BHTelecom All About

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
smajkes
Posts: 35
Joined: 22/07/2015 23:03

#54951 Re: BHTelecom All About

Post by smajkes »

irac300 wrote:
smajkes wrote:Muzicari su dosli na svoje, jos da budu SK i dobro bi bilo, a cuj ovog lika halalit SK, pa ti izgleda imas fabricku gresku...
Je l' to ne smijem imati svoje mišljenje, moram vikati ''beeee'' za tobom? Boli me K za sport klubovima, imam druge izvore na kojima gledam utakmice.
Niko tebi ne brani da imas misljenje, naprotiv neka svako kaze svoje, al vidim da nisi sportski lik... Vjerovatno nema nigdje izvora da se ove pjesme saslusaju...
User avatar
escobar__
Posts: 9985
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#54952 Re: BHTelecom All About

Post by escobar__ »

Mene također boli kurac za SportKlub kanalima, jesam li normalan?
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#54953 Re: BHTelecom All About

Post by kakaljin »

escobar__ wrote:Mene također boli kurac za SportKlub kanalima, jesam li normalan?
Moras kod doktora radi bolova u udu :-D :-D :-D :-D :-D :-D
User avatar
escobar__
Posts: 9985
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#54954 Re: BHTelecom All About

Post by escobar__ »

kakaljin wrote:
escobar__ wrote:Mene također boli kurac za SportKlub kanalima, jesam li normalan?
Moras kod doktora radi bolova u udu :-D :-D :-D :-D :-D :-D
:mrgreen:
smajkes
Posts: 35
Joined: 22/07/2015 23:03

#54955 Re: BHTelecom All About

Post by smajkes »

escobar__ wrote:Mene također boli kurac za SportKlub kanalima, jesam li normalan?
To dokazujes svojim komentarom :lol:
User avatar
He1972
Posts: 1497
Joined: 17/09/2017 08:05

#54956 Re: BHTelecom All About

Post by He1972 »

irac300 wrote:Haj'mo još Viasat paket i halalim vam Sport Klub. :D
potpisujem, svaka čast :thumbup:
jarobot
Posts: 3056
Joined: 13/06/2016 20:07

#54957 Re: BHTelecom All About

Post by jarobot »

Vidim vratili M1 i dodali i M1gold u mojawebTV
User avatar
Rugafet
Posts: 5472
Joined: 14/12/2015 17:52

#54958 Re: BHTelecom All About

Post by Rugafet »

Odlicno!
User avatar
BarbaDue
Posts: 65076
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#54959 Re: BHTelecom All About

Post by BarbaDue »

smajkes wrote:
escobar__ wrote:Mene također boli kurac za SportKlub kanalima, jesam li normalan?
To dokazujes svojim komentarom :lol:
@smajkes, koji je tvoj problem pa ti smeta da neko ima svoje mišljenje i svoju želju?
djama
Posts: 1800
Joined: 19/07/2013 20:52

#54960 Re: BHTelecom All About

Post by djama »

sreca pa sam se rijesio smeca od telecoma... dajemo manje uzimamo vise :)
smajkes
Posts: 35
Joined: 22/07/2015 23:03

#54961 Re: BHTelecom All About

Post by smajkes »

BarbaDue wrote:
smajkes wrote:
escobar__ wrote:Mene također boli kurac za SportKlub kanalima, jesam li normalan?
To dokazujes svojim komentarom :lol:
@smajkes, koji je tvoj problem pa ti smeta da neko ima svoje mišljenje i svoju želju?
Gdje sam to ja rekao da mi smeta tudje misljenje??? Eto ako ce vam bit lakse i ja im halalim pa taman da ne ubace vise ni jedan kanal. Pozzz
User avatar
roki
Posts: 1904
Joined: 08/09/2006 14:14

#54962 Re: BHTelecom All About

Post by roki »

Uzeo sam u telecomu mobitel na 2 godine. Kada mogu kupiti drugi. Ima li neko pravilo
hipija
Posts: 1729
Joined: 30/12/2010 18:17

#54963 Re: BHTelecom All About

Post by hipija »

Pitanje za uposlenike BHT ili one koji znaju:
Je li cijena MojawebTv košta 1.17 KM na mjesečnom nivou za korisnike bilo kojeg netFlat paketa?
Ja tako razumjeh, ali opet nisam siguran.
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#54964 Re: BHTelecom All About

