SDP
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#54901 Re: SDP
vidim nešto spominju nikišića i neke kosilice, traktore? o čemu se radi? nisam upratio...
- drug_profi
- Posts: 65419
- Joined: 16/07/2012 16:00
#54902 Re: SDP
ne znam, reci nam.malakh wrote:vidim nešto spominju nikišića i neke kosilice, traktore? o čemu se radi? nisam upratio...
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#54903 Re: SDP
prati li ko live ovo blato i glib

-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#54904 Re: SDP
doboj istok i lukavac,

- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#54906 Re: SDP
I ovaj Delić je na Bijedićevoj liniji... Biće veselo na kongresu.
-
baxul
- Posts: 1884
- Joined: 05/01/2004 00:00
#54907 Re: SDP
navodno delić je kandidat za predsjednika partijeBanksy wrote:I ovaj Delić je na Bijedićevoj liniji... Biće veselo na kongresu.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#54908 Re: SDP
Znam, ima intervju u Oslobođenju, nisam znala da je na Bijedićevoj liniji.baxul wrote:navodno delić je kandidat za predsjednika partijeBanksy wrote:I ovaj Delić je na Bijedićevoj liniji... Biće veselo na kongresu.
-
baxul
- Posts: 1884
- Joined: 05/01/2004 00:00
#54909 Re: SDP
on i begić (df) su ekipaši i rade stvari prilično koordinirano. mislim da im se bijedićevo djelovanje samo trenutno preklapa sa njihovim.Banksy wrote: Znam, ima intervju u Oslobođenju, nisam znala da je na Bijedićevoj liniji.
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#54910 Re: SDP
Edin je pragmatičar veliki.RGF-škola, učio od najbolih... može i Enko, i Jasmin i Guta i Kuka...ako ih može iskoristiti za svoje ciljeve...
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#54911 Re: SDP
Za stranku Sdp je bolje bilo sta od ovih 4 ili 5 likova sto sad vedre i oblace.
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
- GandalfSivi
- Posts: 22779
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#54914 Re: SDP
Kako mi je simpa kad SDA-ovac pise sta je najbolje SDPu. Samo kontra od onoga sto on napise i sve okaybunk wrote:Za stranku Sdp je bolje bilo sta od ovih 4 ili 5 likova sto sad vedre i oblace.
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#54915 Re: SDP
Kad si me vec razotkrio ,nisi pomislio da ja znam da ti znas pa onda....taktika obrnute logike 
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#54916 Re: SDP
prvo namjesti brata na sefovsku poziciju u autocestama, potom osnuje firmu sa grabovicom i prodaju struju, a sada ispade da je njegov savjetnik ukrao traktore i motokultivatore. onda se covjek zapita otkud nerminu niksicu obraza da o nekome bilo sto kaze?
- drug_profi
- Posts: 65419
- Joined: 16/07/2012 16:00
#54917 Re: SDP
Pa njegov savjetnik je kako vidjeh razgulio u SDA netom nakon toga. Nije ih Niksic ukrao. Mislim bezze mu imputirate gluposti. Ima on mnogo vecih aferima koje bi trebali pominjati. Npr. ulogu u ulasku HADEN-a u Bosnalijek, autenticno tumacenje zakona o komisiji za vrijednosne papire, odrzavanje supervazne ali nezakonite komisije evo vec skoro deceniju na duznosti...itd.malakh wrote:prvo namjesti brata na sefovsku poziciju u autocestama, potom osnuje firmu sa grabovicom i prodaju struju, a sada ispade da je njegov savjetnik ukrao traktore i motokultivatore. onda se covjek zapita otkud nerminu niksicu obraza da o nekome bilo sto kaze?
Sve se tu lako iskopa i ko je kome kucni prijatelj, ko je kome punac, zet... neise SIPA sve odavno zna. FBI sve zna...
Drugim rjecima NN je marioneta US administracije, ali meni to ne smeta.
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#54918 Re: SDP
druze, on ako nije znao sto mu rade njegovi glavni suradnici, a savjetnik to jeste, onda on treba zauvijek da se odrekne politike.drug_profi wrote:Pa njegov savjetnik je kako vidjeh razgulio u SDA netom nakon toga. Nije ih Niksic ukrao. Mislim bezze mu imputirate gluposti. Ima on mnogo vecih aferima koje bi trebali pominjati. Npr. ulogu u ulasku HADEN-a u Bosnalijek, autenticno tumacenje zakona o komisiji za vrijednosne papire, odrzavanje supervazne ali nezakonite komisije evo vec skoro deceniju na duznosti...itd.malakh wrote:prvo namjesti brata na sefovsku poziciju u autocestama, potom osnuje firmu sa grabovicom i prodaju struju, a sada ispade da je njegov savjetnik ukrao traktore i motokultivatore. onda se covjek zapita otkud nerminu niksicu obraza da o nekome bilo sto kaze?
Sve se tu lako iskopa i ko je kome kucni prijatelj, ko je kome punac, zet... neise SIPA sve odavno zna. FBI sve zna...
