Niko tebi ne brani da imas misljenje, naprotiv neka svako kaze svoje, al vidim da nisi sportski lik... Vjerovatno nema nigdje izvora da se ove pjesme saslusaju...irac300 wrote:Je l' to ne smijem imati svoje mišljenje, moram vikati ''beeee'' za tobom? Boli me K za sport klubovima, imam druge izvore na kojima gledam utakmice.smajkes wrote:Muzicari su dosli na svoje, jos da budu SK i dobro bi bilo, a cuj ovog lika halalit SK, pa ti izgleda imas fabricku gresku...
BHTelecom All About
Moderator: Benq
-
smajkes
- Posts: 35
- Joined: 22/07/2015 23:03
#54951 Re: BHTelecom All About
- escobar__
- Posts: 9985
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#54952 Re: BHTelecom All About
Mene također boli kurac za SportKlub kanalima, jesam li normalan?
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#54953 Re: BHTelecom All About
Moras kod doktora radi bolova u uduescobar__ wrote:Mene također boli kurac za SportKlub kanalima, jesam li normalan?
- escobar__
- Posts: 9985
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#54954 Re: BHTelecom All About
kakaljin wrote:Moras kod doktora radi bolova u uduescobar__ wrote:Mene također boli kurac za SportKlub kanalima, jesam li normalan?![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
-
smajkes
- Posts: 35
- Joined: 22/07/2015 23:03
#54955 Re: BHTelecom All About
To dokazujes svojim komentaromescobar__ wrote:Mene također boli kurac za SportKlub kanalima, jesam li normalan?
- He1972
- Posts: 1497
- Joined: 17/09/2017 08:05
#54956 Re: BHTelecom All About
potpisujem, svaka častirac300 wrote:Haj'mo još Viasat paket i halalim vam Sport Klub.
-
jarobot
- Posts: 3056
- Joined: 13/06/2016 20:07
#54957 Re: BHTelecom All About
Vidim vratili M1 i dodali i M1gold u mojawebTV
- BarbaDue
- Posts: 65076
- Joined: 03/02/2008 22:28
- Location: pogledaj iza sebe
#54959 Re: BHTelecom All About
@smajkes, koji je tvoj problem pa ti smeta da neko ima svoje mišljenje i svoju želju?smajkes wrote:To dokazujes svojim komentaromescobar__ wrote:Mene također boli kurac za SportKlub kanalima, jesam li normalan?
-
djama
- Posts: 1800
- Joined: 19/07/2013 20:52
#54960 Re: BHTelecom All About
sreca pa sam se rijesio smeca od telecoma... dajemo manje uzimamo vise 
-
smajkes
- Posts: 35
- Joined: 22/07/2015 23:03
#54961 Re: BHTelecom All About
Gdje sam to ja rekao da mi smeta tudje misljenje??? Eto ako ce vam bit lakse i ja im halalim pa taman da ne ubace vise ni jedan kanal. PozzzBarbaDue wrote:@smajkes, koji je tvoj problem pa ti smeta da neko ima svoje mišljenje i svoju želju?smajkes wrote:To dokazujes svojim komentaromescobar__ wrote:Mene također boli kurac za SportKlub kanalima, jesam li normalan?
- roki
- Posts: 1904
- Joined: 08/09/2006 14:14
#54962 Re: BHTelecom All About
Uzeo sam u telecomu mobitel na 2 godine. Kada mogu kupiti drugi. Ima li neko pravilo
-
hipija
- Posts: 1729
- Joined: 30/12/2010 18:17
#54963 Re: BHTelecom All About
Pitanje za uposlenike BHT ili one koji znaju:
Je li cijena MojawebTv košta 1.17 KM na mjesečnom nivou za korisnike bilo kojeg netFlat paketa?
Ja tako razumjeh, ali opet nisam siguran.
Je li cijena MojawebTv košta 1.17 KM na mjesečnom nivou za korisnike bilo kojeg netFlat paketa?
Ja tako razumjeh, ali opet nisam siguran.
