SDP

User avatar
Hajlac
Posts: 5807
Joined: 15/02/2012 15:08
Location: Chris Hedges!

#54951 Re: SDP

Post by Hajlac »

Hoce li celni ljudi SDP-a RASKRINKATI i iz stranke ISKLJUCITI ovog DUSMANA Bosne i Hercegovine, koji je radio ili jos uvijek radi/saradjuje za interese Hrvatske&Rusije???

"U pitanju je službenik SOA-e koji je bio uključen i u špijunske akcije koje je ta obavještajna agencija provodila u BiH (vrbovanje bh. državljana) a prema dokumentaciji koja je u posjedu Žurnala, Franić je do 2013. godine bio raspoređen i na obavještajnim poslovima u Ambasadi Republike Hrvatske u Sarajevu. Tada je imao kontakte sa najmanje dvojicom aktualnih federalnih zastupnika, od kojih je jedan član SDA, dok je drugi član SDP-a BiH."

http://www.zurnal.info/novost/22013/hrv ... ce-o-soa-i

I da li se radi o istoj osobi u onoj takodjer trenutno aktuelnoj prici kako neki visokopozicionirani SDP-ovci imaju kontakte sa Putinovim Rusima, a s obzirom da je i trenutna zagrebacko-mostarska obavjestajno-politicka klika na istoj talasnoj duzini s Putinovim muckama oko rasturanja Bosne i Hercegovine(Treci entitet, dio Bosne za Kosovo itd.) i nedozvoljavanja da udje u NATO?

Koji su imenom i prezimenom SDP-ovci bili federalni zastupnici u periodu cca 2012-2013-a?
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#54952 Re: SDP

Post by Leverage »

Dakle, na osnovu Žurnalovog napisa da je sa nekakvim Franićem navodno razgovarao neki član SDP-a, SDP bi trebao da izbaci nekog iz partije. Mo'š mislit' što će se to desit'.

Još samo da nam Avdo Avdić javi ko je taj neko.
User avatar
Control panel
Posts: 5965
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#54953 Re: SDP

Post by Control panel »

Koliko znam po statutu sdp-a iz partije se izbacuje za krupne svari, kao npr. jebanje majke nekome i nazivanje nekoga ruralcem.
Prodaja traktora, spijunske akcije, namjestanje poticaja bratu... itd su prekrsaji o kojima ce predsjednik mz sdp-a obaviti drugarski razgovor i izdati upozorenje da se sljedeci pu ne bude tako nesmotrer i da se pazi da te ne uhvate.
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#54954 Re: SDP

Post by malakh »

Ministar Desnica Radivojević prelazi u SDP

http://www.nezavisne.com/novosti/bih/Mi ... SDP/146138

da li je ovo bilo baš u vrijeme kada su počeli muljažu sa traktorima i motokultivatorima?
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#54955 Re: SDP

Post by Banksy »

Uporno mamuzaš mrtvu ragu. Da Nikšića ima bilo gdje u priči, davno bi ga zatvorili.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52718
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#54956 Re: SDP

Post by Chmoljo »

Banksy wrote:Uporno mamuzaš mrtvu ragu. Da Nikšića ima bilo gdje u priči, davno bi ga zatvorili.
čekaj da antibiotici počnu djelovati, vidjećeš kako prsti lete na sve strane.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#54957 Re: SDP

Post by Banksy »

:lol:
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#54958 Re: SDP

Post by malakh »

Banksy wrote:Uporno mamuzaš mrtvu ragu. Da Nikšića ima bilo gdje u priči, davno bi ga zatvorili.
a ko spominje nikšića? polako, umij se, obriši krmelje i ponovo pročitaj.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#54959 Re: SDP

Post by Banksy »

malakh wrote:
Banksy wrote:Uporno mamuzaš mrtvu ragu. Da Nikšića ima bilo gdje u priči, davno bi ga zatvorili.
a ko spominje nikšića? polako, umij se, obriši krmelje i ponovo pročitaj.
Eto, sad više sigurno nećeš.
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#54960 Re: SDP

Post by malakh »

Banksy wrote: Eto, sad više sigurno nećeš.
jesi li mi prijavila post, pa lobiraš da me banuju? :lol: :lol:

koja smjelost, za nepovjerovati. frustracija koja prelazi u čisti bezobrazluk. inače, osobina poklonika vlasnika uvrnutog tornja.

nego:
Radivojević je rekao da je dezinformacija da je već prešao u SDP, ali da to ne znači da neće.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52718
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#54961 Re: SDP

Post by Chmoljo »

šta ba pričaš De eFa ti? :lol: kakva prijava posta?