Post by kakaljin »

roki wrote:Uzeo sam u telecomu mobitel na 2 godine. Kada mogu kupiti drugi. Ima li neko pravilo
Mozes odmah ali bez popusta imas cijene gdje pise bez obaveznog ugovora
User avatar
Del_Boy1
Posts: 2839
Joined: 19/01/2013 14:37
Location: TK

#54965 Re: BHTelecom All About

Post by Del_Boy1 »

hipija wrote:Pitanje za uposlenike BHT ili one koji znaju:
Je li cijena MojawebTv košta 1.17 KM na mjesečnom nivou za korisnike bilo kojeg netFlat paketa?
Ja tako razumjeh, ali opet nisam siguran.
Da, naplaćuje se 1,17KM mjesečno, a toliko će ti naplati i prvi mjesec, bez obzira da li si aktivirao 1-og ili 31-og.
hipija
Posts: 1729
Joined: 30/12/2010 18:17

#54966 Re: BHTelecom All About

Post by hipija »

Del_Boy1 wrote:
hipija wrote:Pitanje za uposlenike BHT ili one koji znaju:
Je li cijena MojawebTv košta 1.17 KM na mjesečnom nivou za korisnike bilo kojeg netFlat paketa?
Ja tako razumjeh, ali opet nisam siguran.
Da, naplaćuje se 1,17KM mjesečno, a toliko će ti naplati i prvi mjesec, bez obzira da li si aktivirao 1-og ili 31-og.
Hvala Trotteru :thumbup:
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#54967 Re: BHTelecom All About

Post by sencobih »

hipija wrote:
Del_Boy1 wrote:
hipija wrote:Pitanje za uposlenike BHT ili one koji znaju:
Je li cijena MojawebTv košta 1.17 KM na mjesečnom nivou za korisnike bilo kojeg netFlat paketa?
Ja tako razumjeh, ali opet nisam siguran.
Da, naplaćuje se 1,17KM mjesečno, a toliko će ti naplati i prvi mjesec, bez obzira da li si aktivirao 1-og ili 31-og.
Hvala Trotteru :thumbup:
Mislio sam da moja web tv ide za 1 KM samo ako imas moja tv paket , a da ne moze uz net flat pakete
ELdinPaja
Posts: 20
Joined: 17/01/2018 09:20

#54968 Re: BHTelecom All About

Post by ELdinPaja »

Novi sam na ovom forumu, a Telecom i Moju TV koristim od samog pocetka malte ne. Pohvale za uvodjenje Viacom kanala, al trebaju dodati i ostala tri. Ne treba sada stati na ovome, licno nemam nista ni protiv uvidjenja kamera posebno ove zadnje koje su ubacene sa drama HD rezolucijom, al uporedo s tim treba se raditi na poboljsanju i dodavanju i ostalih atraktivnih kanala koje imaju svi manji operateri, a koje Telecom nema nazalost. Veliki pozzz svima!
jarobot
Posts: 3056
Joined: 13/06/2016 20:07

#54969 Re: BHTelecom All About

Post by jarobot »

Del_Boy1 wrote:
hipija wrote:Pitanje za uposlenike BHT ili one koji znaju:
Je li cijena MojawebTv košta 1.17 KM na mjesečnom nivou za korisnike bilo kojeg netFlat paketa?
Ja tako razumjeh, ali opet nisam siguran.
Da, naplaćuje se 1,17KM mjesečno, a toliko će ti naplati i prvi mjesec, bez obzira da li si aktivirao 1-og ili 31-og.
A marka +pdv je i kompletan pink paket na mojawebTV. Dakle 2,5 km komoletno mojawebTV
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8361
Joined: 08/05/2017 19:17

#54970 Re: BHTelecom All About

Post by Tesla Edison »

Dajemo više...

BH Telecom

Image
User avatar
Rugafet
Posts: 5472
Joined: 14/12/2015 17:52

#54971 Re: BHTelecom All About

Post by Rugafet »

TESLA_EDISON wrote:Dajemo više...