Drugim rjecima NN je marioneta US administracije, ali meni to ne smeta.
pusti ti pricu da on nista nije znao. to je bila donacija i sve je znao i sve je odobrio. imao je uvida u apsolutno sve dokumente, jer mu je funkcija bila takva. taj savjetnik nije sa ulice pokupljen. i ja i ti znamo ko su ljudi koji se postavljaju za savjetnike.
i kako on misli sutra moralisati kada je njegov jedan od najblizih suradnika ljudima pokrao traktore od donacije. halo covjece, DONACIJE za ljude koji su bili zrtve poplave. jos desnici na vikendici pronađu traktor.
u cuj pobjegao u sda. daj druze, uhapse ti partijskog kolegu, a ti ga odmah premjestis u sda, da operes partiju.
- drug_profi
- Posts: 65419
- Joined: 16/07/2012 16:00
#54919 Re: SDP
Mislim malakh druze. Lako je provjeriti gdje je savjetnik i kada otisao. Te sam taj prelazak pokazuje o kakvom je licemjeru rijec.malakh wrote:druze, on ako nije znao sto mu rade njegovi glavni suradnici, a savjetnik to jeste, onda on treba zauvijek da se odrekne politike.drug_profi wrote:Pa njegov savjetnik je kako vidjeh razgulio u SDA netom nakon toga. Nije ih Niksic ukrao. Mislim bezze mu imputirate gluposti. Ima on mnogo vecih aferima koje bi trebali pominjati. Npr. ulogu u ulasku HADEN-a u Bosnalijek, autenticno tumacenje zakona o komisiji za vrijednosne papire, odrzavanje supervazne ali nezakonite komisije evo vec skoro deceniju na duznosti...itd.malakh wrote:prvo namjesti brata na sefovsku poziciju u autocestama, potom osnuje firmu sa grabovicom i prodaju struju, a sada ispade da je njegov savjetnik ukrao traktore i motokultivatore. onda se covjek zapita otkud nerminu niksicu obraza da o nekome bilo sto kaze?
Sve se tu lako iskopa i ko je kome kucni prijatelj, ko je kome punac, zet... neise SIPA sve odavno zna. FBI sve zna...
Drugim rjecima NN je marioneta US administracije, ali meni to ne smeta.
pusti ti pricu da on nista nije znao. to je bila donacija i sve je znao i sve je odobrio. imao je uvida u apsolutno sve dokumente, jer mu je funkcija bila takva. taj savjetnik nije sa ulice pokupljen. i ja i ti znamo ko su ljudi koji se postavljaju za savjetnike.
i kako on misli sutra moralisati kada je njegov jedan od najblizih suradnika ljudima pokrao traktore od donacije. halo covjece, DONACIJE za ljude koji su bili zrtve poplave. jos desnici na vikendici pronađu traktor.
u cuj pobjegao u sda. daj druze, uhapse ti partijskog kolegu, a ti ga odmah premjestis u sda, da operes partiju.
I fakat ne znam zasto mislis da bi sef stranke i premijer vlade trebao da prati i da zna sta mu radi savjetnik u svom privatnom poduhvatu. Mislis da se premijer bavi donacijama i traktorima?
Ja ti kazem i lijpo ti objasnim sta su Nkisicevi aferimi, i tu se radi buraz O MILIONIMA, a ti se hvatas neke sice od humanitarne pomoci? jel fakat mislis da se on time bavio?
Ma da ti kazem, ne cudi me puno od Zeljkovog fana da imas takve stavove, mada si postariji covjek koji bi trebao imati vise soli u glavi.
A pomenuti savjetnik jeste clan SDA i to si mogao procitati i u vijesti koja je imala naslov "Niksicev savjetnik uhapsen u aferi..." da si htio da citas i da je urednik Klixa bio manje tendeciozan sa naslovom.
Sto se tice Niksica i njegovih fajli kod istraznih organa - kakvi su tu sad odnosi snaga i ko koga drzi za sta, ja ne znam. Ali ocigledno nije mogao biti prisiljen na koaliciju.
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#54920 Re: SDP
izvjesni miladina je bio član te neke komisije, a komisiju je imenovala vlada, ili neki član vlade. konaković reče da premijer mora sve znati i u sve ima uvida. valjda čovjek govorio iz ličnog iskustva. sada ti meni želiš da objasniš da je savjetnik premijera u tu komisiju imenovan mimo znanja premijera? jeste, ali malo sutra. uvjeren sam da ga je lično nikšić imenovao, odnosno predložio.drug_profi wrote: Mislim malakh druze. Lako je provjeriti gdje je savjetnik i kada otisao. Te sam taj prelazak pokazuje o kakvom je licemjeru rijec.
