BHTelecom All About

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#54876 Re: BHTelecom All About

Post by zateznistub »

Alcatel idol 4 sam kćerki uzeo i sasvim pristojan aparat. A ovaj tablet ni dušmaninu ne bih preporučio. Žali boze para
User avatar
semirsar
Posts: 9060
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#54877 Re: BHTelecom All About

Post by semirsar »

samo refresali akciju dok se zalihe ne prodaju :mrgreen:
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#54878 Re: BHTelecom All About

Post by Cossack »

zateznistub wrote:Alcatel idol 4 sam kćerki uzeo i sasvim pristojan aparat. A ovaj tablet ni dušmaninu ne bih preporučio. Žali boze para
Sažem se, Alcatel Idol 4 i LG K8 su solidni telefoni. Meni kolega s posla uzeo u BHT K8 i zadovoljan je.
User avatar
Radar71
Posts: 7594
Joined: 21/07/2010 15:43

#54879 Re: BHTelecom All About

Post by Radar71 »

Cossack wrote: Na akciji je 5 telefona i 1 tablet.
Da, i?
Akcija od 1. decembra. Eto ti link gore.
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#54880 Re: BHTelecom All About

Post by Cossack »

Radar71 wrote:
Cossack wrote: Na akciji je 5 telefona i 1 tablet.
Da, i?
Akcija od 1. decembra. Eto ti link gore.
I sta to ima veze da je i od 1. novembra? Otvori ti lnk! Nisu sve isti telefoni.
Last edited by Cossack on 13/01/2018 16:25, edited 1 time in total.
User avatar
Radar71
Posts: 7594
Joined: 21/07/2010 15:43

#54881 Re: BHTelecom All About

Post by Radar71 »

Cossack wrote:
Radar71 wrote:
Cossack wrote: Na akciji je 5 telefona i 1 tablet.
Da, i?
Akcija od 1. decembra. Eto ti link gore.
I sta to ima veze da je i od 1. novembra?
Pa ne prodaji muda pod bubrege da je nova akcija.
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#54882 Re: BHTelecom All About

Post by Cossack »

Radar71 wrote:Pa ne prodaji muda pod bubrege da je nova akcija.
Pa bolan uporedi mobitele. Nisu sve isti. Nije tesko. I da jesu isti, nema razloga da te to toliko pogadja.
User avatar
Radar71
Posts: 7594
Joined: 21/07/2010 15:43

#54883 Re: BHTelecom All About

Post by Radar71 »

Cossack wrote:
Radar71 wrote:Pa ne prodaji muda pod bubrege da je nova akcija.
Pa bolan uporedi mobitele. Nisu sve isti. Nije tesko. I da jesu isti, nema razloga da te to toliko pogadja.
Pa nisu isti, do isteka zaliha. Govori li ti to nešta?
noviclan
Posts: 15028
Joined: 31/10/2013 06:48

#54884 Re: BHTelecom All About

Post by noviclan »

https://www.bhtelecom.ba/vijest+M5f281e1d5ee.html

"Od 18.12.2017. do 15.02.2018. godine svaki novi pretplatnik paketa mobilne telefonije uz ugovor u trajanju od 12 ili 24 mjeseca besplatno dobija duple količine interneta u odabranom paketu ili manju pretplatu, svaki mjesec za vrijeme trajanja ugovora. Vi birate!



Svi korisnici koji u periodu trajanja akcije, ugovore korištenje jednog od mobilnih pretplatničkih paketa na 12 ili 24 mjeseca, mogu izabrati svoj super bonus:

• duple količine mobilnog interneta u trajanju od 12 mjeseci/24 mjeseca ili

• 10% popusta na pretplatu uz ugovor na 12 mjeseci ili

• 20% popusta na pretplatu uz ugovor na 24 mjeseca.
"

ima li ovdje kakvih zavrzlama hoce li se moci kupiti mobitel uz popust koji daju standardno ili ce biti pa dali smo vam vec na paket... hvala
Dady
Posts: 739
Joined: 22/02/2010 12:38

#54885 Re: BHTelecom All About

Post by Dady »

pepeljara wrote:Poslao podrsci mail sa upitom:

Modem Huawei WLAN mobilni, da li se moze kupiti cashom, i da li i kada mogu dobiti kljuc da se otkljuca, u slucaju kada nosim na more, da mogu dole kartice koristiti.

Odgovore expresno da se moze kupiti, i da kljuc mogu dobiti tek nakon godine dana koristenja ?
Posaljem upit, da mi napisu gdje u ugovoru i pravilniku pise da u slucaju placanja kompletnog iznosa, bez obaveznog trajanja ugovora pise da moram cekati godinu dana za kljuc...Da vidim imal potpore, il furaju svoje
.

Evo prodje i 5 bajrama i nema odgovora..
7 dana, dodatno poslao upit, opet nemam odgovora.

