikšića ima bilo gdje u priči, davno bi ga zatvorili.
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#54960 Re: SDP
jesi li mi prijavila post, pa lobiraš da me banuju?Banksy wrote: Eto, sad više sigurno nećeš.
koja smjelost, za nepovjerovati. frustracija koja prelazi u čisti bezobrazluk. inače, osobina poklonika vlasnika uvrnutog tornja.
nego:
Radivojević je rekao da je dezinformacija da je već prešao u SDP, ali da to ne znači da neće.
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52718
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#54961 Re: SDP
šta ba pričaš De eFa ti?
kakva prijava posta?
procjena na nivou ostalih dnevnopolitičkih - promašena.
procjena na nivou ostalih dnevnopolitičkih - promašena.
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#54962 Re: SDP
ako ti tako kažeš, onda dobro.Chmoljo wrote:šta ba pričaš De eFa ti?kakva prijava posta?
![]()
procjena na nivou ostalih dnevnopolitičkih - promašena.
ti si ovdje šef i opasno je zamjeriti se sa tobom...
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#54963 Re: SDP
Nisam, prekinula sam te na ruci.malakh wrote:jesi li mi prijavila post, pa lobiraš da me banuju?Banksy wrote: Eto, sad više sigurno nećeš.![]()
![]()
koja smjelost, za nepovjerovati. frustracija koja prelazi u čisti bezobrazluk. inače, osobina poklonika vlasnika uvrnutog tornja.
Paranoja i policijske konstrukcije, inače osobina poklonila Fronte rashodovanih drotova.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#54964 Re: SDP
Misliš, zamjeriti se tebimalakh wrote:ako ti tako kažeš, onda dobro.Chmoljo wrote:šta ba pričaš De eFa ti?kakva prijava posta?
![]()
procjena na nivou ostalih dnevnopolitičkih - promašena.
ti si ovdje šef i opasno je zamjeriti se sa tobom...
-
neko_sa_strane
- Posts: 2687
- Joined: 04/04/2013 12:06
#54965 Re: SDP
Da je i SDP poput DF-a ušao u vlast na nivou BiH sa Bakirom, Miloradom i Draganom od mene bi na idućim izborima umjesto glasa dobili nešto da njime izbiju oči.
Ma da nebitno je koja je stranka na vlasti sve dok se ne promijeni nakaradni etnokratski sistem u ovoj zemlji ali je bitno koja od njih napravi manje štete tokom četverogodišnjeg mandata.
Ma da nebitno je koja je stranka na vlasti sve dok se ne promijeni nakaradni etnokratski sistem u ovoj zemlji ali je bitno koja od njih napravi manje štete tokom četverogodišnjeg mandata.
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#54967 Re: SDP
visoka razina frustracije bije iz tvojih postova. frustracija može biti prijelazna, tako da ne bi širio diskusiju.Banksy wrote:
Nisam, prekinula sam te na ruci.![]()
Paranoja i policijske konstrukcije, inače osobina poklonila Fronte rashodovanih drotova.
nastavi sa obavještajnim konstrukcijama. svakako su sitni, beznačajni novinarčići koji se prodaju za sitne pare najbolji obavještajci.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#54968 Re: SDP
Nije što si naporan, već što si plitak.
Ovaj post ti je prijavljen.
Ovaj post ti je prijavljen.
-
stranacc
- Posts: 941
- Joined: 30/04/2006 06:11
- Location: Amerika to je rad i znoj
#54969 Re: SDP
Visokouman i nadahnut post.Banksy wrote:Nije što si naporan, već što si plitak.
Ovaj post ti je prijavljen.
Tebe da nema trebalo bi te od blata praviti
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#54970 Re: SDP
Sta par ljudi uradi od stranke,pretvorise je u filijalu ns i to ne kriju.
Socijaldemokratija in a nutshell
Socijaldemokratija in a nutshell
- drug_profi
- Posts: 65420
- Joined: 16/07/2012 16:00
#54971 Re: SDP
bunk wrote:Sta par ljudi uradi od stranke,pretvorise je u filijalu ns i to ne kriju.
Socijaldemokratija in a nutshell
Zabinuti glasac desnice.
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#54973 Re: SDP
Sta par ljudi uradi od stranke DF, pretvorise je u filijalu SDA;HDZ; SNSD i to ne kriju.
Socijaldemokratija in a nutshell
Socijaldemokratija in a nutshell