I fakat ne znam zasto mislis da bi sef stranke i premijer vlade trebao da prati i da zna sta mu radi savjetnik u svom privatnom poduhvatu. Mislis da se premijer bavi donacijama i traktorima?
a sada jedno pitanje. da ti radiš na nekoj odgovornoj poziciji, ti ne bi pratio što rade tvoji prvi suradnici? pustio bi ih da čine što hoće i da rade neke stvari bez tvog znanja?
kada se nikšić dovede direktno u vezu sa tim, kao u slučaju krađe ovih traktora, onda možemo pričati. i bavio se njegov, jedan od najbližih suradnika, koji mu je bio od povjerenje, jer je, gle čuda bio njegov savjetnik.Ja ti kazem i lijpo ti objasnim sta su Nkisicevi aferimi, i tu se radi buraz O MILIONIMA, a ti se hvatas neke sice od humanitarne pomoci? jel fakat mislis da se on time bavio?
vjeruj da imam dovoljno soli u glavi da shvatim da je za vrijeme krađe traktora bio visokokoritani član sdpa i savjetnik premijera, koji je sadašnji predsjednik sdpa. i da je krao dok je bio član sdpa. kada ih povezuje samo kriminal, tada je partijski dres manje bitan, što se pokazalo i u ovom slučaju. dakle spona na relaciji sda i sdpa je uvijek postojala i uvijek će postojati, samo što je to nekome vrlo teško priznati.Ma da ti kazem, ne cudi me puno od Zeljkovog fana da imas takve stavove, mada si postariji covjek koji bi trebao imati vise soli u glavi.
A pomenuti savjetnik jeste clan SDA i to si mogao procitati i u vijesti koja je imala naslov "Niksicev savjetnik uhapsen u aferi..." da si htio da citas i da je urednik Klixa bio manje tendeciozan sa naslovom.
Sto se tice Niksica i njegovih fajli kod istraznih organa - kakvi su tu sad odnosi snaga i ko koga drzi za sta, ja ne znam. Ali ocigledno nije mogao biti prisiljen na koaliciju.
sama činjenica da je niškić, kao premijer vlade, brata postavio na šefovsku poziciju u autocestama je dovoljan argument da se zauvijek izbriše iz sdpa. ali ide kongres, koliko čujem, apsolutni je favorit, tako da baš i ne možemo diskutirati o nekim nikšićevim fajlima.
- drug_profi
- Posts: 65419
- Joined: 16/07/2012 16:00
#54921 Re: SDP
a tobejarabi....
ja ti uporno govorim da je Nikšić veći mačor od tih traktora koje je neka komisija rastalila između sebe, a ti se na to svezao, a čovjeka niti SIPA niti MUP ne krive za to, dok vamo postoje fajle i fajle koje eto tebi nisu pokazali.
Sto se mene tice, Nerko je direktno MENE i moju porodicu ostetio sa tim kriminalom oko HADENA-Bosnalijeka, Uzunovica (slucajno rodom iz Konjica), hasana Ćelama i njegove privatne KOMVP koja je autenticno protumacena kao legalna i daleko nakon isteka mandata... ali sta ti ja pricam.
hajd eto misli šta hoćeš.
ja ti uporno govorim da je Nikšić veći mačor od tih traktora koje je neka komisija rastalila između sebe, a ti se na to svezao, a čovjeka niti SIPA niti MUP ne krive za to, dok vamo postoje fajle i fajle koje eto tebi nisu pokazali.
Sto se mene tice, Nerko je direktno MENE i moju porodicu ostetio sa tim kriminalom oko HADENA-Bosnalijeka, Uzunovica (slucajno rodom iz Konjica), hasana Ćelama i njegove privatne KOMVP koja je autenticno protumacena kao legalna i daleko nakon isteka mandata... ali sta ti ja pricam.
hajd eto misli šta hoćeš.
-
putokaz1
- Posts: 12974
- Joined: 31/05/2014 23:56
#54922 Re: SDP
Oko Nikšića istraga SDP
Oko Mektića istraga PDP
Oko Osmanovića istraga(SBIH MIDHAT)
Oko Lijanovića istraga NSRZB
Oko Stanivukovića istraga PDP
Oko Lipovače istraga SDP
Izgleda daje Opozicija kriva za ZLO u zemlji a Vlast SDA-HDZ-SNSD je poštena
Oko Mektića istraga PDP
Oko Osmanovića istraga(SBIH MIDHAT)
Oko Lijanovića istraga NSRZB
Oko Stanivukovića istraga PDP
Oko Lipovače istraga SDP
Izgleda daje Opozicija kriva za ZLO u zemlji a Vlast SDA-HDZ-SNSD je poštena
- Bosanski_kralj
- Posts: 10189
- Joined: 31/03/2007 00:07
#54924 Re: SDP
Koliko se ja razumijem u politiku kod nas, občino koalicioni partneri traže da neko iz njihove stranke bude savjetnik premijeru koji dolazi iz druge stranke, kako bi na neki način imali uvid u njegov rad.
Da li je to bio slučaj i sa ovim uhapšenim ne mogu tvrditi.
Da li je to bio slučaj i sa ovim uhapšenim ne mogu tvrditi.
-
putokaz1
- Posts: 12974
- Joined: 31/05/2014 23:56
#54925 Re: SDP
I ja nekad pogriješimLeverage wrote:Mektić je iz SDS-a.