Jel fakat tako tesko naci to i napisat, odgovoriti, mislim za sta sluzi podrska, nego da odgovara na pitanja korisnika, te da eventualno rijesi probleme.


znal iko od raje koja radi u telekomu (svaka cast strucnjacima) koji bi znali dati odgovor na moj upit quoted ?
Te Huawei modeme smo dobijali za 1 km uz Data pakete.
5 minuta googlanja je bilo dovoljno da nađem web generator za otključavanje modema na osnovu IMEI broja i otključam uređaj. To je bilo prije 3-4 godine. A koliko vidim u ponudi su jos uvijek isti mifi uređaji.
User avatar
PlusSA
Posts: 4252
Joined: 13/07/2011 16:51

#54886 Re: BHTelecom All About

Post by PlusSA »

noviclan wrote:https://www.bhtelecom.ba/vijest+M5f281e1d5ee.html

"Od 18.12.2017. do 15.02.2018. godine svaki novi pretplatnik paketa mobilne telefonije uz ugovor u trajanju od 12 ili 24 mjeseca besplatno dobija duple količine interneta u odabranom paketu ili manju pretplatu, svaki mjesec za vrijeme trajanja ugovora. Vi birate!



Svi korisnici koji u periodu trajanja akcije, ugovore korištenje jednog od mobilnih pretplatničkih paketa na 12 ili 24 mjeseca, mogu izabrati svoj super bonus:

• duple količine mobilnog interneta u trajanju od 12 mjeseci/24 mjeseca ili

• 10% popusta na pretplatu uz ugovor na 12 mjeseci ili

• 20% popusta na pretplatu uz ugovor na 24 mjeseca.
"

ima li ovdje kakvih zavrzlama hoce li se moci kupiti mobitel uz popust koji daju standardno ili ce biti pa dali smo vam vec na paket... hvala
Haman da je ovo neki novi uposlenik :lol:
Na kojem si ti šalteru pa kasnis mjesec dana :thumbup: :mrgreen:
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#54887 Re: BHTelecom All About

Post by mali_milojica »

noviclan wrote:https://www.bhtelecom.ba/vijest+M5f281e1d5ee.html

"Od 18.12.2017. do 15.02.2018. godine svaki novi pretplatnik paketa mobilne telefonije uz ugovor u trajanju od 12 ili 24 mjeseca besplatno dobija duple količine interneta u odabranom paketu ili manju pretplatu, svaki mjesec za vrijeme trajanja ugovora. Vi birate!



Svi korisnici koji u periodu trajanja akcije, ugovore korištenje jednog od mobilnih pretplatničkih paketa na 12 ili 24 mjeseca, mogu izabrati svoj super bonus:

• duple količine mobilnog interneta u trajanju od 12 mjeseci/24 mjeseca ili

• 10% popusta na pretplatu uz ugovor na 12 mjeseci ili

• 20% popusta na pretplatu uz ugovor na 24 mjeseca.
"

ima li ovdje kakvih zavrzlama hoce li se moci kupiti mobitel uz popust koji daju standardno ili ce biti pa dali smo vam vec na paket... hvala
Može na rate,po punoj cijeni,bez popusta.
Zato ja nisam ništa uzeo od ovoga.
User avatar
pepeljara
Posts: 7364
Joined: 22/08/2003 00:00

#54888 Re: BHTelecom All About

Post by pepeljara »

mali_milojica wrote:
noviclan wrote:https://www.bhtelecom.ba/vijest+M5f281e1d5ee.html

"Od 18.12.2017. do 15.02.2018. godine svaki novi pretplatnik paketa mobilne telefonije uz ugovor u trajanju od 12 ili 24 mjeseca besplatno dobija duple količine interneta u odabranom paketu ili manju pretplatu, svaki mjesec za vrijeme trajanja ugovora. Vi birate!



Svi korisnici koji u periodu trajanja akcije, ugovore korištenje jednog od mobilnih pretplatničkih paketa na 12 ili 24 mjeseca, mogu izabrati svoj super bonus:

• duple količine mobilnog interneta u trajanju od 12 mjeseci/24 mjeseca ili

• 10% popusta na pretplatu uz ugovor na 12 mjeseci ili

• 20% popusta na pretplatu uz ugovor na 24 mjeseca.
"

ima li ovdje kakvih zavrzlama hoce li se moci kupiti mobitel uz popust koji daju standardno ili ce biti pa dali smo vam vec na paket... hvala
Može na rate,po punoj cijeni,bez popusta.
Zato ja nisam ništa uzeo od ovoga.
Znaci isto ti prodaju samo ti odlucujes kako ces da iste pare koje godinama imas kao "popust" rasporedis :)
User avatar
starii
Posts: 3389
Joined: 15/04/2007 13:49
Location: Tito partija, omladina akcija

#54889 Re: BHTelecom All About

Post by starii »

nesto mi modem od moje tv steka u zadnje vrijeme, moze li se traziti da se zamjeni?
Dr_Help
BHTelecom podrška
Posts: 536
Joined: 01/02/2015 13:38
Location: Bosna i Hercegovina