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#54964 Re: BHTelecom All About
Mozes odmah ali bez popusta imas cijene gdje pise bez obaveznog ugovoraroki wrote:Uzeo sam u telecomu mobitel na 2 godine. Kada mogu kupiti drugi. Ima li neko pravilo
- Del_Boy1
- Posts: 2839
- Joined: 19/01/2013 14:37
- Location: TK
#54965 Re: BHTelecom All About
Da, naplaćuje se 1,17KM mjesečno, a toliko će ti naplati i prvi mjesec, bez obzira da li si aktivirao 1-og ili 31-og.hipija wrote:Pitanje za uposlenike BHT ili one koji znaju:
Je li cijena MojawebTv košta 1.17 KM na mjesečnom nivou za korisnike bilo kojeg netFlat paketa?
Ja tako razumjeh, ali opet nisam siguran.
-
hipija
- Posts: 1729
- Joined: 30/12/2010 18:17
#54966 Re: BHTelecom All About
Hvala TrotteruDel_Boy1 wrote:Da, naplaćuje se 1,17KM mjesečno, a toliko će ti naplati i prvi mjesec, bez obzira da li si aktivirao 1-og ili 31-og.hipija wrote:Pitanje za uposlenike BHT ili one koji znaju:
Je li cijena MojawebTv košta 1.17 KM na mjesečnom nivou za korisnike bilo kojeg netFlat paketa?
Ja tako razumjeh, ali opet nisam siguran.
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#54967 Re: BHTelecom All About
Mislio sam da moja web tv ide za 1 KM samo ako imas moja tv paket , a da ne moze uz net flat paketehipija wrote:Hvala TrotteruDel_Boy1 wrote:Da, naplaćuje se 1,17KM mjesečno, a toliko će ti naplati i prvi mjesec, bez obzira da li si aktivirao 1-og ili 31-og.hipija wrote:Pitanje za uposlenike BHT ili one koji znaju:
Je li cijena MojawebTv košta 1.17 KM na mjesečnom nivou za korisnike bilo kojeg netFlat paketa?
Ja tako razumjeh, ali opet nisam siguran.
-
ELdinPaja
- Posts: 20
- Joined: 17/01/2018 09:20
#54968 Re: BHTelecom All About
Novi sam na ovom forumu, a Telecom i Moju TV koristim od samog pocetka malte ne. Pohvale za uvodjenje Viacom kanala, al trebaju dodati i ostala tri. Ne treba sada stati na ovome, licno nemam nista ni protiv uvidjenja kamera posebno ove zadnje koje su ubacene sa drama HD rezolucijom, al uporedo s tim treba se raditi na poboljsanju i dodavanju i ostalih atraktivnih kanala koje imaju svi manji operateri, a koje Telecom nema nazalost. Veliki pozzz svima!
-
jarobot
- Posts: 3056
- Joined: 13/06/2016 20:07
#54969 Re: BHTelecom All About
A marka +pdv je i kompletan pink paket na mojawebTV. Dakle 2,5 km komoletno mojawebTVDel_Boy1 wrote:Da, naplaćuje se 1,17KM mjesečno, a toliko će ti naplati i prvi mjesec, bez obzira da li si aktivirao 1-og ili 31-og.hipija wrote:Pitanje za uposlenike BHT ili one koji znaju:
Je li cijena MojawebTv košta 1.17 KM na mjesečnom nivou za korisnike bilo kojeg netFlat paketa?
Ja tako razumjeh, ali opet nisam siguran.
- Tesla Edison
- Posts: 8361
- Joined: 08/05/2017 19:17
#54970 Re: BHTelecom All About
Dajemo više...
BH Telecom

BH Telecom

- Rugafet
- Posts: 5472
- Joined: 14/12/2015 17:52
#54971 Re: BHTelecom All About
Tako jeTESLA_EDISON wrote:Dajemo više...