BH Telecom
Tako je :thumbup:
User avatar
irac300
Posts: 9066
Joined: 18/07/2009 18:36

#54972 Re: BHTelecom All About

Post by irac300 »

Juče sam vas pohvalio, a danas bih vam svašta nešto napisao. Naime, još prije nekoliko dana sam ovdje pisao da me zeza net, modem se sam restartuje, pa kada se ponovo upali brzina opadne na pola Mb ili 1 Mb. Al' haj' popravilo se, da bi prošli vikend opet isto bilo, ja nisam zvao, kontam, nešto je do njih. Danas opet počelo i ja fino nazovem 1444. Javi mi se lik na centrali, i kao i uvijek samo uze moje podatke da ih pošalje nadležnoj službi. Nazvaše mene iz ''službe'' kroz jedno pola sata, ja objasnim šta je, kad lik onako preko one stvari, jednako ponavlja ''nazvaće vas kolege''. Ja fino pitam, može li se na centrali provjeriti, imaju valjda neki logovi, klinci palci, gdje se vidi u kojem vremenskom periodu je nastajao problem i može li se iz centrale riješiti. Al' jok, tri puta mi lik kao pokvarena ploča ponavlja jedno te isto. Koji me je k**** uopšte zvao kada nema pojma, 'ebo ga onaj ko ga primi. I sad će mi k'o što gledam, poslati terenca, koji će doći kroz par dana, a na kraju će problem opet biti riješen iz centrale.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8361
Joined: 08/05/2017 19:17

#54973 Re: BHTelecom All About

Post by Tesla Edison »

irac300 wrote:Juče sam vas pohvalio, a danas bih vam svašta nešto napisao. Naime, još prije nekoliko dana sam ovdje pisao da me zeza net, modem se sam restartuje, pa kada se ponovo upali brzina opadne na pola Mb ili 1 Mb. Al' haj' popravilo se, da bi prošli vikend opet isto bilo, ja nisam zvao, kontam, nešto je do njih. Danas opet počelo i ja fino nazovem 1444. Javi mi se lik na centrali, i kao i uvijek samo uze moje podatke da ih pošalje nadležnoj službi. Nazvaše mene iz ''službe'' kroz jedno pola sata, ja objasnim šta je, kad lik onako preko one stvari, jednako ponavlja ''nazvaće vas kolege''. Ja fino pitam, može li se na centrali provjeriti, imaju valjda neki logovi, klinci palci, gdje se vidi u kojem vremenskom periodu je nastajao problem i može li se iz centrale riješiti. Al' jok, tri puta mi lik kao pokvarena ploča ponavlja jedno te isto. Koji me je k**** uopšte zvao kada nema pojma, 'ebo ga onaj ko ga primi. I sad će mi k'o što gledam, poslati terenca, koji će doći kroz par dana, a na kraju će problem opet biti riješen iz centrale.
Daj username u PP da pogledam :)
User avatar
irac300
Posts: 9066
Joined: 18/07/2009 18:36

#54974 Re: BHTelecom All About

Post by irac300 »

TESLA_EDISON wrote:
irac300 wrote:Juče sam vas pohvalio, a danas bih vam svašta nešto napisao. Naime, još prije nekoliko dana sam ovdje pisao da me zeza net, modem se sam restartuje, pa kada se ponovo upali brzina opadne na pola Mb ili 1 Mb. Al' haj' popravilo se, da bi prošli vikend opet isto bilo, ja nisam zvao, kontam, nešto je do njih. Danas opet počelo i ja fino nazovem 1444. Javi mi se lik na centrali, i kao i uvijek samo uze moje podatke da ih pošalje nadležnoj službi. Nazvaše mene iz ''službe'' kroz jedno pola sata, ja objasnim šta je, kad lik onako preko one stvari, jednako ponavlja ''nazvaće vas kolege''. Ja fino pitam, može li se na centrali provjeriti, imaju valjda neki logovi, klinci palci, gdje se vidi u kojem vremenskom periodu je nastajao problem i može li se iz centrale riješiti. Al' jok, tri puta mi lik kao pokvarena ploča ponavlja jedno te isto. Koji me je k**** uopšte zvao kada nema pojma, 'ebo ga onaj ko ga primi. I sad će mi k'o što gledam, poslati terenca, koji će doći kroz par dana, a na kraju će problem opet biti riješen iz centrale.
Daj username u PP da pogledam :)
Jesi dobio PP?
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8361
Joined: 08/05/2017 19:17

#54975 Re: BHTelecom All About

Post by Tesla Edison »

irac300 wrote:
Jesi dobio PP?
Odgovoreno :)
Locked