#54890 Re: BHTelecom All About

Post by Dr_Help »

starii wrote:nesto mi modem od moje tv steka u zadnje vrijeme, moze li se traziti da se zamjeni?
Možeš naravno , besplatna je zamjena samo insistiraj na zamjeni . ako je w300 modem , definitivno mjenjaj to je trofač
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#54891 Re: BHTelecom All About

Post by mali_milojica »

Još nisam dobio račun za mobitel. Ima li još neko?
User avatar
REDDEVILS
Posts: 4801
Joined: 21/02/2011 12:56

#54892 Re: BHTelecom All About

Post by REDDEVILS »

Zdravo
Zanima me dali mogu preko bhtelecom web stranice naprawiti redosljed kanala posto mi na STB-Motorola iz davne 2010 godine stopa kad trebam da prebacim neki kanal na odredjeni broj.
Korisnik sam od 2010 godine dali bi oni meni mogli zamjeniti STB nekim novijim a imam i dodatni paket 1 i hd kanale a ovaj stb pokazuje 720p a ne 1080p inace sam zadovoljan uslugom :)
User avatar
Laertes
Posts: 5064
Joined: 08/01/2015 18:25

#54893 Re: BHTelecom All About

Post by Laertes »

Sinoć upload videa od 3 minute na YouTube trajalo sat vremena, i tokom tih sat vremena ni klix forum nisam mogao otvoriti.
Pitanje: jesam li ja prosječni korisnik?
Dr_Help
BHTelecom podrška
Posts: 536
Joined: 01/02/2015 13:38
Location: Bosna i Hercegovina

#54894 Re: BHTelecom All About

Post by Dr_Help »

REDDEVILS wrote:Zdravo
Zanima me dali mogu preko bhtelecom web stranice naprawiti redosljed kanala posto mi na STB-Motorola iz davne 2010 godine stopa kad trebam da prebacim neki kanal na odredjeni broj.
Korisnik sam od 2010 godine dali bi oni meni mogli zamjeniti STB nekim novijim a imam i dodatni paket 1 i hd kanale a ovaj stb pokazuje 720p a ne 1080p inace sam zadovoljan uslugom :)
Definitnivno traži da ti se zamjeni. po defaultu da stara oprema se mjenja
User avatar
valjuga
Posts: 2233
Joined: 25/03/2012 17:50
Location: Balkan

#54895 Re: BHTelecom All About

Post by valjuga »

Kako koristiti Remote desktop ukoliko se modem nalazi na ACS-u ??????
Mislim non stop mi Dyndns prijavljuje jednu adresu a modem je na drugoj hadresi.
ing-ecc
Posts: 18618
Joined: 31/03/2013 09:58

#54896 Re: BHTelecom All About

Post by ing-ecc »

valjuga wrote:Kako koristiti Remote desktop ukoliko se modem nalazi na ACS-u ??????
Mislim non stop mi Dyndns prijavljuje jednu adresu a modem je na drugoj hadresi.
Modem u bridge :) i onda sa routerom iza modema cuda cinish :lol:
User avatar
BarbaDue
Posts: 65076
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#54897 Re: BHTelecom All About

Post by BarbaDue »

Stigao mi račun, umjesto da bude umanjen po osnovu programa lojalnosti za 30KM ovdje piše da je niži za 25,64KM ?


Zbog radi čega?
ing-ecc
Posts: 18618
Joined: 31/03/2013 09:58

#54898 Re: BHTelecom All About

Post by ing-ecc »

BarbaDue wrote:Stigao mi račun, umjesto da bude umanjen po osnovu programa lojalnosti za 30KM ovdje piše da je niži za 25,64KM ?


Zbog radi čega?
X1,17=.....30 KM, znaci da je ukupni iznos umanjen za 30 KM
User avatar
valjuga
Posts: 2233
Joined: 25/03/2012 17:50
Location: Balkan

#54899 Re: BHTelecom All About

Post by valjuga »

ing-ecc wrote:
valjuga wrote:Kako koristiti Remote desktop ukoliko se modem nalazi na ACS-u ??????
Mislim non stop mi Dyndns prijavljuje jednu adresu a modem je na drugoj hadresi.
Modem u bridge :) i onda sa routerom iza modema cuda cinish :lol:
Ae još mi ovu dilemu riješi....
(Teoretski) Koliko telefona u isto vrijeme je maximalno moguće skačit na WiFi ako koristim ovu Tenda F3 router,(Modem je Telekomov ZTE nekakav)?
User avatar
BarbaDue
Posts: 65076
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#54900 Re: BHTelecom All About

Post by BarbaDue »

ing-ecc wrote:
BarbaDue wrote:Stigao mi račun, umjesto da bude umanjen po osnovu programa lojalnosti za 30KM ovdje piše da je niži za 25,64KM ?


Zbog radi čega?
X1,17=.....30 KM, znaci da je ukupni iznos umanjen za 30 KM
Nisam plavuša, ali ne kontam :mrgreen:
Locked