:lol:

procjena na nivou ostalih dnevnopolitičkih - promašena.
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#54962 Re: SDP

Post by malakh »

Chmoljo wrote:šta ba pričaš De eFa ti? :lol: kakva prijava posta?

:lol:

procjena na nivou ostalih dnevnopolitičkih - promašena.
ako ti tako kažeš, onda dobro.

ti si ovdje šef i opasno je zamjeriti se sa tobom... :lol:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#54963 Re: SDP

Post by Banksy »

malakh wrote:
Banksy wrote: Eto, sad više sigurno nećeš.
jesi li mi prijavila post, pa lobiraš da me banuju? :lol: :lol:

koja smjelost, za nepovjerovati. frustracija koja prelazi u čisti bezobrazluk. inače, osobina poklonika vlasnika uvrnutog tornja.
Nisam, prekinula sam te na ruci. :mrgreen:

Paranoja i policijske konstrukcije, inače osobina poklonila Fronte rashodovanih drotova.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#54964 Re: SDP

Post by Banksy »

malakh wrote:
Chmoljo wrote:šta ba pričaš De eFa ti? :lol: kakva prijava posta?

:lol:

procjena na nivou ostalih dnevnopolitičkih - promašena.
ako ti tako kažeš, onda dobro.

ti si ovdje šef i opasno je zamjeriti se sa tobom... :lol:
Misliš, zamjeriti se tebi :D Lijepi strah, ne zna ni šta govori :kiss:
neko_sa_strane
Posts: 2687
Joined: 04/04/2013 12:06

#54965 Re: SDP

Post by neko_sa_strane »

Da je i SDP poput DF-a ušao u vlast na nivou BiH sa Bakirom, Miloradom i Draganom od mene bi na idućim izborima umjesto glasa dobili nešto da njime izbiju oči.
Ma da nebitno je koja je stranka na vlasti sve dok se ne promijeni nakaradni etnokratski sistem u ovoj zemlji ali je bitno koja od njih napravi manje štete tokom četverogodišnjeg mandata.
mrgreen
Posts: 1287
Joined: 12/05/2008 21:11

#54966 Re: SDP

Post by mrgreen »

Kaće opet izbori, dosadno ovo već
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#54967 Re: SDP

Post by malakh »

Banksy wrote:
Nisam, prekinula sam te na ruci. :mrgreen:

Paranoja i policijske konstrukcije, inače osobina poklonila Fronte rashodovanih drotova.
visoka razina frustracije bije iz tvojih postova. frustracija može biti prijelazna, tako da ne bi širio diskusiju.

nastavi sa obavještajnim konstrukcijama. svakako su sitni, beznačajni novinarčići koji se prodaju za sitne pare najbolji obavještajci.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#54968 Re: SDP

Post by Banksy »

Nije što si naporan, već što si plitak.
Ovaj post ti je prijavljen.
stranacc
Posts: 941
Joined: 30/04/2006 06:11
Location: Amerika to je rad i znoj

#54969 Re: SDP

Post by stranacc »

Banksy wrote:Nije što si naporan, već što si plitak.
Ovaj post ti je prijavljen.
Visokouman i nadahnut post.

Tebe da nema trebalo bi te od blata praviti :arrow:
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#54970 Re: SDP

Post by bunk »

Sta par ljudi uradi od stranke,pretvorise je u filijalu ns i to ne kriju.
Socijaldemokratija in a nutshell :D
User avatar
drug_profi
Posts: 65420
Joined: 16/07/2012 16:00

#54971 Re: SDP

Post by drug_profi »

bunk wrote:Sta par ljudi uradi od stranke,pretvorise je u filijalu ns i to ne kriju.
Socijaldemokratija in a nutshell :D
:lol:
Zabinuti glasac desnice.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#54972 Re: SDP

Post by bunk »

Dovoljno je zabrinuti glasac :lol:
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#54973 Re: SDP

Post by kmirsad »

Sta par ljudi uradi od stranke DF, pretvorise je u filijalu SDA;HDZ; SNSD i to ne kriju.
Socijaldemokratija in a nutshell :D
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#54974 Re: SDP

Post by bunk »

Jesil i ti zabrinut Kmirso?
:lol:
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#54975 Re: SDP

Post by putokaz1 »

To je DF i bio
Post Reply