BH Telecom
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#54972 Re: BHTelecom All About
Juče sam vas pohvalio, a danas bih vam svašta nešto napisao. Naime, još prije nekoliko dana sam ovdje pisao da me zeza net, modem se sam restartuje, pa kada se ponovo upali brzina opadne na pola Mb ili 1 Mb. Al' haj' popravilo se, da bi prošli vikend opet isto bilo, ja nisam zvao, kontam, nešto je do njih. Danas opet počelo i ja fino nazovem 1444. Javi mi se lik na centrali, i kao i uvijek samo uze moje podatke da ih pošalje nadležnoj službi. Nazvaše mene iz ''službe'' kroz jedno pola sata, ja objasnim šta je, kad lik onako preko one stvari, jednako ponavlja ''nazvaće vas kolege''. Ja fino pitam, može li se na centrali provjeriti, imaju valjda neki logovi, klinci palci, gdje se vidi u kojem vremenskom periodu je nastajao problem i može li se iz centrale riješiti. Al' jok, tri puta mi lik kao pokvarena ploča ponavlja jedno te isto. Koji me je k**** uopšte zvao kada nema pojma, 'ebo ga onaj ko ga primi. I sad će mi k'o što gledam, poslati terenca, koji će doći kroz par dana, a na kraju će problem opet biti riješen iz centrale.
- Tesla Edison
- Posts: 8361
- Joined: 08/05/2017 19:17
#54973 Re: BHTelecom All About
Daj username u PP da pogledamirac300 wrote:Juče sam vas pohvalio, a danas bih vam svašta nešto napisao. Naime, još prije nekoliko dana sam ovdje pisao da me zeza net, modem se sam restartuje, pa kada se ponovo upali brzina opadne na pola Mb ili 1 Mb. Al' haj' popravilo se, da bi prošli vikend opet isto bilo, ja nisam zvao, kontam, nešto je do njih. Danas opet počelo i ja fino nazovem 1444. Javi mi se lik na centrali, i kao i uvijek samo uze moje podatke da ih pošalje nadležnoj službi. Nazvaše mene iz ''službe'' kroz jedno pola sata, ja objasnim šta je, kad lik onako preko one stvari, jednako ponavlja ''nazvaće vas kolege''. Ja fino pitam, može li se na centrali provjeriti, imaju valjda neki logovi, klinci palci, gdje se vidi u kojem vremenskom periodu je nastajao problem i može li se iz centrale riješiti. Al' jok, tri puta mi lik kao pokvarena ploča ponavlja jedno te isto. Koji me je k**** uopšte zvao kada nema pojma, 'ebo ga onaj ko ga primi. I sad će mi k'o što gledam, poslati terenca, koji će doći kroz par dana, a na kraju će problem opet biti riješen iz centrale.
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#54974 Re: BHTelecom All About
Jesi dobio PP?TESLA_EDISON wrote:Daj username u PP da pogledamirac300 wrote:Juče sam vas pohvalio, a danas bih vam svašta nešto napisao. Naime, još prije nekoliko dana sam ovdje pisao da me zeza net, modem se sam restartuje, pa kada se ponovo upali brzina opadne na pola Mb ili 1 Mb. Al' haj' popravilo se, da bi prošli vikend opet isto bilo, ja nisam zvao, kontam, nešto je do njih. Danas opet počelo i ja fino nazovem 1444. Javi mi se lik na centrali, i kao i uvijek samo uze moje podatke da ih pošalje nadležnoj službi. Nazvaše mene iz ''službe'' kroz jedno pola sata, ja objasnim šta je, kad lik onako preko one stvari, jednako ponavlja ''nazvaće vas kolege''. Ja fino pitam, može li se na centrali provjeriti, imaju valjda neki logovi, klinci palci, gdje se vidi u kojem vremenskom periodu je nastajao problem i može li se iz centrale riješiti. Al' jok, tri puta mi lik kao pokvarena ploča ponavlja jedno te isto. Koji me je k**** uopšte zvao kada nema pojma, 'ebo ga onaj ko ga primi. I sad će mi k'o što gledam, poslati terenca, koji će doći kroz par dana, a na kraju će problem opet biti riješen iz centrale.
- Tesla Edison
- Posts: 8361
- Joined: 08/05/2017 19:17
#54975 Re: BHTelecom All About
Odgovorenoirac300 wrote:
Jesi dobio PP?
